!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT (PTT)
Baboszewo k/Płońska
Filtruj:
Kategorie:



































1Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior III OPEN LA (MW)
2Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński Senior III OPEN LA (MW)
3Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński Senior III OPEN LA (MW)
1Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior III OPEN ST (MW)
2Filip GrzegorzFilip IzabellaAKADEMIA TAŃCA Senior III OPEN ST (MW)
3Szczegielniak PawełSzczegielniak GrażynaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI Senior III OPEN ST (MW)
4Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński Senior III OPEN ST (MW)
1Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN LA (MW)
1Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior I OPEN LA (MW)
2Ciesielski ArturDubowska MałgorzataAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN LA (MW)
3Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN LA (MW)
4Kacprzak DariuszKacprzak JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior I OPEN LA (MW)
5Tworek PiotrIzydorczyk-Tworek AnnaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI Senior I OPEN LA (MW)
1Szlendak RobertSzlendak KatarzynaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN ST (MW)
1Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN ST (MW)
2Kępczyński AndrzejKępczyńska AnnaRIVIERA Senior I OPEN ST (MW)
3Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN ST (MW)
4Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA Senior I OPEN ST (MW)
5Zaborowski RomanKubalska AgataAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN ST (MW)
1Sharapov VolodymyrGłębocka NataliaKTT DUET Dorośli OPEN LA (MW)
2Dziedzic OskarVu Manh KatarzynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (MW)
3Gadko KonradJaszewska AngelikaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (MW)
4Rudnicki-Sipajło DominikPrylowski NataliaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (MW)
5Chernenko SergiiWarzyńska AngelikaCANTINERO Dorośli OPEN LA (MW)
6Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (MW)
7Rygielski MaciejWęglińska IwonaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (MW)
8Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT Dorośli OPEN LA (MW)
9Zabrodzki PrzemysławBogdanowicz AleksandraPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (MW)
10Domański BartłomiejGrzegorczyk MartaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (MW)
11Gawlik MichałWalczyk KarolinaCANTINERO Dorośli OPEN LA (MW)
11Sobala MateuszGaweł PaulinaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (MW)
13Ossowski Karol PawełSech PatrycjaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (MW)
13Zawadzki RobertShkliaruk AlinaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (MW)
15Zając AdamŁysik AgnieszkaKTT DUET Dorośli OPEN LA (MW)
16Kosiński AlbertPonomar AnnaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (MW)
16Michalak KrystianSyzdoł MonikaBRASIL Dorośli OPEN LA (MW)
18Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA Dorośli OPEN LA (MW)
19Pałaszewski RafałKowalska PaulinaBRASIL Dorośli OPEN LA (MW)
1Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN ST (MW)
2Łokiński Michał TomaszMichalecka BeataJEDYNKA Dorośli OPEN ST (MW)
3Baryczka KrystianKorzycka AnnaKlub Sportowy Polski Taniec Dorośli OPEN ST (MW)
4Bodzioch Artur KonradZaremba MałgorzataBLUE CLASSIC Dorośli OPEN ST (MW)
4Bodzioch Artur KonradZaremba MałgorzataAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN ST (MW)
5Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA Dorośli OPEN ST (MW)
6Myśliński Mateusz ŁukaszSłomczyńska KajaSTUDIO KREACJI TAŃCA Dorośli OPEN ST (MW)
7Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL Dorośli OPEN ST (MW)
8Pałaszewski RafałKowalska PaulinaBRASIL Dorośli OPEN ST (MW)
1Kardasiński DamianSyta DariaPOLISH CLUB 16-20 OPEN LA (MW)
2Figurski PrzemysławPysiak WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-20 OPEN LA (MW)
3Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT 16-20 OPEN LA (MW)
