!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIOR (PTT)
Kraków
Filtruj:
Kategorie:


































1Nowak KrzysztofNowak DanutaUKTS LEW Senior IV A LA
2Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaREPLAY - Złotoryja Senior IV A LA
3Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA Senior IV A LA
1Włodarczyk EligiuszWłodarczyk LudomiłaRÓŻA Senior IV E LA
3Wesołowski RyszardNiemiec MałgorzataGOLD DANCE UTW Senior IV E LA
1Włodarczyk EligiuszWłodarczyk LudomiłaRÓŻA Senior IV E ST
2Mikołajczak ZbigniewMikołajczak AldonaFINEZJA Senior IV E ST
3Wesołowski RyszardNiemiec MałgorzataGOLD DANCE UTW Senior IV E ST
1Momot PrzemysławMomot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III A LA
2Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaREPLAY - Złotoryja Senior III A LA
3Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR Senior III A LA
1Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior III A ST
2Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT Senior III A ST
3Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR Senior III A ST
4Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior III A ST
1Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO Senior III B LA
2Momot PrzemysławMomot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III B LA
1Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO Senior III B ST
2Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior III B ST
3Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT Senior III B ST
4Jaguszewski MarekJaguszewska GrażynaFAN Senior III B ST
5Prus PiotrBorisovich IrinaTHE BEST Senior III B ST
1Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior III C LA
2Jończyk PiotrMikita JoannaKADRYL Senior III C LA
3Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior III C LA
4Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA Senior III C LA
5Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana IzabelaRESPECT DANCE Senior III C LA
1Momot PrzemysławMomot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III C ST
2Jończyk PiotrMikita JoannaKADRYL Senior III C ST
3Jaguszewski MarekJaguszewska GrażynaFAN Senior III C ST
4Prus PiotrBorisovich IrinaTHE BEST Senior III C ST
5Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA Senior III C ST
6Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA Senior III C ST
1Jończyk PiotrMikita JoannaKADRYL Senior III D LA
2Such ZbigniewKogut JoannaAKSEL Senior III D LA
3Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA Senior III D LA
4Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA Senior III D LA
5Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA Senior III D LA
1Momot PrzemysławMomot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III D ST
2Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS Senior III D ST
3Such ZbigniewKogut JoannaAKSEL Senior III D ST
4Florencki ŁukaszFlorencka NataliaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior III D ST
5Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana IzabelaRESPECT DANCE Senior III D ST
6Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA Senior III D ST
7Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA Senior III D ST
1Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS Senior III E LA
2Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa Senior III E LA
3Grabka JanuszGrabka JoannaST Linestudio Senior III E LA
1Szejda PiotrRybińska - Szejda BarbaraCANTINERO Senior III E ST
2Dudziński DariuszDudzińska AnnaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior III E ST
3Włodarczyk EligiuszWłodarczyk LudomiłaRÓŻA Senior III E ST
4Rusiecki KrzysztofWiekiera MonikaKICK Senior III E ST
5Michałek AndrzejMichałek ElżbietaSzT eMiKa Senior III E ST
1Tide LeszekTide DorotaRONDO Senior III F ST
2Bolek MarekBolek EwaKST Senior III F ST
3Krzykwa JanHepner ElżbietaWIKA Senior III F ST
1Popa KrzysztofPopa JolantaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior III S LA
3Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR Senior III S LA
2Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR Senior III S ST
3Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT Senior III S ST
4Nowak KrzysztofNowak DanutaUKTS LEW Senior III S ST
1Wyrwas PrzemysławWyrwas LidiaDANCE CENTER Senior II C LA
2Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON Senior II C LA
3Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior II C LA
4Konarski KrzysztofKozakiewicz-Konarska IwonaFINEZJA Senior II C LA
5Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA Senior II C LA
6Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO Senior II C LA
1Nadolny RobertKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA Senior II C ST
