!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” (PTT)
Siemianowice Śl.
Filtruj:
Kategorie:






















1Szuba MichałGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
2Jadczak JakubBiskup RoksanaZORBA 16-18 B LA
3Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 B LA
4Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 16-18 B LA
5Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM 16-18 B LA
6Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL 16-18 B LA
7Wawrzyczny PawełSzymiczek MartynaRONDO 16-18 B LA
8Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B LA
9Szczur BartłomiejNowak MagdalenaFORUM 16-18 B LA
10Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 B LA
11Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM 16-18 B LA
12Kuśpiel MarcinPietranek MonikaFLAMENCO 16-18 B LA
1Wręczycki PrzemysławLang MagdalenaSUKCES 16-18 B ST
2Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 16-18 B ST
3Jaruszewski DawidKainka WiktoriaMISTRAL 16-18 B ST
4Nowak MarcelMarkiewicz PaulinaPASJA 16-18 B ST
5Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 B ST
6Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM 16-18 B ST
7Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B ST
8Śliwa PawełKarczmarz AgnieszkaKIEPURA 16-18 B ST
9Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM 16-18 B ST
10Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 B ST
11Olejnik BartoszZaklińska JoannaISKRA 16-18 B ST
11Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY 16-18 B ST
1Zemełka DennisZemełka JenniferUKS CATIA 16-18 C LA
2Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca 16-18 C LA
3Piotrowski JakubWojciuch LauraMARENGO 16-18 C LA
4Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 16-18 C LA
5Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 C LA
6Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO 16-18 C LA
7Sobania AndreasBartosiewicz KingaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C LA
7Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO 16-18 C LA
9Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 C LA
9Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO 16-18 C LA
1Ligenza JakubMakiejewska NataliaKIEPURA 16-18 C ST
2Łądka WiktorKolińska JuliaRYTM 16-18 C ST
3Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 16-18 C ST
4Wrzesiński ArturPecyna ZuzannaISKRA 16-18 C ST
5Koścień BartoszHanulak AlicjaSUKCES 16-18 C ST
6Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO 16-18 C ST
7Smaroń KonradKemona ElizaIMPULS 16-18 C ST
8Stanik MariuszDobrakowska MajaBALLARE 16-18 C ST
9Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA 16-18 C ST
9Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT 16-18 C ST
11Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 16-18 C ST
12Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C ST
1Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER 16-18 D LA
2Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D LA
3Rak KonradChwierut AmeliaRAGTIME 16-18 D LA
4Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA 16-18 D LA
5Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA 16-18 D LA
6Kubica EliaszFranik NataliaUKS CATIA 16-18 D LA
7Musioł SzymonŚliwieńska JuliaLORDANCE 16-18 D LA
1Lizura JakubKlekot KarolinaSUKCES 16-18 D ST
2Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 D ST
3Rak KonradChwierut AmeliaRAGTIME 16-18 D ST
4Szynal DanielWysocka JuliaPERFECT 16-18 D ST
5Musioł SzymonŚliwieńska JuliaLORDANCE 16-18 D ST
6Michalik WojciechPfajfer JuliaFORUM 16-18 D ST
7Kubica EliaszFranik NataliaUKS CATIA 16-18 D ST
8Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER 16-18 D ST
9Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D ST
10Baran BogusławWróblewska JustynaSEMPRE 16-18 D ST
1Pawlik MikołajKucia KarolinaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E LA
2Lasocki SebastianGawlik JuliaRONDO 16-18 E LA
