!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego Skawina 08.10.2016 (FTS)
Skawina
Filtruj:
Kategorie:






















1Kowalówka JakubKowalówka SabinaCENTRUM KULTURY I SPORTU Senior I OPEN ST
2Strzałka PrzemysławStrzałka EwaHART Senior I OPEN ST
1Fedko AdamFedko JoannaSKT PASJA Dorośli OPEN LA
2Fazullin ArmandIwańska KlaudiaSKT PASJA Dorośli OPEN LA
3Kunda SzymonMrowiec IzabelaCENTRUM KULTURY I SPORTU Dorośli OPEN LA
4Duraj MaksymilianKubas KatarzynaSKT STYL Dorośli OPEN LA
5Różycki PawełKmiecik KlaudiaMCT Dorośli OPEN LA
6Stelmachowski AdamChwastowska JoannaSKT STYL Dorośli OPEN LA
7Szewczyk GrzegorzCichy MonikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Dorośli OPEN LA
8Majkut PawełLopushynska IrynaSKT STYL Dorośli OPEN LA
1Fazullin ArmandIwańska KlaudiaSKT PASJA Dorośli OPEN ST
2Szulgo MarekSchodnik RenataSKT PASJA Dorośli OPEN ST
3Baran Maciej DamianGrabowska KlaudiaELITA Dorośli OPEN ST
4Lobchenko NikitaStovba AnnaSKT PASJA Dorośli OPEN ST
4Lobchenko NikitaStovba AnnaSKT PASJA Dorośli OPEN ST
5Duraj MaksymilianKubas KatarzynaSKT STYL Dorośli OPEN ST
6Domiter HubertWąsacz KarolinaKS M-TEAM Dorośli OPEN ST
1Kunda SzymonMrowiec IzabelaCENTRUM KULTURY I SPORTU 16-20 OPEN LA
2Magnuski PiotrBudek MałgorzataELITA 16-20 OPEN LA
3Szewczyk GrzegorzCichy MonikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-20 OPEN LA
4Kruczała MichałSzlachta MonikaSKT STYL 16-20 OPEN LA
5Mrowiec AdrianKorzeniak OliwiaCENTRUM KULTURY I SPORTU 16-20 OPEN LA
1Górny TomaszSzczypka NataliaKS M-TEAM 16-20 OPEN ST
2Domiter HubertWąsacz KarolinaKS M-TEAM 16-20 OPEN ST
3Gwiżdż FilipJagła KarolinaELITA 16-20 OPEN ST
4Kruczała MichałSzlachta MonikaSKT STYL 16-20 OPEN ST
5Pokuta JakubKrówczyńska GabrielaELITA 16-20 OPEN ST
6Baran PawełLorenc-Kozik KamilaSKT STYL 16-20 OPEN ST
1Magnuski PiotrBudek MałgorzataELITA 16-18 OPEN LA
2Mrowiec AdrianKorzeniak OliwiaCENTRUM KULTURY I SPORTU 16-18 OPEN LA
3Puchała MateuszKsiążek IzabelaMCT 16-18 OPEN LA
4Dudek MarekMatlęga KarolinaSKT STYL 16-18 OPEN LA
5Walat PiotrKmiecik MarcelinaSKT PASJA 16-18 OPEN LA
1Górny TomaszSzczypka NataliaKS M-TEAM 16-18 OPEN ST
2Magnuski PiotrBudek MałgorzataELITA 16-18 OPEN ST
3Gwiżdż FilipJagła KarolinaELITA 16-18 OPEN ST
4Baran PawełLorenc-Kozik KamilaSKT STYL 16-18 OPEN ST
5Dudek MarekMatlęga KarolinaSKT STYL 16-18 OPEN ST
6Wojtas JanBieda GabrielaSKT STYL 16-18 OPEN ST
1Raczek KacperBysina MartynaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 E 8T
2Michniak ArkadiuszPastuch GabrielaMCT 14-15 E 8T
3Szymański SzymonKopeć DariaSKT STYL 14-15 E 8T
