!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO (PTT)
MILICZ
Filtruj:
Kategorie:




















1Nowak PawełSkrolecka AgataMISTRAL 16-18 A LA
2Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM 16-18 A LA
3Biały TomaszWenerska ZuzannaDANCE TEAM 16-18 A LA
1Kakakis NikodemDominek KatarzynaST MAJEWSKI Krzysztof 16-18 B LA
2Gajdera DawidPacharzyna JuliaLORDANCE 16-18 B LA
3Sobania AndreasArczyńska DariaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B LA
4Kucharski DamianSadowska MagdalenaIGLICA 16-18 B LA
1Młynarski MaciejGuettner KlaraIGLICA 16-18 C LA
2Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER 16-18 C LA
3Buchowski ArkadiuszCebula KatarzynaPOEZJA 16-18 C LA
4Cichoń MichałŁuczyńska WiktoriaCANTINERO 16-18 C LA
5Cieśla MarcinBudkiewicz ZuzannaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
6Maślak JakubMatusiak AgataMARGO 16-18 C LA
7Olejnik OlafStelmach VictoriaIMPRESS 16-18 C LA
1Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM 16-18 C ST
2Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE 16-18 C ST
3Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA 16-18 C ST
4Olejnik OlafStelmach VictoriaIMPRESS 16-18 C ST
1Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE 16-18 D LA
2Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO Katarzyna Białek 16-18 D LA
3Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA 16-18 D LA
4Hofbauer MikołajAntosik ZuzannaINSPIRACJA 16-18 D LA
5Kaczmarek MichałGórka AgataCIEŚLAK 16-18 D LA
6Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM 16-18 D LA
7Studnicki PatrykOsmęda WeronikaST ZIELIŃSKA HANNA 16-18 D LA
8Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA 16-18 D LA
9Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK 16-18 D LA
1Hofbauer MikołajAntosik ZuzannaINSPIRACJA 16-18 D ST
2Maślak JakubMatusiak AgataMARGO 16-18 D ST
3Cnota JakubGensty WiktoriaLORDANCE 16-18 D ST
4Pustelnik PrzemysławKucharska JustynaATHINA 16-18 D ST
5Kaczmarek MichałGórka AgataCIEŚLAK 16-18 D ST
6Kubasik SzymonPacholicka GabrielaIMPRESSIONANTE 16-18 D ST
7Jędro JacekHaremska EmilianaFINEZJA 16-18 D ST
8Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK 16-18 D ST
9Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO Katarzyna Białek 16-18 D ST
9Studnicki PatrykOsmęda WeronikaST ZIELIŃSKA HANNA 16-18 D ST
11Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA 16-18 D ST
12Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA 16-18 D ST
1Damek GabrielGruszczyńska AleksandraCANTINERO 16-18 E LA
2Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA 16-18 E LA
3Lizurej TomaszChrzanowska KingaSKTT ISKRA PWr 16-18 E LA
4Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA 16-18 E LA
5Plackowski JakubPiechel MonikaPOEZJA 16-18 E LA
6Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA 16-18 E LA
7Wochlik DominikSterniczuk GabrielaESKADRA 16-18 E LA
8Bulenda RafałKołodziej AleksandraLORDANCE 16-18 E LA
9Bielas AdamBiałek JuliaAKTAN 16-18 E LA
10Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO 16-18 E LA
10Leśniak AndrzejTurowska KarolinaSETENTA 16-18 E LA
10Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA 16-18 E LA
13Kuliński KarolPawłowska NicolaKTT URBAN Tadeusz i Greta Urban 16-18 E LA
14Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaPIETRZYK 16-18 E LA
1Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA 16-18 E ST
2Kwarciński SebastianDudek KorneliaST MAJEWSKI Krzysztof 16-18 E ST
3Bielas AdamBiałek JuliaAKTAN 16-18 E ST
4Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA 16-18 E ST
5Wochlik DominikSterniczuk GabrielaESKADRA 16-18 E ST
6Tomala KrzysztofFojcik AleksandraLORDANCE 16-18 E ST
7Bulenda RafałKołodziej AleksandraLORDANCE 16-18 E ST
7Plackowski JakubPiechel MonikaPOEZJA 16-18 E ST
9Martusewicz MichałSzmigulan KarolinaPIETRZYK 16-18 E ST
10Kuliński KarolPawłowska NicolaKTT URBAN Tadeusz i Greta Urban 16-18 E ST
11Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA 16-18 E ST
12Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA 16-18 E ST
13Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO 16-18 E ST
1Skolut KamilMiszczak KatarzynaDANCE TEAM 14-15 D LA
2Trefler TomaszTrefler MajaAMETYST 14-15 D LA
3Gocoł JanBuczek SandraCHAMPION TEAM 14-15 D LA
4Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA 14-15 D LA
5Krężel MateuszAndruszko ZofiaIGLICA 14-15 D LA
1Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA 14-15 D ST
2Skolut KamilMiszczak KatarzynaDANCE TEAM 14-15 D ST
3Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO 14-15 D ST
4Gocoł JanBuczek SandraCHAMPION TEAM 14-15 D ST
5Krężel MateuszAndruszko ZofiaIGLICA 14-15 D ST
1Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM 14-15 E 8T
2Nowakowski ŁukaszJarek EmiliaTEAM - Ornontowice 14-15 E 8T
3Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM 14-15 E 8T
4Zamojski OliwierSzczepaniak KlaudiaAMETYST 14-15 E 8T
5Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM - Ornontowice 14-15 E 8T
6Zalewski MariuszNadbrzeska Martyna4STEP 14-15 E 8T
7Mączka HubertOleksy KamilaST ZIELIŃSKA HANNA 14-15 E 8T
8Winkiel HubertZakrzewska KorneliaIGLICA 14-15 E 8T
9Kudła WiktorGelczyńska OliwiaTAKT 14-15 E 8T
1Tołoczko PrzemysławKrauze WiktoriaANIMA DANZA 12-13 E 8T
2Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 12-13 E 8T
3Karasiak PiotrFuks Aleksandra WeronikaESKADRA 12-13 E 8T
4Kulik JakubSmuk ZuzannaANIMA DANZA 12-13 E 8T
5Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA 12-13 E 8T
1Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP 12-13 F 6T
2Bernat FranciszekKocik AntoninaCANTINERO 12-13 F 6T
3Rogala TomaszSaj LilianaMAESTRO 12-13 F 6T
4Melski AlanSkowron HannaTAKT 12-13 F 6T
5Krawiec MichałKupczyk EdytaSzkoła Tańca SPARTA 12-13 F 6T
6Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP 12-13 F 6T
7Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraTABOR 12-13 F 6T
8Kovryha RomanCieśla AleksandraMARGO 12-13 F 6T
8Musiał AdrianTarejło KarolinaANIMA DANZA 12-13 F 6T
8Tkacz JanHołoś DariaRETRO 12-13 F 6T
11Zarzycki WiktorNiciejewska AlicjaFRASZKA 12-13 F 6T
12Bloch MateuszRybczyńska ZuzannaFANTOM 12-13 F 6T
1Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO 12-13 G 6T
1Ćwikliński JakubSiworska Zofia4STEP 12-13 G 6T
1Gabryelczyk FilipCieszyńska LenaCANTINERO 12-13 G 6T
2Urbaniak DawidGórecka BarbaraJEDYNKA 12-13 G 6T
2Bronowicki AntoniWalczybok AmeliaIMPRESS 12-13 G 6T
3Ratajczak KacperBryl AleksandraMARGO 12-13 G 6T
3Turczyński IgorRząsa AureliaIMPRESS 12-13 G 6T
3Kubik FilipKryściak KamilaBARANOWSKIE ST 12-13 G 6T
3Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM 12-13 G 6T
1Jeż KornelBatkowska WiktoriaIGLICA 12-13 H 4T
1Kowalski BartoszSęk MartynaIMPRESSIONANTE 12-13 H 4T
1Lipińska JagodaStasiak AdamBARANOWSKIE ST 12-13 H 4T
1Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP 12-13 H 4T
1Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN 12-13 H 4T
2Aleksanderek BartoszJakubowska NikolMARGO 12-13 H 4T
2Palac PatrykJamborska OliwiaAKTAN 12-13 H 4T
2Starba PatrykPolus AlicjaGEMAR 12-13 H 4T
1Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY 10-11 F 6T
2Pych JanuszZasnarska JuliaTAKT 10-11 F 6T
3Siwek SzymonMusialska NataszaBolero 10-11 F 6T
1Dmytrów PawełŚwidzińska AmeliaAKTAN 10-11 G 6T
1Izydorski SzymonSkrzek RóżaSKYDANCE 10-11 G 6T
2Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP 10-11 G 6T
2Salamon ŁukaszKoczan Zofia4STEP 10-11 G 6T
3Szukała WojciechSmaga LenaBolero 10-11 G 6T
3Bazylak FilipCzubala MariaAKTAN 10-11 G 6T
3Białowąs BorysNiemczuk KatarzynaIMPULS 10-11 G 6T
3Butalewicz BartoszNowak AnnaIMPRESS 10-11 G 6T
1Atamańczyk-Carrillo NathanielNAJDEK WIKTORIAIGLICA 10-11 H 4T
1Pajor MikołajPryt MajaStowarzyszenie TALENT 10-11 H 4T
1Augustyn ŁukaszSołtysiak MariaIMPRESS 10-11 H 4T
1Rogoziewicz WiktorSławińska AnnaSKYDANCE 10-11 H 4T
1Homoncik KarolMigacz MajaFRASZKA 10-11 H 4T
1Pietruch FranciszekKrężel HannaIGLICA 10-11 H 4T
2Woźny FilipKulak DominikaBolero 10-11 H 4T
2Wrzeszcz AdamCisłowska IgaESKADRA 10-11 H 4T
2Zawada PrzemysławOlszowy NikolaGEMAR 10-11 H 4T
2Gruszka BłażejKolendowicz PaulinaBARANOWSKIE ST 10-11 H 4T
2Leśniak HubertLeśniak Lena4STEP 10-11 H 4T
2Skrzyszewski SzymonJędrychowska MariaMAESTRO 10-11 H 4T
1Bartczak BartoszKuryś AleksandraCIEŚLAK 8-9 H 4T
1Gawęcki OliwierShuka ElizaIGLICA 8-9 H 4T
1Szczygieł MateuszBromblik MariaCIEŚLAK 8-9 H 4T
2Kettner JakubPogodzik AmeliaIGLICA 8-9 H 4T
2Obiora DamianMocek MajaMARGO 8-9 H 4T
2Siwiera FilipOkrojek AgnieszkaESKADRA 8-9 H 4T