!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2016 (PTT)
Przemyśl
Filtruj:
Kategorie:




















1Oberda JakubTracz OliwiaMYKA 16-18 B LA
2Jucha JakubFalda KarinaGOLDEN DANCE 16-18 B LA
3Pogorzelec PawełKrytak MałgorzataGOLDEN DANCE 16-18 B LA
4Kutyła RadosławStępniowska NataliaJUST DANCE 16-18 B LA
1Chuchro SzymonPijar KarolinaZŁOTA PARA 16-18 B ST
2Oberda JakubTracz OliwiaMYKA 16-18 B ST
3Ziajka KamilStasz PatrycjaGRACJA 16-18 B ST
4Pogorzelec PawełKrytak MałgorzataGOLDEN DANCE 16-18 B ST
5Jucha JakubFalda KarinaGOLDEN DANCE 16-18 B ST
1Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK 16-18 C LA
2Rusin PrzemysławStankowska WeronikaKLASA 16-18 C LA
3Wiciński JakubŻukowska PaulinaZAMEK 16-18 C LA
4Ziajka KamilStasz PatrycjaGRACJA 16-18 C LA
5Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK 16-18 C LA
6Sendecki AdamStrzałka WeronikaTAKT 16-18 C LA
1Syk MarcinKajdaszuk PaulinaTAKT 16-18 C ST
2Rokosz AdrianKot NataszaAKSEL 16-18 C ST
3Tadla PawełJurewicz MonikaDŻET 16-18 C ST
4Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK 16-18 C ST
5Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK 16-18 C ST
6Rusin PrzemysławStankowska WeronikaKLASA 16-18 C ST
7Sendecki AdamStrzałka WeronikaTAKT 16-18 C ST
1Syk MarcinKajdaszuk PaulinaTAKT 16-18 D LA
2Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 D LA
3Basza MateuszSpołowicz PatrycjaGOLDEN DANCE 16-18 D LA
4Chorzępa WiktorBać AnnaGASIEK 16-18 D LA
5Pobidyński WiktorPęcek WeronikaGOLDEN DANCE 16-18 D LA
6Stadnik KacperSabat OliwiaTAKT 16-18 D LA
1Biela ErnestZajda DorotaBAWINEK 16-18 D ST
2Chorzępa WiktorBać AnnaGASIEK 16-18 D ST
3Pobidyński WiktorPęcek WeronikaGOLDEN DANCE 16-18 D ST
4Stadnik KacperSabat OliwiaTAKT 16-18 D ST
5Basza MateuszSpołowicz PatrycjaGOLDEN DANCE 16-18 D ST
1Szczepanik AdrianKsiążek MonikaGASIEK 16-18 E LA
2Korlatowicz PiotrMichalska MagdalenaEVOLUTION 16-18 E LA
3Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT 16-18 E LA
4Zając KacperPiszczela KlaudiaAKSEL 16-18 E LA
1Zając KacperPiszczela KlaudiaAKSEL 16-18 E ST
2Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT 16-18 E ST
3Korlatowicz PiotrMichalska MagdalenaEVOLUTION 16-18 E ST
1Szczygieł DanielPiejko Olga GabrielaDŻET 14-15 C LA
2Kaczor WojciechKaczor AgnieszkaGASIEK 14-15 C LA
3Kierkało MateuszKierkało WeronikaGOLDEN DANCE 14-15 C LA
1Szczygieł DanielPiejko Olga GabrielaDŻET 14-15 C ST
2Kaczor WojciechKaczor AgnieszkaGASIEK 14-15 C ST
3Kierkało MateuszKierkało WeronikaGOLDEN DANCE 14-15 C ST
1Gorla PiotrChłopek Gabriela--- 14-15 E 8T
2Żuczek OskarMądry EmiliaGALA 14-15 E 8T
3Miara KacperKorpal AgataGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
4Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT 14-15 E 8T
1Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK 12-13 D LA
2Mierzwa OskarMytkoś OliwiaZŁOTA PARA 12-13 D LA
3Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE 12-13 D LA
4Hałun DominikHałun GabrielaKLASA 12-13 D LA
1Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK 12-13 D ST
2Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE 12-13 D ST
3Mierzwa OskarMytkoś OliwiaZŁOTA PARA 12-13 D ST
4Hałun DominikHałun GabrielaKLASA 12-13 D ST
1Sierzchała MarcinChmiel MartynaAKSEL 12-13 E 8T
2Kogut MaciejKozdra NataliaMERENGUE 12-13 E 8T
3Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
4Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
5Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
6Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 12-13 E 8T
7Harłacz JakubStochła WeronikaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
8Socha AdamDudek WiktoriaK-STUDIO 12-13 E 8T
1Krupa PiotrMachała MajaELIDA 12-13 F 6T
2Ungert JakubPrucnal PatrycjaTAKT 12-13 F 6T
3Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 12-13 F 6T
4Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 12-13 F 6T
5Chomik JakubBłaszczyszyn KarolinaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
6Trysła KacperCebeńko MagdalenaA-Z 12-13 F 6T
7Kiszka MikołajPituch PolaJUMP 12-13 F 6T
8Kazura KrystianPobidyńska MartynaA-Z 12-13 F 6T
9Bienia JakubGałuszka NataliaGRACJA 12-13 F 6T
10Kraśnik KacperSzołek NinaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
1Borys JakubWalczak GabrielaTAKT 12-13 G 4T
2Doroszuk OktawiuszBielech AgataGOLDEN DANCE 12-13 G 4T
3Radoń WiktorMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE 12-13 G 4T
1Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 10-11 F 6T
2Sitarz KarolPopiel MartynaGRACJA 10-11 F 6T
3Mądry WiktorJanusz OliwiaGALA 10-11 F 6T
4Płaza MaciejŚnieżek KingaGRACJA 10-11 F 6T
5Babiak PawełFranków AmeliaGOLDEN DANCE 10-11 F 6T
1Antas JakubŻygłowicz MagdalenaPODKARPACIE 10-11 G 4T
2Kopeć WojciechSzeląg ZuzannaA-Z 10-11 G 4T
2Kuźniar IgorPasterz EmiliaGASIEK 10-11 G 4T
3Baran SzymonSkubida WiktoriaGOLDEN DANCE 10-11 G 4T
3Kotowski GracjanSochacka HannaSHOW DANCE 10-11 G 4T
1Jezo JakubDrozd MariaGRACJA 10-11 H 4T
1Niedźwiedź BartoszZagrobelna EmiliaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
1Partyka PiotrKrzysztofczyk AmelkaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
1Stanisz DomincKluz EmilyPODKARPACIE 10-11 H 4T
1Łocha AntoniŻurawska MartynaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
1Łocha KacperStecura AgnieszkaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
2Gniewek MateuszGoclik GabrielaAKSEL 10-11 H 4T
2Pańko GabrielDudek DorotaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
2Radoń BartoszBielawska NikolaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
2Łocha SzymonKatan NikolaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
2Łyszczarz DamianŁyszczarz GabrielaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T