!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów (PTT)
CIECHANÓW
Filtruj:
Kategorie:















1Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
2Gapiński DominikBrodacka OlaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
3Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
4Łopatka PrzemysławOlczyk WeronikaBRASIL 16-18 B LA
1Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B ST
2Bernad MateuszLesińska AgataWIKA 16-18 B ST
3Maliszewski JakubCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
4Szymański BartłomiejKuśmierz BarbaraPROGRESS 16-18 B ST
1Szuba MichałGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
2Barłóg HubertLewandowska MarcelinaUKS DANCE ACADEMY 16-18 C LA
3Matykiewicz ZbyszkoAntos NataliaBRASIL 16-18 C LA
4Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET TEAM 16-18 C LA
5Maliszewski JakubCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
6Zając MateuszNiziołek NataliaBRASIL 16-18 C LA
7Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 C LA
8Jurczyk KrzysztofOniszk KamilaENJOY DANCE STUDIO 16-18 C LA
9Ślesicki ŁukaszGrzyb JuliaGOLD TEAM 16-18 C LA
1Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 C ST
2Barłóg HubertLewandowska MarcelinaUKS DANCE ACADEMY 16-18 C ST
3Szyszka MichałSzyszka MagdalenaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
4Chodorowski BartoszSzczepanik Marta AgataRIVIERA 16-18 C ST
5Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET TEAM 16-18 C ST
6Janiszewski MichałFiedorowicz InkaFAN 16-18 C ST
7Borsucki MateuszKostrowska EwelinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C ST
8Karwas EmilJanik KlaudiaJEDYNKA 16-18 C ST
1Jędrzejczak BartoszSołowiej KatarzynaELITE DANCE 16-18 D LA
2Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
3Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL 16-18 D LA
4Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL 16-18 D LA
5Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
6Janiszewski MichałFiedorowicz InkaFAN 16-18 D LA
7Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
1Jędrzejczak BartoszSołowiej KatarzynaELITE DANCE 16-18 D ST
2Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
3Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 D ST
4Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
5Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL 16-18 D ST
6Kazimierczuk KarolWalkiewicz IzabelaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
7Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
1Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
1Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET TEAM 16-18 E LA
1Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
2Siedlecki DamianAdamska JuliaSTART 16-18 E ST
3Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET TEAM 16-18 E ST
4Radwański MichałOlszewska DominikaSTART 16-18 E ST
1Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 12-13 E 8T
2Kotarba SzymonMróz MariaAKADEMIA TAŃCA 12-13 E 8T
3Boguszewski AdrianRachwał JuliaCreative Dance 12-13 E 8T
4Gaworek SzymonBiałołęcka KatarzynaSTART 12-13 E 8T
1Borowy MaksymilianJastrzębska ZuzannaKTT DUET 12-13 G 4T
2Tarwacki KacperJabłońska MichalinaROYAL DANCE STUDIO 12-13 G 4T
3Jędraszczak RadosławMaraszek MariaSTART 12-13 G 4T
1Hass BartoszBilińska NikolaSTART 10-11 E 6T
2Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART 10-11 E 6T
3Nowicki MarcelLipińska MajaSTART 10-11 E 6T
4Wajda JakubMachowska MajaFAN 10-11 E 6T
1Lynov VictorRomaniuk JuliaELITE DANCE 10-11 G 4T
1Rosiak Maksymilian MateuszWierzchowska AgataSTART 10-11 G 4T
2Dzięgielewski CyprianWięcławska AnnaSTART 10-11 G 4T
2Małecki FilipGrabowska BarbaraSHOW TIME 10-11 G 4T
3Tippe AleksanderSurus NadiaWIKA 10-11 G 4T
3Hill Aden JordanRomanowska JuliaSTART 10-11 G 4T
3Kłos WojciechKotowicz MartynaFAST-STEP 10-11 G 4T
1Żydaczewski JulianŻur DominikaAKADEMIA TAŃCA 10-11 H 4T
1Drecki DamianWychowaniak AnnaAKADEMIA TAŃCA 10-11 H 4T
1Grabiński MarcinJanczuk JuliaFAST-STEP 10-11 H 4T
1Końsko FranciszekOlesiejuk HannaIMPET TEAM 10-11 H 4T
1Wólkiewicz FilipModrzejewska MariaEGUROLLA DANCE STUDIO 10-11 H 4T
1Zajkowski MaciejOtocka MichalinaFAST-STEP 10-11 H 4T
2Dymowski KamilZaborowska JuliaSHOW TIME 10-11 H 4T
2Kamiński MarekKońsko AntoninaIMPET TEAM 10-11 H 4T
2Wilford JamesPieńkowska DorotaFAST-STEP 10-11 H 4T
1Demianiuk AdrianBuczyńska WeronikaSTUDIO TAŃCA WOLF 8-9 H 4T
1Ksybek MateuszRosiak AmeliaSTART 8-9 H 4T
1Szymański JanOlesiejuk NataliaIMPET TEAM 8-9 H 4T
2Chrząszczewski MarcelGorzechowska WiktoriaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 8-9 H 4T
2Krystkiewicz SzymonPiłkowska JuliaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 8-9 H 4T
2Piłkowski StanisławPiłkowska NataliaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 8-9 H 4T