!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018 (FTS)
Wieliczka
Filtruj:
Kategorie:































1Bartelik PawełKowal MagdalenaTHE BEST Dorośli OPEN LA
2Stelmaszczyk MichałKucińska PaulinaClassic Dance Sport Dorośli OPEN LA
3Trochymiuk SebastianStanilewicz AgataZAMEK Dorośli OPEN LA
4Różycki PawełKmiecik KlaudiaMCT Dorośli OPEN LA
5Fedotov OleksandrVolosheniuk OleksandraLILIIA Dorośli OPEN LA
6Walas MateuszTomczak Sandra MagdalenaUKS TIGER TEAM Dorośli OPEN LA
1Stopka DariuszRek Karolina KonstancjaFEELING Dorośli OPEN ST
2Vaikasas GabrieliusGrabowska KlaudiaELITA Dorośli OPEN ST
3Bioss GiacomoMoretto GioiaGD DANZALAND Dorośli OPEN ST
4Gwiżdż FilipJagła KarolinaELITA Dorośli OPEN ST
5Pokuta JakubSpirytulska AlicjaELITA Dorośli OPEN ST
6Grzesiak Jakub AdamKurleto IzabellaELITA Dorośli OPEN ST
1Fedotov OleksandrVolosheniuk OleksandraLILIIA 16-20 OPEN LA
2Walas MateuszTomczak Sandra MagdalenaUKS TIGER TEAM 16-20 OPEN LA
3Góra KrzysztofKumar NilamELITA 16-20 OPEN LA
4Ożóg SzymonGłodzik JustynaELITA 16-20 OPEN LA
1Gwiżdż FilipJagła KarolinaELITA 16-20 OPEN ST
2Pokuta JakubSpirytulska AlicjaELITA 16-20 OPEN ST
3Góra KrzysztofKumar NilamELITA 16-20 OPEN ST
4Gruszka BartłomiejJarmuła IzabellaELITA 16-20 OPEN ST
1Fedotov OleksandrVolosheniuk OleksandraLILIIA 16-18 B LA
2Bełz NicolasSłowiak AdriannaMCT 16-18 B LA
3Pastwa PatrykGomułka KrystynaPASJA 16-18 B LA
4Góra KrzysztofKumar NilamELITA 16-18 B LA
5Ożóg SzymonGłodzik JustynaELITA 16-18 B LA
1Gwiżdż FilipJagła KarolinaELITA 16-18 B ST
2Pokuta JakubSpirytulska AlicjaELITA 16-18 B ST
3Grzesiak Jakub AdamKurleto IzabellaELITA 16-18 B ST
4Góra KrzysztofKumar NilamELITA 16-18 B ST
5Pastwa PatrykGomułka KrystynaPASJA 16-18 B ST
6Gruszka BartłomiejJarmuła IzabellaELITA 16-18 B ST
1Mizia-Ossoliński BartoszWięckowska MajaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 C LA
2Zaręba JakubKopaczewska MauraSKT STYL 16-18 C LA
3Michniak ArkadiuszPastuch GabrielaMCT 16-18 C LA
4Szymański SzymonKopeć DariaSKT STYL 16-18 C LA
5Kulski JędrzejKulska HannaUKTS CORDEX 16-18 C LA
1Kruszyna WojciechMałajowicz GabrielaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 C ST
2Mizia-Ossoliński BartoszWięckowska MajaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 C ST
3Krejczman MarcinWasilewska Monika MariaPROMENADA 16-18 C ST
4Ożóg SzymonGłodzik JustynaELITA 16-18 C ST
5Raczek KacperBysina MartynaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 C ST
6Zaręba JakubKopaczewska MauraSKT STYL 16-18 C ST
7Kulski JędrzejKulska HannaUKTS CORDEX 16-18 C ST
8Czopek JanKieć HannaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 C ST
9Szymański SzymonKopeć DariaSKT STYL 16-18 C ST
1Ciosek PiotrBalon KatarzynaSKT STYL 16-18 D LA
2Michalak MiłoszŚcigała JuliaASTRA 16-18 D LA
3Kulski JędrzejKulska HannaUKTS CORDEX 16-18 D LA
4Czopek JanKieć HannaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 D LA
