!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas (PTT)
Cmolas
Filtruj:
Kategorie:






















1Mospan MateuszMajgier MartynaMERENGUE 16-18 B LA
2Kmita SebastianRej PatrycjaSKT STYL 16-18 B LA
3Węklar MiłoszJurczak AnnaGRACJA 16-18 B LA
4Srebro JakubKawa Klaudia--- 16-18 B LA
5Nazaruk MichałMorbitzer Justyna--- 16-18 B LA
6Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL 16-18 B LA
7Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET TEAM 16-18 B LA
8Ortyl DamianŁukaszek IzabelaGALA 16-18 B LA
9Kasza KonradSkiba Wiktoria SandraGALA 16-18 B LA
10Sączawa MateuszJurewicz MonikaDŻET 16-18 B LA
11Płodzień HubertKuryś MartynaDŻET 16-18 B LA
12Rozborski DominikTraciak OliwiaDŻET 16-18 B LA
13Karliński KamilGrempka AnnaEVOLUTION 16-18 B LA
1Nazaruk MichałMorbitzer Justyna--- 16-18 B ST
2Węklar MiłoszJurczak AnnaGRACJA 16-18 B ST
3Kudra MichałPijar BeataZŁOTA PARA 16-18 B ST
4Koniarz TomaszCiślak AgataBAWINEK 16-18 B ST
5Kowaliczek MichałGancarz NataliaBAWINEK 16-18 B ST
6Potyrała JakubKornaś Urszula PaulinaAXIS 16-18 B ST
7Rozborski DominikTraciak OliwiaDŻET 16-18 B ST
8Chuchro SzymonPijar KarolinaZŁOTA PARA 16-18 B ST
8Karliński KamilGrempka AnnaEVOLUTION 16-18 B ST
10Płodzień HubertKuryś MartynaDŻET 16-18 B ST
1Rapacz Marcin ZbigniewNapiórkowska Adrianna EwaBAWINEK 16-18 D LA
2Malinowski MikołajBrzezińska AleksandraGALA 16-18 D LA
3Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaSKT STYL 16-18 D LA
1Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaSKT STYL 16-18 D ST
2Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia KarolinaBAWINEK 16-18 D ST
3Rapacz Marcin ZbigniewNapiórkowska Adrianna EwaBAWINEK 16-18 D ST
1Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE 16-18 E LA
2Jastrzębski JarosławMachaj JadwigaSEMPRE 16-18 E LA
3Synowiec WiktorStachowicz KarolinaELIDA 16-18 E LA
4Bartyzel JakubKuroczko AleksandraSAMBA 16-18 E LA
5Zając KacperPiszczela KlaudiaAKSEL 16-18 E LA
6Pałac SylwesterKsiążek MonikaSIGNUM DANCE 16-18 E LA
1Jastrzębski JarosławMachaj JadwigaSEMPRE 16-18 E ST
2Synowiec WiktorStachowicz KarolinaELIDA 16-18 E ST
3Zając KacperPiszczela KlaudiaAKSEL 16-18 E ST
4Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE 16-18 E ST
5Bartyzel JakubKuroczko AleksandraSAMBA 16-18 E ST
6Pałac SylwesterKsiążek MonikaSIGNUM DANCE 16-18 E ST
1Kotkowski KewinRubik IgaSUKCES 14-15 D LA
2Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK 14-15 D LA
3Górniak JerzyStruzik LidiaNOWY STYL 14-15 D LA
4Szczygieł DanielPiejko Olga GabrielaDŻET 14-15 D LA
5Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE 14-15 D LA
6Bała JakubMatuszczyk AlicjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 D LA
7Stępień JarosławGrodzińska DominikaArtDance 14-15 D LA
8Kaczmarski KamilSzkutnik NataliaSAMBA 14-15 D LA
8Niedźwiedź JakubTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
10Węgierek MateuszMichoń AleksandraGALA 14-15 D LA
11Schultz MichałOlejnik SaraA+S 14-15 D LA
11Nenutil MaciejBuś DominikaSAMBA 14-15 D LA
13Chuchro WojciechŻymuła WeronikaZŁOTA PARA 14-15 D LA
13Łygas JakubDrabik GabrielaSAMBA 14-15 D LA
1Górniak JerzyStruzik LidiaNOWY STYL 14-15 D ST
2Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK 14-15 D ST
3Kotkowski KewinRubik IgaSUKCES 14-15 D ST
4Szczygieł DanielPiejko Olga GabrielaDŻET 14-15 D ST
5Kaczmarski KamilSzkutnik NataliaSAMBA 14-15 D ST
6Chuchro WojciechŻymuła WeronikaZŁOTA PARA 14-15 D ST