4Klekowski SewerynMłynarczyk WeronikaCANTINERO 16-20 OPEN LA (MW)
5Ivanchenko TymofiiJanson WiktoriaKTT DUET 16-20 OPEN LA (MW)
6Zdziech PrzemysławBorkowska JuliaCENTRUM TAŃCA 16-20 OPEN LA (MW)
7Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA 16-20 OPEN LA (MW)
8Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET TEAM 16-20 OPEN LA (MW)
9Machnio DamianWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA 16-20 OPEN LA (MW)
10Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA 16-20 OPEN LA (MW)
10Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA 16-20 OPEN LA (MW)
1Baryczka KrystianKorzycka AnnaKlub Sportowy Polski Taniec 16-20 OPEN ST (MW)
2Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA 16-20 OPEN ST (MW)
3Nagrabski MichałFilińska ZofiaIMPET TEAM 16-20 OPEN ST (MW)
1Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
2Gąsiorek PatrykZinkiewicz JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
3Machnio DamianWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
4Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE 16-18 B LA
5Łopatka PrzemysławOlczyk WeronikaBRASIL 16-18 B LA
6Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL 16-18 B LA
7Świniarski MarcinLewucha AgnieszkaSTARDANCE 16-18 B LA
8Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA 16-18 B LA
1Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B ST
2Bojarski BartoszRychlica KatarzynaELITE DANCE 16-18 B ST
2Bojarski BartoszRychlica KatarzynaELITE DANCE 16-18 B ST
2Bojarski BartoszRychlica KatarzynaELITE DANCE 16-18 B ST
3Borkowski RobertGrzelak AleksandraSZKOŁA TAŃCA BiT 16-18 B ST
4Maliszewski JakubCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
5Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE 16-18 B ST
1Kucharczyk PatrykMiernik Natalia WiktoriaIMAGE 16-18 C LA
2Pycio SebastianZduńczyk PaulinaESKADRA 16-18 C LA
3Brzeski BrunoOrnat DominikaCLASSIC DANCESPORT 16-18 C LA
3Brzeski BrunoOrnat DominikaPOLISH CLUB 16-18 C LA
4Borkowski RobertGrzelak AleksandraSZKOŁA TAŃCA BiT 16-18 C LA
5Szymczak MateuszKaczmarek AleksandraIMPET TEAM 16-18 C LA
5Szymczak MateuszKaczmarek AleksandraIMPET TEAM 16-18 C LA
6Barłóg HubertLewandowska MarcelinaUKS DANCE ACADEMY 16-18 C LA
7Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
8Ślesicki ŁukaszGrzyb JuliaGOLD TEAM 16-18 C LA
1Bernad MateuszPulińska AleksandraWIKA 16-18 C ST
2Wolf GabrielRedlicka EdytaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C ST
3Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA 16-18 C ST
4Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL 16-18 C ST
5Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA 16-18 C ST
6Barłóg HubertLewandowska MarcelinaUKS DANCE ACADEMY 16-18 C ST
7Kucharczyk PatrykMiernik Natalia WiktoriaIMAGE 16-18 C ST
8Janiszewski MichałFiedorowicz InkaFAN 16-18 C ST
9Ślesicki ŁukaszGrzyb JuliaGOLD TEAM 16-18 C ST
10Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET TEAM 16-18 C ST
1Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL 16-18 D LA
2Cichoń MichałMichalska JuliaCANTINERO 16-18 D LA
3Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
4Czyż DamianPiórkowska PaulinaSHOW TIME 16-18 D LA
5Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA 16-18 D LA
6Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 D LA
7Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
7Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL 16-18 D LA
9Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM 16-18 D LA
10Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
1Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
2Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
3Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM 16-18 D ST
4Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL 16-18 D ST
5Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
1Mirosław MichałJodłowska JoannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
2Marczewski JakubSitkiewicz WiktoriaSHOW TIME 16-18 E LA
3Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 E LA
4Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
