!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Mikołajowy OTTT (PTT)
Wieliczka, Grajów 150
Filtruj:
Kategorie:



































1Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA Senior III C LA
2Florencki ŁukaszFlorencka NataliaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior III C LA
1Wolak AdamRutkowska-Wojtarowicz MałgorzataCIEŚLAK Senior III C ST
2Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA Senior III C ST
3Florencki ŁukaszFlorencka NataliaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior III C ST
1Łakus GrzegorzŁakus BeataST Linestudio Senior II C LA
2Długoń KarolDługoń EwaMARENGO Senior II C LA
1Dusik JacekDusik KatarzynaSEMPRE Senior II C ST
2Długoń KarolDługoń EwaMARENGO Senior II C ST
3Wolak AdamRutkowska-Wojtarowicz MałgorzataCIEŚLAK Senior II C ST
1Betlej SebastianBetlej KatarzynaCentrum Tańca FIESTA Senior II E LA
2Grzechnik ArturGrzechnik CzesławaST Linestudio Senior II E LA
3Grabka JanuszGrabka JoannaST Linestudio Senior II E LA
4Krępa AdamKrępa IwonaGALA Senior II E LA
5Berkop MirosławBerkop MagdalenaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II E LA
1Krępa AdamKrępa IwonaGALA Senior II E ST
2Betlej SebastianBetlej KatarzynaCentrum Tańca FIESTA Senior II E ST
1Strzępek JanuszStrzępek DorotaGRACJA Senior II F LA
2Nieradzik AdamNieradzik AnnaŚląska Szkoła Tańca - Katowice Senior II F LA
1Bartuś WojciechPawlik-Bartuś AgnieszkaSEMPRE Senior II F ST
2Strzępek JanuszStrzępek DorotaGRACJA Senior II F ST
3Nieradzik AdamNieradzik AnnaŚląska Szkoła Tańca - Katowice Senior II F ST
1Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus Senior I C LA
2Florencki ŁukaszFlorencka NataliaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior I C LA
3Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA Senior I C LA
1Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE Senior I C ST
2Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus Senior I C ST
1Krępa AdamKrępa IwonaGALA Senior I E LA
2Berkop MirosławBerkop MagdalenaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior I E LA
1Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus Senior I E ST
2Krekora SzczepanMorawska-Krekora AnnaKuźnia Tańca Senior I E ST
3Krępa AdamKrępa IwonaGALA Senior I E ST
4Betlej SebastianBetlej KatarzynaCentrum Tańca FIESTA Senior I E ST
1Bartuś WojciechPawlik-Bartuś AgnieszkaSEMPRE Senior I F ST
2Strzępek JanuszStrzępek DorotaGRACJA Senior I F ST
1Mazur MikołajJanosz AleksandraSUKCES 16-18 C LA
2Drożdżyński TomaszZalewska KajaFILEMON 16-18 C LA
3Michałowski SzymonRupar WiktoriaMDANCE 16-18 C LA
4Krzemiński GrzegorzPodlejska OliwiaFLAMENCO 16-18 C LA
5Nowakowski ŁukaszRachtan MartaTEAM - Ornontowice 16-18 C LA
6Kowalewski MarcinKukulska NataliaLORDANCE 16-18 C LA
7Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 16-18 C LA
8Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa 16-18 C LA
9Para MaksymilianSiemaszko GabrielaSzT eMiKa 16-18 C LA
1Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES 16-18 C ST
2Sadowski RadosławEmerla MagdalenaKuźnia Tańca 16-18 C ST
3Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS 16-18 C ST
4Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa 16-18 C ST
5Para MaksymilianSiemaszko GabrielaSzT eMiKa 16-18 C ST
6Pyras KrzysztofJarek EmiliaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C ST
7Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE 16-18 C ST
1Białecki KacperBrauner LillyMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 D LA
2Gętkowski MateuszMytkoś OliwiaSzT eMiKa 16-18 D LA
3Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE 16-18 D LA
4Korlatowicz PiotrKocot MagdalenaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 D LA
5Skutnik IgorPyszka KatarzynaFORUM 16-18 D LA
6Pasiut SzymonFigiel MariaKuźnia Tańca 16-18 D LA
7Jaśkiewicz KrzysztofJacher OliwiaSzT eMiKa 16-18 D LA
7Pabian SebastianGosińska KingaZORBA 16-18 D LA
9Pyras KrzysztofJarek EmiliaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D LA
1Kühn TomaszKolenda AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 D ST
2Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE 16-18 D ST
3Zglinicki DawidPorębska AgnieszkaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 D ST
4Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE 16-18 D ST
5Pabian SebastianGosińska KingaZORBA 16-18 D ST
6Skutnik IgorPyszka KatarzynaFORUM 16-18 D ST
7Holianskyi AndriiJanus MariaETIUDA 16-18 D ST
8Białecki KacperBrauner LillyMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 D ST
9Korlatowicz PiotrKocot MagdalenaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 D ST
9Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 D ST
11Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 D ST
11Ortwein RafałCzechura GabrielaBAWINEK 16-18 D ST
13Liszka PiotrRębisz KatarzynaBAWINEK 16-18 D ST
1Kühn TomaszKolenda AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 E LA
2Łobos DominikOszywa RozaliaGASIEK 16-18 E LA
3Owczarek KrzysztofGrzelak AngelikaETIUDA 16-18 E LA
4Wojnar KrystianHajdaś KingaAKSEL 16-18 E LA
5Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 E LA
6Kluczka KrzysztofLewandowska NadiaFORUM 16-18 E LA
7Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 E LA
1Łobos DominikOszywa RozaliaGASIEK 16-18 E ST
2Wojnar KrystianHajdaś KingaAKSEL 16-18 E ST
3Jaśkiewicz KrzysztofJacher OliwiaSzT eMiKa 16-18 E ST
4Kluczka KrzysztofLewandowska NadiaFORUM 16-18 E ST
1Kamusiński JanIdzik BeataKuźnia Tańca 16-18 F LA
2Nowak GrzegorzŁopata AleksandraIMPERIA 16-18 F LA
3Charchut MaksymilianSieńko RozaliaAKSEL 16-18 F LA
4Wróbel MaciejZabiegaj KarolinaSEMPRE 16-18 F LA
5Trybus OskarPłatek AleksandraSKT AGH 16-18 F LA
6Wajda FilipBąk OliwiaLATINO 16-18 F LA
1Wróbel MaciejZabiegaj KarolinaSEMPRE 16-18 F ST
2Nowak GrzegorzŁopata AleksandraIMPERIA 16-18 F ST
3Charchut MaksymilianSieńko RozaliaAKSEL 16-18 F ST
4Wajda FilipBąk OliwiaLATINO 16-18 F ST
1Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 14-15 D LA
2Godlewski MichałBosy WeronikaESENS 14-15 D LA
3Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM 14-15 D LA
4Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA 14-15 D LA
5Miłkoś BartłomiejCyboroń MagdalenaKLASA 14-15 D LA
6Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE 14-15 D LA
7Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA 14-15 D LA
1Pazdur DawidJaromin KatarzynaSUKCES 14-15 D ST
2Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 14-15 D ST
3Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE 14-15 D ST
4Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM 14-15 D ST
5Godlewski MichałBosy WeronikaESENS 14-15 D ST
6Noga MateuszSaj KarolinaGALA 14-15 D ST
7Miłkoś BartłomiejCyboroń MagdalenaKLASA 14-15 D ST
8Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA 14-15 D ST
9Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT- Wrocław 14-15 D ST
1Chrapek ErykKohut NataliaPERFECT DANCE 14-15 E 8T
2Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO 14-15 E 8T
3Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM 14-15 E 8T
4Bezak TomaszMotyka MilenaLATIN DANCE 14-15 E 8T
5Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE 14-15 E 8T
6Budzik TomaszŁabno ZuzannaKLASA 14-15 E 8T
7Włodarczyk OskarMichalik ZofiaFORUM 14-15 E 8T
8Nowak DominikZachara AleksandraLATINO 14-15 E 8T
1Adach MateuszSzczucka JuliaZIELIŃSKA - Ząbkowice 14-15 F 6T
2Szydłowski SzymonKica KarolinaTHOMAS DANCE 14-15 F 6T
3Kubek BeniaminChmura AleksandraLATINO 14-15 F 6T
4Banasik KarolMagdziarz ZuzannaRESPECT DANCE 14-15 F 6T
5Łazarczyk GabrielKozieł KarolinaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 F 6T
6Przedworski DanielPiofczyk MajaFORUM 14-15 F 6T
7Kalita MateuszBiedrońska OliwiaLATINO 14-15 F 6T
8Chłód MateuszNocoń AlicjaFORUM 14-15 F 6T
9Copik MateuszSulima HannaFORUM 14-15 F 6T
10Tomczyk JakubJurek EwaFORUM 14-15 F 6T
1Kubies JanBrzozowska NadiaMARENGO 14-15 G 6T
2Bartela MarcelGlomb WiktoriaRÓŻA 14-15 G 6T
2Kędzior SebastianBielenda GabrielaAKSEL 14-15 G 6T
3Kmiecik DanielLizoń IzabelaST Iluzja Trzebinia 14-15 G 6T
3Łyżwa FryderykCisło AdriannaPERFECT DANCE 14-15 G 6T
1Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA 12-13 E 8T
2Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO 12-13 E 8T
3Kołodziej JulianBudzik ZofiaKLASA 12-13 E 8T
4Szafran AdamKosowska MartynaST Iluzja Trzebinia 12-13 E 8T
5Marcinkowski KrystianKmieć EmiliaLATINO 12-13 E 8T
6Misior PatrykJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
7Krzan OliwerKasprzyk WeronikaJUST DANCE 12-13 E 8T
1Ludwig FilipBorek ElizaKuźnia Tańca 12-13 F 6T
2Jeż KornelBatkowska WiktoriaSAKUN DANCE - Wrocław 12-13 F 6T
3Harla JakubMałek AdriannaGALA 12-13 F 6T
4Mikos BłażejGutej WeronikaLATINO 12-13 F 6T
5Samotii OrestRutkowska JagodaSTTS 12-13 F 6T
6Ogrodnik SzymonDworacka KamilaRÓŻA 12-13 F 6T
1Kłósek FilipMróz ZuzannaAKSEL 12-13 G 6T
2Załęski KarolKrężel MartynaLATINO 12-13 G 6T
2Błędowski TobiaszPaciok NicolaLORDANCE 12-13 G 6T
3Moskal FilipOpalska NataliaAKSEL 12-13 G 6T
3Ziaja FabianScriven AleksandraAKSEL 12-13 G 6T
1Brennan DominikPiątek AleksandraSKT Regis Bochnia 12-13 H 4T
1Pakłos KrzysztofKosoń MajaKLASA 12-13 H 4T
2Fischer JanJankowska SandraSKT Regis Bochnia 12-13 H 4T
2Łagoda DawidŁagoda WiktoriaAKSEL 12-13 H 4T
1Świątek NikodemŁapa JoannaGALA 10-11 F 6T
2Tolarz FilipLizak AnnaLORDANCE 10-11 F 6T
3Kuśnierz MichałKordula KajaJUST DANCE 10-11 F 6T
4Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE 10-11 F 6T
1Kula FranciszekŁucarz NataliaLATINO 10-11 G 6T
2Maziarz JakubKuter PatrycjaAKSEL 10-11 G 6T
2Łach WojciechKrzyworączka AntoninaST FLASH DUO - Kraków 10-11 G 6T
3Ciąbor AdamLipowicz WiktoriaLATIN DANCE 10-11 G 6T
3Pyzik SzymonFudala OliwiaKLASA 10-11 G 6T
3Smela DominikBembnowicz RozaliaAKSEL 10-11 G 6T
1Adamczyk FilipAdamczyk EmiliaLATIN DANCE 10-11 H 4T
1Brożyna WiktorKopeć AlicjaAKSEL 10-11 H 4T
1Iwaniec JanBorowska ZofiaKLASA 10-11 H 4T
1Leśniak DominikMarcinkiewicz JuliaKLASA 10-11 H 4T
1Panek MikołajMikołajczyk SaraZORBA 10-11 H 4T
1Stolarski AntoniMroczek MagdalenaSKT Regis Bochnia 10-11 H 4T
2Świerczyński BorysKocia DominikaRESPECT DANCE 10-11 H 4T
2Kubas MaksymilianKarnecka NikolaAKSEL 10-11 H 4T
2Niedbała JakubJabłońska MajaGALA 10-11 H 4T
2Sokołowski JakubSmela AnnaAKSEL 10-11 H 4T
2Sztorc KacperZałęska AmeliaLATINO 10-11 H 4T
2Łukaski MikołajMatla LenaRESPECT DANCE 10-11 H 4T
1Czarnik DominikPachacz KarolinaKLASA 8-9 H 4T
1Herduś KarolMieluch JoannaKLASA 8-9 H 4T
1Respondek WojciechWojtas AgataKLASA 8-9 H 4T
1Rydzewski TomaszŁysio KajaRONDO 8-9 H 4T
2Ciepliński BłażejKołodziej HannaKLASA 8-9 H 4T
2Kolmasiak GabrielAli SaraRONDO 8-9 H 4T
2Skrzypek MaksymilianKasprzyk MartaJUST DANCE 8-9 H 4T
2Wesołowski WiktorMusiał MajaRONDO 8-9 H 4T