5Niewęgłowski KlaudiuszZeman IzabellaASTRA 16-18 D LA
6Raczek JakubStojak GabrielaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 D LA
7Dusik DawidKolber OliwiaASTRA 16-18 D LA
8Błaszcz JanMazańska KarolinaASTRA 16-18 D LA
1Czopek JanKieć HannaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 D ST
2Michniak ArkadiuszPastuch GabrielaMCT 16-18 D ST
3Ciosek PiotrBalon KatarzynaSKT STYL 16-18 D ST
4Raczek JakubStojak GabrielaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 D ST
1Hadarah IvanGuseva AnastasiiaLILIIA 14-15 B LA
2Jaje JakubSiuda EmiliaELITA 14-15 B LA
3Gadocha MateuszKról EmiliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 B LA
4Dudek SzymonKaczówka KarolinaSKT STYL 14-15 B LA
1Jaje JakubSiuda EmiliaELITA 14-15 B ST
2Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK 14-15 B ST
3Hadarah IvanGuseva AnastasiiaLILIIA 14-15 B ST
4Gadocha MateuszKról EmiliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 B ST
5Dudek SzymonKaczówka KarolinaSKT STYL 14-15 B ST
1Studziński MateuszSzalewska NataliaFOCUS 14-15 C LA
2Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK 14-15 C LA
3Choina CezaryTomczyńska Julia KarolinaPASJA 14-15 C LA
4Perczak AleksanderZamorska KajaKARKONOSZE 14-15 C LA
5Młyński MateuszFraniek EmiliaMCT 14-15 C LA
6Oleksy ŁukaszWłodarczyk AleksandraKS M-TEAM 14-15 C LA
7Śledź MiłoszDziób AmeliaMCT 14-15 C LA
8Zeliuk SerhiiVasylenko IanaMCT 14-15 C LA
9Kucharek MateuszJakubiec EmiliaMCT 14-15 C LA
10Gruszkowski DawidHorowitz AnnaSKT PASJA 14-15 C LA
11Bełzak MarekNowińska MajaUKTS CORDEX 14-15 C LA
12Klimas JakubGrabowska EmiliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 C LA
13Sylwestrowicz JakubPasek PatrycjaELITA 14-15 C LA
14Włudarz DominikDamska AnnaELITA 14-15 C LA
1Studziński MateuszSzalewska NataliaFOCUS 14-15 C ST
2Choina CezaryTomczyńska Julia KarolinaPASJA 14-15 C ST
3Polanowski MateuszFilipczak Maja WeronikaFOCUS 14-15 C ST
4Śledź MiłoszDziób AmeliaMCT 14-15 C ST
5Perczak AleksanderZamorska KajaKARKONOSZE 14-15 C ST
6Zeliuk SerhiiVasylenko IanaMCT 14-15 C ST
7Sylwestrowicz JakubPasek PatrycjaELITA 14-15 C ST
8Młyński MateuszFraniek EmiliaMCT 14-15 C ST
9Klimas JakubGrabowska EmiliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 C ST
10Kucharek MateuszJakubiec EmiliaMCT 14-15 C ST
11Gruszkowski DawidHorowitz AnnaSKT PASJA 14-15 C ST
12Włudarz DominikDamska AnnaELITA 14-15 C ST
12Bełzak MarekNowińska MajaUKTS CORDEX 14-15 C ST
1Gruszkowski DawidHorowitz AnnaSKT PASJA 14-15 D LA
2Byczek Oliwier MaksymHomenda MajaUKTS CORDEX 14-15 D LA
3Bełzak MarekNowińska MajaUKTS CORDEX 14-15 D LA
4Klimas JakubGrabowska EmiliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 D LA
5Sylwestrowicz JakubPasek PatrycjaELITA 14-15 D LA
6Polanowski MateuszFilipczak Maja WeronikaFOCUS 14-15 D LA
7Drab MichałAndruszko ZofiaUKTS CORDEX 14-15 D LA
8Zeliuk SerhiiVasylenko IanaMCT 14-15 D LA
