!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi (PTT)
Czeladź
Filtruj:
Kategorie:


























1Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 16-18 B LA
2Kuś DawidJózefowska PatrycjaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B LA
3Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B LA
4Kaszuba DawidKwadrans PaulinaKuźnia Tańca 16-18 B LA
5Zaręba JakubSiewierska KarolinaIMPERIA 16-18 B LA
1Wojaczek PiotrBreitkopf AgataIMPULS 16-18 B ST
2Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES 16-18 B ST
3Pyras KrzysztofJarek EmiliaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 B ST
4Zaręba JakubSiewierska KarolinaIMPERIA 16-18 B ST
5Hankus KamilPyrdziak KatarzynaST IMPRESJA Kęty 16-18 B ST
6Sadowski RadosławEmerla MagdalenaKuźnia Tańca 16-18 B ST
7Wiernicki AdamWiernicka AdriannaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 B ST
1Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 16-18 C LA
2Furmańczyk JakubArczewska ZofiaETIUDA 16-18 C LA
3Pawlik MikołajNaramska MariaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 C LA
4Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS 16-18 C LA
5Rozborski DominikPoshtar IrynaKIEPURA - Wrocław 16-18 C LA
6Ciechanowski DariuszPrzeżywalska BeataKuźnia Tańca 16-18 C LA
7Wodowski AdrianDuda MagdalenaKuźnia Tańca 16-18 C LA
1Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 16-18 C ST
2Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 16-18 C ST
3Gajewski PatrykKapusta AlicjaBAWINEK 16-18 C ST
4Rozborski DominikPoshtar IrynaKIEPURA - Wrocław 16-18 C ST
1Płatek MateuszKleszcz IgaMARENGO 16-18 D LA
2Szpara FilipPazio OliwiaNOWY STYL 16-18 D LA
3Pasiut SzymonFigiel MariaKuźnia Tańca 16-18 D LA
4Kim KyuwonGawron KingaAKCENT - Będzin 16-18 D LA
5Chrapek ErykKohut NataliaPERFECT DANCE 16-18 D LA
6Szaleniec JakubRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin 16-18 D LA
7Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim 16-18 D LA
8Sobieraj MaciejStężała AleksandraETIUDA 16-18 D LA
1Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 D ST
2Tkacz SebastianPfajfer JuliaFORUM 16-18 D ST
1Płoński TadeuszBogdziewicz WiktoriaRONDO 16-18 E LA
2Wielgocki JakubBytnar OliwiaATUT 16-18 E LA
3Włodarczyk NikodemKarwat WiktoriaNOWY STYL 16-18 E LA
4Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA 16-18 E LA
5Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 E LA
6Koczkodaj MichałŁobacz PaulinaDIAMENT - Radzyń Podlaski 16-18 E LA
7Niemiec ŁukaszNiemiec PaulinaAKCENT - Będzin 16-18 E LA
1Włodarczyk NikodemKarwat WiktoriaNOWY STYL 16-18 E ST
2Banaszek KacperBorowiecka EwaETIUDA 16-18 E ST
3Dobosz BartłomiejTompalska DominikaBAWINEK 16-18 E ST
4Wielgocki JakubBytnar OliwiaATUT 16-18 E ST
5Krawczyk TomaszLelek MariaBAWINEK 16-18 E ST
6Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE 16-18 E ST
7Koczkodaj MichałŁobacz PaulinaDIAMENT - Radzyń Podlaski 16-18 E ST
1Nowak Bartłomiej KacperTompalska DominikaBAWINEK 16-18 F LA
2Kawałek MichałNowotny AleksandraSEMPRE 16-18 F LA
3Chlebus AdamPolak ZuzannaSWING 16-18 F LA
4Kawa KacperMielczarek MajaETIUDA 16-18 F LA
1Kawałek MichałNowotny AleksandraSEMPRE 16-18 F ST
2Chlebus AdamPolak ZuzannaSWING 16-18 F ST