3Klimek FilipKajzer KarolinaDANCELOOK 16-18 E LA
4Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK 16-18 E LA
5Kamień MateuszWoźniak PatrycjaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E LA
6Cnota JakubGensty WiktoriaLORDANCE 16-18 E LA
7Gość FabianWróbel SandraFORUM 16-18 E LA
8Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM 16-18 E LA
9Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 E LA
9Kurzelowski PawełSzpor MariaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E LA
11Mroczek MichałZygmunt WeronikaST CIEPŁY 16-18 E LA
12Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 E LA
12Majewski PrzemysławSzala LiwiaFORUM 16-18 E LA
14Kluczka KrzysztofRadziewska JuliaFORUM 16-18 E LA
1Cnota JakubGensty WiktoriaLORDANCE 16-18 E ST
2Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 E ST
3Kamień MateuszWoźniak PatrycjaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E ST
4Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 E ST
5Pawlik MikołajKucia KarolinaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E ST
6Klimek FilipKajzer KarolinaDANCELOOK 16-18 E ST
7Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM 16-18 E ST
8Grajewski MateuszWojtych DominikaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E ST
8Mroczek MichałZygmunt WeronikaST CIEPŁY 16-18 E ST
8Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK 16-18 E ST
11Gość FabianWróbel SandraFORUM 16-18 E ST
12Kurzelowski PawełSzpor MariaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E ST
13Kluczka KrzysztofRadziewska JuliaFORUM 16-18 E ST
14Majewski PrzemysławSzala LiwiaFORUM 16-18 E ST
1Kleczko JakubBała WeronikaSUKCES 14-15 C ST
2Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA 14-15 C ST
3Papierok KrzysztofAdamczyk DagmaraDANCELOOK 14-15 C ST
4Weczerek AdrianKwoska AlicjaRONDO 14-15 C ST
5Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS 14-15 C ST
1Hankus KamilPyrdziak KatarzynaRAGTIME 14-15 D LA
2Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA 14-15 D LA
3Pietras KornelMotyka ZuzannaST DOBROWOLSCY 14-15 D LA
4Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaPERFECT DANCE 14-15 D LA
5Korzekwa JakubSusek ZuzannaIMPULS 14-15 D LA
6Dąbrówka SzymonKowalczyk OliwiaDANCE CENTER 14-15 D LA
1Korzekwa JakubSusek ZuzannaIMPULS 14-15 D ST
2Pietras KornelMotyka ZuzannaST DOBROWOLSCY 14-15 D ST
3Hankus KamilPyrdziak KatarzynaRAGTIME 14-15 D ST
4Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 14-15 D ST
5Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA 14-15 D ST
6Szozda MichałGoranczewska JuliaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D ST
7Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaPERFECT DANCE 14-15 D ST
8Kowalski Nikodem RochSzczyrk DominikaRAGTIME 14-15 D ST
1Suszek WitoldSuszek NataliaKIEPURA 14-15 E 8T
2Kłosowski TomaszSioła OliwiaST CIEPŁY 14-15 E 8T
3Szczyrk MikołajKruczała MarcelinaRAGTIME 14-15 E 8T
4Lozinszek ArturSzewczyk JuliaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 E 8T
5Zglinicki DawidFurman DariaFORUM 14-15 E 8T
1Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA 14-15 F 6T
2Krężel MateuszStaniszewska MariaIGLICA 14-15 F 6T
3Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS 14-15 F 6T
4Musioł MichaelOstrowska SandraUKS CATIA 14-15 F 6T
5Kalata AleksanderKiczka NataliaCUBANA 14-15 F 6T
6Sobczyk OktawiuszMichnicka MartynaST DOBROWOLSCY 14-15 F 6T
7Kruk DawidNaramska MariaFORUM 14-15 F 6T
8Depta ArturBłaszczyk SandraFORUM 14-15 F 6T
9Pabian SebastianGałwa AleksandraZORBA 14-15 F 6T
10Białecki KacperRachtan MartaFORUM 14-15 F 6T
11Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO 14-15 F 6T
12Skutnik IgorRadziewska HannaFORUM 14-15 F 6T
13Mienkina AdamCzajka ZuzannaMARENGO 14-15 F 6T
13Sypniewski KacperBogdziewicz WiktoriaKTT REWIA 14-15 F 6T
15Błędek MateuszChrebela MajaŁódzki Dom Kultury 14-15 F 6T
16Ochnik BartoszKrzywda WeronikaFORUM 14-15 F 6T