7Bała JakubMatuszczyk AlicjaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 D ST
8Łygas JakubDrabik GabrielaSAMBA 14-15 D ST
9Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE 14-15 D ST
10Węgierek MateuszMichoń AleksandraGALA 14-15 D ST
11Stępień JarosławGrodzińska DominikaArtDance 14-15 D ST
12Niedźwiedź JakubTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
13Nenutil MaciejBuś DominikaSAMBA 14-15 D ST
14Schultz MichałOlejnik SaraA+S 14-15 D ST
1Ślusarczyk KrzysztofGębala MartaArtDance 14-15 E 8T
2Korczyński OskarBoras AleksandraMYKA 14-15 E 8T
3Bosak KamilKolisz DominikaGALA 14-15 E 8T
4Płocharz MichałBożek MagdalenaMYKA 14-15 E 8T
5Nośko MateuszJacek MartynaAKSEL 14-15 E 8T
6Dudek KacperMartowicz MajaGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
7Mardacz JakubPietrucha GabrielaDŻET 14-15 E 8T
1Cisiński-Nguyen KrystianSurdel EwaELIDA 14-15 F 6T
2Kaszuba DawidWarchoł AleksandraST CIEPŁY 14-15 F 6T
3Michalik WojciechPfajfer JuliaFORUM 14-15 F 6T
4Tomczyk JakubBartyzel JulitaSAMBA 14-15 F 6T
5Południak JakubBialic KarolinaSIGNUM DANCE 14-15 F 6T
6Widerski MichałStelmach OliwiaSAMBA 14-15 F 6T
1Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA 12-13 D LA
2Boczar KacperKozłowska WiktoriaAKSEL 12-13 D LA
3Ogonowski JakubCzaja JuliaTWIST 12-13 D LA
4Rybka KonradSosińska JuliaTAKT 12-13 D LA
5Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 12-13 D LA
6Król SzymonMałochleb LiliannaKLASA 12-13 D LA
7Sohling NorbertGreczycho KamilaZŁOTA PARA 12-13 D LA
8Łyszczarz BartoszCwynar WiktoriaDŻET 12-13 D LA
9Mytych SzymonDec EwelinaDŻET 12-13 D LA
10Dziadosz KacperPelczar WeronikaGRACJA 12-13 D LA
11Krempa PawełNiziołek NataliaTAKT 12-13 D LA
12Rojowiec KrzysztofPawełek GabrielaGASIEK 12-13 D LA
13Gęśla JakubBuniowska AleksandraJUST DANCE 12-13 D LA
1Król SzymonMałochleb LiliannaKLASA 12-13 D ST
2Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA 12-13 D ST
3Ogonowski JakubCzaja JuliaTWIST 12-13 D ST
4Sohling NorbertGreczycho KamilaZŁOTA PARA 12-13 D ST
5Dziadosz KacperPelczar WeronikaGRACJA 12-13 D ST
6Rybka KonradSosińska JuliaTAKT 12-13 D ST
7Mytych SzymonDec EwelinaDŻET 12-13 D ST
8Boczar KacperKozłowska WiktoriaAKSEL 12-13 D ST
8Gęśla JakubBuniowska AleksandraJUST DANCE 12-13 D ST
8Łyszczarz BartoszCwynar WiktoriaDŻET 12-13 D ST
11Krempa PawełNiziołek NataliaTAKT 12-13 D ST
11Rojowiec KrzysztofPawełek GabrielaGASIEK 12-13 D ST
1Bury JakubOrłowska ZuzannaAKSEL 12-13 E 8T
2Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 12-13 E 8T
3Amano MarioSzpond KlaudiaAT MICZAŁOWSCY 12-13 E 8T
4Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE 12-13 E 8T
5Różanka IgorPanek AleksandraKLASA 12-13 E 8T
6Krochmal FilipNowak ZuzannaKICK 12-13 E 8T
7Rałowski MiłoszKubas WeronikaGASIEK 12-13 E 8T
8Miara KacperKorpal AgataGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
1Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 12-13 F 6T
2Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL 12-13 F 6T
3Kozieja PiotrGosztyła MichalinaSAMBA 12-13 F 6T
4Furtek DawidPasieka JuliaGRACJA 12-13 F 6T
5Złamaniec RafałSkóra MartynaAKSEL 12-13 F 6T
6Szewc MichałMazurkiewicz KatarzynaSAMBA 12-13 F 6T
7Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET 12-13 F 6T
8Krupa PiotrRżany AleksandraELIDA 12-13 F 6T
9Łobos DominikDrozd WeronikaSHOW DANCE 12-13 F 6T
10Wijas JakubPosłowska JagodaKICK 12-13 F 6T
