!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa (PTT)
Kraków
Filtruj:
Kategorie:




























1Świątkowski PiotrTracz OliwiaIGLICA Dorośli OPEN LA (GPP)
2Rusin PrzemysławCzulak Weronika AnnaKuźnia Tańca Dorośli OPEN LA (GPP)
3Szymczak KamilPszczoła NataliaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
4Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE Dorośli OPEN LA (GPP)
5Olczyk MariuszŁysik AgnieszkaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
6Ziuziański AleksanderDobranowska DominikaKuźnia Tańca Dorośli OPEN LA (GPP)
7Dreling MateuszGorczyca SylwiaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
8Kruczała MichałChwastowska JoannaKuźnia Tańca Dorośli OPEN LA (GPP)
9Kot SzymonMarcinkiewicz OliwiaŚląski Klub Taneczny - Katowice Dorośli OPEN LA (GPP)
9Nazaruk MichałSepioło AdriannaKuźnia Tańca Dorośli OPEN LA (GPP)
11Polański BartoszSojska KarolinaIGLICA Dorośli OPEN LA (GPP)
12Powichrowski KacperKopiec HannaELITA - Kraków Dorośli OPEN LA (GPP)
13Bińkowski MichałFatyga JustynaIMPERIA Dorośli OPEN LA (GPP)
14Sitek SebastianDudys AnnaKuźnia Tańca Dorośli OPEN LA (GPP)
15Nabiałczyk BartoszPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
16Zarzycki GabrielLipowska OlgaIGLICA Dorośli OPEN LA (GPP)
17Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL Dorośli OPEN LA (GPP)
18Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
19Podraza DanielPodraza PatrycjaPERFECT STYL - Kraków Dorośli OPEN LA (GPP)
20Faliński PrzemysławChmielińska MajaIMPET TEAM Dorośli OPEN LA (GPP)
21Blacha ŁukaszAnkudinova AnnaKuźnia Tańca Dorośli OPEN LA (GPP)
22Pawlik MikołajNaramska MariaMistrzowska Akademia Taneczna Dorośli OPEN LA (GPP)
1Dobrovolskyi DanilMalovana AnastasiiaMaximum(Ukraina) Dorośli OPEN ST (GPP)
2Kostrzewa PawełLewandowska MartynaLIDER Dorośli OPEN ST (GPP)
3Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES Dorośli OPEN ST (GPP)
4Kvaran AxelKogut AlicjaRYTM Dorośli OPEN ST (GPP)
5Drzewiecki MiłoszSkrzypek PatrycjaLATINA Dorośli OPEN ST (GPP)
6Zawierucha BorysVahina AnnaRYTM Dorośli OPEN ST (GPP)
7Wręczycki PrzemysławNicpoń MarcelinaST DOBROWOLSCY Dorośli OPEN ST (GPP)
8Baiev MykhailoGabrysz ZuzannaPOLISH CLUB Dorośli OPEN ST (GPP)
9Khersonskyy FedorKrynicka WiktoriaCLASSIC DANCESPORT Dorośli OPEN ST (GPP)
10Tasarz FilipKlepczarek Justyna -JEDYNKA Dorośli OPEN ST (GPP)
11Zychla SzymonKrysta AgnieszkaIGLICA Dorośli OPEN ST (GPP)
12Łyda KonradSztukowska PaulinaIMPET TEAM Dorośli OPEN ST (GPP)
13Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA Dorośli OPEN ST (GPP)
14Rylewicz JarosławKaczmarczyk MałgorzataELITA - Kraków Dorośli OPEN ST (GPP)
15Blacha ŁukaszAnkudinova AnnaKuźnia Tańca Dorośli OPEN ST (GPP)
16Romerowicz KamilPlichta KlaudiaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN ST (GPP)
17Nowosiad TomaszShokola OlenaIMPERIA Dorośli OPEN ST (GPP)
1Mazur JakubGryczka MartaGASIEK 16-20 OPEN LA (GPP)
2Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 16-20 OPEN LA (GPP)
3Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 16-20 OPEN LA (GPP)
4Ostryzhniuk TarasPawlikowska AmeliaIMPERIA 16-20 OPEN LA (GPP)
5Roman JakubKról EmiliaKuźnia Tańca 16-20 OPEN LA (GPP)
6Lizura JakubKołosowska JuliaMISTRAL 16-20 OPEN LA (GPP)
7Ciosek PiotrBalon KatarzynaPERFECT STYL - Kraków 16-20 OPEN LA (GPP)
8Stępień JarosławBysina MartynaIMPERIA 16-20 OPEN LA (GPP)
9Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-20 OPEN LA (GPP)
10Michałowski SzymonRupar WiktoriaMDANCE 16-20 OPEN LA (GPP)
1Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaIMPERIA 16-20 OPEN ST (GPP)
2Lipnicki WojciechSzaporów JuliaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-20 OPEN ST (GPP)
3Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 16-20 OPEN ST (GPP)
4Kotul HubertDąbek KatarzynaMDANCE 16-20 OPEN ST (GPP)
5Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB 16-20 OPEN ST (GPP)
6Papierok KrzysztofRachtan MartaTEAM - Ornontowice 16-20 OPEN ST (GPP)
7Roman JakubKról EmiliaKuźnia Tańca 16-20 OPEN ST (GPP)
8Thoresen Lauritz Blichfeldtostrowska pola weronikaLsk(Norwegia) 16-20 OPEN ST (GPP)
9Michałowski SzymonRupar WiktoriaMDANCE 16-20 OPEN ST (GPP)
10Ostryzhniuk TarasPawlikowska AmeliaIMPERIA 16-20 OPEN ST (GPP)
11Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-20 OPEN ST (GPP)
12Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca SPARTA 16-20 OPEN ST (GPP)
12Pyras KrzysztofJarek EmiliaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-20 OPEN ST (GPP)
12Kijowski CezaryLubińska KatarzynaGASIEK 16-20 OPEN ST (GPP)
1Goch ŁukaszMilewska AnnaKS M-TEAM 16-18 B LA
2Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM 16-18 B LA
3Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO 16-18 B LA
4Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE 16-18 B LA
5Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 16-18 B LA
6Włochowicz MateuszBrzozowska Agata4STEP 16-18 B LA
7Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS 16-18 B LA
8Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 16-18 B LA
9Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK 16-18 B LA
9Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 16-18 B LA
11Klimek FilipSzkutnik ZofiaTEAM - Ornontowice 16-18 B LA
12Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 16-18 B LA
13Pawlik MikołajNaramska MariaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 B LA
14Kawiński KacperSzelążek ElżbietaMDANCE 16-18 B LA
14Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 16-18 B LA
16Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 B LA
1Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 16-18 B ST
2Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO 16-18 B ST
3Ablewicz NikodemBorowska JuliaRYTM 16-18 B ST
4Skrobisz EmanuelKlekot KarolinaZORBA 16-18 B ST
5Kawiński KacperSzelążek ElżbietaMDANCE 16-18 B ST
6Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK 16-18 B ST
7Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE 16-18 B ST
7Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO 16-18 B ST
9Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 16-18 B ST
10Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 16-18 B ST
11Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 16-18 B ST
12Pyras KrzysztofJarek EmiliaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 B ST
12Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA 16-18 B ST
14Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKuźnia Tańca 16-18 B ST
1Antosz MikołajJamróz AnnaPERFECT STYL - Kraków 16-18 C LA
2Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM 16-18 C LA
3Wojtasiewicz JacekSokotun IvanaAKCENT - Będzin 16-18 C LA
4Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT 16-18 C LA
5Cetner AdamŚwiędrych AnnaIGLICA 16-18 C LA
6Cisiński KrystianPeroń WeronikaKuźnia Tańca 16-18 C LA
7Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE 16-18 C LA
8Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS 16-18 C LA
9Furmańczyk JakubArczewska ZofiaETIUDA 16-18 C LA
