!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn BRAWO 2017 (PTT)
Raszyn
Filtruj:
Kategorie:















1Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET TEAM 16-18 C LA
2Matykiewicz ZbyszkoAntos NataliaBRASIL 16-18 C LA
3Citko DawidTworkowska AngelikaKADRYL 16-18 C LA
1Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 16-18 C ST
2Szuba MichałGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
3Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET TEAM 16-18 C ST
4Szczepański MateuszMazurczyk AleksandraCLASSIC DANCESPORT 16-18 C ST
1Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
2Szczepański MateuszMazurczyk AleksandraCLASSIC DANCESPORT 16-18 D LA
3Jędrzejczak BartoszSołowiej KatarzynaELITE DANCE 16-18 D LA
4Jędrzejczak DominikNiedziółka WiktoriaELITE DANCE 16-18 D LA
5Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
1Jędrzejczak BartoszSołowiej KatarzynaELITE DANCE 16-18 D ST
2Jędrzejczak DominikNiedziółka WiktoriaELITE DANCE 16-18 D ST
3Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
4Citko DawidTworkowska AngelikaKADRYL 16-18 D ST
1Śmiałkowski MikołajChochulska AmeliaROYAL DANCE 16-18 E LA
2Janaszczyk JakubSwiniarska WeronikaESKADRA 16-18 E LA
3Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET TEAM 16-18 E LA
4Dudek ŁukaszDaszewska DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 E LA
1Śmiałkowski MikołajChochulska AmeliaROYAL DANCE 16-18 E ST
2Pawlicki LeszekPiotrowska AdriannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
3Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET TEAM 16-18 E ST
4Janaszczyk JakubSwiniarska WeronikaESKADRA 16-18 E ST
5Dudek ŁukaszDaszewska DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 E ST
1Popławski IgnacyRudnicka AleksandraSTARDANCE 12-13 D LA
2Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC 12-13 D LA
3Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 12-13 D LA
4Brodowski MaciejNaguszewska OliwiaMAKO 12-13 D LA
5Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 12-13 D LA
1Popławski IgnacyRudnicka AleksandraSTARDANCE 12-13 D ST
2Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC 12-13 D ST
3Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 12-13 D ST
4Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 12-13 D ST
5Brodowski MaciejNaguszewska OliwiaMAKO 12-13 D ST
1Borowski KajetanBernacka AleksandraEGUROLLA DANCE STUDIO 12-13 G 4T
2Grabski JakubKleczkowska IzabelaCreative Dance 12-13 G 4T
3Tarwacki KacperJabłońska MichalinaROYAL DANCE STUDIO 12-13 G 4T
1Gaworek HubertDul PatrycjaSTART 12-13 H 4T
1Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 12-13 H 4T
2Rogoziński JakubKłos JowitaEMOTION 12-13 H 4T
2Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP 12-13 H 4T
1Lynov VictorRomaniuk JuliaELITE DANCE 10-11 G 4T
2Hill Aden JordanRomanowska JuliaSTART 10-11 G 4T
2Małecki FilipGrabowska BarbaraSHOW TIME 10-11 G 4T
3Rosiak Maksymilian MateuszWierzchowska AgataSTART 10-11 G 4T
3Wólkiewicz FilipModrzejewska MariaEGUROLLA DANCE STUDIO 10-11 G 4T
3Żydaczewski JulianŻur DominikaAKADEMIA TAŃCA 10-11 G 4T
1Grabiński MarcinJanczuk JuliaFAST-STEP 10-11 H 4T
1Głuch JakubRybak JuliaCreative Dance 10-11 H 4T
1Końsko FranciszekOlesiejuk HannaIMPET TEAM 10-11 H 4T
1Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCreative Dance 10-11 H 4T
1Wilford JamesPieńkowska DorotaFAST-STEP 10-11 H 4T
1Zajkowski MaciejOtocka MichalinaFAST-STEP 10-11 H 4T
2Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 10-11 H 4T
2Kamiński MarekKońsko AntoninaIMPET TEAM 10-11 H 4T
2Książek DamianSchab MartaEMOTION 10-11 H 4T
2Ostałowski DawidSzynkiewicz WiolettaFAST-STEP 10-11 H 4T
2Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 10-11 H 4T
1Butrym MateuszKvet AnaBLUE CLASSIC 8-9 G 4T
2Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA 8-9 G 4T
3Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK 8-9 G 4T
1Ksybek MateuszRosiak AmeliaSTART 8-9 H 4T
2Szymański JanOlesiejuk NataliaIMPET TEAM 8-9 H 4T