!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej (PTT)
Skarżysko - Kamienna
Filtruj:
Kategorie:
















1Jędrasek TomaszSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
2Oberda JakubTracz OliwiaMYKA 16-18 B LA
3Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
4Skórski MarcelKrupa AngelikaRESPECT DANCE 16-18 B LA
5Józefowicz DanielIntrys JoannaBRASIL 16-18 B LA
1Machnio DamianSułkowska WeronikaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
2Niegowski MichałRychlica KatarzynaKTT DUET 16-18 C LA
3Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK 16-18 C LA
4Sitek SebastianChmielewska KamilaRESPECT DANCE 16-18 C LA
5Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraIMPET TEAM 16-18 C LA
6Urbański RobertWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
7Grobecki PrzemysławHonkisz WiktoriaSTARDANCE 16-18 C LA
8Bąk DominikHalczak JoannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
9Maliszewski JakubCybulska MonikaENJOY DANCE STUDIO 16-18 C LA
10Osiński MaciejJędrasek AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
11Ambroziak DominikŚwierczewska AnnaRESPECT DANCE 16-18 C LA
11Krawczyk PawełStachera WiktoriaBRASIL 16-18 C LA
13Bilski KamilOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
1Rokosz AdrianKot NataszaAKSEL 16-18 C ST
2Maliszewski JakubCybulska MonikaENJOY DANCE STUDIO 16-18 C ST
3Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraIMPET TEAM 16-18 C ST
4Grobecki PrzemysławHonkisz WiktoriaSTARDANCE 16-18 C ST
5Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
6Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK 16-18 C ST
7Sitek SebastianChmielewska KamilaRESPECT DANCE 16-18 C ST
8Krawczyk PawełStachera WiktoriaBRASIL 16-18 C ST
9Bilski KamilOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
10Ślesicki ŁukaszMaciejewska HannaBRASIL 16-18 C ST
11Ambroziak DominikŚwierczewska AnnaRESPECT DANCE 16-18 C ST
1Weronowski Miłosz JakubRut AmeliaRESPECT DANCE 16-18 D LA
2Wyroślak DariuszBroniecka NataliaLIDER 16-18 D LA
3Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 D LA
4Bartoń AdamHermaniuk AlicjaCHOCHLIK 16-18 D LA
5Dróżdż KamilBarańska MartaTICO 16-18 D LA
6Swend KrzysztofMazur PaulinaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
7Wolf GabrielRedlicka EdytaBRASIL 16-18 D LA
1Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 D ST
2Urbański RobertWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
3Bartoń AdamHermaniuk AlicjaCHOCHLIK 16-18 D ST
4Szota MateuszZinin JustynaCHA CHA 16-18 D ST
1Szczygieł DanielPiejko Olga GabrielaDŻET 14-15 C LA
2Szymczak MateuszTasinkevych AnastasiiaIMPET TEAM 14-15 C LA
3Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE 14-15 C LA
4Jaworski JakubWrzesień DariaRESPECT DANCE 14-15 C LA
5Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET TEAM 14-15 C LA
6Mohana AdamSiwko MarcelinaETIUDA 14-15 C LA
7Bolek MarcelDomagała OliwiaKIEPURA 14-15 C LA
8Kaczor WojciechKaczor AgnieszkaGASIEK 14-15 C LA
9Majos MichałZynek Oliwia NataliaKICK 14-15 C LA
10Ogonowski JakubCzaja JuliaTWIST 14-15 C LA
1Szymczak MateuszTasinkevych AnastasiiaIMPET TEAM 14-15 C ST
2Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA 14-15 C ST
3Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 14-15 C ST
4Szczygieł DanielPiejko Olga GabrielaDŻET 14-15 C ST
5Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE 14-15 C ST
6Kaczor WojciechKaczor AgnieszkaGASIEK 14-15 C ST
7Mohana AdamSiwko MarcelinaETIUDA 14-15 C ST
8Ogonowski JakubCzaja JuliaTWIST 14-15 C ST
9Jaworski JakubWrzesień DariaRESPECT DANCE 14-15 C ST
1Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 D LA
2Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 14-15 D LA
3Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 14-15 D LA
4Busiek JakubJeżyna OliwiaCENTRUM TAŃCA 14-15 D LA
5Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 14-15 D LA
6Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 14-15 D LA
7Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 14-15 D LA
8Królikowski-Różycki KamilGmochowska JustynaAKADEMIA TAŃCA 14-15 D LA
9Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER 14-15 D LA
10Płaneta JakubDziędzioł MagdalenaSAMBA 14-15 D LA
1Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 14-15 D ST
2Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 D ST
3Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 14-15 D ST
4Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER 14-15 D ST
5Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 14-15 D ST
6Płaneta JakubDziędzioł MagdalenaSAMBA 14-15 D ST
7Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 14-15 D ST
8Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET TEAM 14-15 D ST
9Wolf ŁukaszStachera WeronikaBRASIL 14-15 D ST
10Królikowski-Różycki KamilGmochowska JustynaAKADEMIA TAŃCA 14-15 D ST
11Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 14-15 D ST
1Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA 12-13 D LA
2Majcher KacperDejko WiktoriaCHOCHLIK 12-13 D LA
3Krochmal FilipNowak ZuzannaKICK 12-13 D LA
4Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA 12-13 D LA
5Dubielski MaciejKowalczyk JuliaETIUDA 12-13 D LA
6Demianiuk MaciejŁajca MariaBLUE CLASSIC 12-13 D LA
7Gromuł PrzemysławGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 12-13 D LA
1Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA 12-13 D ST
2Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA 12-13 D ST
3Demianiuk MaciejŁajca MariaBLUE CLASSIC 12-13 D ST
4Dubielski MaciejKowalczyk JuliaETIUDA 12-13 D ST
5Gromuł PrzemysławGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY 12-13 D ST
6Krochmal FilipNowak ZuzannaKICK 12-13 D ST
1Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
2Wijas JakubPosłowska JagodaKICK 12-13 E 8T
3Szewc MichałMazurkiewicz KatarzynaSAMBA 12-13 E 8T
4Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA 12-13 E 8T
5Janczy KacperŚlęp EmiliaSAMBA 12-13 E 8T
6Drogosz SzymonKwiecień EmiliaCHA CHA 12-13 E 8T
1Winiarski WiktorLelonek ZuzannaRESPECT DANCE 12-13 G 4T
2Soboń BartoszKłucjasz MajaESKADRA 12-13 G 4T
3Cieciura StanisławKokoszczyńska LidiaETIUDA 12-13 G 4T
3Piętak JakubChudzik JuliaRESPECT DANCE 12-13 G 4T
1Drogosz MateuszBryk MagdalenaCHA CHA 10-11 E 6T
2Schab ŁukaszWierzchowska KingaEMOTION 10-11 E 6T
3Raus Konrad JanDalle Mulle Laura MariaCHA CHA 10-11 E 6T
1Toporek NorbertDrabik KamilaRESPECT DANCE 10-11 H 4T
2Adamczyk OliwierZarychta ZuzannaCENTRUM TAŃCA 10-11 H 4T