!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl (PTT)
Łomianki
Filtruj:
Kategorie:




1Domański BartłomiejGrzegorczyk MartaAKADEMIA TAŃCA 16-18 A LA
2Maciołka Jan PiotrMaciołka AgnieszkaASTRA 16-18 A LA
3Lorek BartoszRudkowska Barbara--- 16-18 A LA
4Klekowski SewerynKowalczyk JuliaCANTINERO 16-18 A LA
5Górlicki KamilSzałowska KarolinaCENTRUM TAŃCA 16-18 A LA
6Gułaj SebastianWidz Marcelina--- 16-18 A LA
7Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA 16-18 A LA
8Filipowski MateuszPietrzyk SylwiaPOLISH CLUB 16-18 A LA
8Jesionek KarolGorczyca SylwiaLIDER 16-18 A LA
10Furman JakubGuzik MagdalenaIDEA 16-18 A LA
11Masłowski MieszkoFaber AgataMISTRAL 16-18 A LA
12Adamczyk DominikLasko DariaASTRA 16-18 A LA
13Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM 16-18 A LA
14Zhukov DmytroPluta DorotaDI SOMMA 16-18 A LA
15Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA 16-18 A LA
15Główka TomaszMycek AleksandraIGLICA 16-18 A LA
17Zdziech PrzemysławWojciechowska EwelinaCENTRUM TAŃCA 16-18 A LA
18Gawlik MichałWalczyk KarolinaCANTINERO 16-18 A LA
19Duda RobertChwastowska JoannaIDEA 16-18 A LA
19Mocek MateuszMocek MagdalenaSŁOŃCE 16-18 A LA
21Brzeziński PrzemysławFrankowska SandraRONDO 16-18 A LA
21Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO 16-18 A LA
23Bednarczuk MateuszKondrat KlaudynaIGLICA 16-18 A LA
24Bigosiński KacperFrach JuliaZORBA 16-18 A LA
24Budzik TomaszBartoszek Aleksandra--- 16-18 A LA
26Piotrowski PatrykMazur AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 A LA
27Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA 16-18 A LA
28Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA 16-18 A LA
28Bienert PawełGurazda Paula--- 16-18 A LA
28Cygroń PiotrKrzysztofczyk KarolinaRONDO 16-18 A LA
31Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM 16-18 A LA
31Jabłoński DariuszPokorska AdaKADRYL 16-18 A LA
31Kądziela ErykPotaczek SylwiaFANTAZJA 16-18 A LA
34Miśkiewicz MaciejJarecka EmiliaEVOLUTION 16-18 A LA
34Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO 16-18 A LA
34Miechowicz DominikGąsior NataliaMARENGO 16-18 A LA
37Maryniowski MaciejNiziołek KorneliaMAGIC-DANCE 16-18 A LA
38Duda MaciejPiwowarczyk JoannaIDEA 16-18 A LA
38Nowak PatrykWanot AdriannaSŁOŃCE 16-18 A LA
40Bator FilipDederko MagdalenaST DOBROWOLSCY 16-18 A LA
40Cacko ŁukaszKosmalska AnetaCORTE TOP DANCE 16-18 A LA
40Kaczałko TomaszGromadzka SaraKS DANCE MIX 16-18 A LA
40Kowalczyk Jan SławomirKucharczyk AnnaZORBA 16-18 A LA
40Sakun FedorCieślak PatrycjaCIEŚLAK 16-18 A LA
40Zajkowski KamilPoniatowicz KarolinaKADRYL 16-18 A LA
46Pietryjas DanielSzarkowicz SoniaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 A LA
47Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM 16-18 A LA
47Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL 16-18 A LA
1Dudzik OliwerKraska KlaudiaAKSEL 16-18 B LA
2Artelik SzymonGrabowska JuliaDANCECLUB 16-18 B LA
3Czopiński KonradKowalewska PaulinaZAMEK 16-18 B LA
4Karkosz FilipChocian CarmenASTRA 16-18 B LA
5Pawlak KamilRafińska KlaudiaCORTE TOP DANCE 16-18 B LA
6Nowacki AdrianMoskała JaninaPOLISH CLUB 16-18 B LA
7Zakrzewski SzymonGiesek JuliaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 16-18 B LA
8Mospan MateuszMajgier MartynaMERENGUE 16-18 B LA
9Ujczak PawełDrobna AleksandraIGLICA 16-18 B LA
10Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka JoannaBRASIL 16-18 B LA
11Danielewicz MikołajRoszkowska MariaDREAM 16-18 B LA
11Śledź KarolDomaradzka JuliaIGLICA 16-18 B LA
13Repecki MichałGura AlicjaMYKA 16-18 B LA
14Trochymiuk SebastianStanilewicz AgataZAMEK 16-18 B LA
15Piotrowski WojciechKrawczyk Małgorzata--- 16-18 B LA
16Korbanek SzymonKorbanek KorneliaKS DANCE MIX 16-18 B LA
17Wójcik ChristofSojska KarolinaDANCECLUB 16-18 B LA
18Ciok MichałMitka Katarzyna--- 16-18 B LA
19Chmurzyński AleksanderPółtorak KarolinaFANTAZJA 16-18 B LA
19Srebro JakubKawa Klaudia--- 16-18 B LA
19Świniarski MarcinSobczak AnetaSTARDANCE 16-18 B LA
22Hull AndrzejKucharczyk BarbaraIDEA 16-18 B LA