9Sikora MarekSikora GabrielaSKT STYL 14-15 D LA
10Małysa AdamFlaga IzabelaELITA 14-15 D LA
10Włudarz DominikDamska AnnaELITA 14-15 D LA
12Klaja WiktorSkoczylas AgnieszkaELITA 14-15 D LA
1Byczek Oliwier MaksymHomenda MajaUKTS CORDEX 14-15 D ST
2Drab MichałAndruszko ZofiaUKTS CORDEX 14-15 D ST
3Klimas JakubGrabowska EmiliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 D ST
4Małysa AdamFlaga IzabelaELITA 14-15 D ST
5Bełzak MarekNowińska MajaUKTS CORDEX 14-15 D ST
6Gruszkowski DawidHorowitz AnnaSKT PASJA 14-15 D ST
7Sikora MarekSikora GabrielaSKT STYL 14-15 D ST
8Włudarz DominikDamska AnnaELITA 14-15 D ST
9Klaja WiktorSkoczylas AgnieszkaELITA 14-15 D ST
1Małysa AdamFlaga IzabelaELITA 14-15 E 6T
2Stryzhak YevheniiKleczyńska Maria AnnaSKT STYL 14-15 E 6T
3Klaja WiktorSkoczylas AgnieszkaELITA 14-15 E 6T
4Kalandyk MateuszGrajny DominikaELITA 14-15 E 6T
1Stawowy MateuszSilva SaraELITA 12-13 C LA
2Jagła PiotrSilva MartaELITA 12-13 C LA
3Sabat AntoniJamróz AnnaSKT STYL 12-13 C LA
4Tkachenko AndriiRybka SandraDANCE IMPERIUM 12-13 C LA
5Szwed JakubMazur IngaMCT 12-13 C LA
6Zieliński IgorGałka KarolinaELITA 12-13 C LA
7Żałko SzymonKruszyńska MartaUKTS CORDEX 12-13 C LA
7Lysenko ArtemLysenko DariaLILIIA 12-13 C LA
9Płonka AdrianProchownik KajaELITA 12-13 C LA
10Ciopała MichałNawalany JuliaMCT 12-13 C LA
11Woźnicki SzymonPrzybyszewska AmeliaARTDANCE 12-13 C LA
12Jopek JakubSzufnara JuliaWIR DANCE 12-13 C LA
13Myśliwiec HubertKorenko PolinaELITA 12-13 C LA
14Drożdż KonradFlorczyk NikolaELITA 12-13 C LA
1Stawowy MateuszSilva SaraELITA 12-13 C ST
2Jagła PiotrSilva MartaELITA 12-13 C ST
3Ciopała MichałNawalany JuliaMCT 12-13 C ST
4Tkachenko AndriiRybka SandraDANCE IMPERIUM 12-13 C ST
5Szwed JakubMazur IngaMCT 12-13 C ST
6Zieliński IgorGałka KarolinaELITA 12-13 C ST
7Płonka AdrianProchownik KajaELITA 12-13 C ST
8Woźnicki SzymonPrzybyszewska AmeliaARTDANCE 12-13 C ST
9Jopek JakubSzufnara JuliaWIR DANCE 12-13 C ST
10Lysenko ArtemLysenko DariaLILIIA 12-13 C ST
11Sabat AntoniJamróz AnnaSKT STYL 12-13 C ST
12Myśliwiec HubertKorenko PolinaELITA 12-13 C ST
13Drożdż KonradFlorczyk NikolaELITA 12-13 C ST
1Lysenko ArtemLysenko DariaLILIIA 12-13 D LA
2Ciopała MichałNawalany JuliaMCT 12-13 D LA
3Skoczeń AlanFrączek IzabelaWIR DANCE 12-13 D LA
4Rzepa NikodemDuda NinaELITA 12-13 D LA
5Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaSKT STYL 12-13 D LA
6Adamus MikołajKurleto JessicaELITA 12-13 D LA
7Kazlauskas LiudvikasWyszyńska PatrycjaELITA 12-13 D LA
7Kiec MaciejGere WiktoriaELITA 12-13 D LA
9Zaczyk JakubChełmecka ErykaWIR DANCE 12-13 D LA
10Ciernia GerardĆwierz AnnaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 D LA
10Motyka MichałDadał MartynaWIR DANCE 12-13 D LA
12Antosz MikołajKania AmeliaSKT STYL 12-13 D LA
1Ciopała MichałNawalany JuliaMCT 12-13 D ST
2Lysenko ArtemLysenko DariaLILIIA 12-13 D ST
3Płonka AdrianProchownik KajaELITA 12-13 D ST
