!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS (PTT)
Mysłowice
Filtruj:
Kategorie:























1Bednarski MaciejCzerwik KlaudiaSUKCES 16-18 B LA
2Gryczka AdamRytkowska WiktoriaKIEPURA 16-18 B LA
3Janas DawidKoza DominikaSUKCES 16-18 B LA
4Kłosowski MarcinŁaźnia KamilaST CIEPŁY 16-18 B LA
5Skupień ŁukaszKulak AnastazjaIDEA 16-18 B LA
6Polewski KamilJankowska MartaZORBA 16-18 B LA
7Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA 16-18 B LA
8Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES 16-18 B LA
1Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA 16-18 B ST
2Szlachtowski MichałRąba KlaudiaNOWY STYL 16-18 B ST
3Mandla PiotrGabryś KlaudiaRAGTIME 16-18 B ST
4Duda DawidMiterska JuliaKIEPURA 16-18 B ST
5Talik MikołajSergiel WeronikaKIEPURA 16-18 B ST
6Śliwa PawełKosno EdytaNOWY STYL 16-18 B ST
7Kubicz DominikBańkowska MagdalenaMAESTRO 16-18 B ST
8Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM 16-18 B ST
9Szmulka ŁukaszPiątek MagdalenaZORBA 16-18 B ST
10Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL 16-18 B ST
11Kowal AlbertKaniowska MagdalenaFLAMENCO 16-18 B ST
1Kotkowski KewinRubik IgaSUKCES 16-18 C LA
2Kuliberda KarolRzepka MałgorzataZORBA 16-18 C LA
3Wrzesiński ArturPecyna ZuzannaISKRA 16-18 C LA
4Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO 16-18 C LA
5Szmulka ŁukaszPiątek MagdalenaZORBA 16-18 C LA
6Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL 16-18 C LA
7Zakrzewski DorianZielińska BeataFORUM 16-18 C LA
8Talik KamilĆwiertka AnetaNOWY STYL 16-18 C LA
9Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO 16-18 C LA
10Chabowski BartoszTrząska PatrycjaKIEPURA 16-18 C LA
11Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM 16-18 C LA
12Szczypczyk AdamBólad AleksandraArtDance 16-18 C LA
1Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 C ST
2Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM 16-18 C ST
3Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO 16-18 C ST
4Jagoda MaciejJaworska WiktoriaAKTAN 16-18 C ST
5Szczypczyk AdamBólad AleksandraArtDance 16-18 C ST
6Szczepanek AleksanderDarowska KatarzynaFLAMENCO 16-18 C ST
7Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM 16-18 C ST
8Szczęśniak PiotrSzczęśniak MarzenaMARENGO 16-18 C ST
9Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO 16-18 C ST
10Zakrzewski DorianZielińska BeataFORUM 16-18 C ST
1Głodny SzymonGranek SandraMASTER DANCE 16-18 D LA
2Fronc JeremiaszŚlósarz MilenaKARISMA 16-18 D LA
3Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 D LA
4Warzyc MateuszTarnowska TamaraNOVOMEX 16-18 D LA
5Zdebski MichałNiechciał AgnieszkaSEMPRE 16-18 D LA
6Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO 16-18 D LA
7Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 D LA
1Piskorek MichałLiszkowska JolantaRAGTIME 16-18 D ST
2Domiański MichałKolińska JuliaCentrum Tańca FIESTA 16-18 D ST
3Pasierbek KrzysztofPilor OlgaMIX 16-18 D ST
4Biela ErnestZajda DorotaBAWINEK 16-18 D ST
5Wojciechowski MichałDrabik OliwiaMAESTRO 16-18 D ST
6Fronc JeremiaszŚlósarz MilenaKARISMA 16-18 D ST
7Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 D ST
8Tkacz RafałAndrusiak JolantaFORUM 16-18 D ST
1Trząski PiotrNuckowska DominikaMARENGO 16-18 E LA
2Krzemiński MichałStaroń WeronikaSTEP DANCE 16-18 E LA
3Drzazga DanielSendecka AleksandraSEMPRE 16-18 E LA
4Olejnik OlafCichoń AdriannaIMPRESS 16-18 E LA
5Pasierbek KrzysztofPilor OlgaMIX 16-18 E LA
6Kaszuba DawidSzyjka NikolaST CIEPŁY 16-18 E LA
7Marek ŁukaszGrządziel JoannaSEMPRE 16-18 E LA
7Radłowski TymoteuszPiwowarska JustynaSKT AGH 16-18 E LA
9Gregorek MikołajTkacz JuliaFORUM 16-18 E LA
10Stryjniak KrzysztofHyży EmiliaMARENGO 16-18 E LA
11Solarz MarcinSołtysik MagdalenaSEMPRE 16-18 E LA
12Tkacz RafałAndrusiak JolantaFORUM 16-18 E LA
13Balicki PatrykKarpińska DominikaUKS CATIA 16-18 E LA
14Michalik WojciechPfajfer JuliaFORUM 16-18 E LA
1Trząski PiotrNuckowska DominikaMARENGO 16-18 E ST
2Safin KamilBaran PatrycjaSEMPRE 16-18 E ST
3Olejnik OlafCichoń AdriannaIMPRESS 16-18 E ST
4Stryjniak KrzysztofHyży EmiliaMARENGO 16-18 E ST
5Michalik WojciechPfajfer JuliaFORUM 16-18 E ST
6Mroczek MichałJasińska MartynaST CIEPŁY 16-18 E ST
7Radłowski TymoteuszPiwowarska JustynaSKT AGH 16-18 E ST
8Balicki PatrykKarpińska DominikaUKS CATIA 16-18 E ST
9Krzemiński MichałStaroń WeronikaSTEP DANCE 16-18 E ST
10Gregorek MikołajTkacz JuliaFORUM 16-18 E ST
10Solarz MarcinSołtysik MagdalenaSEMPRE 16-18 E ST
1Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 14-15 C LA
2Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT 14-15 C LA
3Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA 14-15 C LA
4Bednarek MateuszSzczęch KarolinaLORDANCE 14-15 C LA
5Markiewicz JakubArczyńska DariaNOVOMEX 14-15 C LA
1Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA 14-15 C ST
2Ryba ArkadiuszSmusz MartynaLORDANCE 14-15 C ST
3Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 14-15 C ST
1Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 14-15 D LA
2Zużałek SzymonJaworska NataliaRAGTIME 14-15 D LA
3Małecki DawidCwalina SaraRYTM 14-15 D LA
4Ligenza JakubMakiejewska NataliaKIEPURA 14-15 D LA
5Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 D LA
6Piotrowski JakubKukulska NataliaMARENGO 14-15 D LA
7Połapski JakubFrej ZuzannaArtDance 14-15 D LA
8Michalew IgorGębołyś ZuzannaSTYL 14-15 D LA
9Stępień JarosławGrodzińska DominikaArtDance 14-15 D LA
10Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION 14-15 D LA
11Mateja IgorPorębska AgnieszkaFORUM 14-15 D LA
1Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaKIEPURA 14-15 D ST
2Markiewicz JakubArczyńska DariaNOVOMEX 14-15 D ST
3Smolarek MarcelRoszak JuliaRAGTIME 14-15 D ST
4Zużałek SzymonJaworska NataliaRAGTIME 14-15 D ST
5Piotrowski JakubKukulska NataliaMARENGO 14-15 D ST
6Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 14-15 D ST
7Ślusarczyk KrzysztofGębala MartaArtDance 14-15 D ST
8Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 D ST
9Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION 14-15 D ST
10Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 14-15 D ST
11Mateja IgorPorębska AgnieszkaFORUM 14-15 D ST
12Stępień JarosławGrodzińska DominikaArtDance 14-15 D ST
