!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK (PTT)
KÓRNIK
Filtruj:
Kategorie:
























1Marcinkowski JanUrban PatrycjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 B LA
2Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 B LA
3Sobania AndreasArczyńska DariaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B LA
4Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM 16-18 B LA
1Czaczkowski KacperSkrzypek PatrycjaLATINA 16-18 B ST
2Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA 16-18 B ST
3Tchórzewski SandroLemke JulitaLATINA 16-18 B ST
4Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA 16-18 B ST
5Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA 16-18 B ST
6Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 16-18 B ST
1Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA 16-18 C LA
2Raszyński MateuszPilor OlgaFINEZJA 16-18 C LA
3Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE 16-18 C LA
4Świątek WiktorRoszkowska AleksandraDZIUPLA 16-18 C LA
5Buchowski ArkadiuszCebula KatarzynaPOEZJA 16-18 C LA
6Kozelan JakubPiekarska AgnieszkaFINEZJA 16-18 C LA
7Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA 16-18 C LA
8Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER 16-18 C LA
9Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA 16-18 C LA
10Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA 16-18 C LA
11Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 16-18 C LA
1Świątek WiktorRoszkowska AleksandraDZIUPLA 16-18 C ST
2Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA 16-18 C ST
3Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE 16-18 C ST
4Kozelan JakubPiekarska AgnieszkaFINEZJA 16-18 C ST
5Górny BartoszKonarska KatarzynaFINEZJA 16-18 C ST
1Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA 16-18 D LA
2Oleszak HubertChytra KlaudiaALFA-ASTRA 16-18 D LA
3Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM 16-18 D LA
4Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON 16-18 D LA
5Pycio SebastianKosecka VanessaESKADRA 16-18 D LA
6Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA 16-18 D LA
7Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO Katarzyna Białek 16-18 D LA
1Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON 16-18 D ST
2Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA 16-18 D ST
3Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO Katarzyna Białek 16-18 D ST
4Jędro JacekHaremska EmilianaFINEZJA 16-18 D ST
5Biały MikołajWojdowska JuliaPOEZJA 16-18 D ST
6Janiszewski MichałTomczak JuliaFAN 16-18 D ST
1Wielgocki JakubSokołowska MartynaCT WYPYCH 16-18 E LA
2Wilk TobiaszWallicht LeticjaLORENZO Katarzyna Białek 16-18 E LA
3Miałkas ErykDrzymała OliwiaLATINA 16-18 E LA
4Grzesiak TomaszZiętara WiktoriaFINEZJA 16-18 E LA
5Bielas AdamBiałek JuliaAKTAN 16-18 E LA
6Woźniak KrzysztofPrzybylak AnnaCT WYPYCH 16-18 E LA
7Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA 16-18 E LA
8Dyka AdrianWojciechowska JuliaFILEMON 16-18 E LA
9Kloc PiotrTuszyńska OlimpiaFANTAZJA 16-18 E LA
10Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO 16-18 E LA
11Deptuch ŁukaszMakowska EwelinaASTRA 16-18 E LA
12Wochlik DominikSterniczuk GabrielaESKADRA 16-18 E LA
13Plackowski JakubPiechel MonikaPOEZJA 16-18 E LA
14Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA 16-18 E LA
15Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA 16-18 E LA
16Mosiejczuk HubertKalczyńska ZofiaASTRA 16-18 E LA
17Czajkowski SzymonStrumińska WeronikaCT WYPYCH 16-18 E LA
17Pura FilipOset OliwiaFANTAZJA 16-18 E LA
