!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Astra Cup 2019 LibiŮż 20.10.2019 (FTS)
Oświęcim
Filtruj:
Kategorie:











1Michalak MiłoszŚcigała JuliaSzkoła Tańca Astra 16-18 D LA
2Błaszcz JanMazańska KarolinaSzkoła Tańca Astra 16-18 D LA
3Dusik DawidBugajska KarolinaSzkoła Tańca Astra 16-18 D LA
1Gruszkowski DawidHorowitz AnnaSKT PASJA 16-18 D ST
2Stanek MaciejKazior MałgorzataELITA 16-18 D ST
1Kowalczyk AdamWojciechowska WiktoriaTOP DANCE 14-15 D LA
2Sanak KarolMazańska NataliaSzkoła Tańca Astra 14-15 D LA
3Madeja AntoniChrapla Oliwia MałgorzataSzkoła Tańca Astra 14-15 D LA
4Myśliwiec HubertMilewska AnnaELITA 14-15 D LA
5Zaczyk JakubChełmecka ErykaWIR DANCE 14-15 D LA
6Wilk ArturStefańska JustynaWIR DANCE 14-15 D LA
7Gomułka JakubTarasek JoannaWIR DANCE 14-15 D LA
8Motyka MichałDadał MartynaWIR DANCE 14-15 D LA
9Cieciak BartoszWrzalik SelenaSzkoła Tańca Astra 14-15 D LA
1Kowalczyk AdamWojciechowska WiktoriaTOP DANCE 14-15 D ST
2Zaczyk JakubChełmecka ErykaWIR DANCE 14-15 D ST
3Gomułka JakubTarasek JoannaWIR DANCE 14-15 D ST
4Myśliwiec HubertMilewska AnnaELITA 14-15 D ST
5Motyka MichałDadał MartynaWIR DANCE 14-15 D ST
6Wilk ArturStefańska JustynaWIR DANCE 14-15 D ST
1Kuchnia PatrykSroka WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 C LA
2Antosz MikołajKania AmeliaSKT STYL 12-13 C LA
1Kuchnia PatrykSroka WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 C ST
2Skoczeń AlanLichowska NataliaWIR DANCE 12-13 C ST
3Bednarz SzymonPetriaieva OlesiaKS M-TEAM 12-13 C ST
4Antosz MikołajKania AmeliaSKT STYL 12-13 C ST
7Tomczyk AntoniBatko MartynaMCT 12-13 D LA
7Dąbrowski WiesławSłowiak AmeliaMCT 12-13 D LA
9Ciernia GerardSkowronek JuliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 D LA
1Szczepaniak TomaszPierzga NataliaWIR DANCE 10-11 D LA
2Gaik GabrielLubojańska KajaSKT PASJA 10-11 D LA
3Szabla WiktorSokołowska WiktoriaWIR DANCE 10-11 D LA
4Gelardi GiovanniSabuda AmeliaELITA 10-11 D LA
5Kuźma FranekZaczyńska LauraMCT 10-11 D LA
6Żebrowski MichałBurnatowska OliwiaMCT 10-11 D LA
7Jałocha TonyDuda MartynaELITA 10-11 D LA
8Sarota ArkadiuszBazylińska AmeliaKS M-TEAM 10-11 D LA
1Jałocha TonyDuda MartynaELITA 10-11 D ST
2Gelardi GiovanniSabuda AmeliaELITA 10-11 D ST
3Żebrowski MichałBurnatowska OliwiaMCT 10-11 D ST
4Szczepaniak TomaszPierzga NataliaWIR DANCE 10-11 D ST
5Szabla WiktorSokołowska WiktoriaWIR DANCE 10-11 D ST
6Kuźma FranekZaczyńska LauraMCT 10-11 D ST
7Gaik GabrielLubojańska KajaSKT PASJA 10-11 D ST
7Sarota ArkadiuszBazylińska AmeliaKS M-TEAM 10-11 D ST
1Żebrowski MichałBurnatowska OliwiaMCT 10-11 E 6T
2Jędrysiak IgorKranc KarolinaELITA 10-11 E 6T
3Syguła AleksanderGastoł WiktoriaTOP DANCE 10-11 E 6T
4Baran WiktorMleczak AnnaK-STUDIO 10-11 E 6T
5Krawczyk KubaJałocha MartynaELITA 10-11 E 6T
6Sarota ArkadiuszBazylińska AmeliaKS M-TEAM 10-11 E 6T
7Banaś MikołajKról MagdalenaELITA 10-11 E 6T
7Gaik GabrielLubojańska KajaSKT PASJA 10-11 E 6T
9Thomas Jakub, AdamKozłowska LenaSKT PASJA 10-11 E 6T