13Połapski JakubFrej ZuzannaArtDance 14-15 D ST
14Michalew IgorGębołyś ZuzannaSTYL 14-15 D ST
1Wielogórski AdamDrab PaulinaMARENGO 14-15 E 8T
2Gorla PiotrChłopek Gabriela--- 14-15 E 8T
3Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO 14-15 E 8T
4Lizura JakubGomoluch NataliaST DOBROWOLSCY 14-15 E 8T
5Szymański KarolMazurek MartynaZORBA 14-15 E 8T
6Reng KacperReng KlementynaBALLARE 14-15 E 8T
1Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 F 6T
2Nowak DamianKiełtyka EmiliaMASTER DANCE 14-15 F 6T
3Jakubski JakubŚliwieńska Julia--- 14-15 F 6T
1Kucza RafałTokarczyk KingaLORDANCE 12-13 D LA
2Burnagiel FilipBaran MartynaAXIS 12-13 D LA
3Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE 12-13 D LA
4Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS 12-13 D LA
5Haduch JakubRytych ZuzannaKIEPURA 12-13 D LA
6Klimek FilipSkrzypczak AgnieszkaSzk. Tańca Gutovskyi 12-13 D LA
1Buszek AleksanderBuszek AnnaZŁOTA PARA 12-13 D ST
2Haduch JakubRytych ZuzannaKIEPURA 12-13 D ST
3Burnagiel FilipBaran MartynaAXIS 12-13 D ST
4Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE 12-13 D ST
5Klimek FilipSkrzypczak AgnieszkaSzk. Tańca Gutovskyi 12-13 D ST
6Kucza RafałTokarczyk KingaLORDANCE 12-13 D ST
7Papierok KrzysztofAdamczyk DagmaraSzk. Tańca Gutovskyi 12-13 D ST
8Kijowski CezaryFarbaniec EmiliaGRACJA 12-13 D ST
1Korzekwa JakubSusek ZuzannaIMPULS 12-13 E 8T
2Adamczyk SewerynRejmer WiktoriaLORDANCE 12-13 E 8T
3Wojaczek PiotrBreitkopf AgataCentrum Tańca FIESTA 12-13 E 8T
4Socha AdamDudek WiktoriaK-STUDIO 12-13 E 8T
5Skupień WojciechTercjak OliwiaLORDANCE 12-13 E 8T
6Wacławek MateuszMadeja AgnieszkaIMPULS 12-13 E 8T
1Szyjka IgorSikora NataliaSUKCES 12-13 G 4T
2Banaś WiktorUlbrich KlaudiaSzk. Tańca Gutovskyi 12-13 G 4T
3Bryndza PatrykŻarow NadiaNOWY STYL 12-13 G 4T
3Frydel AdamKwiek PaulinaMAESTRO 12-13 G 4T
1Klekot JakubSiwek KarolinaZORBA 12-13 H 4T
1Sobczyk OktawiuszTkaczyńska NataliaSUKCES 12-13 H 4T
1Szczepanik KrzysztofSzczepanik PaulinaSUKCES 12-13 H 4T
2Czerny SzymonOrganiściak KarolinaZORBA 12-13 H 4T
2Piszczała WiktorBekus AleksandraZORBA 12-13 H 4T
1Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaKIEPURA 10-11 E 6T
2Janus JakubPielka WeronikaPERFECT 10-11 E 6T
3Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM 10-11 E 6T
4Pielka KrzysztofRytwińska AleksandraPERFECT 10-11 E 6T
1Oracz FabianGosińska KingaZORBA 10-11 G 4T
2Stańko MateuszKorzec TatianaPERFECT 10-11 G 4T
2Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA 10-11 G 4T
3Adamczyk AdrianZeuschner NataliaSzk. Tańca Gutovskyi 10-11 G 4T
3Sier AmadeuszMarek NadiaRYTM 10-11 G 4T
3Skipiała WiktorGrela HannaSzk. Tańca Gutovskyi 10-11 G 4T
1Grzesiowski IgorGórniak AleksandraNOWY STYL 10-11 H 4T
1Hrapkowicz SzymonStrycharska AleksandraSUKCES 10-11 H 4T
1Kuban IgorBrzezińska-Śledzik WiktoriaZORBA 10-11 H 4T
1Pazdur DawidJaromin KatarzynaSUKCES 10-11 H 4T
1Szczepanowski MikołajŚleszyńska OliwiaZORBA 10-11 H 4T
2Fiałkiewicz AdrianSkrobol MartynaRYTM 10-11 H 4T
2Wasiutyński GrzegorzBriss JuliaRYTM 10-11 H 4T
2Wolski JakubBober HannaMULTIDANCE 10-11 H 4T