!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic (PTT)
Hala MOSIR Pabianice
Filtruj:
Kategorie:















1Stawiński JanPawełczyk MagdalenaJEDYNKA Senior II E ST
2Kudra ArkadiuszKudra MarzenaESKADRA Senior II E ST
1Pik DamianBujak ZuzannaCANTINERO 16-18 B LA
2Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 16-18 B LA
3Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA 16-18 B LA
1Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA 16-18 B ST
2Skrobisz EmanuelKlekot KarolinaZORBA 16-18 B ST
3Piotrowski WojciechRasz NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 B ST
4Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA 16-18 B ST
5Burdziuk OlafWiatrowska JuliaDZIUPLA 16-18 B ST
6Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA 16-18 B ST
7Jędro JacekJędro EmilianaFINEZJA 16-18 B ST
1Burdziuk OlafWiatrowska JuliaDZIUPLA 16-18 C LA
2Jakubowski FilipAndrzejewska WiktoriaDREAM 16-18 C LA
1Pycio SebastianMatusiak AgataESKADRA 16-18 C ST
2Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 16-18 C ST
3Jakubowski FilipAndrzejewska WiktoriaDREAM 16-18 C ST
1Pankratz AleksanderBosak AgataRS 16-18 D LA
2Sobieraj MaciejStężała AleksandraETIUDA 16-18 D LA
3Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 16-18 D LA
4Morawiec WiktorStadnik WiktoriaA + S Kleszczów 16-18 D LA
1Rabenda MichałKot AdriannaPerfect Show Łódź 16-18 E LA
2Shah PruthviSaghateljan KiaraDRAGON'S DANCE Warszawa 16-18 E LA
3Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA 16-18 E LA
4Kołodziej MaciejJaniszewska JoannaETIUDA 16-18 E LA
5Halicki MichałOgińska Maja AnnaS.T. Krystian Krzemiński 16-18 E LA
6Hawryluk MarcinŻywiołowska ZuzannaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI 16-18 E LA
1Klimaszewski StanisławBarabasz MonikaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI 16-18 E ST
2Poślad JanMandelska MajaS.T. Krystian Krzemiński 16-18 E ST
1Grala KacperCisłowska IgaESKADRA 14-15 F 6T
2Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW 14-15 F 6T
3Zubrycki TymonWójcik KarolinaViva Dance Łódź 14-15 F 6T
4Mularczyk FilipPaczyńska MariolaEMOTION 14-15 F 6T
5Śmiałek FranciszekGajownik IzabelaRS 14-15 F 6T
1Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA 12-13 E 8T
2Otręba MateuszPiur MajaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
3Jankowski KsaweryUtrata WiktoriaEMOTION 12-13 E 8T
4Karasiak PiotrArinkina AnhelinaESKADRA 12-13 E 8T
5Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW 12-13 E 8T
6Kwiatkowski AdamMarynowska PolaZORBA 12-13 E 8T
7Czarnecki MarcelBuczyńska DominikaDCS BRWINÓW 12-13 E 8T
1Sobierski AdrianKowalska JagodaCANTINERO 12-13 F 6T
2Mołdowski LeonPawlik EmiliaCANTINERO 12-13 F 6T
3Purkiewicz KrystianŁysak WiktoriaSTEP DANCE 12-13 F 6T
1Gondzia MateuszDalecka AleksandraViva Dance Łódź 10-11 F 6T
2Balcerak AdamMarciniak ZofiaSTEP DANCE 10-11 F 6T
3Kasowski JanHartwich JagodaViva Dance Łódź 10-11 F 6T
1Cieślik KarolDeredas HannaSTEP DANCE 10-11 G 6T
2Chrząstowski JanMikus WiktoriaEMOTION 10-11 G 6T
2Kasowski JanHartwich JagodaViva Dance Łódź 10-11 G 6T
3Ludwiczak StanisławKwiatkowska ZofiaViva Dance Łódź 10-11 G 6T
3Szymański JakubRacinowska LenaS.T. Krystian Krzemiński 10-11 G 6T
1Guzenda FabianWiktor HannaESKADRA 8-9 H 4T
1Wirszewski FarnciszekKowalska PatrycjaCANTINERO 8-9 H 4T
2Franciszkiewicz FilipPytlińska MartynaESKADRA 8-9 H 4T
2Sziktanc MarcelDróżdż PolaESKADRA 8-9 H 4T