4Damski BogdanDamska AnnaELITA 14-15 E 8T
1Raczek HubertKowalska MagdalenaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 OPEN LA
2Bednarz JanLassak WiktoriaMCT 14-15 OPEN LA
3Kruszyna WojciechWójcik OliwiaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 OPEN LA
4Bełz NicolasSłowiak AdriannaMCT 14-15 OPEN LA
5Klimek WojciechJałocha WiktoriaKS M-TEAM 14-15 OPEN LA
6Dyrda MaciejMałajowicz GabrielaMCT 14-15 OPEN LA
7Połętek PatrykWrona OliwiaSKT STYL 14-15 OPEN LA
8Zaręba JakubSzarek OliwiaSKT STYL 14-15 OPEN LA
9Mizia-Ossoliński BartoszDziubras NataliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 OPEN LA
10Góra KrzysztofKumar NilamELITA 14-15 OPEN LA
11Kmiecik JanGluzińska KatarzynaMCT 14-15 OPEN LA
11Michniak ArkadiuszPastuch GabrielaMCT 14-15 OPEN LA
13Dziura KajetanDziób AmeliaMCT 14-15 OPEN LA
1Bednarz JanLassak WiktoriaMCT 14-15 OPEN ST
2Raczek HubertKowalska MagdalenaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 OPEN ST
3Porębski MarekBielec NataliaSKT STYL 14-15 OPEN ST
4Klimek WojciechJałocha WiktoriaKS M-TEAM 14-15 OPEN ST
5Góra KrzysztofKumar NilamELITA 14-15 OPEN ST
6Bełz NicolasSłowiak AdriannaMCT 14-15 OPEN ST
7Kruszyna WojciechWójcik OliwiaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 OPEN ST
8Połętek PatrykWrona OliwiaSKT STYL 14-15 OPEN ST
9Zaręba JakubSzarek OliwiaSKT STYL 14-15 OPEN ST
10Dyrda MaciejMałajowicz GabrielaMCT 14-15 OPEN ST
10Kmiecik JanGluzińska KatarzynaMCT 14-15 OPEN ST
10Mizia-Ossoliński BartoszDziubras NataliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 OPEN ST
13Dziura KajetanDziób AmeliaMCT 14-15 OPEN ST
14Michniak ArkadiuszPastuch GabrielaMCT 14-15 OPEN ST
1Młyński MateuszFraniek EmiliaMCT 12-13 E 8T
2Włudarz DominikBodek NikolaELITA 12-13 E 8T
3Oleksy ŁukaszWłodarczyk AleksandraKS M-TEAM 12-13 E 8T
4Sylwestrowicz JakubPasek PatrycjaELITA 12-13 E 8T
5Basista MichałKania ElizaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 E 8T
6Połec JakubKramarska NelaELITA 12-13 E 8T
1Basista MichałKania ElizaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 F 6T
2Klaja WiktorSkoczylas AgnieszkaELITA 12-13 F 6T
3Potocka ZofiaPotocka ZofiaWIR DANCE 12-13 F 6T
1Raputa KacperTylek WiktoriaELITA 12-13 OPEN LA
2Mikoś SzymonMartyniec AnastazjaSKT PASJA 12-13 OPEN LA
3Jaje JakubSiuda EmiliaELITA 12-13 OPEN LA
4Gramatyka AntoniSilva JuliaELITA 12-13 OPEN LA
5Śledź MiłoszKról EmiliaMCT 12-13 OPEN LA
6Gadocha MateuszBała WeronikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 OPEN LA
7Dudek SzymonSamek MagdalenaSKT STYL 12-13 OPEN LA
8Ciopała MichałPalmi AlicjaMCT 12-13 OPEN LA