5Pasternak BartekZejmowicz JustynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
6Pałac JakubGizińska JuliaSTART 16-18 E LA
7Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET TEAM 16-18 E LA
8Stobiecki BartoszJaśkaniec AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
1Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET TEAM 16-18 E ST
2Siedlecki DamianAdamska JuliaSTART 16-18 E ST
3Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 E ST
4Kuś ArkadiuszKuś AnnaRIVIERA 16-18 E ST
5Marczewski JakubSitkiewicz WiktoriaSHOW TIME 16-18 E ST
6Pałac JakubGizińska JuliaSTART 16-18 E ST
7Stobiecki BartoszJaśkaniec AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
8Pasternak BartekZejmowicz JustynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
8Radwański MichałOlszewska DominikaSTART 16-18 E ST
1Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaKTT DUET 16-18 OPEN LA (MW)
2Gawęcki TomaszIzdebska ZuzannaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN LA (MW)
3Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN LA (MW)
4Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN LA (MW)
5Fałek KonradSołtysiak AleksandraCANTINERO 16-18 OPEN LA (MW)
6Matłoka MateuszUnger FanniKlub Sportowy Polski Taniec 16-18 OPEN LA (MW)
1Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaKTT DUET 16-18 OPEN ST (MW)
2Gawęcki TomaszIzdebska ZuzannaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN ST (MW)
3Nagrabski MichałFilińska ZofiaIMPET TEAM 16-18 OPEN ST (MW)
4Wojciechowski StanisławDobińska MajaESKADRA 16-18 OPEN ST (MW)
5Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN ST (MW)
6Bojarski BartoszRychlica KatarzynaELITE DANCE 16-18 OPEN ST (MW)
6Bojarski BartoszRychlica KatarzynaELITE DANCE 16-18 OPEN ST (MW)
6Bojarski BartoszRychlica KatarzynaELITE DANCE 16-18 OPEN ST (MW)
7Fałek KonradSołtysiak AleksandraCANTINERO 16-18 OPEN ST (MW)
8Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN ST (MW)
8Matłoka MateuszUnger FanniKlub Sportowy Polski Taniec 16-18 OPEN ST (MW)
10Celmerowski KacperGastoł DariaIMPET TEAM 16-18 OPEN ST (MW)
11Borkowski RobertGrzelak AleksandraSZKOŁA TAŃCA BiT 16-18 OPEN ST (MW)
12Bernad MateuszPulińska AleksandraWIKA 16-18 OPEN ST (MW)
13Maliszewski JakubCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN ST (MW)
1Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA 14-15 C LA
2Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS 14-15 C LA
3Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA 14-15 C LA
4Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET TEAM 14-15 C LA
1Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART 14-15 C ST
2Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS 14-15 C ST
3Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 14-15 C ST
4Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA 14-15 C ST
5Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA 14-15 C ST
1Alwasiak KarolBalcerek NelaCANTINERO 14-15 OPEN LA (MW)
2Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraBLUE CLASSIC 14-15 OPEN LA (MW)
2Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraPOLISH CLUB 14-15 OPEN LA (MW)
3Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA 14-15 OPEN LA (MW)
4Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 14-15 OPEN LA (MW)
5Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 14-15 OPEN LA (MW)
6Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET TEAM 14-15 OPEN LA (MW)
1Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraPOLISH CLUB 14-15 OPEN ST (MW)
1Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraBLUE CLASSIC 14-15 OPEN ST (MW)
2Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 14-15 OPEN ST (MW)
3Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 14-15 OPEN ST (MW)
4Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA 14-15 OPEN ST (MW)
1Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 12-13 D LA
2Gałązka AleksKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 12-13 D LA
3Okazaki NeotoRzeczkowska MartynaBLUE CLASSIC 12-13 D LA
4Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 12-13 D LA
