!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła (PTT)
Staszów
Filtruj:
Kategorie:


















1Kacprzak DariuszKacprzak JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior II F LA
2Dębicki JarosławKobzarska- Bar BarbaraPIETRZYK Senior II F LA
3Kyc AndrzejKyc AnnaAKSEL Senior II F LA
4Waldron MichaelPolakowska EwaDI SOMMA Senior II F LA
1Dębicki JarosławKobzarska- Bar BarbaraPIETRZYK Senior II F ST
2Szczegielniak PawełSzczegielniak GrażynaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI Senior II F ST
3Jaros RobertJaros AgataKICK Senior II F ST
4Kyc AndrzejKyc AnnaAKSEL Senior II F ST
5Ziółkowski DariuszZiółkowska AgnieszkaKICK Senior II F ST
6Waldron MichaelPolakowska EwaDI SOMMA Senior II F ST
7Aszer RajmundJóźwiak WiolettaS.T. Krystian Krzemiński Senior II F ST
1Jędrasek TomaszSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
2Węklar MiłoszJurczak AnnaGRACJA 16-18 B LA
3Ziuziański AleksanderSkrolecka AgataMARENGO 16-18 B LA
4Hull AndrzejKucharczyk BarbaraIDEA 16-18 B LA
5Janakowski MaciejCzerczak Karolina -ESKADRA 16-18 B LA
6Srebro JakubKawa Klaudia--- 16-18 B LA
7Jucha JakubFalda KarinaGOLDEN DANCE 16-18 B LA
7Wdowiak HubertGlica MilenaSAMBA 16-18 B LA
9Będkowski DawidDanisz JuliaMARENGO 16-18 B LA
9Kud DamianŁysikowska KarolinaGRACJA 16-18 B LA
9Pietrzela JakubCzerniak AleksandraMAGIC-DANCE 16-18 B LA
12Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO 16-18 B LA
13Czerw MaciejStarońska MagdalenaIMPULS 16-18 B LA
1Srebro JakubKawa Klaudia--- 16-18 B ST
2Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO 16-18 B ST
3Wdowiak HubertGlica MilenaSAMBA 16-18 B ST
4Bomba SebastianJakus Magdalena--- 16-18 B ST
5Ziajka KamilStasz PatrycjaGRACJA 16-18 B ST
1Rusin PrzemysławStankowska WeronikaKLASA 16-18 C LA
2Grobecki PrzemysławHonkisz WiktoriaSTARDANCE 16-18 C LA
3Błaszczak PiotrTomala GabrielaPASJA 16-18 C LA
4Wiciński JakubŻukowska PaulinaZAMEK 16-18 C LA
5Wieczorek GrzegorzWróblewska AleksandraAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
1Ziuziański AleksanderSkrolecka AgataMARENGO 16-18 C ST
2Grobecki PrzemysławHonkisz WiktoriaSTARDANCE 16-18 C ST
3Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM 16-18 C ST
4Sitek SebastianChmielewska KamilaRESPECT DANCE 16-18 C ST
5Rusin PrzemysławStankowska WeronikaKLASA 16-18 C ST
6Sulik JakubJasińska KamilaSAMBA 16-18 C ST
7Czerw MaciejStarońska MagdalenaIMPULS 16-18 C ST
8Bilski KamilOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
1Zapart BartłomiejDrożdżowska AgnieszkaFLESZ 16-18 E LA
2Wnuk MaciejPanuciak EmiliaMYKA 16-18 E LA
3Zając KacperPiszczela KlaudiaAKSEL 16-18 E LA
4Gromek RafałPiasecka UrszulaMYKA 16-18 E LA
5Bartyzel JakubKuroczko AleksandraSAMBA 16-18 E LA
6Ziółkowski PiotrZiółkowska ZuzannaFLESZ 16-18 E LA
1Zapart BartłomiejDrożdżowska AgnieszkaFLESZ 16-18 E ST
2Gromek RafałPiasecka UrszulaMYKA 16-18 E ST
3Zając KacperPiszczela KlaudiaAKSEL 16-18 E ST
4Bartyzel JakubKuroczko AleksandraSAMBA 16-18 E ST
5Wnuk MaciejPanuciak EmiliaMYKA 16-18 E ST