23Figaszewski WaldemarTronczyńska AgnieszkaDANCECLUB 16-18 B LA
24Janakowski MaciejCzerczak Karolina -ESKADRA 16-18 B LA
25Pałaszewski RafałFicner AleksandraBRASIL 16-18 B LA
26Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
27Cygan JakubKuźniar DariaAKSEL 16-18 B LA
27Iwaszuk MateuszKorzeniowska AnnaST JABCZYŃSKA 16-18 B LA
27Nowak KamilBaran KingaPLĄS 16-18 B LA
30Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA 16-18 B LA
30Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL 16-18 B LA
32Ortyl DamianŁukaszek IzabelaGALA 16-18 B LA
33Gąsiorek PatrykZinkiewicz JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
34Łabiński WojciechZielazek AnnaST MAJEWSKI Krzysztof 16-18 B LA
34Biały TomaszSzafran WeronikaSŁOŃCE 16-18 B LA
36Jędrasek TomaszSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
36Ryterski DanielMaćkała EmiliaST MAJEWSKI Krzysztof 16-18 B LA
36Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM 16-18 B LA
39Kłosowski MarcinŁaźnia KamilaST CIEPŁY 16-18 B LA
39Styś SzymonMichalska IgaPOLISH CLUB 16-18 B LA
39Ziuziański AleksanderSkrolecka AgataMARENGO 16-18 B LA
42Romerowicz KamilWierzbińska KingaAKADEMIA TAŃCA 16-18 B LA
42Wójcik SzymonMikołajska ZofiaIMPULS 16-18 B LA
44Redlecki FryderykMach MartynaRYTM 16-18 B LA
44Larwa KamilNasalska IzabelaLIDER 16-18 B LA
44Oberda JakubTracz OliwiaMYKA 16-18 B LA
47Wilczyński JakubSzczudło MonikaIMPULS 16-18 B LA
48Kycia MateuszMaćkała PaulinaST MAJEWSKI Krzysztof 16-18 B LA
48WalatFTS PiotrKowalska Julia--- 16-18 B LA
50Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA 16-18 B LA
50Duda MichałPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B LA
52Rosiak PrzemysławAntos NataliaBRASIL 16-18 B LA
52Rylewicz JarosławGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B LA
54Uller MateuszZawadzka EwelinaDANCECLUB 16-18 B LA
55Rozborski DominikTraciak OliwiaDŻET 16-18 B LA
56Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 B LA
57Drążewski NikodemPiekarska AgnieszkaKS DANCE MIX 16-18 B LA
57Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA 16-18 B LA
59Józefowicz DanielIntrys JoannaBRASIL 16-18 B LA
59Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA 16-18 B LA
61Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET 16-18 B LA
62Słoma MariuszKowal JoannaRIVIERA 16-18 B LA
1Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
2Grzywaczewski WiktorKosińska MajaSUKCES 16-18 C LA
3Jasiński JakubWaszczuk MajaASTRA 16-18 C LA
4Machnio DamianSułkowska WeronikaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
5Gapiński DominikBrodacka OlaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 C LA
6Niegowski MichałRychlica KatarzynaKTT DUET 16-18 C LA
7Gryboś BartoszStolarska IvettaKIEPURA 16-18 C LA
8Czarnik KamilKudzielko ZuzannaKIEPURA 16-18 C LA
8Kwiecień KonradRachwał MagdalenaBAWINEK 16-18 C LA
8Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK 16-18 C LA
11Błaszczak PiotrTomala GabrielaPASJA 16-18 C LA
12Rogozik JakubJahel SaraCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
13Zakrzewski DorianZielińska BeataFORUM 16-18 C LA
14Hamulecki Krzysztof MarcinŻmuda AleksandraATHINA 16-18 C LA
15Maliszewski JakubCybulska MonikaENJOY DANCE STUDIO 16-18 C LA
16Sajdak JerzyPiętal OlaASTRA 16-18 C LA
17Krzeszowiak JerzySchmidt KarolinaEVOLUTION 16-18 C LA
18Głowacki RafałPietrucha - Głowacka JustynaAKSEL 16-18 C LA
18Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM 16-18 C LA
20Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA 16-18 C LA
21Stolarczyk SzymonPszczoła NataliaALFA-ASTRA 16-18 C LA
22Toczko PatrykRot AgataALFA-ASTRA 16-18 C LA
23Waśniewski JakubSzumacher PatrycjaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 16-18 C LA
24Jurczyk KrzysztofOniszk KamilaIMAGE 16-18 C LA
24Woźniak PawełŁokińska JuliaTAKT 16-18 C LA
26Rosiński HubertSobolewska KarolinaSHOW TIME 16-18 C LA
27Konarzewski JakubPietrzykowska NataliaALFA-ASTRA 16-18 C LA
28Grzybowski MarekDębowska Barbara JoannaBAWINEK 16-18 C LA