!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" (PTT)
Siemianowice Śląskie
Filtruj:
Kategorie:



















1Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO 16-18 A LA
2Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA 16-18 A LA
3Kowalczyk KonradŁągiewka WiktoriaZORBA 16-18 A LA
4Szczepaniak MateuszBorecka IzabelaZORBA 16-18 A LA
5Boja TomaszLewandowska MonikaIMPULS 16-18 A LA
6Lizurej TomaszGizler KamilaKTT DUET 16-18 A LA
7Brzeziński PrzemysławFrankowska SandraRONDO 16-18 A LA
8Masłowski MieszkoFaber AgataMISTRAL 16-18 A LA
9Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO 16-18 A LA
10Jurek OskarNiezabitowska KatarzynaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 A LA
11Nowak PawełKmiołek IzabelaMISTRAL 16-18 A LA
1Nowak KrzysztofKijak MartynaFORUM 16-18 A ST
2Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA 16-18 A ST
3Kolczarek MikołajKała IgaZORBA 16-18 A ST
4Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO 16-18 A ST
5Masłowski MieszkoFaber AgataMISTRAL 16-18 A ST
6Krasnowski JakubKaczmarzyk KarolinaMARENGO 16-18 A ST
7Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO 16-18 A ST
8Karpiński MarcinJaruszowiec PatrycjaMISTRAL 16-18 A ST
1Bigosiński KacperFrach JuliaZORBA 16-18 B LA
2Gołąb ArturJureczko MartaSzk. Tańca Gutovskyi 16-18 B LA
3Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA 16-18 B LA
4Nazaruk MichałMorbitzer Justyna--- 16-18 B LA
5Fogel MateuszLewandowska PaulinaIMPULS 16-18 B LA
6Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK 16-18 B LA
7Bomba SebastianJakus Magdalena--- 16-18 B LA
8Miechowicz DominikGąsior NataliaMARENGO 16-18 B LA
9Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL 16-18 B LA
10Hull AndrzejKucharczyk BarbaraIDEA 16-18 B LA
10Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA 16-18 B LA
12Wójcik SzymonMikołajska ZofiaIMPULS 16-18 B LA
13Palenta SzymonWrótniak AnnaFLAMENCO 16-18 B LA
14Duda MichałPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B LA
15Karpiński MarcinJaruszowiec PatrycjaMISTRAL 16-18 B LA
15Redlecki FryderykMach MartynaRYTM 16-18 B LA
17Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM 16-18 B LA
17Janakowski MaciejCzerczak Karolina -ESKADRA 16-18 B LA
19Kolczarek MikołajKała IgaZORBA 16-18 B LA
20Kuśpiel MarcinPietranek Monika--- 16-18 B LA
1Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA 16-18 B ST
2Stempka KewinBaniusiewicz AnnaIMPULS 16-18 B ST
3Kurasiński PatrykJerzyk KlaudiaST DOBROWOLSCY 16-18 B ST
4Bernat MarcinArcimowicz AdrianaDANCE TEAM 16-18 B ST
5Boja TomaszLewandowska MonikaIMPULS 16-18 B ST
6Kapitan CyprianPawlak MajaIMPULS 16-18 B ST
7Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA 16-18 B ST
8Szlachtowski MichałRąba KlaudiaNOWY STYL 16-18 B ST
9Duda DawidMiterska JuliaKIEPURA 16-18 B ST
10Bomba SebastianJakus Magdalena--- 16-18 B ST
10Kubicz DominikBańkowska MagdalenaMAESTRO 16-18 B ST
10Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM 16-18 B ST
13Palenta SzymonWrótniak AnnaFLAMENCO 16-18 B ST
14Szynal PawełSych EwaIMPULS 16-18 B ST
15Nazaruk MichałMorbitzer Justyna--- 16-18 B ST
16Kowal AlbertKaniowska MagdalenaFLAMENCO 16-18 B ST
17Jurek OskarNiezabitowska KatarzynaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 B ST
1Mularz MichałĆwiek AleksandraSKT STYL 16-18 C LA
2Ziuziański AleksanderSkrolecka AgataMARENGO 16-18 C LA
3Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM 16-18 C LA
4Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO 16-18 C LA
5Kołodziej MarcinWojaczek MagdalenaMIX 16-18 C LA
6Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO 16-18 C LA
1Mularz MichałĆwiek AleksandraSKT STYL 16-18 C ST
2Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO 16-18 C ST
3Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO 16-18 C ST
4Duda MichałPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 C ST
5Otfinowski PiotrRembilas Anna MariaBAWINEK 16-18 C ST
6Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM 16-18 C ST
7Kwiatek DorianŚlusarczyk SylwiaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 C ST
1Noworyta MariuszFatyga JustynaBAWINEK 16-18 D LA
2Pawlik MichałCimała AnnaFORUM 16-18 D LA
3Rusin MateuszKnaś Gabriela--- 16-18 D LA
4Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
5Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO 16-18 D LA
6Biela ErnestZajda DorotaSEMPRE 16-18 D LA
7Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 D LA
1Łądka WiktorDomin AleksandraRYTM 16-18 D ST
2Pawlik MichałCimała AnnaFORUM 16-18 D ST
3Szymaniec WojciechWojak AnetaRONDO 16-18 D ST
4Rusin MateuszKnaś Gabriela--- 16-18 D ST
5Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO 16-18 D ST
6Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
7Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 D ST
8Łukasiewicz ŁukaszOprzędkiewicz ElżbietaSKT STYL 16-18 D ST
9Biela ErnestZajda DorotaSEMPRE 16-18 D ST
10Jungiewicz MichałMurat MartaSTTS 16-18 D ST
1Fronc JeremiaszŚlósarz MilenaKARISMA 16-18 E LA
2Grokholskyi DenysWyrwa Emilia--- 16-18 E LA
3Jastrzębski JarosławMachaj JadwigaSEMPRE 16-18 E LA
4Bijak SebastianBijak-Dobrowolska AgnieszkaDANCE TEAM 16-18 E LA
5Zięć RyszardRębisz KatarzynaSKT AGH 16-18 E LA
6Pasierbek KrzysztofPilor OlgaMIX 16-18 E LA
1Jastrzębski JarosławMachaj JadwigaSEMPRE 16-18 E ST
2Pasierbek KrzysztofPilor OlgaMIX 16-18 E ST
3Bijak SebastianBijak-Dobrowolska AgnieszkaDANCE TEAM 16-18 E ST
4Zięć RyszardRębisz KatarzynaSKT AGH 16-18 E ST
5Fronc JeremiaszŚlósarz MilenaKARISMA 16-18 E ST
6Grokholskyi DenysWyrwa Emilia--- 16-18 E ST
1Kozieł JakubBenisz KlaudiaRYTM 14-15 C LA
2Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 14-15 C LA
3Wawrzyczny PawełSzymiczek MartynaRONDO 14-15 C LA
4Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 14-15 C LA
5Stefański TomaszŚliwka UrszulaKIEPURA 14-15 C LA
6Ciołczyk DominikSzymiec WiktoriaKIEPURA 14-15 C LA
1Stefański TomaszŚliwka UrszulaKIEPURA 14-15 C ST
2Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL 14-15 C ST
3Ciołczyk DominikSzymiec WiktoriaKIEPURA 14-15 C ST
4Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE 14-15 C ST
5Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 14-15 C ST
1Dworczyk JakubKlenart AnnaRYTM 14-15 E 8T
2Jędrycha DamianDrabczyk KarolinaMARENGO 14-15 E 8T
3Wojciechowski MichałDrabik OliwiaMAESTRO 14-15 E 8T
4Kowalik DamianGwiazdowicz OlgaST DOBROWOLSCY 14-15 E 8T
5Wielogórski AdamDrab PaulinaMARENGO 14-15 E 8T
6Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 14-15 E 8T
7Szymański SzymonKopeć DariaSKT STYL 14-15 E 8T
1Knaś KajetanBiskup Kinga--- 12-13 D LA
2Mizia-Ossoliński BartoszDziubras NataliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 D LA
3Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA 12-13 D LA
4Patrzyk MaksymilianKot AmeliaST DOBROWOLSCY 12-13 D LA
5Małecki DawidCwalina SaraRYTM 12-13 D LA
6Zużałek SzymonJaworska NataliaRAGTIME 12-13 D LA
7Smolarek MarcelRoszak JuliaRAGTIME 12-13 D LA
8Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS 12-13 D LA
9Roman JakubDorycka Dominika--- 12-13 D LA
10Gardzielewski Wojciech StanisławRzeźnik MartaUKS DANCE ACADEMY 12-13 D LA
1Knaś KajetanBiskup Kinga--- 12-13 D ST
2Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS 12-13 D ST
3Patrzyk MaksymilianKot AmeliaST DOBROWOLSCY 12-13 D ST
4Małecki DawidCwalina SaraRYTM 12-13 D ST
5Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA 12-13 D ST
6Roman JakubDorycka Dominika--- 12-13 D ST
7Smolarek MarcelRoszak JuliaRAGTIME 12-13 D ST
8Mizia-Ossoliński BartoszDziubras NataliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 D ST
9Gardzielewski Wojciech StanisławRzeźnik MartaUKS DANCE ACADEMY 12-13 D ST
10Zużałek SzymonJaworska NataliaRAGTIME 12-13 D ST
1Smaroń KonradRytych ZuzannaKIEPURA 12-13 E 8T
2Piotrowski JakubKukulska NataliaMARENGO 12-13 E 8T
3Korzekwa JakubSusek ZuzannaIMPULS 12-13 E 8T
4Papierok KrzysztofAdamczyk DagmaraSzk. Tańca Gutovskyi 12-13 E 8T
5Kuchta MariuszKołosowska JuliaMARENGO 12-13 E 8T
6Klimek FilipSkrzypczak AgnieszkaSzk. Tańca Gutovskyi 12-13 E 8T
7Połapski JakubFrej ZuzannaArtDance 12-13 E 8T
8Krukowka KrzysztofGendarz NataliaSzk. Tańca Gutovskyi 12-13 E 8T
9Tomaszewski FabianBąkowska AnnaRYTM 12-13 E 8T
1Wawak HubertMarecik Natalia--- 10-11 F 6T
2Skupień WojciechTercjak OliwiaLORDANCE 10-11 F 6T
3Król KarolNuckowska DominikaMARENGO 10-11 F 6T
4Greczka JakubGraczyk NataliaLORDANCE 10-11 F 6T
5Gałczyński OskarSzkutnik ZofiaMARENGO 10-11 F 6T
1Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES 8-9 H 4T
2Janik OskarWilczek MajaA+S 8-9 H 4T
3Skowronek KrzysztofSosna AmeliaLORDANCE 8-9 H 4T
4Machnik RafałRejmer WiktoriaLORDANCE 8-9 H 4T
5Szaleniec JakubMargiel KamilaPERFECT 8-9 H 4T
6Ryszka SewerynMakuch JoannaLORDANCE 8-9 H 4T
7Cipko CyprianMusioł PaulinaLORDANCE 8-9 H 4T