2Dusik JacekDusik KatarzynaSEMPRE Senior II C ST
3Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO Senior II C ST
4Stepuch RobertStepuch EdytaIMPET TEAM Senior II C ST
5Jończyk PiotrMikita JoannaKADRYL Senior II C ST
6Wachowiak ArturWachowiak IzabelaDANCECLUB Senior II C ST
7Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA Senior II C ST
1Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON Senior II D LA
2Wyrwas PrzemysławWyrwas LidiaDANCE CENTER Senior II D LA
3Grzechnik ArturGrzechnik CzesławaST Linestudio Senior II D LA
4Łakus GrzegorzŁakus BeataST Linestudio Senior II D LA
5Dusik JacekDusik KatarzynaSEMPRE Senior II D LA
6Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA Senior II D LA
7Betlej SebastianBetlej KatarzynaCentrum Tańca FIESTA Senior II D LA
8Popławski DariuszPopławska JoannaDancers United Senior II D LA
9Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO Senior II D LA
1Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON Senior II D ST
2Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO Senior II D ST
3Popławski DariuszPopławska JoannaDancers United Senior II D ST
4Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA Senior II D ST
5Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA Senior II D ST
1Berkop MirosławBerkop MagdalenaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II E LA
2Nieradzik AdamNieradzik AnnaŚląska Szkoła Tańca - Katowice Senior II E LA
3Kudra ArkadiuszKudra MarzenaESKADRA Senior II E LA
1Kudra ArkadiuszKudra MarzenaESKADRA Senior II E ST
2Betlej SebastianBetlej KatarzynaCentrum Tańca FIESTA Senior II E ST
3Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON Senior II E ST
4Krępa AdamKrępa IwonaGALA Senior II E ST
5Bartuś WojciechPawlik-Bartuś AgnieszkaSEMPRE Senior II E ST
5Dudziński DariuszDudzińska AnnaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior II E ST
2Tide LeszekTide DorotaRONDO Senior II F LA
3Nieradzik AdamNieradzik AnnaŚląska Szkoła Tańca - Katowice Senior II F LA
4Kulików SławomirKulików JoannaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II F LA
2Konarski KrzysztofKozakiewicz-Konarska IwonaFINEZJA Senior II F ST
3Nieradzik AdamNieradzik AnnaŚląska Szkoła Tańca - Katowice Senior II F ST
4Krzykwa JanHepner ElżbietaWIKA Senior II F ST
5Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKST Senior II F ST
1Popa KrzysztofPopa JolantaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior II S LA
2Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCANTINERO Senior II S LA
3Choromański GrzegorzWiniarska-Choromańska AgnieszkaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II S LA
4Nadolny RobertKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA Senior II S LA
1Baran MichałDyk EwaESENS Senior I A LA
2Sałata ŁukaszKrysztofiak JoannaFINEZJA Senior I A LA
3Nadolny RobertKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA Senior I A LA
4Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER Senior I A LA
5Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus Senior I A LA
1Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus Senior I C LA
3Ficenes PawełFicenes MagdalenaDANCE DON'T WAIT Senior I C LA
1Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE Senior I C ST
2Wiewióra ŁukaszWiewióra JudytaRONDO Senior I C ST
3Majnusz MaciejGehrke-Gut HannaKIEPURA - Wrocław Senior I C ST
4Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus Senior I C ST
1Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska PaulinaTANGO Senior I D LA
2Gąsiur MichałKuźniar PaulinaAKSEL Senior I D LA
3Betlej SebastianBetlej KatarzynaCentrum Tańca FIESTA Senior I D LA
4Ficenes PawełFicenes MagdalenaDANCE DON'T WAIT Senior I D LA
1Gąsiur MichałKuźniar PaulinaAKSEL Senior I D ST
2Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus Senior I D ST
3Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska PaulinaTANGO Senior I D ST
4Majnusz MaciejGehrke-Gut HannaKIEPURA - Wrocław Senior I D ST
1Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska PaulinaTANGO Senior I E LA
2Kalla MieczysławNowak KamilaASTRA LUNA Senior I E LA
3Berkop MirosławBerkop MagdalenaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior I E LA
1Gryń KarolŁaszczyk JoannaSEMPRE Senior I E ST
1Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska PaulinaTANGO Senior I E ST
3Betlej SebastianBetlej KatarzynaCentrum Tańca FIESTA Senior I E ST
4Krekora SzczepanMorawska-Krekora AnnaKuźnia Tańca Senior I E ST
4Krępa AdamKrępa IwonaGALA Senior I E ST
6Kalla MieczysławNowak KamilaASTRA LUNA Senior I E ST
1Miszczuk MateuszWessalowska JoannaCentrum Trójmiasto Senior I S LA
2Baran MichałDyk EwaESENS Senior I S LA
3Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER Senior I S LA