1Wilk TobiaszWallicht LeticjaLORENZO Katarzyna Białek 16-18 E ST
2Dyka AdrianWojciechowska JuliaFILEMON 16-18 E ST
3Koterba KamilKwiatkowska BogumiłaCT BLANKA WINIARSKA 16-18 E ST
4Wielgocki JakubSokołowska MartynaCT WYPYCH 16-18 E ST
5Deptuch ŁukaszMakowska EwelinaASTRA 16-18 E ST
6Grzesiak TomaszZiętara WiktoriaFINEZJA 16-18 E ST
7Jabłoński BartłomiejJaworska KlaudiaFAN 16-18 E ST
8Wochlik DominikSterniczuk GabrielaESKADRA 16-18 E ST
9Bielas AdamBiałek JuliaAKTAN 16-18 E ST
10Mosiejczuk HubertKalczyńska ZofiaASTRA 16-18 E ST
10Woźniak KrzysztofPrzybylak AnnaCT WYPYCH 16-18 E ST
12Kloc PiotrTuszyńska OlimpiaFANTAZJA 16-18 E ST
12Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA 16-18 E ST
14Duszewski MichałApolinarska AnnaMARGO 16-18 E ST
15Łukaszewski KacperSzlafka ZofiaPOEZJA 16-18 E ST
16Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM 16-18 E ST
16Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA 16-18 E ST
18Czajkowski SzymonStrumińska WeronikaCT WYPYCH 16-18 E ST
19Plackowski JakubPiechel MonikaPOEZJA 16-18 E ST
20Pura FilipOset OliwiaFANTAZJA 16-18 E ST
1Bienert PawełJankowska SoniaSŁOŃCE 16-18 OPEN LA
2Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA 16-18 OPEN LA
3Tchórzewski SandroLemke JulitaLATINA 16-18 OPEN LA
4Holski MaciejTyl KatarzynaPRESTIGE 16-18 OPEN LA
5Nowak PatrykBajon MagdalenaSŁOŃCE 16-18 OPEN LA
1Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA 14-15 D LA
2Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA 14-15 D LA
3Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA 14-15 D LA
4Kuźnik ŁukaszKula ZuzannaGRACJA 14-15 D LA
5Skolut KamilMiszczak KatarzynaDANCE TEAM 14-15 D LA
6Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA 14-15 D LA
7Gocoł JanBuczek SandraCHAMPION TEAM 14-15 D LA
1Chmiel JakubZalewska KajaDZIUPLA 14-15 D ST
2Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA 14-15 D ST
3Grydziuszko AntoniOkarska KorneliaROYAL DANCE 14-15 D ST
4Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA 14-15 D ST
5Kuźnik ŁukaszKula ZuzannaGRACJA 14-15 D ST
6Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA 14-15 D ST
7Gocoł JanBuczek SandraCHAMPION TEAM 14-15 D ST
1Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM 14-15 E 8T
2Drozdecki JanKlonowska DominikaSZKOŁA TAŃCA BiT 14-15 E 8T
3Kubaczyk JakubDrzymała ZuzannaLATINA 14-15 E 8T
1Raś MikołajGarstka ZuzannaLORENZO Katarzyna Białek 14-15 F 6T
2Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 14-15 F 6T
3Musiał JakubWojtun LenaANIMA DANZA 14-15 F 6T
4Sawukinas KacperManyś NicoleFILEMON 14-15 F 6T
5Adamczak KarolPiechocka LidiaDREAM 14-15 F 6T
6Kłodarski GracjanJabłońska ZuzannaALFA-ASTRA 14-15 F 6T
1Sobociński MarcelKorwin AnastazjaFRASZKA 14-15 G 6T
2Izydorski KrzysztofNazimek WiktoriaNowotomyski Ośrodek Kultury 14-15 G 6T
3Wojciechowski MikołajLupa NataliaOSKAR 14-15 G 6T
1Gabrysz SzymonRotko GabrielaIGLICA 12-13 E 8T
2Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA 12-13 E 8T
3Michalski StanisławŚwiniarska DominikaLORENZO Katarzyna Białek 12-13 E 8T
4Bryła TadeuszWiatrowska JuliaDZIUPLA 12-13 E 8T
5Tenenbaum NikodemBłaszczak NikolaGRACJA 12-13 E 8T
1Wólkiewicz FilipPieróg MartaBLUE CLASSIC 12-13 F 6T
2Kovryha RomanCieśla AleksandraMARGO 12-13 F 6T
3Smuniewski SzymonKorzeniewicz StellaASTRA 12-13 F 6T
4Małecki FilipGrabowska BarbaraSHOW TIME 12-13 F 6T
5Musiał AdrianTarejło KarolinaANIMA DANZA 12-13 F 6T
6Nguyen SzymonKnapik Maja4STEP 12-13 F 6T
7Tkacz JanHołoś DariaRETRO 12-13 F 6T
8Sobecki EmilŚliwińska MartynaLATINA 12-13 F 6T
