!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji (PTT)
Rędziny
Filtruj:
Kategorie:
























1Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL 16-18 A LA
2Czarny MarcinKrawczyk MałgorzataDANCE TEAM 16-18 A LA
3Polewski KamilMirczewska MartaZORBA 16-18 A LA
4Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 A LA
5Karczewicz AdrianKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY 16-18 A LA
6Vykhovanets OlexandrFalda KarinaAKSEL 16-18 A LA
7Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL 16-18 A LA
8Spych AleksanderKraska KlaudiaDancers United 16-18 A LA
9Szpakowicz RobertOlejnik KarolinaGRACJA 16-18 A LA
1Trytko MichałWilk KlaudiaDŻET 16-18 A ST
2Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 A ST
3Mierzwa MichałSobczyk – Jamrozik JagodaDŻET 16-18 A ST
4Chmiel KamilJurewicz MonikaDŻET 16-18 A ST
5Góra MateuszBaniusiewicz AnnaMARENGO 16-18 A ST
6Karpinski MarcinPolesińska EwaDANCE TEAM 16-18 A ST
7Szpakowicz RobertOlejnik KarolinaGRACJA 16-18 A ST
8Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 A ST
9Przygoda JeremiSzalbot MagdaFORUM 16-18 A ST
10Śliwa PawełKarczmarz AgnieszkaSUKCES 16-18 A ST
1Lizura JakubKlekot KarolinaSUKCES 16-18 B LA
2Szczur BartłomiejZielińska BeataFORUM 16-18 B LA
3Szemiczek SzymonHanusek PaulinaMISTRAL 16-18 B LA
4Babiuch PrzemysławCzerczak Karolina -ESKADRA 16-18 B LA
5Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 B LA
6Świniarski MarcinSnopkowska MonikaPOLISH CLUB 16-18 B LA
7Skrobisz EmanuelKlebach WeronikaZORBA 16-18 B LA
8Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 16-18 B LA
8Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA 16-18 B LA
10Galewicz MarcinGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B LA
11Bolek MarcelSosnecka SandraSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 B LA
12Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B LA
13Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 16-18 B LA
1Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B ST
2Kowalewski MarcinKukulska NataliaLORDANCE 16-18 B ST
3Goły FilipMazurek MartynaZORBA 16-18 B ST
4Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE 16-18 B ST
5Mazur GrzegorzKubica KatarzynaDANCELOOK 16-18 B ST
6Szyszka MichałSzyszka MagdalenaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
7Skrobisz EmanuelKlebach WeronikaZORBA 16-18 B ST
8Owczarek MateuszBrol MajaZORBA 16-18 B ST
9Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA 16-18 B ST
10Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 16-18 B ST
1Kuleta AdrianMazurczyk AleksandraDancers United 16-18 C LA
2Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS 16-18 C LA
3Pawlik MichałWolańska KatarzynaFORUM 16-18 C LA
4Goły FilipMazurek MartynaZORBA 16-18 C LA
5Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE 16-18 C LA
6Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE 16-18 C LA
7Kruk DawidFurman DariaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 C LA
8Fugiel TomaszBlecharz EmiliaBAWINEK 16-18 C LA
9Grzelczak DawidMatusiak AgataESKADRA 16-18 C LA
1Mecha KamilCapar HannaASTRA 16-18 C ST
2Owczarek MateuszBrol MajaZORBA 16-18 C ST
3Grzelczak DawidMatusiak AgataESKADRA 16-18 C ST
4Grabowski MariuszDyrda ZuzannaBAWINEK 16-18 C ST
5Fugiel TomaszBlecharz EmiliaBAWINEK 16-18 C ST
6Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 C ST
7Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 C ST
1Mecha KamilCapar HannaASTRA 16-18 D LA
2Owczarek MateuszBrol MajaZORBA 16-18 D LA
3Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA 16-18 D LA
4Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA 16-18 D LA
5Kalata AleksanderKiczka NataliaCUBANA 16-18 D LA
6Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS 16-18 D LA
7Stępień JakubStężała AleksandraETIUDA 16-18 D LA
8Musioł MichaelOstrowska SandraMISTRAL 16-18 D LA
9Pabian SebastianGosińska KingaZORBA 16-18 D LA
10Wolny JakubKot EmiliaZORBA 16-18 D LA
11Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA 16-18 D LA
11Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM 16-18 D LA
13Wochlik DominikSterniczuk GabrielaESKADRA 16-18 D LA
14Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM 16-18 D LA
1Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE 16-18 D ST
2Holianskyi AndriiJanus MariaETIUDA 16-18 D ST
3Kalata AleksanderKiczka NataliaCUBANA 16-18 D ST
4Pabian SebastianGosińska KingaZORBA 16-18 D ST
5Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA 16-18 D ST
6Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS 16-18 D ST
7Janaszczyk JakubKudra IgaESKADRA 16-18 D ST
8Wochlik DominikSterniczuk GabrielaESKADRA 16-18 D ST
9Cnota JakubFojcik AleksandraLORDANCE 16-18 D ST
10Wolny JakubKot EmiliaZORBA 16-18 D ST
11Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM 16-18 D ST
11Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA 16-18 D ST
13Reng KacperReng KlementynaBALLARE 16-18 D ST
1Szczepanik KrzysztofSzczepanik PaulinaSUKCES 16-18 E LA
2Kurzak KonradKołodziej BarbaraCUBANA 16-18 E LA
3Białecki KacperBrauner LillyMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E LA
4Michalew IgorGładka JuliaETIUDA 16-18 E LA
5Klisowski PiotrManusch OliwiaFORUM 16-18 E LA
6Ochnik BartoszKrzywda WeronikaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E LA
7Wolny JakubKot EmiliaZORBA 16-18 E LA
8Golla PatrykRosa MartynaFALLAWAY 16-18 E LA
9Morawiec WiktorStadnik WiktoriaA+S 16-18 E LA
10Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 E LA
11Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 E LA
11Zglinicki DawidPorębska AgnieszkaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E LA
13Reng KacperReng KlementynaBALLARE 16-18 E LA
1Szczepanik KrzysztofSzczepanik PaulinaSUKCES 16-18 E ST
2Zglinicki DawidPorębska AgnieszkaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E ST
3Morawiec WiktorStadnik WiktoriaA+S 16-18 E ST
4Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 E ST
5Kurzak KonradKołodziej BarbaraCUBANA 16-18 E ST
6Golla PatrykRosa MartynaFALLAWAY 16-18 E ST
7Ochnik BartoszKrzywda WeronikaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E ST
8Klisowski PiotrManusch OliwiaFORUM 16-18 E ST
9Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM 16-18 E ST
10Białecki KacperBrauner LillyMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E ST
1Wojtkowiak AleksSiwek KarolinaZORBA 16-18 F LA
2Taborek AdamRachwał JessicaMARENGO 16-18 F LA
3Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE 16-18 F LA
4Sobieraj MaciejKopcik JuliaETIUDA 16-18 F LA
5Glanowski KarolBrondel PatrycjaZORBA 16-18 F LA
6Kraft PatrykKudełko KatarzynaRÓŻA 16-18 F LA
