!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" (PTT)
WARSZAWA
Filtruj:
Kategorie:














1Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP 14-15 E 8T
2Zielecki MateuszMyśliwy HannaASTRA 14-15 E 8T
3Wójtowicz IgnacyGrela OliwiaTAKT 14-15 E 8T
4Ciura FranciszekStadnik WiktoriaA+S 14-15 E 8T
5Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART 14-15 E 8T
6Więckowski MikołajSabak EwaRS 14-15 E 8T
7Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 14-15 E 8T
8Boś RemigiuszLis ZuzannaLIDER 14-15 E 8T
1Szczepanik KrzysztofSzczepanik PaulinaSUKCES 14-15 F 6T
2Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT 14-15 F 6T
3Kobędza KamilTkaczyńska NataliaESTYMA 14-15 F 6T
4Pankratz AleksanderBosak AgataRS 14-15 F 6T
5Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION 14-15 F 6T
6Morawiec WiktorBłaszczyk NikolaETIUDA 14-15 F 6T
7Mazurek JanSutryk IgaRYTM 14-15 F 6T
8Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA 14-15 F 6T
9Piasecki Tomasz FranciszekKłos JowitaEMOTION 14-15 F 6T
9Rogoziński JakubSzczurowska JuliaEMOTION 14-15 F 6T
11Jakubowski DamianWrzesińska KarolinaEMOTION 14-15 F 6T
1Jeziorny KrzysztofBogdan WiktoriaETIUDA 14-15 G 6T
2Korecki GabrielMazurowska AnielaRS 14-15 G 6T
2Ryng IgorNapiórkowska DariaKlub Tańca STRETTO 14-15 G 6T
3Kawa KacperBiałecka AnnaETIUDA 14-15 G 6T
3Zgorzelski StanisławHallak ElissaRS 14-15 G 6T
1Ostałowski DawidBogus MajaFAST-STEP 12-13 D LA
2Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK 12-13 D LA
3Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP 12-13 D LA
4Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 12-13 D LA
5Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE 12-13 D LA
6Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC 12-13 D LA
7Olszewski PawełPopielewicz ZuzannaISKRA 12-13 D LA
8Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 12-13 D LA
1Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 12-13 D ST
2Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 12-13 D ST
3Sobczyk WiktorKosętka AmandaSUKCES 12-13 D ST
4Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP 12-13 D ST
5Ostałowski DawidBogus MajaFAST-STEP 12-13 D ST
6Skrzypek KonradWoch MałgorzataZAMEK 12-13 D ST
7Olszewski PawełPopielewicz ZuzannaISKRA 12-13 D ST
8Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE 12-13 D ST
1Głuch JakubRybak JuliaCreative Dance 12-13 E 8T
2Poździak RafałKvet AnaBLUE CLASSIC 12-13 E 8T
3Wólkiewicz FilipPieróg MartaBLUE CLASSIC 12-13 E 8T
1Moryń MiłoszMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY 12-13 F 6T
2Książek DamianBrzezińska JuliaEMOTION 12-13 F 6T
3Wardak SebastianGac MariaKORDASZEWSCY 12-13 F 6T
4Denarski KorneliuszPulchny KarolinaFAST-STEP 12-13 F 6T
5Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCreative Dance 12-13 F 6T
6Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA 12-13 F 6T
7Łysak PawełWłoch AlicjaKICK 12-13 F 6T
1Madejski JakubBiernacka JuliannaFAST-STEP 12-13 G 6T
1Wojciechowski KacperKolińska SylwiaAKADEMIA TAŃCA 12-13 G 6T
1Wrzesiński OliwierSękowska MartynaBLUE CLASSIC 12-13 G 6T
2Michalski OskarGajownik IzabelaDCS BRWINÓW 12-13 G 6T
2Zając MieszkoRegulska MartynaEMOTION 12-13 G 6T
3Mularczyk FilipRogozińska AnnaEMOTION 12-13 G 6T
3Peński DamianSabak JoannaRS 12-13 G 6T
3Skutnik KarolToczydłowska PatrycjaPRESTIGE 12-13 G 6T
3Szymborski KrzysztofCytloch AmeliaSTART 12-13 G 6T
1Muśnicki BartoszZych KlaudiaFAST-STEP 12-13 H 4T
1Stradowski ErykWilkowska JoannaKlub Tańca STRETTO 12-13 H 4T
2Łuczyk FilipSikora OliwiaKlub Tańca STRETTO 12-13 H 4T
1Czarnecki MarcelMałecka NikolaDCS BRWINÓW 10-11 G 6T
1Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW 10-11 G 6T
1Rogoziński IgnacyPaczyńska MariolaEMOTION 10-11 G 6T
2Pogorzelski KrzysztofDrzażdżyńska OliwiaMAKO 10-11 G 6T
2Pogrebniak SzymonSkrzypczak NicolaRYTM 10-11 G 6T
3Szymborski JakubWiśniewska BlankaKlub Tańca STRETTO 10-11 G 6T
3Wójcik MateuszGłaz MariaPOLISH CLUB 10-11 G 6T
3Dzienisiewicz WojciechTokarska ZuzannaWIKA 10-11 G 6T
3Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION 10-11 G 6T
3Sienkiewicz KrzysztofBłaszczyk ZofiaBLUE CLASSIC 10-11 G 6T
1Szewczykowski JakubSobczak NelaAKADEMIA TAŃCA 10-11 H 4T
1Trzaskowski AleksanderCichosz HannaFAST-STEP 10-11 H 4T
1Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca 10-11 H 4T
1Drozdowicz BrunoTengli-Radziszewska NicolePOLISH CLUB 10-11 H 4T
1Płuziński SzymonHajdus LidiaJAREMI 10-11 H 4T
1Sadziński PiotrKarbownik NataliaETIUDA 10-11 H 4T
2Chrol BartoszBierć AleksandraPRESTIGE 10-11 H 4T
2Wietrak MarcelKiermasz-Wojdyga GabrielaMAKO 10-11 H 4T
2Zubel RadosławŚmiałek WiktoriaRS 10-11 H 4T
1Piszczek KacperRzewuska ZofiaMAKO 8-9 G 6T
2Suvorov MatviiVoynarovska MariiaAKADEMIA TAŃCA 8-9 G 6T
3Łojewski ŁukaszSznajder ZuzannaPRESTIGE 8-9 G 6T
1Bielecki KarolButrym ZofiaBLUE CLASSIC 8-9 H 4T
1Napiórkowski JakubOsuch JuliaMAKO 8-9 H 4T
1Piwiński TymonLato NadiaFAST-STEP 8-9 H 4T
2Reczko Krystian PiotrMazan NikolaEMOTION 8-9 H 4T
2Rębacz JerzyRudnicka IngaBLUE CLASSIC 8-9 H 4T