6Ziółkowski PiotrZiółkowska ZuzannaFLESZ 16-18 E ST
1Szczygieł DanielPiejko Olga GabrielaDŻET 14-15 C LA
2Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 14-15 C LA
3Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE 14-15 C LA
4Adamczyk MateuszKamińska PaulaGASIEK 14-15 C LA
5Kaczor WojciechKaczor AgnieszkaGASIEK 14-15 C LA
6Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT 14-15 C LA
7Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA 14-15 C LA
8Lichota MichałJedlikowska JuliaTWIST 14-15 C LA
9Majos MichałZynek Oliwia NataliaKICK 14-15 C LA
9Ogonowski JakubCzaja JuliaTWIST 14-15 C LA
11Jaworski JakubWrzesień DariaRESPECT DANCE 14-15 C LA
1Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA 14-15 C ST
2Szczygieł DanielPiejko Olga GabrielaDŻET 14-15 C ST
3Kaczor WojciechKaczor AgnieszkaGASIEK 14-15 C ST
4Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 14-15 C ST
5Podleśny JakubMieczkowska NoemiZAMEK 14-15 C ST
6Jaworski JakubWrzesień DariaRESPECT DANCE 14-15 C ST
7Ogonowski JakubCzaja JuliaTWIST 14-15 C ST
8Lichota MichałJedlikowska JuliaTWIST 14-15 C ST
9Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE 14-15 C ST
1Żuczek OskarMądry EmiliaGALA 14-15 E 6T
2Mardacz JakubPietrucha GabrielaDŻET 14-15 E 6T
3Gorla PiotrChłopek Gabriela--- 14-15 E 6T
4Lizura JakubGomoluch NataliaST DOBROWOLSCY 14-15 E 6T
5Kotul HubertRojek Julia--- 14-15 E 6T
6Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA 14-15 E 6T
7Bosak KamilKolisz DominikaGALA 14-15 E 6T
8Tomczyk JakubBartyzel JulitaSAMBA 14-15 E 6T
9Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 14-15 E 6T
1Jarosz JanHudzik HannaGRACJA 12-13 D LA
2Łabno MateuszSobarnia PaulinaSTARDANCE 12-13 D LA
3Kuś DawidTerlikowska MajaPERFECT 12-13 D LA
4Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 12-13 D LA
5Mytych SzymonDec EwelinaDŻET 12-13 D LA
1Mytych SzymonDec EwelinaDŻET 12-13 D ST
2Jarosz JanHudzik HannaGRACJA 12-13 D ST
3Łabno MateuszSobarnia PaulinaSTARDANCE 12-13 D ST
4Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 12-13 D ST
1Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA 12-13 E 8T
2Mazur BartoszTotoń KamilaTAKT 12-13 E 8T
3Krochmal FilipNowak ZuzannaKICK 12-13 E 8T
4Brożyna KamilKrasoń KlaudiaSAMBA 12-13 E 8T
5Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 12-13 E 8T
6Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 12-13 E 8T
1Fidler JakubMagdziarz NataliaKICK 12-13 F 6T
2Put MaciejTobjasz WiktoriaTHOMAS DANCE 12-13 F 6T
3Kiszka MikołajPituch PolaJUMP 12-13 F 6T
4Płodzień AdrianSaja OliwiaSAMBA 12-13 F 6T
5Sołopa ŁukaszBulwa DominikaSAMBA 12-13 F 6T
1Winiarski WiktorLelonek ZuzannaRESPECT DANCE 12-13 G 4T
2Piętak JakubChudzik JuliaRESPECT DANCE 12-13 G 4T
3Cieciura StanisławKokoszczyńska LidiaETIUDA 12-13 G 4T
4Boda KamilPańczyk Natalia--- 12-13 G 4T
1Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY 10-11 G 4T
2Zmarzły OskarWięcek Kinga--- 10-11 G 4T
3Lebida OskarDudek AnnaTAKT 10-11 G 4T
4Muras SzymonOgiba MartynaGALA 10-11 G 4T
5Trzpis MaciejMajewska KatarzynaGALA 10-11 G 4T