1Jakubik NatanielPielka WeronikaAKCENT - Będzin 14-15 C LA
2Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM 14-15 C LA
3Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA 14-15 C LA
4Szczepaniak PiotrMargiel KamilaAKCENT - Będzin 14-15 C LA
5Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 C LA
6Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO 14-15 C LA
7Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice 14-15 C LA
8Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT- Wrocław 14-15 C LA
9Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA 14-15 C LA
1Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice 14-15 C ST
2Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA 14-15 C ST
3Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO 14-15 C ST
4Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA 14-15 C ST
5Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT- Wrocław 14-15 C ST
1Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE 14-15 D LA
2Chojnacki HubertMorzyńska OliwiaETIUDA 14-15 D LA
3Solcan EmilKról MagdalenaEVOLUTION 14-15 D LA
4Pach MateuszDoniec NataliaPERFECT DANCE 14-15 D LA
5Moryń MiłoszMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY 14-15 D LA
6Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa 14-15 D LA
7Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO 14-15 D LA
8Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice 14-15 D LA
9Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE 14-15 D LA
9Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO 14-15 D LA
11Ciura FranciszekBlady JuliaA+S 14-15 D LA
11Łysak PawełZalewska NicolaKICK 14-15 D LA
13Wywiał ErykKsiężnik KingaZORBA 14-15 D LA
1Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE 14-15 D ST
2Wywiał ErykKsiężnik KingaZORBA 14-15 D ST
3Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE 14-15 D ST
4Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 14-15 D ST
5Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice 14-15 D ST
6Solcan EmilKról MagdalenaEVOLUTION 14-15 D ST
7Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa 14-15 D ST
8Ciura FranciszekBlady JuliaA+S 14-15 D ST
9Pach MateuszDoniec NataliaPERFECT DANCE 14-15 D ST
9Łysak PawełZalewska NicolaKICK 14-15 D ST
1Marcinkowski KrystianKrężel MartynaLATINO 14-15 E 8T
2Kubies JanBrzozowska NadiaMARENGO 14-15 E 8T
3Włodarczyk LeonardCzachor LenaNOWY STYL 14-15 E 8T
4Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE 14-15 E 8T
1Lupa PawełTkacz MajaMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 F 6T
2Zabłocki ErykDzieża AmeliaPERFECT DANCE 14-15 F 6T
3Zubrycki TymonWójcik KarolinaViva Dance Łódź 14-15 F 6T
4Czechowski PatrykCzechowska AmeliaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 F 6T
5Garbacz MichałProchera PatrycjaZIELIŃSKA - Ząbkowice 14-15 F 6T
6Suong FilipStruska MajaEVOLUTION 14-15 F 6T
1Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE 12-13 D LA
2Ludwig FilipBorek ElizaKuźnia Tańca 12-13 D LA
3Tarasin JuliuszHodór JuliaAKCENT - Będzin 12-13 D LA
4Kącik KacperZgoda NataliaEVOLUTION 12-13 D LA
5Obojski MateuszGóral GabrielaIMPERIA 12-13 D LA
6Boiko MykytaJanik JuliaAKCENT - Będzin 12-13 D LA
7Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE 12-13 D LA
1Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP 12-13 D ST
2Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE 12-13 D ST
3Obojski MateuszGóral GabrielaIMPERIA 12-13 D ST
4Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE 12-13 D ST
5Kącik KacperZgoda NataliaEVOLUTION 12-13 D ST
1Olejarz KacperGliwa AmeliaST IMPRESJA Kęty 12-13 E 8T
2Konewski AdamGorki ZuzannaST Linestudio 12-13 E 8T
3Malczyk WiktorSkrzypczak WeronikaTEAM - Ornontowice 12-13 E 8T
4Marczewski TymoteuszZawadzka KajaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 E 8T
5Tame MateuszTubielewicz KarolinaZORBA 12-13 E 8T
6Gucwa WojciechBatko MartynaJUST DANCE 12-13 E 8T
7Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE 12-13 E 8T
8Jedynak FranciszekNajder NataliaIMPERIA 12-13 E 8T
1Vysotskyi IlliaKramer ZuzannaNOWY STYL 12-13 F 6T
2Miśkiewicz BartłomiejChachurska AnnaEVOLUTION 12-13 F 6T
1Osuch KrzysztofWach IwonaPERFECT DANCE 12-13 G 6T
1Piekiełko BłażejHorak MartynaST IMPRESJA Kęty 12-13 G 6T
1Sadziński PiotrBaryś RoksanaETIUDA 12-13 G 6T
2Kokoszczyński JanDratwa HannaETIUDA 12-13 G 6T
2Kowol TymoteuszDomin MarcelinaTEAM - Ornontowice 12-13 G 6T
2Smyk KarolCybulska NataliaMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 G 6T
3Ruszkowski MaciejChmura KamilaEVOLUTION 12-13 G 6T
3Szczepański JanPasamonik KlaudiaWDS - Katowice 12-13 G 6T
3Dobosz RafałWłodarczyk WiktoriaFORUM 12-13 G 6T
3Pietras AlanRóżańska NataliaFORUM 12-13 G 6T
3Pilot OskarJackowska AmeliaMISTRAL 12-13 G 6T
1Miadziołko WiktorKarczmarz NadiaFLAMENCO 12-13 H 4T
2Robaszek RobertGębicz AnnaETIUDA 12-13 H 4T
1Kulików SzymonChrząstek MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 10-11 F 6T
2Czajka MaciejMiernik NataliaJUST DANCE 10-11 F 6T
3Drechny-Mucha MaksymilianJakubiszyn JuliaEVOLUTION 10-11 F 6T
4Rachtan IgorDrapacz LauraTEAM - Ornontowice 10-11 F 6T
5Mazurek MichałMałek LiliannaTEAM - Ornontowice 10-11 F 6T
6Kowalski WojciechSztuka PolaAKCENT - Będzin 10-11 F 6T
7Balcerak AdamMarciniak ZofiaSTEP DANCE 10-11 F 6T
7Gondzia MateuszDalecka AleksandraViva Dance Łódź 10-11 F 6T
9Różalski MiłoszRynczuk MatyldaAKADEMIA TAŃCA AS 10-11 F 6T
9Żołnierczyk SebastianPawłowska HannaAKCENT - Będzin 10-11 F 6T
11Wiśniewski DawidMotak OliwiaKLASA 10-11 F 6T
12Smela DominikBembnowicz RozaliaAKSEL 10-11 F 6T
13Nowak AntoniKurpiel AmeliaEVOLUTION 10-11 F 6T
1Dąbrowski DominikŻwilinkowska AmeliaAKCENT - Będzin 10-11 G 6T
1Pyzik SzymonFudala OliwiaKLASA 10-11 G 6T
2Cepil WiktorKnyziak ZuzannaEVOLUTION 10-11 G 6T
2Cieślik KarolDeredas HannaSTEP DANCE 10-11 G 6T
2Miedziński FilipBaron EmiliaWDS - Katowice 10-11 G 6T
3Bartosiewicz WiktorKotecka OliwiaSTEP DANCE 10-11 G 6T
3Fijałkowski FranciszekNieć MajaEVOLUTION 10-11 G 6T
3Kwiecień WojciechMigacz EmiliaSZKOŁA TAŃCA WIR 10-11 G 6T
3Lorek DawidŁaś JuliaMARENGO 10-11 G 6T
3Strzałkowski PatrickWoźniak GabrielaEVOLUTION 10-11 G 6T
1Białas WojciechKozłowska ZuzannaAKCENT - Będzin 10-11 H 4T
1Gawroński JakubZobek NataliaWDS - Katowice 10-11 H 4T
1Pilarski BartoszStolarek MariaJEDYNKA 10-11 H 4T
1Śpiewok MaksymilianStelmaczonek KatarzynaRONDO 10-11 H 4T
2Perszel KacperBrytan WiktoriaCARMEN 10-11 H 4T
2Sekman KonradKurzeja MajaTEAM - Ornontowice 10-11 H 4T
2Sokół SzymonAndruszko DorotaEVOLUTION 10-11 H 4T