!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Mistrzostwa Polski Standard (PTT)
Zabrze
Filtruj:
Kategorie:










1Nowak KrzysztofNowak DanutaUKTS LEW Senior IV OPEN ST (MP)
2Szczytowski AndrzejMaciejewska DanutaCIEŚLAK Senior IV OPEN ST (MP)
1Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM Senior III OPEN ST (MP)
2Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA Senior III OPEN ST (MP)
3Suszczewski AdamKról ElżbietaCIEŚLAK Senior III OPEN ST (MP)
4Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior III OPEN ST (MP)
5Basak JarosławBasak BeataGEMAR Senior III OPEN ST (MP)
6Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM Senior III OPEN ST (MP)
7Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO Senior III OPEN ST (MP)
8Skarka WojciechSkarka BarbaraDANCELOOK Senior III OPEN ST (MP)
9Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT Senior III OPEN ST (MP)
10Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK Senior III OPEN ST (MP)
10Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR Senior III OPEN ST (MP)
12Ciopała MariuszCiopała MariaST IMPRESJA Kęty Senior III OPEN ST (MP)
1Homoncik MarekHomoncik KarolinaFRASZKA Senior II OPEN ST (MP)
2Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM Senior II OPEN ST (MP)
3Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaIMPERIA Senior II OPEN ST (MP)
4Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA Senior II OPEN ST (MP)
5Wachowiak ArturWachowiak IzabelaDANCECLUB Senior II OPEN ST (MP)
6Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA Senior II OPEN ST (MP)
1Starowicz PiotrDrożyner-Starowicz PaulinaMUZA Senior I OPEN ST (MP)
2Baran MichałDyk EwaESENS Senior I OPEN ST (MP)
3Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaIMPERIA Senior I OPEN ST (MP)
4Gałecki MarcinGałecka NataliaFINEZJA Senior I OPEN ST (MP)
5Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN ST (MP)
1Tomczak ŁukaszTomczak Aleksandra--- Dorośli OPEN ST (MP)
1Le MichałJabłońska SandraKTT DUET Dorośli OPEN ST (MP)
2Ovchinnikov AleksandrDudek Ewa--- Dorośli OPEN ST (MP)
2Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA Dorośli OPEN ST (MP)
3Kostrzewa PawełLewandowska MartynaLIDER Dorośli OPEN ST (MP)
4Kadłubowski MaciejKozów KarolinaAKSEL Dorośli OPEN ST (MP)
5Szymański CezaryDomaradzka JuliaIMPERIA Dorośli OPEN ST (MP)
6Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA Dorośli OPEN ST (MP)
7Śledź KarolPaprota Paulina EwaKTT DUET Dorośli OPEN ST (MP)
8Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA Dorośli OPEN ST (MP)
9Stempka KewinPawlak MajaIMPULS Dorośli OPEN ST (MP)
10Budzik TomaszKostańczuk KatarzynaRYTM Dorośli OPEN ST (MP)
11Kurasiński PatrykRąba KlaudiaSUKCES Dorośli OPEN ST (MP)
12Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES Dorośli OPEN ST (MP)
13Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA Dorośli OPEN ST (MP)
14Baryczka KrystianKaczmarek EwelinaSUKCES Dorośli OPEN ST (MP)
15Pernak MichałWójcicka JulkaZORBA Dorośli OPEN ST (MP)
16Mrozek DanielMatuszewska OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN ST (MP)
17Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB Dorośli OPEN ST (MP)
18Kacperski RobertBorowskaya DaryaDANCECLUB Dorośli OPEN ST (MP)
19Gembara OskarStaśkiewicz AlicjaGRACJA Dorośli OPEN ST (MP)
20Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA Dorośli OPEN ST (MP)
20Talik MikołajLangier JuliaSUKCES Dorośli OPEN ST (MP)
22Kolano MichałMaciołka AgnieszkaBAWINEK Dorośli OPEN ST (MP)
23Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN ST (MP)
24Zawierucha BorysMach MartynaRYTM Dorośli OPEN ST (MP)
25Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM Dorośli OPEN ST (MP)
26Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST (MP)
27Gzowski DominikŻegalski AlicjaDANCE IMPERIUM - Poznań Dorośli OPEN ST (MP)
28Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA Dorośli OPEN ST (MP)
29Dąbek MateuszUstianowska ZuzannaDANCECLUB Dorośli OPEN ST (MP)
29Sokołowski JanKubiak AleksandraASTRA Dorośli OPEN ST (MP)
31Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA Dorośli OPEN ST (MP)
32Fedyk KrzysztofMasłowska KlaudiaASTRA Dorośli OPEN ST (MP)
33Blacha ŁukaszAnkudinova AnnaBAWINEK Dorośli OPEN ST (MP)