9Kucharek MateuszJakubiec EmiliaMCT 12-13 OPEN LA
10Ryłko MichałKorenko PolinaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 OPEN LA
11Myśliwiec HubertRudzińska WiktoriaELITA 12-13 OPEN LA
12Włudarz DominikBodek NikolaELITA 12-13 OPEN LA
13Młyński MateuszFraniek EmiliaMCT 12-13 OPEN LA
1Raputa KacperTylek WiktoriaELITA 12-13 OPEN ST
2Gramatyka AntoniSilva JuliaELITA 12-13 OPEN ST
3Jaje JakubSiuda EmiliaELITA 12-13 OPEN ST
4Ciopała MichałPalmi AlicjaMCT 12-13 OPEN ST
5Dudek SzymonSamek MagdalenaSKT STYL 12-13 OPEN ST
6Młyński MateuszFraniek EmiliaMCT 12-13 OPEN ST
7Gadocha MateuszBała WeronikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 OPEN ST
8Śledź MiłoszKról EmiliaMCT 12-13 OPEN ST
9Ryłko MichałKorenko PolinaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 OPEN ST
10Włudarz DominikBodek NikolaELITA 12-13 OPEN ST
11Kucharek MateuszJakubiec EmiliaMCT 12-13 OPEN ST
12Myśliwiec HubertRudzińska WiktoriaELITA 12-13 OPEN ST
1Ciernia GerardĆwierz AnnaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 10-11 F 6T
2Adamus MikołajKurleto JessicaELITA 10-11 F 6T
3Wilk ArturBochenek AdriannaWIR DANCE 10-11 F 6T
4Rzepa NikodemNawalany JuliaMCT 10-11 F 6T
5Jopek JakubStefańska JustynaWIR DANCE 10-11 F 6T
6Gomułka JakubKokosza JuliaWIR DANCE 10-11 F 6T
7Gorgosz JanPaprocka PolinaELITA 10-11 F 6T
8Płonka AdrianProchownik KajaELITA 10-11 F 6T
8Antosz MikołajKania AmeliaSKT STYL 10-11 F 6T
10Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaSKT STYL 10-11 F 6T
12Bzdyl TomaszBzdyl EmiliaELITA 10-11 F 6T
13Tarasek JoannaTarasek JoannaWIR DANCE 10-11 F 6T
14Desoń MateuszBobek NataliaELITA 10-11 F 6T
15Kaczyński BartoszRerutko WiktoriaSKT STYL 10-11 F 6T
1Stawowy MateuszSilva SaraELITA 10-11 OPEN LA
2Bednarz SzymonPietrzak DaszaMCT 10-11 OPEN LA
3Zieliński IgorEmerla MagdalenaELITA 10-11 OPEN LA
4Jagła PiotrSilva MartaELITA 10-11 OPEN LA
5Bodek NorbertGałka KarolinaELITA 10-11 OPEN LA
6Michalik KarolJamróz AnnaSKT STYL 10-11 OPEN LA
7Skoczeń AlanFrączek IzabelaWIR DANCE 10-11 OPEN LA
8Strach KacperDuda NinaELITA 10-11 OPEN LA
9Szwed JakubMazur IngaMCT 10-11 OPEN LA
10Rzepa NikodemNawalany JuliaMCT 10-11 OPEN LA
11Wawak HubertMarecik NataliaMCT 10-11 OPEN LA
12Motyka MichałSzufnara JuliaWIR DANCE 10-11 OPEN LA
13Zaczyk JakubChełmecka ErykaWIR DANCE 10-11 OPEN LA
14Ciernia GerardĆwierz AnnaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 10-11 OPEN LA
14Seweryn JakubPerczyńska KingaKS M-TEAM 10-11 OPEN LA
16Wilk ArturBochenek AdriannaWIR DANCE 10-11 OPEN LA
17Gorgosz JanPaprocka PolinaELITA 10-11 OPEN LA
