!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas (PTT)
Cmolas
Filtruj:
Kategorie:





























1Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS Senior I E LA
2Ficenes PawełFicenes MagdalenaMARENGO Senior I E LA
3Jaros RobertJaros AgataKICK Senior I E LA
4Kochański JerzyMirosław JolantaBALANS Senior I E LA
5Bobula KonradUram AnetaPODKARPACIE Senior I E LA
6Skoczek PiotrSkoczek DorotaKuźnia Tańca Senior I E LA
7Florek GrzegorzFlorek MonikaBALANS Senior I E LA
1Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS Senior I E ST
2Kochański JerzyMirosław JolantaBALANS Senior I E ST
3Jaros RobertJaros AgataKICK Senior I E ST
4Skoczek PiotrSkoczek DorotaKuźnia Tańca Senior I E ST
5Bobula KonradUram AnetaPODKARPACIE Senior I E ST
6Florek GrzegorzFlorek MonikaBALANS Senior I E ST
1Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 B LA
2Kutyła RadosławSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 B LA
3Skalski Paweł OlafJaniga AleksandraDŻET 16-18 B LA
4Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 16-18 B LA
5Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 B LA
6Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
7Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 16-18 B LA
8Nowak MarcelMarkiewicz PaulinaPASJA 16-18 B LA
8Urbański RobertOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
1Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 16-18 B ST
2Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 16-18 B ST
3Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 B ST
4Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
5Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B ST
6Pobidyński WiktorTurczak WiktoriaArtDance 16-18 B ST
7Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
8Kaleta MateuszKaleta AnnaKARISMA 16-18 B ST
1Smaroń KonradKemona ElizaIMPULS 16-18 C LA
2Danak MarcinWłoch AngelikaSKT PASJA 16-18 C LA
3Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE 16-18 C LA
4Matuszek GrzegorzWysocka AleksandraAKSEL 16-18 C LA
5Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
6Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 16-18 C LA
7Ogonowski JakubZiębora KingaRESPECT DANCE 16-18 C LA
7Sitek SebastianAdamiec WiktoriaRESPECT DANCE 16-18 C LA
9Majewski AntonParalusz RoksanaRYTM 16-18 C LA
10Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
11Busiek JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
12Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 C LA
13Kaliński KrzysztofZawadzka AnnaArtDance 16-18 C LA
14Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 C LA
15Sohling NorbertCygan KingaKLASA 16-18 C LA
16Sendecki AdamPałys MartynaTAKT 16-18 C LA
1Żuczek OskarMądry EmiliaGALA 16-18 C ST
2Ciołczyk DominikWrona OliwiaKuźnia Tańca 16-18 C ST
3Skalski Paweł OlafJaniga AleksandraDŻET 16-18 C ST
4Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 16-18 C ST
5Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 C ST
6Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 16-18 C ST
7Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C ST
8Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z 16-18 C ST
9Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 C ST
10Busiek JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
11Kutyła RadosławSarnowska DominikaJUST DANCE 16-18 C ST
12Urbański RobertOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
13Sohling NorbertCygan KingaKLASA 16-18 C ST
14Sendecki AdamPałys MartynaTAKT 16-18 C ST
14Łygas JakubDrabik GabrielaSAMBA 16-18 C ST
1Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z 16-18 D LA
2Brocławik DamianDobrowolska KatarzynaAKSEL 16-18 D LA
3Musioł SzymonŚliwieńska JuliaLORDANCE 16-18 D LA
4Drzazga KrzysztofSmoleń KatarzynaSEMPRE 16-18 D LA
5Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE 16-18 D LA
6Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT 16-18 D LA
7Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 D LA
1Sitek SebastianAdamiec WiktoriaRESPECT DANCE 16-18 D ST
2Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 16-18 D ST
3Rajek HubertCiżman JoannaA-Z 16-18 D ST
4Musioł SzymonŚliwieńska JuliaLORDANCE 16-18 D ST
5Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 D ST
6Furtek DawidPasieka JuliaGRACJA 16-18 D ST
7Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 D ST
8Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT 16-18 D ST
1Zwoliński JakubStarzyńska AureliaSTUDIO CHILLOUT 16-18 E LA
2Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA 16-18 E LA
3Frącz DanielGalos JadwigaAKSEL 16-18 E LA
4Banaś WiktorObłąk AnitaSTUDIO CHILLOUT 16-18 E LA
5Grata BartłomiejGuzy KamilaAKSEL 16-18 E LA
6Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 16-18 E LA
7Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 E LA
1Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA 16-18 E ST
2Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 16-18 E ST
3Grata BartłomiejGuzy KamilaAKSEL 16-18 E ST
4Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE 16-18 E ST
1Korbut AleksanderDorycka DominikaKuźnia Tańca 14-15 C LA
2Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 14-15 C LA
3Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK 14-15 C LA
4Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 C LA
5Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 14-15 C LA
6Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 14-15 C LA
7Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE 14-15 C LA
1Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 14-15 C ST
2Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 14-15 C ST
3Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK 14-15 C ST
4Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 14-15 C ST
5Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 14-15 C ST
6Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS 14-15 C ST
7Jakubowski MikołajSelwa KarolinaDŻET 14-15 C ST
8Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 14-15 C ST
9Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE 14-15 C ST
1Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaPERFECT DANCE 14-15 D LA
2Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 14-15 D LA
3Krochmal FilipKwiecień EmiliaKICK 14-15 D LA
4Para MaksymilianKostecka PaulinaSzT eMiKa 14-15 D LA
5Doroszuk OktawiuszCebeńko MagdalenaA-Z 14-15 D LA
6Jakubowski MikołajSelwa KarolinaDŻET 14-15 D LA
7Paradysz KorneliuszPotocka NataliaGRACJA 14-15 D LA
8Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 14-15 D LA
9Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 14-15 D LA
10Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
11Wijas JakubNowak ZuzannaKICK 14-15 D LA
11Gierczak OliwierFlis GabrielaA-Z 14-15 D LA
13Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA 14-15 D LA
1Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 14-15 D ST
2Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 14-15 D ST
3Para MaksymilianKostecka PaulinaSzT eMiKa 14-15 D ST
4Korbut AleksanderDorycka DominikaKuźnia Tańca 14-15 D ST
5Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 14-15 D ST
6Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa 14-15 D ST
7Paradysz KorneliuszPotocka NataliaGRACJA 14-15 D ST
8Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 14-15 D ST
8Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
10Wijas JakubNowak ZuzannaKICK 14-15 D ST
11Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
12Doroszuk OktawiuszCebeńko MagdalenaA-Z 14-15 D ST
13Krochmal FilipKwiecień EmiliaKICK 14-15 D ST
14Gierczak OliwierFlis GabrielaA-Z 14-15 D ST
15Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA 14-15 D ST
1Niewolski BartoszChoma KlaudiaPASJA 14-15 E 8T