9Włodarczyk ŁukaszWita WiktoriaLATINA 12-13 F 6T
1Cwojdziński MikołajAdamska MariaFINEZJA 12-13 G 6T
1Dymowski KamilZaborowska JuliaSHOW TIME 12-13 G 6T
1Graczyk JerzyBieniek KarolinaGRACJA 12-13 G 6T
1Wachelka JanWychowałek AmeliaGRACJA 12-13 G 6T
2Biniak JakubPittner OliwiaFILEMON 12-13 G 6T
2Hernik MaciejKuśnierek JuliaMARGO 12-13 G 6T
2Surkov KostiantynZdych ElizaDZIUPLA 12-13 G 6T
2Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO 12-13 G 6T
3Banach FilipSzyk HannaFAN DANCE 12-13 G 6T
3Juda JakubKlonowska WiktoriaSZKOŁA TAŃCA BiT 12-13 G 6T
3Kaczmarek AntoniNaskręt LauraPOEZJA 12-13 G 6T
3Kaniecki KarolKownacka JoannaFANTAZJA 12-13 G 6T
3Ratajczak KacperBryl AleksandraMARGO 12-13 G 6T
3Warciarek NikodemSiczyńska AleksandraLATINA 12-13 G 6T
3Winnicki MarcinNawojska JuliaFANTAZJA 12-13 G 6T
3Żuk FranciszekWojtaszek WiktoriaFANTAZJA 12-13 G 6T
1Lisek KacperWojtkiewicz AntoninaNowotomyski Ośrodek Kultury 12-13 H 4T
1Mikołajczak MateuszWasilewska WiktoriaFINEZJA 12-13 H 4T
1Pietrzak MariuszReńska MajaSHOW TIME 12-13 H 4T
1Waligórski JanNowak KingaFANTAZJA 12-13 H 4T
1Żuchowski AdamKamińska WeronikaFAN 12-13 H 4T
2Machnik SzymonSzmyt MajaFINEZJA 12-13 H 4T
2Majorczyk MateuszKrzyśków MartaNowotomyski Ośrodek Kultury 12-13 H 4T
2Skórnicki MiłoszSkórnicka MajaFILEMON 12-13 H 4T
2Aleksanderek BartoszJakubowska NikolMARGO 12-13 H 4T
2Kucińska EmiliaSkorupa MieszkoFANTAZJA 12-13 H 4T
1Malinowski MaksymilianWójkiewicz AmeliaDZIUPLA 10-11 F 6T
2Buczyński KamilKozłowska HannaFAST-STEP 10-11 F 6T
3Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA 10-11 F 6T
4Szcześniak MarcelChomycz AmeliaDANCE CENTER 10-11 F 6T
5Koper MateuszPorębska AnnaSHOW TIME 10-11 F 6T
6Dobosiewicz BartoszŚroda NataliaFAN DANCE 10-11 F 6T
1Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO 10-11 G 6T
1Kusak ErnestSiwiela MichalinaDANCECLUB 10-11 G 6T
1Piechocki WojciechAndrzejewska MichalinaDREAM 10-11 G 6T
2Jarmuszkiewicz DawidWojciechowska JoannaDANCECLUB 10-11 G 6T
2Kunce MaksymilianHarendarz ZuzannaMARGO 10-11 G 6T
2Małecki WiktorCielicka NataliaSHOW TIME 10-11 G 6T
3Orzłowski JanDobosiewicz MajaFAN DANCE 10-11 G 6T
3Porwisiak StanisławKłobus ZuzannaFANTAZJA 10-11 G 6T
3Janas MichałKownacka MagdalenaFANTAZJA 10-11 G 6T
3Kryza AntoniSkrzypek SoniaLATINA 10-11 G 6T
1Pawlik MikołajKoza NataliaLATINA 10-11 H 4T
1Surkov SemenWolniak PolaDZIUPLA 10-11 H 4T
1Ulm AleksandraSurowiec KacperFANTAZJA 10-11 H 4T
1Wójcik MateuszGłaz MariaPOLISH CLUB 10-11 H 4T
1Bartkowiak MichałOlejniczak MichalinaFANTAZJA 10-11 H 4T
1Dolata ErykStanke NikolaFILEMON 10-11 H 4T
1Gruszkiewicz IgorŚliwińska ErykaLATINA 10-11 H 4T
1Krystek JanTrzeciak AntoninaFAN 10-11 H 4T
1Kryś NatanielKielusiak WiktoriaLATINA 10-11 H 4T
2Opielewicz MateuszStasiek SamantaFILEMON 10-11 H 4T
2Wilk AntoniRybak MariaLORENZO Katarzyna Białek 10-11 H 4T
2Bobkiewicz JoannaKaczmarek JanPOEZJA 10-11 H 4T
2Brodziszewski Filip IgnacySiąkowska ŁucjaFILEMON 10-11 H 4T
2Duszak MiłoszŻak GabrielaPOEZJA 10-11 H 4T
2Izydorski PiotrMajorczyk AleksandraNowotomyski Ośrodek Kultury 10-11 H 4T
2Jankowski PawełWaligórska AlicjaFANTAZJA 10-11 H 4T
2Kuczyński DawidZboralska AleksandraLATINA 10-11 H 4T
2Mandziuk LiwiaWieczorek RoksanaFANTAZJA 10-11 H 4T
1Prętki AleksanderRatuszniak AlinaNowotomyski Ośrodek Kultury 8-9 G 6T
2Kłobus DawidChwirot MilenaFANTAZJA 8-9 G 6T
3Nawojski MateuszPłotnicka DorotaFANTAZJA 8-9 G 6T
1Lis KacperKorzyniewska ZuzannaFANTAZJA 8-9 H 4T
1Obiora DamianMocek MajaMARGO 8-9 H 4T
2Hoszko JuliaTanaś JanFANTAZJA 8-9 H 4T
2Kowalewski MichałOryńczak IgaFANTAZJA 8-9 H 4T