4Rzepa NikodemDuda NinaELITA 12-13 D ST
5Skoczeń AlanFrączek IzabelaWIR DANCE 12-13 D ST
6Drożdż KonradFlorczyk NikolaELITA 12-13 D ST
7Zaczyk JakubChełmecka ErykaWIR DANCE 12-13 D ST
8Ciernia GerardĆwierz AnnaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 D ST
9Adamus MikołajKurleto JessicaELITA 12-13 D ST
9Kiec MaciejGere WiktoriaELITA 12-13 D ST
11Antosz MikołajKania AmeliaSKT STYL 12-13 D ST
12Motyka MichałDadał MartynaWIR DANCE 12-13 D ST
13Kazlauskas LiudvikasWyszyńska PatrycjaELITA 12-13 D ST
14Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaSKT STYL 12-13 D ST
1Czerwczak MiłoszSroka AlicjaOLIMP SPORT 12-13 E 6T
2Antosz MikołajKania AmeliaSKT STYL 12-13 E 6T
3Chrapek ErykJanas JuliaSKT PASJA 12-13 E 6T
4Wilk ArturStefańska JustynaWIR DANCE 12-13 E 6T
5Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaSKT STYL 12-13 E 6T
6Szymański JakubWyjadłowska EmiliaSKT STYL 12-13 E 6T
7Kazlauskas LiudvikasWyszyńska PatrycjaELITA 12-13 E 6T
8Kucharczyk PiotrLędźwa AleksandraSKT STYL 12-13 E 6T
9Barcik MateuszCzernek WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 E 6T
10Gomułka JakubPółtorak GuliaWIR DANCE 12-13 E 6T
11Gorgosz JanPaprocka PolinaELITA 12-13 E 6T
1Stawowy MateuszSilva SaraELITA 12-13 OPEN LA
1Raputa KacperTylek WiktoriaELITA 12-13 OPEN LA
2Jagła PiotrSilva MartaELITA 12-13 OPEN LA
2Jaje JakubSiuda EmiliaELITA 12-13 OPEN LA
3Hadarah IvanGuseva AnastasiiaLILIIA 12-13 OPEN LA
3Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET 12-13 OPEN LA
4Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK 12-13 OPEN LA
4Żałko SzymonKruszyńska MartaUKTS CORDEX 12-13 OPEN LA
5Gadocha MateuszKról EmiliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 OPEN LA
5Zieliński IgorGałka KarolinaELITA 12-13 OPEN LA
6Płonka AdrianProchownik KajaELITA 12-13 OPEN LA
6Rudyj BartoszZając AleksandraUKTS CORDEX 12-13 OPEN LA
7Woźnicki SzymonPrzybyszewska AmeliaARTDANCE 12-13 OPEN LA
8Myśliwiec HubertKorenko PolinaELITA 12-13 OPEN LA
9Jopek JakubSzufnara JuliaWIR DANCE 12-13 OPEN LA
10Rzepa NikodemDuda NinaELITA 12-13 OPEN LA
11Drożdż KonradFlorczyk NikolaELITA 12-13 OPEN LA
12Ciernia GerardĆwierz AnnaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 OPEN LA
1Stawowy MateuszSilva SaraELITA 12-13 OPEN ST
1Raputa KacperTylek WiktoriaELITA 12-13 OPEN ST
2Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET 12-13 OPEN ST
2Rudyj BartoszZając AleksandraUKTS CORDEX 12-13 OPEN ST
3Jagła PiotrSilva MartaELITA 12-13 OPEN ST
3Jaje JakubSiuda EmiliaELITA 12-13 OPEN ST
4Hadarah IvanGuseva AnastasiiaLILIIA 12-13 OPEN ST
4Zieliński IgorGałka KarolinaELITA 12-13 OPEN ST
5Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK 12-13 OPEN ST
5Żałko SzymonKruszyńska MartaUKTS CORDEX 12-13 OPEN ST
6Studziński MateuszSzalewska NataliaFOCUS 12-13 OPEN ST
6Woźnicki SzymonPrzybyszewska AmeliaARTDANCE 12-13 OPEN ST
7Płonka AdrianProchownik KajaELITA 12-13 OPEN ST