17Jałowiecki DawidCichoń PaulinaFORUM 14-15 F 6T
1Bawoł PatrykŚciborska WiktoriaKTT REWIA 14-15 G 6T
2Nagel AdamPitry MichalinaKTT REWIA 14-15 G 6T
3Konopka RobertKasprzyk MarlenaBALLARE 14-15 G 6T
1Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO 12-13 F 6T
2Sobczyk WiktorKosędka AmandaST DOBROWOLSCY 12-13 F 6T
3Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL 12-13 F 6T
4Kuban IgorBrzezińska-Śledzik WiktoriaZORBA 12-13 F 6T
5Janus MiłoszOrządała MalwinaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 F 6T
6Wasiutyński GrzegorzBriss JuliaRYTM 12-13 F 6T
7Mądry MateuszŁuczak NikolaAKTAN 12-13 F 6T
8Włodarczyk OskarMichalik ZofiaFORUM 12-13 F 6T
8Bilnik WojciechBilnik EwaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 F 6T
8Fiałkiewicz AdrianSkrobol MartynaRYTM 12-13 F 6T
11Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO 12-13 F 6T
1Pazdur DawidJaromin KatarzynaSUKCES 12-13 G 6T
2Pszenica AntoniPanek MajaZORBA 12-13 G 6T
3Szczepaniak PiotrLedwoń KingaPERFECT 12-13 G 6T
4Szaleniec JakubMargiel KamilaPERFECT 12-13 G 6T
5Kępiński KacperRudek AnetaPERFECT 12-13 G 6T
6Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 12-13 G 6T
7Otto AdamPawełczak PaulinaMAESTRO 12-13 G 6T
7Suszek BłażejLipnicka PatrycjaZORBA 12-13 G 6T
9Rączkowski MiłoszJontza AnnaST Linestudio 12-13 G 6T
10Włodarczyk JarosławHerbut MajaAKTAN 12-13 G 6T
11Wolski AntoniSowińska AleksandraCUBANA 12-13 G 6T
1Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA 12-13 H 4T
1Smolarczyk FilipDobosz JuliaRYTM 12-13 H 4T
1Szpara FilipPazio OliwiaNOWY STYL 12-13 H 4T
1Twardawa OlivierŁysio ZuzannaSZOK 12-13 H 4T
1Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 H 4T
1Adrianowicz AdrianGawrońska AnnaA+S 12-13 H 4T
1Hurko MarcelGrygiel KarolinaETIUDA 12-13 H 4T
1Jaworski JakubSkiba JuliaIMPULS 12-13 H 4T
9Lupa PawełTkacz MajaMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 H 4T
10Jeżak AleksanderKoczar BognaRYTM 12-13 H 4T
11Solny GrzegorzBrauner LillyIMPULS 12-13 H 4T
12Jaromin DorianWichłacz SandraMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 H 4T
12Marynowski AntoniTądel EwelinaZORBA 12-13 H 4T
14Lupa MichałMarciniak MilenaMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 H 4T
15Rowiński RafałPrzewoźny NataliaMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 H 4T
1Witoszek GrzegorzLeszczyńska NinaRYTM 10-11 E 6T
2Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 10-11 E 6T
3Szołtysik PiotrMusiał AnnaIMPULS 10-11 E 6T
4Klar MikołajKalynowycz DariaJEDYNKA 10-11 E 6T
5Jakubik NatanielJanik JuliaPERFECT 10-11 E 6T
6Ternka PatrykSiwoń NataliaKTT REWIA 10-11 E 6T
7Czechowski PatrykCzechowska AmeliaSZKOŁA TAŃCA WIR 10-11 E 6T
1Crepaldi PaoloNocoń MajaST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
1Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaDANCELOOK 10-11 G 6T
2Kacuga OskarWilkosz JuliaPERFECT 10-11 G 6T
2Merzlykin ArtemCiapała AnielaFLAMENCO 10-11 G 6T
3Kisiela TomaszWilk JuliaCentrum Tańca FIESTA 10-11 G 6T
3Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
3Stołtny WojciechGrądek DominikaSZOK 10-11 G 6T
1Brol JakubKołomycew DariaZORBA 10-11 H 4T
1Grabara ArturStarzyńska KamilaPERFECT 10-11 H 4T
1Grobelak BartoszKsiężnik KingaZORBA 10-11 H 4T
1Leśniak BartoszAdamets AnhelinaNOWY STYL 10-11 H 4T
1Salicki OskarWłoch PaulinaISKRA 10-11 H 4T
1Szafran AdamKosowska MartynaST CIEPŁY 10-11 H 4T
2Janus TobiaszGawin MajaAKADEMIA TAŃCA AS 10-11 H 4T
2Krzywiński KacperLach WiktoriaDANCELOOK 10-11 H 4T
2Sadlik KarolPeplińska ZuzannaIMPULS 10-11 H 4T
2Wilanowski MaciejSołtys MajaMARENGO 10-11 H 4T
2Antolak OliwierStojak MajaIMPULS 10-11 H 4T
2Góra MagdalenaSkuza FilipBALLARE 10-11 H 4T
1Grzonka AdamMaciuga MarlenaLORDANCE 8-9 H 4T
1Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES 8-9 H 4T
1Różalski MiłoszKuś EmiliaPERFECT 8-9 H 4T
2Chrobok AdrianFijoł EmiliaSZKOŁA TAŃCA WIR 8-9 H 4T
2Leśniak WojciechSzczepańczyk OliwiaNOWY STYL 8-9 H 4T