2Winiarski WiktorLelonek ZuzannaRESPECT DANCE 14-15 E 8T
3Świątek BartoszPopiel MartynaGRACJA 14-15 E 8T
4Garko KamilGrucela MajaAKSEL 14-15 E 8T
5Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 14-15 E 8T
6Krupa PiotrMachała MajaELIDA 14-15 E 8T
7Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA 14-15 E 8T
8Guc JakubKolasa WiktoriaBALLROOM 14-15 E 8T
8Jaworski NikodemWężowicz WiktoriaSzT eMiKa 14-15 E 8T
10Drogosz SzymonDulewicz NinaRESPECT DANCE 14-15 E 8T
11Chruściel MateuszKłosowska KorneliaKLASA 14-15 E 8T
1Kalata AleksanderKiczka NataliaCUBANA 14-15 F 6T
2Kurzak KonradMelnyk DariaCUBANA 14-15 F 6T
3Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO 14-15 F 6T
4Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP 14-15 F 6T
5Płociński HubertWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 14-15 F 6T
6Borys JakubWalczak GabrielaTAKT 14-15 F 6T
7Zawierucha WiktorRżany AleksandraELIDA 14-15 F 6T
8Łobos DominikKaczmarzyk HannaSHOW DANCE 14-15 F 6T
1Piasecki Tomasz FranciszekKłos JowitaEMOTION 14-15 G 6T
2Lebioda MaciejWach AleksandraJUST DANCE 14-15 G 6T
2Stanisz DomincMikoś EmiliaPODKARPACIE 14-15 G 6T
3Indyk MateuszJajkiewicz KamilaELIDA 14-15 G 6T
3Wajda FilipMichalska MagdalenaLATINO 14-15 G 6T
1Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 12-13 D LA
2Mądry WiktorRzeźnik AnitaGALA 12-13 D LA
3Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE 12-13 D LA
4Barłoga KajetanRyś WiktoriaGASIEK 12-13 D LA
5Pięciak OliwierUrbanek SandraK-STUDIO 12-13 D LA
6Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 12-13 D LA
7Kopeć WojciechSzeląg ZuzannaA-Z 12-13 D LA
8Sitarz KarolCzub WeronikaGRACJA 12-13 D LA
1Pieklak PawełAugustyniak NikolaZAMEK 12-13 D ST
2Mądry WiktorRzeźnik AnitaGALA 12-13 D ST
3Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 12-13 D ST
4Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE 12-13 D ST
5Kopeć WojciechSzeląg ZuzannaA-Z 12-13 D ST
6Sitarz KarolCzub WeronikaGRACJA 12-13 D ST
7Pięciak OliwierUrbanek SandraK-STUDIO 12-13 D ST
1Borej JakubJędrzejczyk MartaRESPECT DANCE 12-13 E 8T
2Noga MateuszSaj KarolinaGALA 12-13 E 8T
3Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK 12-13 E 8T
4Krasoń Karol KamilBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA 12-13 E 8T
5Bilnik WojciechBilnik EwaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 E 8T
6Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 12-13 E 8T
7Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 12-13 E 8T
8Nowak DominikLiro AdriannaLATINO 12-13 E 8T
9Pliszka PhilipBajdas KamilaJUST DANCE 12-13 E 8T
10Wilk MarcelŚnieżek KingaGRACJA 12-13 E 8T
11Skóra DawidWachta LiwiaELIDA 12-13 E 8T
12Palczewski TymoteuszPelc NikolaGASIEK 12-13 E 8T
1Góźdź DawidWiącek MariaKICK 12-13 F 6T
2Klimek MaksymilianMendel MartynaTHOMAS DANCE 12-13 F 6T
3Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA 12-13 F 6T
4Barczyński WiktorGajowy OliwiaZAMEK 12-13 F 6T
5Toporek NorbertDrabik KamilaRESPECT DANCE 12-13 F 6T
6Suda PrzemysławPtak JuliaKLASA 12-13 F 6T
7Kukla MikołajZyguła ZuzannaLATINO 12-13 F 6T
7Socha BrunoStawarz AleksandraEVOLUTION 12-13 F 6T
9Lebida OskarDudek AnnaGALA 12-13 F 6T
10Wiatrowski KarolWęgrzyn ZuzannaZAMEK 12-13 F 6T
11Michalecki MiłoszWoźniak GabrielaA-Z 12-13 F 6T
12Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA 12-13 F 6T
13Nowak FilipPara KlaudiaDŻET 12-13 F 6T
1Łysak PawełWłoch AlicjaKICK 12-13 G 6T
1Bukowski MichałZakrzewska AleksandraGRACJA 12-13 G 6T
1Robak JanPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE 12-13 G 6T
1Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE 12-13 G 6T
2Frączek IwoBuczek KatarzynaAKSEL 12-13 G 6T
2Gniewek MateuszCieniek AleksandraAKSEL 12-13 G 6T
2Mazurek JanSutryk IgaRYTM 12-13 G 6T
2Nowak JakubMotyka MilenaLATIN DANCE 12-13 G 6T
2Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM 12-13 G 6T
