!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej (PTT)
Łomianki
Filtruj:
Kategorie:


















1Łyda KonradOrnat DominikaPOLISH CLUB 16-18 B LA
2Łopatka PrzemysławOlczyk WeronikaBRASIL 16-18 B LA
3Szuba MichałGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
4Machnio DamianSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
5Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-18 B LA
6Kuczyński FilipSzczukiewicz KatarzynaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
7Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 B LA
8Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA 16-18 B LA
1Wojciechowski StanisławJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B ST
2Łyda KonradOrnat DominikaPOLISH CLUB 16-18 B ST
3Bojarski BartoszRychlica KatarzynaKTT DUET 16-18 B ST
1Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 C LA
2Urbański RobertOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
3Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA 16-18 C LA
4Karwas EmilJanik KlaudiaJEDYNKA 16-18 C LA
1Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 C ST
2Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 16-18 C ST
3Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA 16-18 C ST
4Pikuła CezaryFurgała KarolinaAKCENT 16-18 C ST
5Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 C ST
6Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA 16-18 C ST
7Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY 16-18 C ST
8Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 C ST
9Karwas EmilJanik KlaudiaJEDYNKA 16-18 C ST
10Urbański RobertOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
1Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
2Janczarek KarolKlimczewska ZofiaSTART 16-18 D LA
3Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
4Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA 16-18 D LA
5Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
1Okoń FilipNowak ZuzannaIMPET TEAM 16-18 D ST
2Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
3Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL 16-18 D ST
4Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 D ST
1Kuleta AdrianFrąckiewicz KingaCENTRUM TAŃCA 16-18 E LA
2Baran MichałWydurska IzabelaELITE DANCE 16-18 E LA
3Pasternak BartoszZejmowicz JustynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
4Radziszewski PiotrWoźniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
5Piwowarski MateuszŁuczyńska WiktoriaCANTINERO 16-18 E LA
6Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA 16-18 E LA
1Baran MichałWydurska IzabelaELITE DANCE 16-18 E ST
2Pasternak BartoszZejmowicz JustynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
3Kłosiewicz Stanisław MariaTomaszewska AleksandraIMPET TEAM 16-18 E ST
1Boś JanCzarnocka AlicjaELITE DANCE 14-15 E 8T
2Nowak SzymonZawistowska NataliaCENTRUM TAŃCA 14-15 E 8T
3Lipiński FilipPospiszył JuliaJEDYNKA 14-15 E 8T
4Płociński HubertWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 14-15 E 8T
1Jakubowski DamianRosłonkiewicz KlaudiaEMOTION 14-15 G 6T
1Waśko MateuszSznajder WeronikaPRESTIGE 14-15 G 6T
1Lynov VictorRomaniuk JuliaELITE DANCE 12-13 E 8T
2Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA 12-13 E 8T
3Wilford JamesJanczuk JuliaFAST-STEP 12-13 E 8T
4Schab ŁukaszŻochowska MajaEMOTION 12-13 E 8T
5Świątkiewicz PawełNasiłowska AnnaIMPET TEAM 12-13 E 8T
1Denarski KorneliuszPulchny KarolinaFAST-STEP 12-13 G 6T
1Wardak SebastianGac MariaKORDASZEWSCY 12-13 G 6T
2Ławniczek PiotrMarek AnnaBRAWO - WARSZAWA 12-13 G 6T
2Baczyński JanWrzesińska KarolinaEMOTION 12-13 G 6T
3Matusiak PiotrJałocha OliwiaKORDASZEWSCY 12-13 G 6T
3Mroczek KacperGąska KingaKORDASZEWSCY 12-13 G 6T
3Rogoziński JakubKłos JowitaEMOTION 12-13 G 6T
1Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION 12-13 H 4T
2Szymborski KrzysztofCytloch AmeliaSTART 12-13 H 4T
1Kłos WojciechKotowicz MartynaFAST-STEP 10-11 E 6T
2Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART 10-11 E 6T
3Głuch JakubRybak JuliaCreative Dance 10-11 E 6T
1Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION 10-11 G 6T
2Rozwadowski AleksanderSzynkiewicz WiolettaFAST-STEP 10-11 G 6T
2Zawadzki AdrianSztabnik MajaCreative Dance 10-11 G 6T
3Rosiak Maksymilian MateuszWierzchowska AgataSTART 10-11 G 6T
3Szczurowski MichałRegulska MartynaEMOTION 10-11 G 6T
3Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART 10-11 G 6T
1Dobrowolski MateuszPerzanowska AleksandraFAST-STEP 10-11 H 3T
1Peński DamianSabak JoannaRS 10-11 H 3T
2Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW 10-11 H 3T
1Tomaszewska MajaSybicki AdamSTART 8-9 H 4T
1Wilczyński JakubKowalska LenaAKADEMIA TAŃCA 8-9 H 4T
2Rogoziński IgnacyPaczyńska MariolaEMOTION 8-9 H 4T
2Sołtysiak JakubCzajkowska KarolinaFAST-STEP 8-9 H 4T