!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 (PTT)
Tarnobrzeg
Filtruj:
Kategorie:


















1Magierowicz MateuszTadla JolantaIGLICA 16-18 B LA
2Wdowiak HubertGlica MilenaSAMBA 16-18 B LA
3Ziuziański AleksanderSkrolecka AgataMARENGO 16-18 B LA
4Hull AndrzejKucharczyk BarbaraIDEA 16-18 B LA
5WalatFTS PiotrKowalska Julia--- 16-18 B LA
6Skórski MarcelKrupa AngelikaRESPECT DANCE 16-18 B LA
7Jucha JakubFalda KarinaGOLDEN DANCE 16-18 B LA
8Romerowicz KamilWierzbińska KingaAKADEMIA TAŃCA 16-18 B LA
9Kud DamianŁysikowska KarolinaGRACJA 16-18 B LA
10Rozborski DominikTraciak OliwiaDŻET 16-18 B LA
1Mazurek BartoszJawor JagodaZAMEK 16-18 B ST
2Romerowicz KamilWierzbińska KingaAKADEMIA TAŃCA 16-18 B ST
3Kudra MichałPijar BeataZŁOTA PARA 16-18 B ST
4Chuchro SzymonPijar KarolinaZŁOTA PARA 16-18 B ST
5Wdowiak HubertGlica MilenaSAMBA 16-18 B ST
6Koniarz TomaszCiślak AgataBAWINEK 16-18 B ST
7Rozborski DominikTraciak OliwiaDŻET 16-18 B ST
8Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO 16-18 B ST
9Jachyra DawidOczkowska JuliaSAMBA 16-18 B ST
1Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK 16-18 C LA
2Kwiecień KonradRachwał MagdalenaBAWINEK 16-18 C LA
3Sitek SebastianChmielewska KamilaRESPECT DANCE 16-18 C LA
4Szczypczyk AdamBólad AleksandraArtDance 16-18 C LA
5Pająk MichałChodoła AlicjaSAMBA 16-18 C LA
6Sulik JakubJasińska KamilaSAMBA 16-18 C LA
7Kawęcki BartłomiejTarkowska WeronikaSAMBA 16-18 C LA
8Jachyra DawidOczkowska JuliaSAMBA 16-18 C LA
9Kucwaj KrystianBorkowska GabrielaSAMBA 16-18 C LA
1Ziuziański AleksanderSkrolecka AgataMARENGO 16-18 C ST
2Rokosz AdrianKot NataszaAKSEL 16-18 C ST
3Sulik JakubJasińska KamilaSAMBA 16-18 C ST
4Kwiecień KonradRachwał MagdalenaBAWINEK 16-18 C ST
5Szczypczyk AdamBólad AleksandraArtDance 16-18 C ST
6Sitek SebastianChmielewska KamilaRESPECT DANCE 16-18 C ST
7Kawęcki BartłomiejTarkowska WeronikaSAMBA 16-18 C ST
8Pająk MichałChodoła AlicjaSAMBA 16-18 C ST
9Kucwaj KrystianBorkowska GabrielaSAMBA 16-18 C ST
1Rykała WojciechKrzywoń KarolinaMARENGO 16-18 D LA
2Banaszkiewicz KrzysztofNapiórkowska Adrianna EwaBAWINEK 16-18 D LA
3Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 D LA
4Zdebski MichałNiechciał AgnieszkaSEMPRE 16-18 D LA
5Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE 16-18 D LA
6Skórka KacperWrzesień WiktoriaSUKCES 16-18 D LA
7Pasierb AdamZygmunt AnnaSAMBA 16-18 D LA
8Łygas JakubDrabik GabrielaSAMBA 16-18 D LA
9Bebło KacperŚlusarz SylwiaSAMBA 16-18 D LA
10Nenutil MaciejBuś DominikaSAMBA 16-18 D LA
10Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 D LA
12Stadnik KacperSabat OliwiaTAKT 16-18 D LA
13Wójcik MichałMichta WiktoriaSAMBA 16-18 D LA
13Sebzda SławomirMadera HelenaSIGNUM DANCE 16-18 D LA
1Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 D ST
2Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK 16-18 D ST
3Skórka KacperWrzesień WiktoriaSUKCES 16-18 D ST
4Pasierb AdamZygmunt AnnaSAMBA 16-18 D ST
5Łygas JakubDrabik GabrielaSAMBA 16-18 D ST
6Banaszkiewicz KrzysztofNapiórkowska Adrianna EwaBAWINEK 16-18 D ST
7Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 D ST
8Nenutil MaciejBuś DominikaSAMBA 16-18 D ST
8Biela ErnestZajda DorotaBAWINEK 16-18 D ST
10Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia KarolinaBAWINEK 16-18 D ST
11Bebło KacperŚlusarz SylwiaSAMBA 16-18 D ST
11Sebzda SławomirMadera HelenaSIGNUM DANCE 16-18 D ST
13Stadnik KacperSabat OliwiaTAKT 16-18 D ST
13Wójcik MichałMichta WiktoriaSAMBA 16-18 D ST
1Krzemiński MichałStaroń WeronikaSTEP DANCE 16-18 E LA
2Zapart BartłomiejDrożdżowska AgnieszkaFLESZ 16-18 E LA
3Trząski PiotrNuckowska DominikaMARENGO 16-18 E LA
4Drzazga DanielSendecka AleksandraSEMPRE 16-18 E LA
5Zając Grzegorz MariaJakubas MartaBAWINEK 16-18 E LA
6Knura RafałFudali JoannaBAWINEK 16-18 E LA
7Grudzień TomaszGronczewska MiraSAMBA 16-18 E LA
8Zając KacperPiszczela KlaudiaAKSEL 16-18 E LA
9Bartyzel JakubKuroczko AleksandraSAMBA 16-18 E LA
10Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT 16-18 E LA
11Gałek AlbertWcisło AgnieszkaSEMPRE 16-18 E LA
12Baran BogusławWróblewska JustynaSEMPRE 16-18 E LA
1Zając Grzegorz MariaJakubas MartaBAWINEK 16-18 E ST
2Zapart BartłomiejDrożdżowska AgnieszkaFLESZ 16-18 E ST
3Gałek AlbertWcisło AgnieszkaSEMPRE 16-18 E ST
4Krzemiński MichałStaroń WeronikaSTEP DANCE 16-18 E ST
5Knura RafałFudali JoannaBAWINEK 16-18 E ST
6Zając KacperPiszczela KlaudiaAKSEL 16-18 E ST
7Grudzień TomaszGronczewska MiraSAMBA 16-18 E ST
8Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT 16-18 E ST
9Drzazga DanielSendecka AleksandraSEMPRE 16-18 E ST
10Baran BogusławWróblewska JustynaSEMPRE 16-18 E ST
11Bartyzel JakubKuroczko AleksandraSAMBA 16-18 E ST
11Trząski PiotrNuckowska DominikaMARENGO 16-18 E ST
1Serkowski Mikołaj FilipKaczmarek AleksandraCENTRUM TAŃCA 14-15 C LA
2Adamczyk MateuszKamińska PaulaGASIEK 14-15 C LA
3Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA 14-15 C LA
4Szczygieł DanielPiejko Olga GabrielaDŻET 14-15 C LA
5Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE 14-15 C LA
6Kaczor WojciechKaczor AgnieszkaGASIEK 14-15 C LA
7Jaworski JakubWrzesień DariaRESPECT DANCE 14-15 C LA
8Ogonowski JakubCzaja JuliaTWIST 14-15 C LA
9Podleśny JakubMieczkowska NoemiZAMEK 14-15 C LA
1Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA 14-15 C ST
2Serkowski Mikołaj FilipKaczmarek AleksandraCENTRUM TAŃCA 14-15 C ST
3Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE 14-15 C ST
4Szczygieł DanielPiejko Olga GabrielaDŻET 14-15 C ST
5Kaczor WojciechKaczor AgnieszkaGASIEK 14-15 C ST
6Podleśny JakubMieczkowska NoemiZAMEK 14-15 C ST
7Jaworski JakubWrzesień DariaRESPECT DANCE 14-15 C ST
8Ogonowski JakubCzaja JuliaTWIST 14-15 C ST
1Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 D LA
2Sohling NorbertGreczycho KamilaZŁOTA PARA 14-15 D LA
3Andruszko JacekMadaj KlaudiaEVOLUTION 14-15 D LA
4Różanka IgorPanek AleksandraKLASA 14-15 D LA
5Kaczmarski KamilSzkutnik NataliaSAMBA 14-15 D LA
6Płaneta JakubDziędzioł MagdalenaSAMBA 14-15 D LA
7Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 14-15 D LA
