!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016 (PTT)
Kraków
Filtruj:
Kategorie:























1WalatFTS PiotrKowalska Julia--- 16-18 B LA
2Nowak PawełTenerowicz Monika EwelinaBAWINEK 16-18 B LA
3Bajerski PawełAbram AgnieszkaNARCYZ 16-18 B LA
4Kaleta MateuszKaleta AnnaKuźnia Tańca 16-18 B LA
1Abramczyk Tomasz WojciechBłach MartaSKT AGH 16-18 B ST
2Knapik JakubKnapik AleksandraNOWY STYL 16-18 B ST
3Rosiński IgorRosińska IzabelaMAKO 16-18 B ST
4Droś AdrianNicpoń MarcelinaSUKCES 16-18 B ST
5Seweryn DanielLorencik Katarzyna MariaBAWINEK 16-18 B ST
6Misiak MateuszLampart SandraGALA 16-18 B ST
7Kaleta MateuszKaleta AnnaKuźnia Tańca 16-18 B ST
1Rusin PrzemysławStankowska WeronikaKLASA 16-18 C LA
2Migacz MarcinMiłek MagdalenaArtDance 16-18 C LA
3Grobecki PrzemysławHonkisz WiktoriaSTARDANCE 16-18 C LA
4Noworyta MariuszFatyga JustynaBAWINEK 16-18 C LA
5Wójcik MateuszBujas KarolinaSKT AGH 16-18 C LA
6Urbański RobertWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
7Kaliński KrzysztofZawadzka AnnaSTTS 16-18 C LA
1Rokosz AdrianKot NataszaAKSEL 16-18 C ST
2Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 C ST
3Kaliński KrzysztofZawadzka AnnaSTTS 16-18 C ST
4Bajerski PawełAbram AgnieszkaNARCYZ 16-18 C ST
1Zdebski MichałNiechciał AgnieszkaSEMPRE 16-18 D LA
2Fronc JeremiaszŚlósarz MilenaKARISMA 16-18 D LA
3Rusin MateuszKlimas AngelikaKuźnia Tańca 16-18 D LA
4Woźniak ŁukaszWolańska KatarzynaSzk. Tańca Gutovskyi 16-18 D LA
5Kucharski DamianOwsiejczyk IzabelaIGLICA 16-18 D LA
6Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION 16-18 D LA
7Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 D LA
8Szumny SzymonKochan KingaFANTAZJA 16-18 D LA
9Weronowski Miłosz JakubRut AmeliaRESPECT DANCE 16-18 D LA
1Banaszkiewicz KrzysztofNapiórkowska Adrianna EwaBAWINEK 16-18 D ST
2Domiański MichałKolińska JuliaCentrum Tańca FIESTA 16-18 D ST
3Piskorek MichałLiszkowska JolantaRAGTIME 16-18 D ST
4Urbański RobertWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
5Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION 16-18 D ST
6Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia KarolinaBAWINEK 16-18 D ST
7Fronc JeremiaszŚlósarz MilenaKARISMA 16-18 D ST
8Szumny SzymonKochan KingaFANTAZJA 16-18 D ST
9Biela ErnestZajda DorotaBAWINEK 16-18 D ST
10Liszka PiotrPiech AgnieszkaBAWINEK 16-18 D ST
10Pasierbek KrzysztofPilor OlgaMIX 16-18 D ST
1Zapart BartłomiejDrożdżowska AgnieszkaFLESZ 16-18 E LA
2Krzemiński MichałStaroń WeronikaSTEP DANCE 16-18 E LA
3Knura RafałFudali JoannaBAWINEK 16-18 E LA
4Szczepanik AdrianKsiążek MonikaGASIEK 16-18 E LA
5Zając Grzegorz MariaJakubas MartaBAWINEK 16-18 E LA
6Kaszuba DawidSzyjka NikolaST CIEPŁY 16-18 E LA
7Drzazga KrzysztofSmoleń KatarzynaSEMPRE 16-18 E LA
8Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA 16-18 E LA
9Pasierbek KrzysztofPilor OlgaMIX 16-18 E LA
10Dulny AndrzejŚlęczek MonikaSEMPRE 16-18 E LA
10Balicki PatrykKarpińska DominikaUKS CATIA 16-18 E LA
12Gryń KarolJaglarz MartaSEMPRE 16-18 E LA
1Weronowski Miłosz JakubRut AmeliaRESPECT DANCE 16-18 E ST
