!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" (PTT)
Wiązowna
Filtruj:
Kategorie:











1Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
2Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL 16-18 C LA
3Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 16-18 C LA
4Karwas EmilJanik KlaudiaJEDYNKA 16-18 C LA
5Czuhan JakubCybulska AleksandraZAMEK 16-18 C LA
1Paterek KacperKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 16-18 C ST
2Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL 16-18 C ST
3Czuhan JakubCybulska AleksandraZAMEK 16-18 C ST
1Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK 14-15 E 8T
2Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK 14-15 E 8T
3Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP 14-15 E 8T
4Więckowski MikołajSabak EwaRS 14-15 E 8T
5Pankratz AleksanderBosak AgataRS 14-15 E 8T
6Mielecki AndrzejKawczyńska-Banaszek LauraRS 14-15 E 8T
1Rogoziński JakubSzczurowska JuliaEMOTION 14-15 G 6T
2Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION 14-15 G 6T
2Ryng IgorNapiórkowska DariaKlub Tańca STRETTO 14-15 G 6T
3Korecki GabrielMazurowska AnielaRS 14-15 G 6T
3Zgorzelski StanisławHallak ElissaRS 14-15 G 6T
1Ostałowski DawidBogus MajaFAST-STEP 12-13 E 8T
2Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART 12-13 E 8T
3Olszewski PawełPopielewicz ZuzannaZAMEK 12-13 E 8T
4Szor HubertRozbicka ZuzannaCENTRUM TAŃCA 12-13 E 8T
5Wolski PiotrBanaszek AlicjaZAMEK 12-13 E 8T
6Barczyński WiktorGajowy OliwiaZAMEK 12-13 E 8T
7Popielewicz SzymonFilipek AnnaZAMEK 12-13 E 8T
8Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 12-13 E 8T
1Książek DamianBrzezińska JuliaEMOTION 12-13 G 6T
1Żydaczewski JulianŻur DominikaAKADEMIA TAŃCA 12-13 G 6T
2Szymański JanSzynkiewicz WiolettaFAST-STEP 12-13 G 6T
2Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA 12-13 G 6T
3Kornatowski TomaszZielińska MarcelinaELITE DANCE 12-13 G 6T
3Michalski OskarGajownik IzabelaDCS BRWINÓW 12-13 G 6T
3Peński DamianSabak JoannaRS 12-13 G 6T
1German Michał AaronPogorzelska AmeliaPRESTIGE 12-13 H 4T
1Szymborski MichałGołembiewska MajaKlub Tańca STRETTO 12-13 H 4T
1Wojciechowski KacperKolińska SylwiaAKADEMIA TAŃCA 12-13 H 4T
2Piątek KrzysztofKordus MałgorzataEMOTION 12-13 H 4T
2Szymborski KrzysztofCytloch AmeliaSTART 12-13 H 4T
1Suvorov NikitaBekdas BlankaAKADEMIA TAŃCA 10-11 G 6T
2Demianiuk AdrianZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 G 6T
2Jakubiak FranciszekSzczepańska OliwiaSTART 10-11 G 6T
3Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW 10-11 G 6T
3Rogoziński IgnacyPaczyńska MariolaEMOTION 10-11 G 6T
3Sybicki AdamTomaszewska MajaSTART 10-11 G 6T
1Czarnecki MarcelMałecka NikolaDCS BRWINÓW 10-11 H 4T
1Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION 10-11 H 4T
1Piłkowski StanisławPiłkowska NataliaROYAL DANCE STUDIO 10-11 H 4T
1Pogorzelski KrzysztofDrzażdżyńska OliwiaMAKO 10-11 H 4T
1Szymborski JakubWiśniewska BlankaKlub Tańca STRETTO 10-11 H 4T
2Chrol BartoszBierć AleksandraPRESTIGE 10-11 H 4T
2Drozdowicz BrunoTengli-Radziszewska NicolePOLISH CLUB 10-11 H 4T
2Radwański HubertKopeć KalinaSTART 10-11 H 4T
2Zubel RadosławŚmiałek WiktoriaRS 10-11 H 4T
1Dylon MateuszCzajkowska KarolinaFAST-STEP 8-9 G 6T
2Sołtysiak JakubGalas-Bandyk JaninaFAST-STEP 8-9 G 6T
3Malesiński JakubSiebiedzińska MarcjannaStudio Tańca ESKA 8-9 G 6T