11Wojnar KrystianHaba AgataAKSEL 12-13 F 6T
12Żuczek OskarMądry EmiliaGALA 12-13 F 6T
13Tomczyk RafałAndreasik ElizaSAMBA 12-13 F 6T
14Mida DawidMida PaulinaAXIS 12-13 F 6T
1Hałun DominikHałun GabrielaKLASA 10-11 E 6T
2Mierzwa OskarMytkoś OliwiaZŁOTA PARA 10-11 E 6T
3Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE 10-11 E 6T
4Kłoda KacperBara OliwiaTAKT 10-11 E 6T
5Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE 10-11 E 6T
6Sycz BartoszLewkowicz AleksandraAT MICZAŁOWSCY 10-11 E 6T
7Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE 10-11 E 6T
8Mazur BartoszTotoń KamilaTAKT 10-11 E 6T
9Janczy KacperŚlęp EmiliaSAMBA 10-11 E 6T
10Paradysz KorneliuszPotocka NataliaGRACJA 10-11 E 6T
1Barłoga KajetanRyś WiktoriaAKSEL 10-11 F 6T
2Wołczański MichałPelczar EmiliaGRACJA 10-11 F 6T
3Ruszel TymoteuszRogoziewicz NadiaGASIEK 10-11 F 6T
4Świątek BartoszCzub WeronikaGRACJA 10-11 F 6T
5Zydroń SzymonPopiołek JuliaKLASA 10-11 F 6T
6Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA 10-11 F 6T
7Dziereń KamilSzpunar AnnaKIEPURA 10-11 F 6T
8Fehr MichałNowak MariaGRACJA 10-11 F 6T
9Chruściel MateuszBatko MartynaKLASA 10-11 F 6T
10Sołopa ŁukaszBulwa DominikaSAMBA 10-11 F 6T
11Konczewski KacperKokocińska AmeliaGASIEK 10-11 F 6T
12Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 10-11 F 6T
13Płodzień AdrianSaja OliwiaSAMBA 10-11 F 6T
14Mida DominikFranus EmiliaAXIS 10-11 F 6T
15Włodarczyk PatrykOgar NataszaKLASA 10-11 F 6T
16Skóra DawidMachała MajaELIDA 10-11 F 6T
17Bogacz SewerynKrawczyk DariaSHOW DANCE 10-11 F 6T
17Garko KamilGrucela MajaAKSEL 10-11 F 6T
19Drogosz SzymonKwiecień EmiliaCHA CHA 10-11 F 6T
20Pliszka MiłoszWoźniak EmiliaJUST DANCE 10-11 F 6T
1Grącki ArturWnuk-Janusz NikolaAKSEL 10-11 G 4T
1Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 10-11 G 4T
2Kotowski GracjanSochacka HannaSHOW DANCE 10-11 G 4T
3Zawierucha WiktorMrozowska GabrielaELIDA 10-11 G 4T
3Sitarz KarolPopiel MartynaGRACJA 10-11 G 4T
1Burghardt NorbertJaworska JuliaGALA 10-11 H 4T
1Miga SebastianWachta LiwiaELIDA 10-11 H 4T
2Kukulski MaciejJajkiewicz KamilaELIDA 10-11 H 4T
2Kulig KajetanPaszkiewicz WiktoriaSHOW DANCE 10-11 H 4T
1Mazur PiotrKubas SandraGASIEK 8-9 F 6T
2Pięciak OliwierMarszałek MartynaGRACJA 8-9 F 6T
3Wacławski SzymonFrydrych MilenaGRACJA 8-9 F 6T
4Drogosz MateuszBryk MagdalenaCHA CHA 8-9 F 6T
5Płaza MaciejŚnieżek KingaGRACJA 8-9 F 6T
6Mika MiłoszPasterz OliwiaKLASA 8-9 F 6T
1Bazylak MikołajKrempa NataliaTAKT 8-9 G 4T
1Mądry WiktorJanusz OliwiaGALA 8-9 G 4T
1Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 8-9 G 4T
2Rybka JakubBździkot NinaTAKT 8-9 G 4T
2Frydrych BartoszTatrzańska NataliaGRACJA 8-9 G 4T
2Lebida OskarDudek AnnaTAKT 8-9 G 4T
3Breński AntoniBiały JuliaSTARDANCE 8-9 G 4T
3Górka IgorWróblewska UrszulaAKSEL 8-9 G 4T
3Kołodziej OskarLazarowicz RoksanaSTARDANCE 8-9 G 4T
3Niedbała KacperPiskor AleksandraTAKT 8-9 G 4T
3Paduch MarcinMadej NadiaGALA 8-9 G 4T
3Proszowski HubertDydo EmiliaSTARDANCE 8-9 G 4T
1Ochab Gracjan PiotrCieniek AleksandraAKSEL 8-9 H 4T
1Trzpis MaciejMajewska KatarzynaGALA 8-9 H 4T
1Wójcik JakubKaszuba AleksandraAKSEL 8-9 H 4T
1Jezo JakubDrozd MariaGRACJA 8-9 H 4T
1Grata NikodemPelc NikolaAKSEL 8-9 H 4T
1Kowal JakubKulig MariaAKSEL 8-9 H 4T
1Marcićkiewicz PatrykZielińska ZuzannaGALA 8-9 H 4T
2Maziarz DominikŁakomy NataliaTAKT 8-9 H 4T
2Muras SzymonOgiba MartynaGALA 8-9 H 4T
2Płaza NadiaMicek ZuzannaSHOW DANCE 8-9 H 4T