1Stawowy MateuszSilva SaraELITA 10-11 OPEN ST
2Zieliński IgorEmerla MagdalenaELITA 10-11 OPEN ST
3Bednarz SzymonPietrzak DaszaMCT 10-11 OPEN ST
4Jagła PiotrSilva MartaELITA 10-11 OPEN ST
5Bodek NorbertGałka KarolinaELITA 10-11 OPEN ST
6Strach KacperDuda NinaELITA 10-11 OPEN ST
7Skoczeń AlanFrączek IzabelaWIR DANCE 10-11 OPEN ST
8Wawak HubertMarecik NataliaMCT 10-11 OPEN ST
9Motyka MichałSzufnara JuliaWIR DANCE 10-11 OPEN ST
9Wilk ArturBochenek AdriannaWIR DANCE 10-11 OPEN ST
11Szwed JakubMazur IngaMCT 10-11 OPEN ST
12Zaczyk JakubChełmecka ErykaWIR DANCE 10-11 OPEN ST
13Ciernia GerardĆwierz AnnaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 10-11 OPEN ST
13Michalik KarolJamróz AnnaSKT STYL 10-11 OPEN ST
15Rzepa NikodemNawalany JuliaMCT 10-11 OPEN ST
16Gorgosz JanPaprocka PolinaELITA 10-11 OPEN ST
17Seweryn JakubPerczyńska KingaKS M-TEAM 10-11 OPEN ST
1Wiercioch KonradSroka WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 8-9 F 6T
2Szabla WiktorSokołowska WiktoriaWIR DANCE 8-9 F 6T
3Dancewicz MikołajLichowska NataliaWIR DANCE 8-9 F 6T
4Kudlik MiłoszWróbel OliwiaMCT 8-9 F 6T
5Król ŁukaszMorańska WiktoriaWIR DANCE 8-9 F 6T
6Jędrysiak IgorBodek NinaELITA 8-9 F 6T
7Lebiest BrunoSłowiak AmeliaMCT 8-9 F 6T
9Dadał MartynaDadał MartynaWIR DANCE 8-9 F 6T
10Kosmydel SzymonLis MartynaWIR DANCE 8-9 F 6T
11Kopieć SebastianSłaby JuliaWIR DANCE 8-9 F 6T
11Nowotarski BorysGajewska AngelikaWIR DANCE 8-9 F 6T
13Jałocha TonyDuda MartynaELITA 8-9 F 6T
1Wiercioch KonradSroka WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 8-9 OPEN LA
2Kogut MaciejGruszczak WiktoriaMCT 8-9 OPEN LA
3Dąbrowski WiesławCholewa HannaMCT 8-9 OPEN LA
4Szabla WiktorSokołowska WiktoriaWIR DANCE 8-9 OPEN LA
5Kudlik MiłoszWróbel OliwiaMCT 8-9 OPEN LA
6Tomczyk AntoniBolek AleksandraMCT 8-9 OPEN LA
6Tomczyk AntoniBolek AleksandraMCT 8-9 OPEN LA
7Lebiest BrunoSłowiak AmeliaMCT 8-9 OPEN LA
8Ślęczka KsaweryPotempa OliwiaMCT 8-9 OPEN LA
9Jędrysiak IgorBodek NinaELITA 8-9 OPEN LA
1Wiercioch KonradSroka WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 8-9 OPEN ST
2Kogut MaciejGruszczak WiktoriaMCT 8-9 OPEN ST
3Szabla WiktorSokołowska WiktoriaWIR DANCE 8-9 OPEN ST
4Dąbrowski WiesławCholewa HannaMCT 8-9 OPEN ST
5Kudlik MiłoszWróbel OliwiaMCT 8-9 OPEN ST
6Tomczyk AntoniBolek AleksandraMCT 8-9 OPEN ST
6Tomczyk AntoniBolek AleksandraMCT 8-9 OPEN ST
7Jędrysiak IgorBodek NinaELITA 8-9 OPEN ST
8Lebiest BrunoSłowiak AmeliaMCT 8-9 OPEN ST
9Ślęczka KsaweryPotempa OliwiaMCT 8-9 OPEN ST
1Szczepaniak TomaszRosiek KlaudiaWIR DANCE Do 7 OPEN 6T
2Jałocha TonyDuda MartynaELITA Do 7 OPEN 6T