!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 (PTT)
Siennica Różana k/Krasnegostawu
Filtruj:
Kategorie:















1Cacko ŁukaszBańska KatarzynaCORTE TOP DANCE 16-18 B LA
2Tyburek SzymonKnyś AnnaLIDER 16-18 B LA
3Zyglarski PiotrLato WeronikaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
4Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
1Repecki MichałTracz OliwiaMYKA 16-18 B ST
2Gura TomaszPieczykolan AgataMYKA 16-18 B ST
3Syk MarcinKajdaszuk PaulinaTAKT 16-18 B ST
4Misiak MateuszLampart SandraGALA 16-18 B ST
1Urbański RobertWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
2Matykiewicz ZbyszkoDenisiuk Julia KrystynaBRASIL 16-18 C LA
3Syk MarcinKajdaszuk PaulinaTAKT 16-18 C LA
4Citko DawidTworkowska AngelikaKADRYL 16-18 C LA
5Bilski KamilOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
1Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
2Tadla PawełJurewicz MonikaDŻET 16-18 C ST
3Miazga AmadeuszSiatka KamilaRYTM 16-18 C ST
4Bilski KamilOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
5STUKALENKO OLEKSIISAMCHYK NATALIIAWinner Club 16-18 C ST
6Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 C ST
1Gazda JanuszBroniecka NataliaLIDER 16-18 D LA
2Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE 16-18 D LA
3Lesiak GrzegorzWoźny Milena--- 16-18 D LA
4Drzazga DanielSendecka AleksandraSEMPRE 16-18 D LA
5Fronc JeremiaszŚlósarz MilenaKARISMA 16-18 D LA
6Bartoń AdamHermaniuk AlicjaCHOCHLIK 16-18 D LA
7Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 D LA
8Kretowicz KamilLubawska DominikaRYTM 16-18 D LA
9Daniec WiktorPradyszczuk WiktoriaRYTM 16-18 D LA
10Koguciuk MarcinGajewska JuliaRYTM 16-18 D LA
11Miazga AmadeuszSiatka KamilaRYTM 16-18 D LA
12Waszczuk KrzysztofWawrynek KatarzynaLIDER 16-18 D LA
13Hałaj SewerynParalusz RoksanaRYTM 16-18 D LA
14Obst PiotrHnydka AleksandraRYTM 16-18 D LA
15STUKALENKO OLEKSIISAMCHYK NATALIIAWinner Club 16-18 D LA
1Fronc JeremiaszŚlósarz MilenaKARISMA 16-18 D ST
2Bartoń AdamHermaniuk AlicjaCHOCHLIK 16-18 D ST
3Biela ErnestZajda DorotaBAWINEK 16-18 D ST
4Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE 16-18 D ST
5Kretowicz KamilLubawska DominikaRYTM 16-18 D ST
6Koguciuk MarcinGajewska JuliaRYTM 16-18 D ST
7Gałek AlbertWcisło AgnieszkaSEMPRE 16-18 D ST
8Obst PiotrHnydka AleksandraRYTM 16-18 D ST
9Citko DawidTworkowska AngelikaKADRYL 16-18 D ST
10Zając KacperPiszczela KlaudiaAKSEL 16-18 D ST
11Hałaj SewerynParalusz RoksanaRYTM 16-18 D ST
12Daniec WiktorPradyszczuk WiktoriaRYTM 16-18 D ST
1Krzemiński MichałStaroń WeronikaSTEP DANCE 16-18 E LA
2Cieślak WojciechMikusek Kamila--- 16-18 E LA
3Matuszek GrzegorzWysocka AleksandraAKSEL 16-18 E LA
4Górny MarcinKurdziel AngelikaLatino Dance Studio 16-18 E LA
5Drzazga KrzysztofSmoleń KatarzynaSEMPRE 16-18 E LA
6Szczepanik AdrianKsiążek MonikaGASIEK 16-18 E LA
7Berdzik PawełCeglarska EwelinaINES 16-18 E LA
8Goral MaciejOleszczak AnnaJUMP 16-18 E LA
9Brocławik DamianRogala AgnieszkaAKSEL 16-18 E LA
9Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 E LA
11Płocharz MichałBożek MagdalenaMYKA 16-18 E LA
12Gromek RafałPiasecka UrszulaMYKA 16-18 E LA
13Augusewicz PiotrWądołowska MonikaKADRYL 16-18 E LA
14Wnuk MaciejPanuciak EmiliaMYKA 16-18 E LA
15Zając KacperPiszczela KlaudiaAKSEL 16-18 E LA
1Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 E ST
2Płocharz MichałBożek MagdalenaMYKA 16-18 E ST
3Baran BogusławWróblewska JustynaSEMPRE 16-18 E ST
4Safin KamilFudali JoannaBAWINEK 16-18 E ST
5Berdzik PawełCeglarska EwelinaINES 16-18 E ST
6Pawlicki LeszekMazurkiewicz AdaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
7Augusewicz PiotrWądołowska MonikaKADRYL 16-18 E ST
7Wnuk MaciejPanuciak EmiliaMYKA 16-18 E ST
9Gromek RafałPiasecka UrszulaMYKA 16-18 E ST
10Brocławik DamianRogala AgnieszkaAKSEL 16-18 E ST
1Masłowski GrzegorzOrzeł EwelinaJUMP 16-18 F LA
2Zygmunt MikołajPłonka AleksandraMYKA 16-18 F LA
3Walczyna MateuszGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 F LA
4Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET TEAM 16-18 F LA
1Zygmunt MikołajPłonka AleksandraMYKA 16-18 F ST
2Walczyna MateuszGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 F ST
3Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET TEAM 16-18 F ST
1Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL 14-15 E 8T
2Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 14-15 E 8T
3Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 14-15 E 8T
4Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 14-15 E 8T
5Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 14-15 E 8T
6Wołoszyn JakubŁukasik IzabelaJUMP 14-15 E 8T
7Kretowicz DamianSabarańska DagmaraRYTM 14-15 E 8T
8Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE 14-15 E 8T
1Socha AdamDudek WiktoriaK-STUDIO 12-13 E 8T
2MARKEVYCH MAKSYMLYTVINENKO POLINAWinner Club 12-13 E 8T
3Gazda CezaryOrzeł OliwiaEM STUDIO 12-13 E 8T
4Górski JanGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 12-13 E 8T
5Paradysz KorneliuszLasek AleksandraGRACJA 12-13 E 8T
1Trysła KacperCebeńko MagdalenaA-Z 12-13 F 6T
2Kondrakiewicz MarcelSkottak MartaFAST-STEP 12-13 F 6T
3Kiszka MikołajPituch PolaJUMP 12-13 F 6T
4Wołoszyn KamilJaworska AleksandraJUMP 12-13 F 6T
5Reut DominikRusinek PatrycjaBALANS 12-13 F 6T
6Gałat JakubHawrył WiktoriaBALANS 12-13 F 6T
7Wójcik HubertMałys MagdaMAGIC-DANCE 12-13 F 6T
1Gałązka AleksKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 10-11 E 6T
2Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 10-11 E 6T
3Zdybel PiotrAmerla AleksandraTOP - ART 10-11 E 6T
4Pieklak PawełŻywicka PaulinaZAMEK 10-11 E 6T
5Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 10-11 E 6T