!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
GRAND PRIX SENIOR Szczecin 2017 (PTT)
Szczecin
Filtruj:
Kategorie:






















1Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA Senior III C LA
2Tygielski JarosławTygielska MałgorzataŁódzki Dom Kultury Senior III C LA
3Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński Senior III C LA
4Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR Senior III C LA
5Nowak KrzysztofNowak DanutaUKTS LEW Senior III C LA
6Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaSTUDIO DANCE CLUB Senior III C LA
7Falandysz LechOlszańska AgnieszkaTANGO Senior III C LA
1Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA Senior III C ST
2Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME Senior III C ST
3Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR Senior III C ST
4Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM Senior III C ST
5Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaSTUDIO DANCE CLUB Senior III C ST
6Nowak KrzysztofNowak DanutaUKTS LEW Senior III C ST
7Falandysz LechOlszańska AgnieszkaTANGO Senior III C ST
1Paluszkiewicz JanTomczak BarbaraDZIUPLA Senior III E LA
2Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński Senior III E LA
3Grygiel AndrzejGrygiel DorotaSŁOŃCE Senior III E LA
4Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA Senior III E LA
5Roszko JerzyRoszko TeresaELITE DANCE Senior III E LA
6Klimas RomanKlimas MariaFINEZJA Senior III E LA
7Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA Senior III E LA
1Serafin ArturSerafin AlicjaALFA-ASTRA Senior III E ST
2Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT Senior III E ST
3Jaguszewski MarekJaguszewska GrażynaFAN Senior III E ST
4Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński Senior III E ST
5Żołądziejewski ZbigniewGanecka MałgorzataGRACJA Senior III E ST
6Roszko JerzyRoszko TeresaELITE DANCE Senior III E ST
7Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA Senior III E ST
8Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA Senior III E ST
9Klimas RomanKlimas MariaFINEZJA Senior III E ST
1Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaALEX Senior III F LA
2Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA Senior III F LA
3Małek AndrzejMałek SylwiaŁódzki Dom Kultury Senior III F LA
4Szajkowski JanSzajkowska HelenaGRACJA Senior III F LA
5Cukier SławomirCukier WiktoriaASTRA Senior III F LA
1Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaALEX Senior III F ST
2Jaguszewski MarekJaguszewska GrażynaFAN Senior III F ST
3Małek AndrzejMałek SylwiaŁódzki Dom Kultury Senior III F ST
4Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA Senior III F ST
5Cukier SławomirCukier WiktoriaASTRA Senior III F ST
6Szajkowski JanSzajkowska HelenaGRACJA Senior III F ST
1Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO Senior III OPEN LA
2Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA Senior III OPEN LA
3Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior III OPEN LA
4Tygielski JarosławTygielska MałgorzataŁódzki Dom Kultury Senior III OPEN LA
5Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME Senior III OPEN LA
6Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński Senior III OPEN LA
7Juszczyk ZdzisławFassa WandaNOVOMEX Senior III OPEN LA
1Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO Senior III OPEN ST
2Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior III OPEN ST
3Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA Senior III OPEN ST
4Stańczyk JerzyStańczyk AnnaNDK Senior III OPEN ST
5Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME Senior III OPEN ST
1Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior II C LA
2Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK Senior II C LA
3Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaTABOR Senior II C LA
4Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER Senior II C LA
5Tworek PiotrIzydorczyk-Tworek AnnaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI Senior II C LA
6Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA Senior II C LA
1Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK Senior II C ST
2Pałka TomaszKozłowska EdytaCIEŚLAK Senior II C ST
3Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaTABOR Senior II C ST
4Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior II C ST
5Sikorski DariuszSikorska AlinaASTRA Senior II C ST
1Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaTABOR Senior II E ST
2Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA Senior II E ST
3Cieplicki WładysławNieścior DorotaST ALEKSANDRA URBAN Senior II E ST
4Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA Senior II E ST
5Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA Senior II E ST
6Sikorski DariuszSikorska AlinaASTRA Senior II E ST
7Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior II E ST
8Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaASTRA Senior II E ST
9Jaszczyński JanRudnicka MałgorzataDANCE TEAM Senior II E ST
1Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA Senior II F LA
2Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaASTRA Senior II F LA
3Zborowski WojciechZborowska BeataASTRA Senior II F LA
4Borkowski AdamBorkowska SylwiaASTRA Senior II F LA
5Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA Senior II F LA
6Jabłoński PiotrJabłońska SylwiaALFA-ASTRA Senior II F LA
7Grodecki PawełGrodecka RenataASTRA Senior II F LA
8Jaszczyński JanRudnicka MałgorzataDANCE TEAM Senior II F LA
8Pakuła RobertBogdańska-Pakuła ŻanetaASTRA Senior II F LA
10Sroka Paweł IreneuszBartłomowicz-Sroka MagdalenaASTRA Senior II F LA
1Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaASTRA Senior II F ST
2Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA Senior II F ST
3Jabłoński PiotrJabłońska SylwiaALFA-ASTRA Senior II F ST
4Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA Senior II F ST
5Borkowski AdamBorkowska SylwiaASTRA Senior II F ST
6Jaszczyński JanRudnicka MałgorzataDANCE TEAM Senior II F ST
7Grodecki PawełGrodecka RenataASTRA Senior II F ST
1Rybarczyk ZbigniewSchmidt AnkeTSZ Blau-Gold Senior II OPEN ST
2Popa KrzysztofPopa JolantaKlub Sportowy Polski Taniec Senior II OPEN ST
3Basak JarosławBasak BeataGEMAR Senior II OPEN ST
4Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK Senior II OPEN ST
5Pałka TomaszKozłowska EdytaCIEŚLAK Senior II OPEN ST
6Oruba AndrzejKobylańska AgnieszkaBLUE CLASSIC Senior II OPEN ST
1Burlaga RobertWitkowska KatarzynaMARGO Senior I C LA
2Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA Senior I C LA
3Gałecki MarcinGałecka NataliaFINEZJA Senior I C LA
4Frydrych PiotrWieczorek-Stawicka MartaCORTE TOP DANCE Senior I C LA
1Rosik KarolLaurowska AnnaESENS Senior I C ST
2Gałecki MarcinGałecka NataliaFINEZJA Senior I C ST
3Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA Senior I C ST
4Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA Senior I C ST
1Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA Senior I E LA
2Wiczyński RafałZamelczyk AgnieszkaDANCE CENTER Senior I E LA
3Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA Senior I E LA
4Grodecki PawełGrodecka RenataASTRA Senior I E LA
5Sikorski DariuszSikorska AlinaASTRA Senior I E LA
6Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaASTRA Senior I E LA
7Jaszczyński JanRudnicka MałgorzataDANCE TEAM Senior I E LA
1Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA Senior I E ST
2Okulicz-Kozaryn JarosławOkulicz-Kozaryn MagdalenaIMPRESSIONANTE Senior I E ST
3Frydrych PiotrWieczorek-Stawicka MartaCORTE TOP DANCE Senior I E ST
1Kalla MieczysławNowak KamilaASTRA LUNA Senior I F LA
2Wiczyński RafałZamelczyk AgnieszkaDANCE CENTER Senior I F LA
3Marzec ŁukaszMarzec KarolinaALFA-ASTRA Senior I F LA
1Okulicz-Kozaryn JarosławOkulicz-Kozaryn MagdalenaIMPRESSIONANTE Senior I F ST
2Marzec ŁukaszMarzec KarolinaALFA-ASTRA Senior I F ST
1Bartecki ŁukaszPawlak MałgorzataSŁOŃCE Senior I OPEN LA
2Popa KrzysztofPopa JolantaKlub Sportowy Polski Taniec Senior I OPEN LA
3Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior I OPEN LA
4Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN LA
5Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK Senior I OPEN LA
6Tworek PiotrIzydorczyk-Tworek AnnaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI Senior I OPEN LA
7Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaTABOR Senior I OPEN LA
8Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER Senior I OPEN LA