2Zapart BartłomiejDrożdżowska AgnieszkaFLESZ 16-18 E ST
3Rusin MateuszKlimas AngelikaKuźnia Tańca 16-18 E ST
4Knura RafałFudali JoannaBAWINEK 16-18 E ST
5Dulny AndrzejŚlęczek MonikaSEMPRE 16-18 E ST
6Safin KamilBaran PatrycjaSEMPRE 16-18 E ST
7Krzemiński MichałStaroń WeronikaSTEP DANCE 16-18 E ST
8Balicki PatrykKarpińska DominikaUKS CATIA 16-18 E ST
9Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA 16-18 E ST
9Gryń KarolJaglarz MartaSEMPRE 16-18 E ST
9Kaszuba DawidSzyjka NikolaST CIEPŁY 16-18 E ST
1Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA 14-15 C LA
2Adamczyk MateuszKamińska PaulaGASIEK 14-15 C LA
3Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE 14-15 C LA
4Ciura MaciejTomalska MajaA+S 14-15 C LA
5Bednarek MateuszSzczęch KarolinaLORDANCE 14-15 C LA
6Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA 14-15 C LA
1Ryba ArkadiuszSmusz MartynaLORDANCE 14-15 C ST
2Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA 14-15 C ST
3Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE 14-15 C ST
4Ciura MaciejTomalska MajaA+S 14-15 C ST
1Andruszko JacekMadaj KlaudiaEVOLUTION 14-15 D LA
2Zużałek SzymonJaworska NataliaRAGTIME 14-15 D LA
3Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 14-15 D LA
4Dziadosz KacperPelczar WeronikaK-STUDIO 14-15 D LA
5Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 14-15 D LA
6Busiek JakubJeżyna OliwiaCENTRUM TAŃCA 14-15 D LA
7Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 D LA
1Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 14-15 D ST
2Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 14-15 D ST
3Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaKIEPURA 14-15 D ST
4Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 D ST
5Zużałek SzymonJaworska NataliaRAGTIME 14-15 D ST
6Ślusarczyk KrzysztofGębala MartaArtDance 14-15 D ST
7Smolarek MarcelRoszak JuliaRAGTIME 14-15 D ST
1Żuczek OskarMądry EmiliaGALA 14-15 E 8T
2Gudajczyk BartoszKornalewicz Małgorzata--- 14-15 E 8T
3Szymański KarolMazurek MartynaZORBA 14-15 E 8T
4Fugiel TomaszMarkus WeronikaSOKÓŁ 14-15 E 8T
5Gierdziewicz KrzysztofStefańska EmiliaEVOLUTION 14-15 E 8T
6Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 14-15 E 8T
7Rak KonradChwierut AmeliaRAGTIME 14-15 E 8T
8Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 14-15 E 8T
9Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 E 8T
10Krzyżan SzymonZielowska EmiliaBAWINEK 14-15 E 8T
1Keshishyan ArmanSiwek AleksandraPERFECT DANCE 12-13 D LA
2Kucza RafałTokarczyk KingaLORDANCE 12-13 D LA
3Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 12-13 D LA
4Ciesielski JakubPacharzyna JuliaLORDANCE 12-13 D LA
5Haduch JakubRytych ZuzannaKIEPURA 12-13 D LA
6Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 12-13 D LA
7Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE 12-13 D LA
7Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS 12-13 D LA
1Haduch JakubRytych ZuzannaKIEPURA 12-13 D ST
2Keshishyan ArmanSiwek AleksandraPERFECT DANCE 12-13 D ST
3Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE 12-13 D ST
4Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 12-13 D ST
5Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 12-13 D ST
1Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCentrum Tańca FIESTA 12-13 E 8T
2Adamczyk SewerynRejmer WiktoriaLORDANCE 12-13 E 8T
3Kogut MaciejKozdra NataliaMERENGUE 12-13 E 8T
4Nowak BartoszLis KarinaLATINO 12-13 E 8T
5Jaworski AdrianKilińska JuliaDANCECLUB 12-13 E 8T
6Stal KacperPut GabrielaTHOMAS DANCE 12-13 E 8T
7Kuc DawidGawor JowitaTHOMAS DANCE 12-13 E 8T
8Korbut AleksanderZgłobicka JuliaFANTAZJA 12-13 E 8T
9Jaśkiewicz KrzysztofHabel AleksandraKLASA 12-13 E 8T
10Andruszko MarekKowalska KarolinaEVOLUTION 12-13 E 8T
11Ryz MichałChmaj WiktoriaEVOLUTION 12-13 E 8T
11Socha AdamDudek WiktoriaK-STUDIO 12-13 E 8T
13Gwara JanWarchoł AleksandraFANTAZJA 12-13 E 8T
1Pietras KornelPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 F 6T
2Krupa PiotrMachała MajaELIDA 12-13 F 6T
3Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION 12-13 F 6T
4Dziereń KamilSzpunar AnnaKIEPURA 12-13 F 6T
5Greczka JakubGraczyk NataliaLORDANCE 12-13 F 6T
6Kotek BartoszNicpoń KingaSTTS 12-13 F 6T
7Trysła KacperCebeńko MagdalenaA-Z 12-13 F 6T
8Czapla ŁukaszKomenda AnnaBAWINEK 12-13 F 6T
8Kantor DawidWasylewicz AnnaLATINO 12-13 F 6T
10Michalski MaciejSłupek AleksandraLATINO 12-13 F 6T
11Mida DawidKowalczyk AleksandraSTTS 12-13 F 6T
11Ungert JakubPrucnal PatrycjaTAKT 12-13 F 6T
13Polak DawidNogaj MagdalenaBAWINEK 12-13 F 6T
1Bryndza PatrykŻarow NadiaNOWY STYL 12-13 G 4T
2Lozinszek ArturSzewczyk JuliaSZKOŁA TAŃCA WIR 12-13 G 4T
3Boda KamilPańczyk Natalia--- 12-13 G 4T
3Dybaś DominikWężowicz Wiktoria--- 12-13 G 4T
1Rzeszut IgnacyKowalska DariaSKYDANCE 10-11 F 6T
2Staroszczyk JulianKrupińska WeronikaA+S 10-11 F 6T
3Zydroń SzymonPopiołek JuliaKLASA 10-11 F 6T
4Mida DominikMida PaulinaSTTS 10-11 F 6T
5Kumor KacperStawarz AleksandraEVOLUTION 10-11 F 6T
6Zmarzły OskarWięcek Kinga--- 10-11 F 6T
7Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 10-11 F 6T
8Kucharzyk JakubFeliksiak KornaliaTAKT 10-11 F 6T
1Klimek MaksymilianPłachta AnielaTHOMAS DANCE 10-11 G 4T
1Miłkoś BartłomiejBarszcz ŁucjaKLASA 10-11 G 4T
1Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 10-11 G 4T
2Kuras KarolKural AmeliaTHOMAS DANCE 10-11 G 4T
2Malec BartoszNiewola Wiktoria--- 10-11 G 4T
2Puskarz KamilSkiba OliwiaLATINO 10-11 G 4T
2Szydłowski ŁukaszUrbańska NataliaPERFECT DANCE 10-11 G 4T
3Jatczak MateuszSteczko NikolaPERFECT DANCE 10-11 G 4T
3Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL 10-11 G 4T
3Legutko WiktorSzymocha LilianaTHOMAS DANCE 10-11 G 4T
3Malec KarolKrokosz AleksandraTHOMAS DANCE 10-11 G 4T
1Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE 8-9 F 6T
2Morawiec MichałPacześ IgaEVOLUTION 8-9 F 6T
3Gonciarz Bartosz RobertSzustak Iga ZuzannaCHA CHA 8-9 F 6T
4Janiec JakubKaniowska AlicjaCHA CHA 8-9 F 6T
1Parysz WojciechCyboroń MagdalenaKLASA 8-9 G 4T
2Niedbała KacperMadej NadiaGALA 8-9 G 4T
3Kijania SebastianUsata DarynaFANTAZJA 8-9 G 4T
3Proszowski HubertDydo EmiliaSTARDANCE 8-9 G 4T