!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2017\" (PTT)
GLINOJECK K/PŁOŃSKA
Filtruj:
Kategorie:











1Szuba MichałGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
2Wolf GabrielRedlicka EdytaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C ST
3Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET TEAM 16-18 C ST
4Chodorowski BartoszSzczepanik Marta AgataRIVIERA 16-18 C ST
1Pycio SebastianZduńczyk PaulinaESKADRA 16-18 D LA
2Krzemiński MichałStaroń WeronikaSTEP DANCE 16-18 D LA
3Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL 16-18 D LA
4Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL 16-18 D LA
5Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM 16-18 D LA
6Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
7Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
8Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
1Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA 16-18 D ST
2Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
3Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 D ST
4Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL 16-18 D ST
5Kazimierczuk KarolWalkiewicz IzabelaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
6Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM 16-18 D ST
7Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
1Kazimierczuk KarolWalkiewicz IzabelaCENTRUM TAŃCA 16-18 E LA
2Śmiałkowski MikołajChochulska AmeliaROYAL DANCE 16-18 E LA
3Pietranik MikołajKrawczyk KlaudiaEMOTION 16-18 E LA
4Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
5Świętojański MateuszWyrzykowska KatarzynaJAREMI 16-18 E LA
1Śmiałkowski MikołajChochulska AmeliaROYAL DANCE 16-18 E ST
2Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
3Siedlecki DamianAdamska JuliaSTART 16-18 E ST
4Pietranik MikołajKrawczyk KlaudiaEMOTION 16-18 E ST
5Radwański MichałOlszewska DominikaSTART 16-18 E ST
6Świętojański MateuszWyrzykowska KatarzynaJAREMI 16-18 E ST
1Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 14-15 C LA
2Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS 14-15 C LA
3Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 14-15 C LA
1Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 14-15 C ST
2Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS 14-15 C ST
3Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART 14-15 C ST
4Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 14-15 C ST
1Łukasiewicz KarolMarciniak WiktoriaBLUE CLASSIC 12-13 G 4T
2Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP 12-13 G 4T
2Borowski KajetanBernacka AleksandraEGUROLLA DANCE STUDIO 12-13 G 4T
3Gaworek HubertDul PatrycjaSTART 12-13 G 4T
3Grabski JakubKleczkowska IzabelaCreative Dance 12-13 G 4T
3Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 12-13 G 4T
1Kłos WojciechKotowicz MartynaFAST-STEP 10-11 G 4T
2Laps JanGall AlicjaSZKOŁA TAŃCA BiT 10-11 G 4T
3Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 10-11 G 4T
3Dzięgielewski CyprianWięcławska AnnaSTART 10-11 G 4T
1Głuch JakubRybak JuliaCreative Dance 10-11 H 4T
1Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCreative Dance 10-11 H 4T
1Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 10-11 H 4T
2Kicek TomaszKalińska JuliaSTART 10-11 H 4T
2Wojciechowski KacperDmoch JuliaAKADEMIA TAŃCA 10-11 H 4T