34Kuczyński FilipWiśniowska KatarzynaKTT DUET Dorośli OPEN ST (MP)
34Lozinszek AleksanderLozinszek BarbaraSZKOŁA TAŃCA WIR Dorośli OPEN ST (MP)
36Matuszewski PiotrGrabowska Karina AgnieszkaKTT DUET Dorośli OPEN ST (MP)
37Sambor JakubGabrysz ZuzannaIGLICA Dorośli OPEN ST (MP)
37Trytko MichałWilk KlaudiaDŻET Dorośli OPEN ST (MP)
39Nowosiad TomaszShokola OlenaIMPERIA Dorośli OPEN ST (MP)
40Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL Dorośli OPEN ST (MP)
41Szlachtowski MichałFajkis JuliaSUKCES Dorośli OPEN ST (MP)
42Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik JagodaDŻET Dorośli OPEN ST (MP)
43Depczyński TomaszKołodziej AleksandraLORDANCE Dorośli OPEN ST (MP)
44Dybaś PawełŚliwka JuliaASTRA Dorośli OPEN ST (MP)
44Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA Dorośli OPEN ST (MP)
46Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET Dorośli OPEN ST (MP)
47Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA Dorośli OPEN ST (MP)
48Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO Dorośli OPEN ST (MP)
49Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO Dorośli OPEN ST (MP)
49Myśliński MateuszSłomczyńska KajaSTUDIO KREACJI TAŃCA Dorośli OPEN ST (MP)
49Urbański PawełGuzik MagdalenaIDEA Dorośli OPEN ST (MP)
1Śledź KarolPaprota Paulina EwaKTT DUET 16-20 OPEN ST (MP)
2Mrozek DanielMatuszewska OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-20 OPEN ST (MP)
3Gembara OskarStaśkiewicz AlicjaGRACJA 16-20 OPEN ST (MP)
4Baiev MykhailoWierciszewska LauraPOLISH CLUB 16-20 OPEN ST (MP)
5Zawierucha BorysMach MartynaRYTM 16-20 OPEN ST (MP)
6Lipnicki WojciechGryczka MartaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-20 OPEN ST (MP)
7Wręczycki PrzemysławNicpoń MarcelinaST DOBROWOLSCY 16-20 OPEN ST (MP)
8Sokołowski JanKubiak AleksandraASTRA 16-20 OPEN ST (MP)
9Kuczyński FilipWiśniowska KatarzynaKTT DUET 16-20 OPEN ST (MP)
10Dybaś PawełŚliwka JuliaASTRA 16-20 OPEN ST (MP)
10Gajdera DawidKołosowska JuliaRYTM 16-20 OPEN ST (MP)
12Tasarz FilipStelmach NataliaST DOBROWOLSCY 16-20 OPEN ST (MP)
13Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-20 OPEN ST (MP)
14Jarosz JanDudek WiktoriaK-STUDIO 16-20 OPEN ST (MP)
15Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-20 OPEN ST (MP)
16Ligenza JakubKolarczyk IzabelaDANCELOOK 16-20 OPEN ST (MP)
17Papierok KrzysztofNowak JuliaTEAM - Ornontowice 16-20 OPEN ST (MP)
18Ignaszewski MaxwellSobasik MartaMARGO 16-20 OPEN ST (MP)
18Mazur GrzegorzKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-20 OPEN ST (MP)
1Lipnicki WojciechGryczka MartaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 OPEN ST (MP)
2Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 16-18 OPEN ST (MP)
3Purczyński WiktorRogowska OliwiaGRACJA 16-18 OPEN ST (MP)
4Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 16-18 OPEN ST (MP)
5Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB 16-18 OPEN ST (MP)
6Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 16-18 OPEN ST (MP)
7Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES 16-18 OPEN ST (MP)
8Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 OPEN ST (MP)
9Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 16-18 OPEN ST (MP)
10Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA 16-18 OPEN ST (MP)
11Szozda MaciejSzaporów JuliaDANCE TEAM 16-18 OPEN ST (MP)
12Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET 16-18 OPEN ST (MP)
12Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 16-18 OPEN ST (MP)
14Bury JakubKamińska PaulaAKSEL 16-18 OPEN ST (MP)
15Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-18 OPEN ST (MP)
15Mecha KamilCapar HannaASTRA 16-18 OPEN ST (MP)
17Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 OPEN ST (MP)
18Gajdera DawidKołosowska JuliaRYTM 16-18 OPEN ST (MP)
18Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA 16-18 OPEN ST (MP)
20Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 16-18 OPEN ST (MP)
21Jarosz JanDudek WiktoriaK-STUDIO 16-18 OPEN ST (MP)
21Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaBLUE CLASSIC 16-18 OPEN ST (MP)
23Dębski DawidChlamtacz ZofiaGRACJA 16-18 OPEN ST (MP)
23Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA 16-18 OPEN ST (MP)
25Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM 16-18 OPEN ST (MP)
26Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB 16-18 OPEN ST (MP)
27Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 OPEN ST (MP)
28Goły FilipMazurek MartynaZORBA 16-18 OPEN ST (MP)
28Nowakowski ŁukaszRachtan MartaTEAM - Ornontowice 16-18 OPEN ST (MP)
30Mazur GrzegorzKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 OPEN ST (MP)
31Martin JakubBigelmajer AlicjaASTRA 16-18 OPEN ST (MP)
31Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA 16-18 OPEN ST (MP)
33Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 OPEN ST (MP)
34Owczarek MateuszBrol MajaZORBA 16-18 OPEN ST (MP)
1Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaIMPERIA 14-15 OPEN ST (MP)
2Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES 14-15 OPEN ST (MP)
3Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 14-15 OPEN ST (MP)
4Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA 14-15 OPEN ST (MP)
5Sokołowski DawidSkóra MartynaDANCE PROJECT- Wrocław 14-15 OPEN ST (MP)
6Onisk WitoldWierciszewska AureliaPOLISH CLUB 14-15 OPEN ST (MP)
7Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP 14-15 OPEN ST (MP)
8Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 14-15 OPEN ST (MP)
9Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES 14-15 OPEN ST (MP)
10Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 14-15 OPEN ST (MP)
11Wiltowski JakubZięba KarinaIGLICA 14-15 OPEN ST (MP)
12Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 14-15 OPEN ST (MP)
13Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA 14-15 OPEN ST (MP)
14Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET 14-15 OPEN ST (MP)
15Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA 14-15 OPEN ST (MP)
16Cyran Juliusz KarolOrganiściak KarolinaZORBA 14-15 OPEN ST (MP)
16Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN ST (MP)
16Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK 14-15 OPEN ST (MP)
16Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK 14-15 OPEN ST (MP)
20Sobczyk WiktorKosętka AmandaSUKCES 14-15 OPEN ST (MP)
21Dobersztyn JuliuszTuchewicz JuliaASTRA 14-15 OPEN ST (MP)
22Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA 14-15 OPEN ST (MP)
23Sabat AntoniJamróz AnnaPERFECT STYL - Kraków 14-15 OPEN ST (MP)
24Ziółek WiktorSzustek AlicjaCLASSIC 14-15 OPEN ST (MP)
25Metack JulianMąkowska OliwiaGRACJA 14-15 OPEN ST (MP)
26Krasoń Karol KamilMarszałek MartynaDŻET 14-15 OPEN ST (MP)
27Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 14-15 OPEN ST (MP)
28Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA 14-15 OPEN ST (MP)
29Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 14-15 OPEN ST (MP)
1Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST (MP)
2Szymczyk BartoszBilińska NikolaAIR DANCE - Warszawa 12-13 OPEN ST (MP)
3Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE 12-13 OPEN ST (MP)
4Gabrysz SzymonDytwińska GabrielaIGLICA 12-13 OPEN ST (MP)
5Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP 12-13 OPEN ST (MP)
6Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA 12-13 OPEN ST (MP)
7Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 12-13 OPEN ST (MP)
8Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR 12-13 OPEN ST (MP)
9Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA 12-13 OPEN ST (MP)
10Goździerski KsawierMichalska MagdalenaLORENZO - Gaj Mały 12-13 OPEN ST (MP)
11Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice 12-13 OPEN ST (MP)
12Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA 12-13 OPEN ST (MP)
13Crepaldi PaoloPijet MajaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST (MP)
14Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO 12-13 OPEN ST (MP)
15Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA 12-13 OPEN ST (MP)
16Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP 12-13 OPEN ST (MP)
17Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST (MP)
17Moryń MiłoszMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST (MP)
19Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION 12-13 OPEN ST (MP)
20Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK 12-13 OPEN ST (MP)