9Socha BrunoKania AmeliaPERFECT DANCE 16-18 C LA
11Ochnik BartoszRuiz Vidales KlaraMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 C LA
12Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 16-18 C LA
13Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C LA
13Miękina JakubĆwierz AnnaTHOMAS DANCE 16-18 C LA
15Sroka MaciejSzylar JoannaINFINITY - Kraków 16-18 C LA
16Robak JanPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE 16-18 C LA
17Krasiński SzymonBartczak JuliaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI 16-18 C LA
18Kucharski DamianBanaszczyk AgnieszkaDANCE PROJECT 16-18 C LA
19Pięciak OliwierMarszałek MartynaAKSEL 16-18 C LA
20Więckowski MikołajSabak EwaRS 16-18 C LA
21Walaszek KarolStawarz AleksandraEVOLUTION 16-18 C LA
22Gierdziewicz KrzysztofKowalska KarolinaEVOLUTION 16-18 C LA
1Grzesiowski IgorRaczkiewicz JuliaNOWY STYL 16-18 C ST
2Pajerski BartoszSzlachtowska JagodaCUBANA 16-18 C ST
3Soboń PiotrSikora NataliaSUKCES 16-18 C ST
4Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT 16-18 C ST
5Pięciak OliwierMarszałek MartynaAKSEL 16-18 C ST
6Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaRYTM 16-18 C ST
7Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS 16-18 C ST
8Kijowski CezaryLubińska KatarzynaGASIEK 16-18 C ST
9Tazbir JakubMichalska JuliaSUKCES 16-18 C ST
10Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE 16-18 C ST
11Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA 16-18 C ST
12Goch ŁukaszMilewska AnnaKS M-TEAM 16-18 C ST
13Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO 16-18 C ST
13Miękina JakubĆwierz AnnaTHOMAS DANCE 16-18 C ST
1Paczyński MateuszKrólczyk JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D LA
2Mikołajczyk KonradFaroń MajaNOWY STYL 16-18 D LA
3Kluczka KrzysztofGrzegorczyk AnnaFORUM 16-18 D LA
4Socha Oskar JanCisło AdriannaPERFECT DANCE 16-18 D LA
5Babiak PawełJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE 16-18 D LA
6Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim 16-18 D LA
7Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE 16-18 D LA
8Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO 16-18 D LA
9Płatek MateuszRachwał JessicaMARENGO 16-18 D LA
1Mikołajczyk KonradFaroń MajaNOWY STYL 16-18 D ST
2Walaszek KarolStawarz AleksandraEVOLUTION 16-18 D ST
3Dobosz BartłomiejTompalska DominikaINFINITY - Kraków 16-18 D ST
4Socha Oskar JanCisło AdriannaPERFECT DANCE 16-18 D ST
5Gierdziewicz KrzysztofKowalska KarolinaEVOLUTION 16-18 D ST
1Zabłocki ErykDzieża AmeliaPERFECT DANCE 16-18 E LA
2Demidov OleksandrDzhyga AnastasiiaINFINITY - Kraków 16-18 E LA
3Kubek BeniaminChmura AleksandraLATINO 16-18 E LA
1Kluczka KrzysztofGrzegorczyk AnnaFORUM 16-18 E ST
2Kubek BeniaminChmura AleksandraLATINO 16-18 E ST
3Płatek MateuszRachwał JessicaMARENGO 16-18 E ST
4Zabłocki ErykDzieża AmeliaPERFECT DANCE 16-18 E ST
1Szybiak AdrianZiobrowska MagdalenaTAKT 16-18 F LA
2Janik JakubOratowska MartynaAXIS 16-18 F LA
3Kmiecik DanielLizoń IzabelaST Iluzja Trzebinia 16-18 F LA
1Supiński MaciejMiśkiewicz EwaINFINITY - Kraków 16-18 F ST
2Lenartowicz TomaszJaśkowska KlaudiaAkademia Tańca 16-18 F ST
3Janik JakubOratowska MartynaAXIS 16-18 F ST
4Wąsala MateuszDzidek KarolinaINFINITY - Kraków 16-18 F ST
5Kmiecik DanielLizoń IzabelaST Iluzja Trzebinia 16-18 F ST
6Szybiak AdrianZiobrowska MagdalenaTAKT 16-18 F ST
1Musiałowicz FilipSkulska IlonaIGLICA 16-18 OPEN LA (GPP)
2Kruk DawidHaluch NinaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
3Sabat AntoniProchownik KajaIMPERIA 16-18 OPEN LA (GPP)