5Pospieszyński PawełBilińska NataliaSTART 12-13 D LA
6Kaniewski GrzegorzKusina NataliaDREAM DANCE 12-13 D LA
1Okazaki NeotoRzeczkowska MartynaBLUE CLASSIC 12-13 D ST
2Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 12-13 D ST
3Pospieszyński PawełBilińska NataliaSTART 12-13 D ST
4Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 12-13 D ST
5Gałązka AleksKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 12-13 D ST
6Kaniewski GrzegorzKusina NataliaDREAM DANCE 12-13 D ST
1Makowski MikołajChołuj AnnaFAST-STEP 12-13 E 8T
2Gaworek SzymonBiałołęcka KatarzynaSTART 12-13 E 8T
3Lipski Michał JerzyBielecka NataliaKADRYL 12-13 E 8T
1Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 12-13 G 6T
2Grabski JakubKleczkowska IzabelaCreative Dance 12-13 G 6T
3Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART 12-13 G 6T
1Szczepankowski KarolKarwowska ZuzannaGCK 12-13 H 4T
1Waśko MateuszSznajder WeronikaPRESTIGE 12-13 H 4T
2Kimla MaksymBorecka KorneliaST DOBROWOLSCY 12-13 H 4T
2Ławniczek PiotrMarek AnnaIMAGE 12-13 H 4T
1Popławski IgnacyRudnicka AleksandraPOLINA'S DIAMONDS 12-13 OPEN LA (MW)
2Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 12-13 OPEN LA (MW)
3Bazylewicz JakubDroganowska AntoninaFAN 12-13 OPEN LA (MW)
4Gałązka AleksKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 12-13 OPEN LA (MW)
5Pospieszyński PawełBilińska NataliaSTART 12-13 OPEN LA (MW)
6Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC 12-13 OPEN LA (MW)
7Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 12-13 OPEN LA (MW)
8Kaniewski GrzegorzKusina NataliaDREAM DANCE 12-13 OPEN LA (MW)
1Popławski IgnacyRudnicka AleksandraPOLINA'S DIAMONDS 12-13 OPEN ST (MW)
2Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaMAKO 12-13 OPEN ST (MW)
3Bazylewicz JakubDroganowska AntoninaFAN 12-13 OPEN ST (MW)
4Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC 12-13 OPEN ST (MW)
5Pospieszyński PawełBilińska NataliaSTART 12-13 OPEN ST (MW)
6Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 12-13 OPEN ST (MW)
7Kaniewski GrzegorzKusina NataliaDREAM DANCE 12-13 OPEN ST (MW)
8Makowski MikołajChołuj AnnaFAST-STEP 12-13 OPEN ST (MW)
9Gałązka AleksKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 12-13 OPEN ST (MW)
1Hass BartoszBilińska NikolaSTART 10-11 E 6T
2Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART 10-11 E 6T
3Karaskiewicz MichałBiernacka JuliaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 E 6T
4Świątkiewicz PawełNasiłowska AnnaIMPET TEAM 10-11 E 6T
5Karasiak PiotrFuks Aleksandra WeronikaESKADRA 10-11 E 6T
6Małecki FilipGrabowska BarbaraSHOW TIME 10-11 E 6T
1Żydaczewski JulianWierciszewska KorneliaAKADEMIA TAŃCA 10-11 G 6T
1Żydaczewski JulianWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 G 6T
2Bochnak StanisławKurda WiktoriaSZKOŁA TAŃCA BiT 10-11 G 6T
2Grabiński MarcinJanczuk JuliaFAST-STEP 10-11 G 6T
3Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 10-11 G 6T
3Rosiak Maksymilian MateuszWierzchowska AgataSTART 10-11 G 6T
3Zajkowski MaciejOtocka MichalinaFAST-STEP 10-11 G 6T
1Jarmużewski KacperZielińska MarcelinaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 10-11 H 4T
1Dymowski KamilZaborowska JuliaSHOW TIME 10-11 H 4T
1Jarmużewski KacperZielińska MarcelinaELITE DANCE 10-11 H 4T
1Krutul DamianDomitrz Aleksandra GabrielaGCK 10-11 H 4T
1Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 10-11 H 4T
2Wojciechowski KacperDmoch JuliaAKADEMIA TAŃCA 10-11 H 4T
2Zieliński MarcinDylewska UrszulaGCK 10-11 H 4T
1Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 OPEN 8T (MW)
2Hass BartoszBilińska NikolaSTART 10-11 OPEN 8T (MW)
3Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART 10-11 OPEN 8T (MW)
4Karasiak PiotrFuks Aleksandra WeronikaESKADRA 10-11 OPEN 8T (MW)
1Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA 8-9 OPEN 6T (MW)
2Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK 8-9 OPEN 6T (MW)
3Butrym MateuszKvet AnaBLUE CLASSIC 8-9 OPEN 6T (MW)
4Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART 8-9 OPEN 6T (MW)
5Ksybek MateuszRosiak AmeliaSTART 8-9 OPEN 6T (MW)
6Szymański JanOlesiejuk NataliaIMPET TEAM 8-9 OPEN 6T (MW)