3Witek PiotrJer WeronikaELIDA 12-13 G 6T
3Cielecki MaciejWareliś AmeliaSAMBA 12-13 G 6T
3Kula GabrielSosin PatrycjaKLASA 12-13 G 6T
3Leniar SzymonKubal-Marzec JuliaGASIEK 12-13 G 6T
3Rakicki BartoszZając Aleksandra NicolaJUST DANCE 12-13 G 6T
3Ryczek Piasecki DominikKowal KarolinaLATIN DANCE 12-13 G 6T
1Kłak KarolKłak DagmaraTAKT 12-13 H 4T
1Maziarz DominikZduńska MajaELIDA 12-13 H 4T
1Piekarski WiktorNowak EmiliaBRAWO - WARSZAWA 12-13 H 4T
2Drabik WiktorLanda GabrielaTAKT 12-13 H 4T
2Marcinkiewicz WiktoriaNietrzeba KarolinaTAKT 12-13 H 4T
2Szybiak AdrianZiobrowska MagdalenaTAKT 12-13 H 4T
1Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 E 6T
2Stachura ŁukaszDudek HannaGRACJA 10-11 E 6T
3Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 10-11 E 6T
4Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA 10-11 E 6T
5Grabiński MarcinKoval YelizavietaFAST-STEP 10-11 E 6T
6Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 10-11 E 6T
7Jasiewicz JakubFurgała KorneliaAKSEL 10-11 E 6T
8Proszowski HubertDydo EmiliaKLASA 10-11 E 6T
1Jasiński JakubSzumiło HannaZAMEK 10-11 F 6T
2Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE 10-11 F 6T
3Grata NikodemLato NataliaAKSEL 10-11 F 6T
4Rokita FranciszekMieszkowicz AnnaGALA 10-11 F 6T
5Olszewski PawełPopielewicz ZuzannaZAMEK 10-11 F 6T
6Kotkowski NikodemPijet MajaJEDYNKA 10-11 F 6T
7Folta KarolKielawa JuliaKLASA 10-11 F 6T
8Madej MikołajGrudnik IzabelaGALA 10-11 F 6T
9Surga AdrianSajdak EmiliaKLASA 10-11 F 6T
10Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE 10-11 F 6T
11Krygowski JanMajda NataliaGASIEK 10-11 F 6T
12Aszklar KacperMola KajaGRACJA 10-11 F 6T
13Olszewski MateuszOstrowska WiktoriaZAMEK 10-11 F 6T
14Sala MateuszLisak KatarzynaGALA 10-11 F 6T
15Siudak PiotrMagda KamilaSAMBA 10-11 F 6T
1Babula KacperMinorczyk EritaGALA 10-11 G 6T
1Kalata DariuszSzlachtowska JagodaCUBANA 10-11 G 6T
1Niemiec JakubGrzywacz WiktoriaA-Z 10-11 G 6T
1Pacławski KamilJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE 10-11 G 6T
2Gruca PiotrPęczak IzabelaSAMBA 10-11 G 6T
2Kostka AntoniBukowska MalwinaGOLDEN DANCE 10-11 G 6T
2Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO 10-11 G 6T
2Sworeń KonradSułkowska ZofiaSAMBA 10-11 G 6T
2Wilk WiktorMidura AmeliaGRACJA 10-11 G 6T
3Breński AntoniHabel AnnaKLASA 10-11 G 6T
3Byjoś MateuszMierzwa MartynaDŻET 10-11 G 6T
3Kozioł WiktorKozioł IrminaELIDA 10-11 G 6T
3Krzanowski BartoszBrzozowska MajaDŻET 10-11 G 6T
3Majewski OskarBorek ZofiaELIDA 10-11 G 6T
3Ochab Gracjan PiotrPiątkowska ZofiaDŻET 10-11 G 6T
3Rękas MichałSulewska IwonaSAMBA 10-11 G 6T
3Wojtaszek KacperPyżalska MartaDŻET 10-11 G 6T
1Demianiuk AdrianZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 H 4T
1Kopczak AdrianAlbrycht MajaGRACJA 10-11 H 4T
1Kuc JeremiWójtowicz JuliaKLASA 10-11 H 4T
1Mikos BłażejGutej WeronikaLATINO 10-11 H 4T
1Omachel ErykOmachel NataliaGRACJA 10-11 H 4T
1Potoczny MichałDobosz HannaTAKT 10-11 H 4T
2Ferenc TomaszJedynak GabrielaGASIEK 10-11 H 4T
2Kardyś FeliksKaczor IzabelaELIDA 10-11 H 4T
2Kosik JanOlszewska AnetaGASIEK 10-11 H 4T
2Nieroda AleksanderMisiak Wiktoria MariaDŻET 10-11 H 4T
2Dzerowicz FilipZielińska JagodaGRACJA 10-11 H 4T
1Meier AntoniNowotarska JanaGRACJA 8-9 H 4T
1Mleczak PawełKustra MajaGRACJA 8-9 H 4T
1Ochyra AleksanderBabik NataliaCUBANA 8-9 H 4T
1Pietruszka KrzysztofKuczera LenaGALA 8-9 H 4T
1Plezia KsaweryŚcieńska GabrielaKLASA 8-9 H 4T
1Kitor OliwierJanowska HannaGOLDEN DANCE 8-9 H 4T
1Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA 8-9 H 4T
1Kurczab KamilKieć RoksanaKLASA 8-9 H 4T
2Świerczek JanCharchan MajaGOLDEN DANCE 8-9 H 4T
2Żarów KarolTrzpis HelenaGALA 8-9 H 4T
2Ciupiński KarolTęczar OliwiaGASIEK 8-9 H 4T
2Dzerowicz WiktorDębiec JuliaGRACJA 8-9 H 4T
2Lampart DominikMolek ZofiaGASIEK 8-9 H 4T
2Lupa JanTracz GabrielaGASIEK 8-9 H 4T
2Wal FilipBuziak DariaGALA 8-9 H 4T
2Wołosz WiktorMaciołek JuliaGALA 8-9 H 4T