1Taborek AdamRachwał JessicaMARENGO 16-18 F ST
2Wojtkowiak AleksSiwek KarolinaZORBA 16-18 F ST
3Owczarek KrzysztofGrzelak AngelikaETIUDA 16-18 F ST
4Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE 16-18 F ST
5Glanowski KarolBrondel PatrycjaZORBA 16-18 F ST
6Kraft PatrykKudełko KatarzynaRÓŻA 16-18 F ST
1Cyran Juliusz KarolOrganiściak KarolinaZORBA 14-15 D LA
2Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 D LA
3Łuniewicz FranciszekĆwikła PaulaFALLAWAY 14-15 D LA
1Cyran Juliusz KarolOrganiściak KarolinaZORBA 14-15 D ST
2Tomaszewski AlanJędras WiktoriaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 D ST
3Łuniewicz FranciszekĆwikła PaulaFALLAWAY 14-15 D ST
1Krawiec MichałKupczyk EdytaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 E 8T
2Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA 14-15 E 8T
1Bartela MarcelBiliczak Anna-WiktoriaRÓŻA 14-15 G 6T
1Szczepanowski MikołajWitkowska MajaZORBA 14-15 G 6T
2Gabryelczyk FilipMichta AmeliaCANTINERO 14-15 G 6T
2Jaworski JakubStojak MajaIMPULS 14-15 G 6T
2Laryś JakubPaszek WiktoriaEVOLUTION 14-15 G 6T
3Dyka MaciejWojtyczko ZofiaCUBANA 14-15 G 6T
3Gajek PiotrKuwerska IgaCANTINERO 14-15 G 6T
3Kłys SzymonNowak MariaSTEP DANCE 14-15 G 6T
3Purkiewicz AleksanderStańczyk BarbaraSTEP DANCE 14-15 G 6T
1Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS 12-13 F 6T
2Traczyk KacperJanus OliwiaAkademia Tańca 12-13 F 6T
3Brol JakubKołomycew DariaZORBA 12-13 F 6T
4Chojnacki HubertMorzyńska OliwiaETIUDA 12-13 F 6T
5Wywiał ErykKsiężnik KingaZORBA 12-13 F 6T
6Kwiatkowski AdamMarynowska PolaZORBA 12-13 F 6T
7Trzciński DominikFoina BarbaraZORBA 12-13 F 6T
8Reng MikołajKotowicz MartynaBALLARE 12-13 F 6T
9Skuza FilipGóra MagdalenaBALLARE 12-13 F 6T
1Ogrodnik SzymonDworacka KamilaRÓŻA 12-13 G 6T
2Skrzyszewski SzymonNowara LenaMAESTRO 12-13 G 6T
3Sadziński PiotrKarbownik NataliaETIUDA 12-13 G 6T
1Pilot OskarJackowska AmeliaMISTRAL 12-13 H 4T
1Purkiewicz KrystianŁysak WiktoriaSTEP DANCE 12-13 H 4T
2Żak IgorJuśkiewicz ZuzannaZORBA 12-13 H 4T
1Dżbik WiktorFuks KarolinaESKADRA 10-11 G 6T
2Jędrak MateuszJędrak NataliaZORBA 10-11 G 6T
3Wawrzyńczak MikołajKołdon EmiliaZORBA 10-11 G 6T
3Płuziński SzymonHajdus LidiaJAREMI 10-11 G 6T
1Baran AnnaKieras KamilA+S 10-11 H 4T
1Figuła GrzegorzKłoda EwaMISTRAL 10-11 H 4T
1Tame MateuszTubielewicz KarolinaZORBA 10-11 H 4T
2Duda JakubGawlińska MajaMISTRAL 10-11 H 4T
2Knaś AdrianBednarek ZuzannaBALLARE 10-11 H 4T
2Psiuk DominikPerlińska ZofiaZORBA 10-11 H 4T
1Kalinka FranciszekSrebrzyńska MariaKuźnia Tańca 10-11 OPEN 8T (GPP)
2Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO 10-11 OPEN 8T (GPP)
3Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA 10-11 OPEN 8T (GPP)
4Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO 10-11 OPEN 8T (GPP)
5Gelardi GiovanniSuda OliwiaPOLISH CLUB 10-11 OPEN 8T (GPP)
6Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaAKCENT - Będzin 10-11 OPEN 8T (GPP)
7Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM 10-11 OPEN 8T (GPP)
8Gaik GabrielLubojańska KajaSKT PASJA 10-11 OPEN 8T (GPP)
9Siwek SzymonMusialska NataszaBolero 10-11 OPEN 8T (GPP)
1Badora JakubSiwek CelinaZORBA 8-9 H 4T
1Grobelak KacperStanek AnastazjaZORBA 8-9 H 4T
2Lenart AntoniGancarek EmiliaBALLARE 8-9 H 4T
2Surgiel JakubZalewska KajaZORBA 8-9 H 4T