7Polanowski MateuszFilipczak Maja WeronikaFOCUS 12-13 OPEN ST
8Jopek JakubSzufnara JuliaWIR DANCE 12-13 OPEN ST
8Gadocha MateuszKról EmiliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 OPEN ST
9Myśliwiec HubertKorenko PolinaELITA 12-13 OPEN ST
9Rzepa NikodemDuda NinaELITA 12-13 OPEN ST
11Drożdż KonradFlorczyk NikolaELITA 12-13 OPEN ST
12Ciernia GerardĆwierz AnnaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 OPEN ST
1Pacan AntoniJarzyńska AnnaCorte Dance Progress 10-11 D LA
2Dushak IlliaGonymovych AnisiiaLILIIA 10-11 D LA
3Fedotov VladyslavFedotova AlinaLILIIA 10-11 D LA
4Mech KarolSadowska MariannaDANCE IMPERIUM 10-11 D LA
5Dancewicz MikołajLichowska NataliaWIR DANCE 10-11 D LA
6Wiercioch KonradSroka WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 10-11 D LA
7Król Jan StanisławKasperek SandraUKTS CORDEX 10-11 D LA
8Podolak WitoldMarcisz RoksanaWIR DANCE 10-11 D LA
1Pacan AntoniJarzyńska AnnaCorte Dance Progress 10-11 D ST
2Fedotov VladyslavFedotova AlinaLILIIA 10-11 D ST
3Dushak IlliaGonymovych AnisiiaLILIIA 10-11 D ST
4Mech KarolSadowska MariannaDANCE IMPERIUM 10-11 D ST
5Wiercioch KonradSroka WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 10-11 D ST
6Dancewicz MikołajLichowska NataliaWIR DANCE 10-11 D ST
7Król Jan StanisławKasperek SandraUKTS CORDEX 10-11 D ST
8Podolak WitoldMarcisz RoksanaWIR DANCE 10-11 D ST
1Mech KarolSadowska MariannaDANCE IMPERIUM 10-11 E 6T
2Wiercioch KonradSroka WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 10-11 E 6T
3Kudlik MiłoszWróbel OliwiaMCT 10-11 E 6T
4Solcan EmilGadocha MartynaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 10-11 E 6T
5Król Jan StanisławKasperek SandraUKTS CORDEX 10-11 E 6T
6Czepiel BartłomiejMaślanka MartynaCENTRUM KULTURY I SPORTU 10-11 E 6T
7Kogut MaciejGruszczak WiktoriaMCT 10-11 E 6T
8Tomczyk AntoniBolek AleksandraMCT 10-11 E 6T
9Jędrysiak IgorKranc KarolinaELITA 10-11 E 6T
10Podolak WitoldMarcisz RoksanaWIR DANCE 10-11 E 6T
1Szczepaniak TomaszGrześ AmeliaWIR DANCE 8-9 E 6T
2Jałocha TonyDuda MartynaELITA 8-9 E 6T
3Kuźma FranekZaczyńska LauraMCT 8-9 E 6T
4Gelardi GiovanniSabuda AmeliaELITA 8-9 E 6T
1Pacan AntoniJarzyńska AnnaCorte Dance Progress 8-9 OPEN LA
2Fedotov VladyslavFedotova AlinaLILIIA 8-9 OPEN LA
3Dushak IlliaGonymovych AnisiiaLILIIA 8-9 OPEN LA
4Mech KarolSadowska MariannaDANCE IMPERIUM 8-9 OPEN LA
5Szczepaniak TomaszGrześ AmeliaWIR DANCE 8-9 OPEN LA
6Dancewicz MikołajLichowska NataliaWIR DANCE 8-9 OPEN LA
7Jałocha TonyDuda MartynaELITA 8-9 OPEN LA
1Pacan AntoniJarzyńska AnnaCorte Dance Progress 8-9 OPEN ST
2Fedotov VladyslavFedotova AlinaLILIIA 8-9 OPEN ST
3Dushak IlliaGonymovych AnisiiaLILIIA 8-9 OPEN ST
4Mech KarolSadowska MariannaDANCE IMPERIUM 8-9 OPEN ST
5Jałocha TonyDuda MartynaELITA 8-9 OPEN ST
6Dancewicz MikołajLichowska NataliaWIR DANCE 8-9 OPEN ST
7Szczepaniak TomaszGrześ AmeliaWIR DANCE 8-9 OPEN ST