!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych (PTT)
Łańcut
Filtruj:
Kategorie:



1Le MichałJabłońska SandraKTT DUET Dorośli OPEN ST (MP)
2Kadłubowski MaciejKopacz MajaAKSEL Dorośli OPEN ST (MP)
3Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA Dorośli OPEN ST (MP)
4Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA Dorośli OPEN ST (MP)
5Nagórski MaciejFroń MagdalenaSzk. Tańca Gutovskyi Dorośli OPEN ST (MP)
6Kucharczyk KamilSemenova PolinaKTT DUET Dorośli OPEN ST (MP)
7Pernak MichałMatuszewska OliwiaST LEWANDOWSKI Dorośli OPEN ST (MP)
8Frach DominikWójcicka JulkaZORBA Dorośli OPEN ST (MP)
9Stempka KewinPawlak MajaIMPULS Dorośli OPEN ST (MP)
10Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA Dorośli OPEN ST (MP)
11Baran KamilCzęczek JuliaPERFECT DANCE Dorośli OPEN ST (MP)
12Furman JakubGuzik MagdalenaIDEA Dorośli OPEN ST (MP)
13Łokiński Michał TomaszMichalecka BeataJEDYNKA Dorośli OPEN ST (MP)
14Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN ST (MP)
15Baryczka KrystianKorzycka AnnaKlub Sportowy Polski Taniec Dorośli OPEN ST (MP)
16Gorczyca MarcinGrasza MariaIMPULS Dorośli OPEN ST (MP)
17Zając ArielZięba MonikaSZOK Dorośli OPEN ST (MP)
18Litewka MichałPalak NataliaMERENGUE Dorośli OPEN ST (MP)
19Kurasiński PatrykRąba KlaudiaKIEPURA Dorośli OPEN ST (MP)
19Orzechowski FilipWołowiec GabrielaGASIEK Dorośli OPEN ST (MP)
21Vykhovanets OlexandrKuśnierz SylwiaAKSEL Dorośli OPEN ST (MP)
22Sakun FedorCieślak PatrycjaCIEŚLAK Dorośli OPEN ST (MP)
23Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA Dorośli OPEN ST (MP)
24Bodzioch Artur KonradZaremba MałgorzataAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN ST (MP)
25Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA Dorośli OPEN ST (MP)
26Wiatrowicz MarcinWalo MonikaMERENGUE Dorośli OPEN ST (MP)
27Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM Dorośli OPEN ST (MP)
28Nowak KrzysztofKijak MartynaFORUM Dorośli OPEN ST (MP)
29Kolano MichałMaciołka AgnieszkaBAWINEK Dorośli OPEN ST (MP)
30Borecki JanSzydłowska AnitaBAWINEK Dorośli OPEN ST (MP)
31Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA Dorośli OPEN ST (MP)
32Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK Dorośli OPEN ST (MP)
33Loppe DominikJokiel MajaKIEPURA Dorośli OPEN ST (MP)
34Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET Dorośli OPEN ST (MP)
34Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA Dorośli OPEN ST (MP)
36Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL Dorośli OPEN ST (MP)
36Myśliński Mateusz ŁukaszSłomczyńska KajaSTUDIO KREACJI TAŃCA Dorośli OPEN ST (MP)
36Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA Dorośli OPEN ST (MP)
39Pluta FilipZawadzka MarikaDANCECLUB Dorośli OPEN ST (MP)
40Mierzwa MichałSobczyk JagodaDŻET Dorośli OPEN ST (MP)
1Śledź KarolOlbińska MajaLATINA 16-18 OPEN ST (MP)
2Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA 16-18 OPEN ST (MP)
3Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA 16-18 OPEN ST (MP)
4Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA 16-18 OPEN ST (MP)
5Budzik TomaszGil WiktoriaSzT eMiKa 16-18 OPEN ST (MP)
6Zawierucha BorysWieczorek WiktoriaRYTM 16-18 OPEN ST (MP)
7Mrozek DanielDomaradzka JuliaCHAMPION TEAM 16-18 OPEN ST (MP)
8Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA 16-18 OPEN ST (MP)
8Sokołowski JanHedder JuliaASTRA 16-18 OPEN ST (MP)
10Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA 16-18 OPEN ST (MP)
11Tomaszewski KacperWidlarz PatrycjaAKSEL 16-18 OPEN ST (MP)
12Nagrabski MichałFilińska ZofiaIMPET TEAM 16-18 OPEN ST (MP)
13Gawęcki TomaszIzdebska ZuzannaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN ST (MP)
14Bigosiński KacperPszczoła NataliaZORBA 16-18 OPEN ST (MP)
14Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaKTT DUET 16-18 OPEN ST (MP)
16Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA 16-18 OPEN ST (MP)
17Szczygieł DanielKrystek KingaDŻET 16-18 OPEN ST (MP)
18Grzywaczewski WiktorJerzyk KlaudiaSUKCES 16-18 OPEN ST (MP)
19Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN ST (MP)
19Wiciński JakubŻukowska PaulinaZAMEK 16-18 OPEN ST (MP)
21Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA 16-18 OPEN ST (MP)
22Repecki MichałTracz OliwiaMYKA 16-18 OPEN ST (MP)
22Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS 16-18 OPEN ST (MP)
24Droś AdrianNicpoń MarcelinaSUKCES 16-18 OPEN ST (MP)
24Micał KamilPitera GabrielaGASIEK 16-18 OPEN ST (MP)
26Dąbek MateuszMangudis TasijaDANCECLUB 16-18 OPEN ST (MP)
27Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN ST (MP)
28Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA 16-18 OPEN ST (MP)
29Ujczak PawełDrobna AleksandraIGLICA 16-18 OPEN ST (MP)
30Wojciechowski StanisławDobińska MajaESKADRA 16-18 OPEN ST (MP)
31Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO 16-18 OPEN ST (MP)
32Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES 16-18 OPEN ST (MP)
33Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA 16-18 OPEN ST (MP)
34Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET 16-18 OPEN ST (MP)
35Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 OPEN ST (MP)
35Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA 16-18 OPEN ST (MP)
37Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET 16-18 OPEN ST (MP)