!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT (PTT)
Rędziny
Filtruj:
Kategorie:


























1Sitek SebastianDudys AnnaKuźnia Tańca 16-18 A LA
2Zawistowski KamilKorzeniowska AnnaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 A LA
3Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaGRACJA 16-18 A LA
4Polewski KamilMirczewska MartaZORBA 16-18 A LA
5Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 A LA
6Oleksik MateuszSzemiel KingaMISTRAL 16-18 A LA
7Nawrat ArturNawrat MonikaMASTER DANCE 16-18 A LA
8Wawrzyczny PawełJuzek DominikaRONDO 16-18 A LA
9Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM 16-18 A LA
10Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 A LA
1Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 A ST
2Przygoda JeremiKijak MartynaFORUM 16-18 A ST
3Goły FilipMazurek MartynaZORBA 16-18 A ST
4Ligenza JakubKolarczyk IzabelaDANCELOOK 16-18 A ST
5Klich MateuszKiełbik NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 A ST
6Zawistowski KamilKorzeniowska AnnaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 A ST
7Zyglarski PiotrCzerczak AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 A ST
1Kotkowski KewinSkrolecka AgataSUKCES 16-18 B LA
2Danak MarcinNoworolska MarcelaKuźnia Tańca 16-18 B LA
3Skrobisz EmanuelKlekot KarolinaZORBA 16-18 B LA
4Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 B LA
5Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B LA
6Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 16-18 B LA
7Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 16-18 B LA
1Wiórek MaciejCzarnobaj NataliaIMPULS 16-18 B ST
2Owczarek MateuszBrol MajaZORBA 16-18 B ST
3Sitek SebastianDudys AnnaKuźnia Tańca 16-18 B ST
4Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 B ST
5Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B ST
6Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 16-18 B ST
7Grzelczak DawidMatusiak AgataESKADRA 16-18 B ST
8Nowakowski ŁukaszRachtan MartaTEAM - Ornontowice 16-18 B ST
1Jędrycha DamianZaworska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
2Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 16-18 C LA
3Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 16-18 C LA
4Goły FilipMazurek MartynaZORBA 16-18 C LA
5Musioł MichaelOstrowska SandraMISTRAL 16-18 C LA
6Owczarek MateuszBrol MajaZORBA 16-18 C LA
7Urbański RobertNeska ZuzannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
8Nowakowski ŁukaszRachtan MartaTEAM - Ornontowice 16-18 C LA
9Grzelczak DawidMatusiak AgataESKADRA 16-18 C LA
10Sekuła MateuszZacharska EwaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
10Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
10Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE 16-18 C LA
10Jastrzębski JarosławMajka - Góra AgnieszkaSEMPRE 16-18 C LA
1Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA 16-18 C ST
2Bilski FilipBiesiekierska KarolinaDancers United 16-18 C ST
3Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 16-18 C ST
4Jędrycha DamianZaworska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C ST
5Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 16-18 C ST
6Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 16-18 C ST
7Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 C ST
1Brożyna KamilŻelasko OliwiaAKSEL 16-18 D LA
2Wolny JakubKot EmiliaZORBA 16-18 D LA
3Zalewski MariuszKalecińska Martyna4STEP 16-18 D LA
4Górecki JędrzejRomaniewska NataliaBAWINEK 16-18 D LA
5Urbański JakubSerwa KingaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
6Kuliński KarolMajchrowicz EwaGRACJA 16-18 D LA
7Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA 16-18 D LA
8Kotek BartoszWężowicz WiktoriaKuźnia Tańca 16-18 D LA
9Glanowski KarolLipnicka PatrycjaZORBA 16-18 D LA
10Narloch JakubNuckowska DominikaMASTER DANCE 16-18 D LA
11Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE 16-18 D LA
12Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim 16-18 D LA
13Pszenica AntoniPanek MajaZORBA 16-18 D LA
14Walaszek KarolStawarz AleksandraEVOLUTION 16-18 D LA
15Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 16-18 D LA
15Morawiec WiktorStadnik WiktoriaA + S Kleszczów 16-18 D LA
17Owczarek KrzysztofGrzelak AngelikaETIUDA 16-18 D LA
17Pabian SebastianGosińska KingaZORBA 16-18 D LA
19Kluczka KrzysztofLewandowska NadiaFORUM 16-18 D LA
20Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA 16-18 D LA
1Urbański JakubSerwa KingaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
2Kotek BartoszWężowicz WiktoriaKuźnia Tańca 16-18 D ST
3Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 16-18 D ST
4Kowalczyk KacperKudra IgaDancers United 16-18 D ST
5Glanowski KarolLipnicka PatrycjaZORBA 16-18 D ST
6Górecki JędrzejRomaniewska NataliaBAWINEK 16-18 D ST
7Walaszek KarolStawarz AleksandraEVOLUTION 16-18 D ST
8Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 D ST
9Tkacz SebastianPfajfer JuliaFORUM 16-18 D ST
10Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION 16-18 D ST
10Tkacz RafałGerstel RoksanaFORUM 16-18 D ST
12Morawiec WiktorStadnik WiktoriaA + S Kleszczów 16-18 D ST
1Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 E LA
2Krzemiński MichałGłąb AnnaSTEP DANCE 16-18 E LA
3Ogrodnik MarekKudełko KatarzynaRÓŻA 16-18 E LA
4Szczyrk MikołajŁyczko DariaST IMPRESJA Kęty 16-18 E LA
5Bartela MarcelGlomb WiktoriaRÓŻA 16-18 E LA
6Socha Oskar JanNiziurska JuliaEVOLUTION 16-18 E LA
7Przedworski DanielPiofczyk MajaFORUM 16-18 E LA
8Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 E LA
9Skrzyposzek MaciejPindur AleksandraFORUM 16-18 E LA
1Ogrodnik MarekKudełko KatarzynaRÓŻA 16-18 E ST
2Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim 16-18 E ST
3Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE 16-18 E ST
4Szczyrk MikołajŁyczko DariaST IMPRESJA Kęty 16-18 E ST
5Kluczka KrzysztofLewandowska NadiaFORUM 16-18 E ST
6Skrzyposzek MaciejPindur AleksandraFORUM 16-18 E ST
7Przedworski DanielPiofczyk MajaFORUM 16-18 E ST
8Socha Oskar JanNiziurska JuliaEVOLUTION 16-18 E ST
9Bartela MarcelGlomb WiktoriaRÓŻA 16-18 E ST
1Antosik MaciejStefan Antonina4STEP 14-15 C LA
2Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA 14-15 C LA
3Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 14-15 C LA
1Bilnik WojciechBilnik EwaRÓŻA 14-15 C ST
2Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 14-15 C ST
3Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY 14-15 C ST
4Antosik MaciejStefan Antonina4STEP 14-15 C ST
5Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice 14-15 C ST
6Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA 14-15 C ST
1Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS 14-15 D LA
2Solcan EmilKról MagdalenaEVOLUTION 14-15 D LA
3Sadowski MateuszKucharska LenaST DOBROWOLSCY 14-15 D LA
4Borbot RostislavNawrot WiktoriaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D LA
5Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 14-15 D LA
6Traczyk KacperJanus OliwiaAkademia Tańca 14-15 D LA
7Brol JakubKołomycew DariaZORBA 14-15 D LA
1Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 D ST
2Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS 14-15 D ST
3Solcan EmilKról MagdalenaEVOLUTION 14-15 D ST
4Borbot RostislavNawrot WiktoriaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D ST
5Sadowski MateuszKucharska LenaST DOBROWOLSCY 14-15 D ST
6Brol JakubKołomycew DariaZORBA 14-15 D ST
7Traczyk KacperJanus OliwiaAkademia Tańca 14-15 D ST
8Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 14-15 D ST
1Wywiał ErykKsiężnik KingaZORBA 14-15 E 8T
2Pach MateuszDoniec NataliaPERFECT DANCE 14-15 E 8T
3Suszek BłażejBrzezińska-Śledzik WiktoriaZORBA 14-15 E 8T
4Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO 14-15 E 8T
5Ciura FranciszekBlady JuliaA+S 14-15 E 8T
6Chojnacki HubertMorzyńska OliwiaETIUDA 14-15 E 8T
7Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY 14-15 E 8T
8Władowski AllanGrzegorczyk AnnaFORUM 14-15 E 8T
8Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA 14-15 E 8T
10Kwarta KacperGrygiel KarolinaETIUDA 14-15 E 8T
11Merzlykin ArtemWilkosz JuliaFLAMENCO 14-15 E 8T
12Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP 14-15 E 8T
13Ratajczak KacperBryl AleksandraMARGO 14-15 E 8T
14Urbański KrzysztofOzga JoannaETIUDA 14-15 E 8T
1Chen FilipNiciejewska AlicjaCIEŚLAK 14-15 F 6T
2Szymborski MichałGórecka NataliaCREATIVE DANCE - Warszawa 14-15 F 6T
3Kołtun DamianWegwert KarinaSTEP DANCE 14-15 F 6T
4Lupa MichałJarczyk AleksandraMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 F 6T
5Lupa PawełTkacz MajaMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 F 6T
6Sobierski MateuszSingh JasminaAnaDens Łódź 14-15 F 6T
1Żelazowski KamilOłubiec WiktoriaDANCELOOK 14-15 G 6T
2Flak DominikZontek IngridEVOLUTION 14-15 G 6T
2Trzciński DominikJuśkiewicz ZuzannaZORBA 14-15 G 6T
3Grala KacperCisłowska IgaESKADRA 14-15 G 6T
3Jaromin DorianDmuchowska LenaMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 G 6T
1Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE 12-13 E 8T
2Otręba MateuszPiur MajaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
3Szymborski JakubPietruk SabinaCREATIVE DANCE - Warszawa 12-13 E 8T
4Gawęda WiktorCzech NadiaEVOLUTION 12-13 E 8T
5Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
6Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca 12-13 E 8T
7Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca 12-13 E 8T
8Wychowaniak AdamGacek EwaAKADEMIA TAŃCA 12-13 E 8T
1Kotkowski NikodemHoppe OrianaSUKCES 12-13 F 6T
2Kwiatkowski AdamMarynowska PolaZORBA 12-13 F 6T
3Gałwa JakubKonieczek MajaZORBA 12-13 F 6T
4Tame MateuszTubielewicz KarolinaZORBA 12-13 F 6T
5Sadziński PiotrKarbownik NataliaETIUDA 12-13 F 6T
6Miśkiewicz BartłomiejWójcik OliwiaEVOLUTION 12-13 F 6T
7Cierzak OlafDziurzyńska WiktoriaEVOLUTION 12-13 F 6T
8Sobczeński BartoszSkorupa PaulinaMISTRAL 12-13 F 6T
1Kopczak AdrianKustra MajaK-STUDIO 12-13 G 6T
1Kraska KsaweryMomot LenaAkademia Tańca 12-13 G 6T
1Madej WojciechKarpierz AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 12-13 G 6T
2Purkiewicz KrystianŁysak WiktoriaSTEP DANCE 12-13 G 6T
2Paszek AdamGugała PolaEVOLUTION 12-13 G 6T
2Pilarski BorysBanasiak ZofiaZORBA 12-13 G 6T
3Grobelak BartoszSuszek PolaZORBA 12-13 G 6T
3Jędrak MateuszJędrak NataliaZORBA 12-13 G 6T
3Pilot OskarJackowska AmeliaMISTRAL 12-13 G 6T
3Ruszkowski MaciejChmura KamilaEVOLUTION 12-13 G 6T
3Serafin TomaszKorczak KlaudiaGALA 12-13 G 6T
1Harabin MiłoszOlczyk MajaAkademia Tańca 12-13 H 4T
2Myciński AlexGumula BarbaraEVOLUTION 12-13 H 4T
1Kosiński AntoniWolańska AleksandraCIEŚLAK 10-11 G 6T
1Puto CyprianMordal LauraST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
2Badora JakubSiwek CelinaZORBA 10-11 G 6T
2Surgiel JakubZalewska KajaZORBA 10-11 G 6T
3Cepil WiktorKnyziak ZuzannaEVOLUTION 10-11 G 6T
3Grobelak KacperStanek AnastazjaZORBA 10-11 G 6T
3Psiuk DominikPerlińska ZofiaZORBA 10-11 G 6T
3Wawrzyńczak MikołajKołdon EmiliaZORBA 10-11 G 6T
1Balcerak AdamMarciniak ZofiaSTEP DANCE 10-11 H 4T
1Bartosiewicz WiktorKotecka OliwiaSTEP DANCE 10-11 H 4T
1Fijałkowski FranciszekNieć MajaEVOLUTION 10-11 H 4T
1Gawlas KacperMisiarz ZuzannaEVOLUTION 10-11 H 4T
1Strzałkowski PatrickWoźniak GabrielaEVOLUTION 10-11 H 4T
2Strumiński AleksanderStrumińska LenaEVOLUTION 10-11 H 4T
2Pańtuła KarolRóg MajaZORBA 10-11 H 4T
2Róg RonaldStrzałkowska JessicaEVOLUTION 10-11 H 4T
2Sokół SzymonAndruszko DorotaEVOLUTION 10-11 H 4T
2Strumiłło HubertKurpiel AmeliaEVOLUTION 10-11 H 4T
1Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA 10-11 OPEN 8T (GPP)
2Meier AntoniNowotarska JanaK-STUDIO 10-11 OPEN 8T (GPP)
3Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaAKCENT - Będzin 10-11 OPEN 8T (GPP)
4Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE 10-11 OPEN 8T (GPP)
5Kasprzak WiktorSessou SoniaAnaDens Łódź 10-11 OPEN 8T (GPP)
6Wojciechowski AleksyLIS ZUZANNAIGLICA 10-11 OPEN 8T (GPP)
7Drechny-Mucha MaksymilianJakubiszyn JuliaEVOLUTION 10-11 OPEN 8T (GPP)
1Bukowska MichalinaTiurmorezow KrzysztofWIKA 8-9 H 4T
1Krawczyk NikodemTucholska NinaEVOLUTION 8-9 H 4T
1Ptak IgorOlczyk HanaAkademia Tańca 8-9 H 4T
2Gil TomaszKiczor KlaudiaAkademia Tańca 8-9 H 4T
2Piątek FranciszekRzadkowska LilianaAkademia Tańca 8-9 H 4T