1Ujda FilipMajchrowicz KarolinaAKSEL 14-15 D ST
2Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 D ST
3Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 14-15 D ST
4Płaneta JakubDziędzioł MagdalenaSAMBA 14-15 D ST
5Kaczmarski KamilSzkutnik NataliaSAMBA 14-15 D ST
6Chuchro WojciechŻymuła WeronikaZŁOTA PARA 14-15 D ST
7Różanka IgorPanek AleksandraKLASA 14-15 D ST
1Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 14-15 E 8T
2Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 14-15 E 8T
3Gorla PiotrChłopek Gabriela--- 14-15 E 8T
4Kotul HubertRojek Julia--- 14-15 E 8T
5Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL 14-15 E 8T
6Nośko MateuszJacek MartynaAKSEL 14-15 E 8T
7Rozwadowski FilipNguyen Dac PaulinaMERENGUE 14-15 E 8T
8Kozieja PiotrGosztyła MichalinaSAMBA 14-15 E 8T
9Gierdziewicz KrzysztofStefańska EmiliaEVOLUTION 14-15 E 8T
1Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 14-15 F 6T
2Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 14-15 F 6T
3Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 F 6T
4Tomczyk RafałAndreasik ElizaSAMBA 14-15 F 6T
5Iwasieczko DominikObłąk AnitaA-Z 14-15 F 6T
6Cisiński-Nguyen KrystianSurdel EwaELIDA 14-15 F 6T
7Tomczyk JakubBartyzel JulitaSAMBA 14-15 F 6T
8Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT 14-15 F 6T
9Chrzuszcz FilipSołtys BarbaraSAMBA 14-15 F 6T
1Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 12-13 E 8T
2Rałowski MiłoszKubas WeronikaGASIEK 12-13 E 8T
3Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
4Mazur BartoszTotoń KamilaTAKT 12-13 E 8T
5Brożyna KamilKrasoń KlaudiaSAMBA 12-13 E 8T
6Szewc MichałMazurkiewicz KatarzynaSAMBA 12-13 E 8T
7Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA 12-13 E 8T
8Kogut MaciejKozdra NataliaMERENGUE 12-13 E 8T
8Paradysz KorneliuszPotocka NataliaGRACJA 12-13 E 8T
10Gazda CezaryOrzeł OliwiaEM STUDIO 12-13 E 8T
11Janczy KacperŚlęp EmiliaSAMBA 12-13 E 8T
12Andruszko MarekKowalska KarolinaEVOLUTION 12-13 E 8T
1Fidler JakubMagdziarz NataliaKICK 12-13 F 6T
2Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 12-13 F 6T
3Kazura KrystianPobidyńska MartynaA-Z 12-13 F 6T
4Krupa PiotrMachała MajaELIDA 12-13 F 6T
5Sołopa ŁukaszBulwa DominikaSAMBA 12-13 F 6T
6Dziereń KamilSzpunar AnnaKIEPURA 12-13 F 6T
7Kiszka MikołajPituch PolaJUMP 12-13 F 6T
7Płodzień AdrianSaja OliwiaSAMBA 12-13 F 6T
9Gałat JakubHawrył WiktoriaBALANS 12-13 F 6T
9Tomaszewski PatrykSułkowska JuliaSAMBA 12-13 F 6T
9Wołoszyn KamilJaworska AleksandraJUMP 12-13 F 6T
12Kłos PrzemysławOsmala NataliaSAMBA 12-13 F 6T
13Skóra DawidRżany AleksandraELIDA 12-13 F 6T
14Reut DominikRusinek PatrycjaBALANS 12-13 F 6T
15Kogut BartoszOrdon WiktoriaSAMBA 12-13 F 6T
1Pielka KrzysztofRytwińska AleksandraPERFECT 10-11 F 6T
2Mądry WiktorJanusz OliwiaGALA 10-11 F 6T
3Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 10-11 F 6T
4Chruściel MateuszBatko MartynaKLASA 10-11 F 6T
5Kozieja WojciechSzewc EmiliaSAMBA 10-11 F 6T
6Płaza MaciejŚnieżek KingaGRACJA 10-11 F 6T