4Jaworski AdrianOkarska KorneliaROYAL DANCE 16-18 OPEN LA (GPP)
5Mazur MikołajJanosz AleksandraSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
6Goch ŁukaszMilewska AnnaKS M-TEAM 16-18 OPEN LA (GPP)
7Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA 16-18 OPEN LA (GPP)
8Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO 16-18 OPEN LA (GPP)
8Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 16-18 OPEN LA (GPP)
10Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM 16-18 OPEN LA (GPP)
11Hankus KamilPyrdziak KatarzynaST IMPRESJA Kęty 16-18 OPEN LA (GPP)
12Ungert JakubAugustyniak NikolaZAMEK 16-18 OPEN LA (GPP)
13Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT 16-18 OPEN LA (GPP)
14Thoresen Lauritz Blichfeldtostrowska pola weronikaLsk(Norwegia) 16-18 OPEN LA (GPP)
15Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK 16-18 OPEN LA (GPP)
16Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 16-18 OPEN LA (GPP)
17Więckowski MikołajSabak EwaRS 16-18 OPEN LA (GPP)
1Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaIMPERIA 16-18 OPEN ST (GPP)
2Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES 16-18 OPEN ST (GPP)
3Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 16-18 OPEN ST (GPP)
4Mordka DawidBober IgaAKSEL 16-18 OPEN ST (GPP)
5Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA 16-18 OPEN ST (GPP)
6Cyran Juliusz KarolNocoń MajaSUKCES 16-18 OPEN ST (GPP)
7Thoresen Lauritz Blichfeldtostrowska pola weronikaLsk(Norwegia) 16-18 OPEN ST (GPP)
8Ungert JakubAugustyniak NikolaZAMEK 16-18 OPEN ST (GPP)
9Wiltowski JakubDytwińska GabrielaIGLICA 16-18 OPEN ST (GPP)
9Sabat AntoniProchownik KajaIMPERIA 16-18 OPEN ST (GPP)
11Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA 16-18 OPEN ST (GPP)
12Szozda MichałGierczyk KarolinaIGLICA 16-18 OPEN ST (GPP)
13Bryła TadeuszPlotka MarcelinaLATINA 16-18 OPEN ST (GPP)
14Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 16-18 OPEN ST (GPP)
15Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 16-18 OPEN ST (GPP)
16Ablewicz NikodemBorowska JuliaRYTM 16-18 OPEN ST (GPP)
17Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO 16-18 OPEN ST (GPP)
18Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKuźnia Tańca 16-18 OPEN ST (GPP)
18Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK 16-18 OPEN ST (GPP)
18Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 16-18 OPEN ST (GPP)
18Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO 16-18 OPEN ST (GPP)
1Klar MikołajSzmyl AgataSUKCES 14-15 D LA
2Jasiewicz JakubKrystek JuliaAKSEL 14-15 D LA
3Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE 14-15 D LA
1Pach MateuszDoniec NataliaPERFECT DANCE 14-15 D ST
2Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE 14-15 D ST
1Suong FilipStruska MajaEVOLUTION 14-15 F 6T
2Osuch KrzysztofWach IwonaPERFECT DANCE 14-15 F 6T
3Miśkiewicz BartłomiejZontek IngridEVOLUTION 14-15 F 6T
1Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP 14-15 OPEN LA (GPP)
2Malicki FilipPijet MajaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN LA (GPP)
3Jakubik NatanielPielka WeronikaAKCENT - Będzin 14-15 OPEN LA (GPP)
4Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN LA (GPP)
5Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP 14-15 OPEN LA (GPP)
6Ostałowski DawidWoch MałgorzataFAST-STEP 14-15 OPEN LA (GPP)
7Kijania SebastianWróbel OliwiaIMPERIA 14-15 OPEN LA (GPP)
7Woźniak HubertBlady JuliaZORBA 14-15 OPEN LA (GPP)
9Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP 14-15 OPEN LA (GPP)
9Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 14-15 OPEN LA (GPP)
11Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca 14-15 OPEN LA (GPP)
12Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA 14-15 OPEN LA (GPP)
13Solcan EmilKról MagdalenaEVOLUTION 14-15 OPEN LA (GPP)
1Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP 14-15 OPEN ST (GPP)
2Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN ST (GPP)
3Ostałowski DawidWoch MałgorzataFAST-STEP 14-15 OPEN ST (GPP)
4Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN ST (GPP)
5Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP 14-15 OPEN ST (GPP)
6Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP 14-15 OPEN ST (GPP)
7Kijania SebastianWróbel OliwiaIMPERIA 14-15 OPEN ST (GPP)
7Malicki FilipPijet MajaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN ST (GPP)
9Jasiewicz JakubKrystek JuliaAKSEL 14-15 OPEN ST (GPP)
9Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA 14-15 OPEN ST (GPP)
11Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca 14-15 OPEN ST (GPP)
12Solcan EmilKról MagdalenaEVOLUTION 14-15 OPEN ST (GPP)
12Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 14-15 OPEN ST (GPP)
1Biskup GracjanChmiest AmeliaSUKCES 12-13 F 6T
2Larysz JakubTylikowska PaulinaSUKCES 12-13 F 6T
3Liszka TomaszWielkiewicz LenaCUBANA 12-13 F 6T
4Różalski MiłoszPasamonik KlaudiaWDS - Katowice 12-13 F 6T
5Błaut FilipSzot Katarzyna BarbaraKuźnia Tańca 12-13 F 6T
6NARTYMAU MikhailKalina MazurPERFECT DANCE 12-13 F 6T
7Gracz BłażejAntoń KamilaGALA 12-13 F 6T
8Nowak AntoniKurpiel AmeliaEVOLUTION 12-13 F 6T
9Myciński AlexChmura KamilaEVOLUTION 12-13 F 6T
9Słoma RafałPatkaniowska AnnaJUST DANCE 12-13 F 6T
11Paszek AdamGugała PolaEVOLUTION 12-13 F 6T
12Łabędź TomaszWąs AlicjaKS M-TEAM 12-13 F 6T
13Kamiński SebastianBarnaś AnnaKLASA 12-13 F 6T
1Tyl BartoszTurbak AlicjaKS M-TEAM 12-13 G 6T
1Fetko MaurycyJanik LenaST IMPRESJA Kęty 12-13 G 6T
2Lampart DominikFurgał AleksandraGASIEK 12-13 G 6T
2Stolarski AntoniMroczek MagdalenaSKT Regis Bochnia 12-13 G 6T
3Socha MichałSolecka JUliaPLĄS 12-13 G 6T
3Stachura PatrykMól SylwiaMCT 12-13 G 6T
3Usarz MaksymilianŻak MilenaMCT 12-13 G 6T
3Warzecha MaksymilianMorąg MilenaSzT eMiKa 12-13 G 6T
1Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA 12-13 OPEN LA (GPP)
2Maltsev ViacheslavKadaieva KamieliiaTriumph+(Ukraina) 12-13 OPEN LA (GPP)
3Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES 12-13 OPEN LA (GPP)
4Muśnicki GrzegorzGawron AleksandraFAST-STEP 12-13 OPEN LA (GPP)
5Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA 12-13 OPEN LA (GPP)
6Gawęda WiktorKozłowska LenaKuźnia Tańca 12-13 OPEN LA (GPP)
1Muśnicki GrzegorzGawron AleksandraFAST-STEP 12-13 OPEN ST (GPP)
2Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA 12-13 OPEN ST (GPP)
3Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES 12-13 OPEN ST (GPP)
4Gawęda WiktorKozłowska LenaKuźnia Tańca 12-13 OPEN ST (GPP)
5Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO 12-13 OPEN ST (GPP)
6Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA 12-13 OPEN ST (GPP)
1Wojtoń AdamWojtoń NataliaDANCE4YOU - Będzin 10-11 F 6T
2Leśniak WojciechPiasecka AntoninaNOWY STYL 10-11 F 6T
3Cepil WiktorKnyziak ZuzannaEVOLUTION 10-11 F 6T
4Miedziński FilipBaron EmiliaWDS - Katowice 10-11 F 6T
1Pawlak LeonTryka HannaZAMEK 10-11 OPEN 8T (GPP)
2Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE 10-11 OPEN 8T (GPP)
3Sierak DanielŁucarz NataliaLATINO 10-11 OPEN 8T (GPP)