!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI (PTT)
Przeźmierowo k/Poznania
Filtruj:
Kategorie:


























1Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA Senior II E LA
2Borkowski AdamBorkowska SylwiaASTRA Senior II E LA
3Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS Senior II E LA
1Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA Senior II E ST
2Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA Senior II E ST
3Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON Senior II E ST
4Borkowski AdamBorkowska SylwiaASTRA Senior II E ST
5Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA Senior II E ST
6Pasieko PrzemysławHemmerling-Papsdorf JolantaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior II E ST
1Kashyna AdamKashyna MartaDZIUPLA Senior II F LA
2Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA Senior II F LA
3Mościcki JanMościcka AnnaTABOR Senior II F LA
4Bolesta RobertSołdyńska MonikaKing Dance - Koszalin Senior II F LA
1Bolesta RobertSołdyńska MonikaKing Dance - Koszalin Senior II F ST
2Sowiński PawełSzubert AureliaPOEZJA Senior II F ST
3Kashyna AdamKashyna MartaDZIUPLA Senior II F ST
4Mościcki JanMościcka AnnaTABOR Senior II F ST
1Martin JakubBigelmajer AlicjaASTRA 16-18 C LA
2Filim MichałKarecka GabrielaKADRYL 16-18 C LA
3Boś JanSzor AngelikaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
4Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA 16-18 C LA
5Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały 16-18 C LA
6Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA 16-18 C LA
7Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM 16-18 C LA
8Prażak MaksymilianKuligowska MagdalenaMARGO 16-18 C LA
9Kozelan JakubPiekarska AgnieszkaFINEZJA 16-18 C LA
10Lewandowski GracjanKęsy WeronikaGRACJA 16-18 C LA
1Jakubczak JakubNadera KatarzynaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz 16-18 C ST
2Martin JakubBigelmajer AlicjaASTRA 16-18 C ST
3Lewandowski GracjanKęsy WeronikaGRACJA 16-18 C ST
4Jędro JacekJędro EmilianaFINEZJA 16-18 C ST
5Prażak MaksymilianKuligowska MagdalenaMARGO 16-18 C ST
6Kozelan JakubPiekarska AgnieszkaFINEZJA 16-18 C ST
7Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały 16-18 C ST
1Wilk TobiaszGarstka ZuzannaLORENZO - Gaj Mały 16-18 D LA
2Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały 16-18 D LA
3Hofbauer MikołajBiegała JuliaINSPIRACJA 16-18 D LA
1Wilk TobiaszGarstka ZuzannaLORENZO - Gaj Mały 16-18 D ST
2Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM 16-18 D ST
3Borkowski ŁukaszKasicka AlicjaASTRA 16-18 D ST
1Kaczmarek MichałTuszyńska OlimpiaFANTAZJA 16-18 E LA
2Jakubowski DamianWrzesińska KarolinaEMOTION 16-18 E LA
3Borkowski ŁukaszKasicka AlicjaASTRA 16-18 E LA
4Adamczak KarolWojtasińska AdriannaDREAM 16-18 E LA
5Koźlik PatrykGębarowska MajaKS DANCE MIX 16-18 E LA
6Kulawiecki MaciejPopowska PatrycjaKS DANCE MIX 16-18 E LA
7Wojtun IgorLibner ZofiaANIMA DANZA 16-18 E LA
8Jaszczak SzymonJaszczak AnnaSŁOŃCE 16-18 E LA
9Słodownik MaksymilianGrelka MariettaPROJEKT NM 16-18 E LA
10Pura FilipNowak KingaFANTAZJA 16-18 E LA
1Borkowski ŁukaszKasicka AlicjaASTRA 16-18 E ST
2Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały 16-18 E ST
3Kaczmarek MichałTuszyńska OlimpiaFANTAZJA 16-18 E ST
4Adamczak KarolWojtasińska AdriannaDREAM 16-18 E ST
5Kulawiecki MaciejPopowska PatrycjaKS DANCE MIX 16-18 E ST
6Koźlik PatrykGębarowska MajaKS DANCE MIX 16-18 E ST
7Słodownik MaksymilianGrelka MariettaPROJEKT NM 16-18 E ST
8Pura FilipNowak KingaFANTAZJA 16-18 E ST
1Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 14-15 C LA
2Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA 14-15 C LA
1Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA 14-15 C ST
2Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM 14-15 C ST
1Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM 14-15 D LA
2Smuniewski KacperNowaczewska MatyldaAll About Dance Studio - Szczecin 14-15 D LA
3Godlewski MichałBosy WeronikaESENS 14-15 D LA
4Szpakowicz HubertStaśkiewicz HannaGRACJA 14-15 D LA
5Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA 14-15 D LA
6Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC 14-15 D LA
7Hasiów SzymonBłaszczak NikolaGRACJA 14-15 D LA
8Drozdecki JanKlonowska DominikaSZKOŁA TAŃCA BiT 14-15 D LA
9Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA 14-15 D LA
10Graczyk JerzyBieniek KarolinaGRACJA 14-15 D LA
1Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA 14-15 D ST
2Borowski FabianBałut KlaudiaGRACJA 14-15 D ST
3Szpakowicz HubertStaśkiewicz HannaGRACJA 14-15 D ST
4Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC 14-15 D ST
5Smuniewski KacperNowaczewska MatyldaAll About Dance Studio - Szczecin 14-15 D ST
6Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM 14-15 D ST
7Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT- Wrocław 14-15 D ST
7Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA 14-15 D ST
9Drozdecki JanKlonowska DominikaSZKOŁA TAŃCA BiT 14-15 D ST
10Hasiów SzymonBłaszczak NikolaGRACJA 14-15 D ST
10Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA 14-15 D ST
12Graczyk JerzyBieniek KarolinaGRACJA 14-15 D ST
1Chober MaciejFuks Aleksandra WeronikaESKADRA 14-15 E 8T
2Jasiński MichałPodfigurna KalinaASTRA 14-15 E 8T
3Czerwiński BartoszWyszecka DobrosławaAll About Dance Studio - Szczecin 14-15 E 8T
4Surkov KostiantynKashyna BarbaraDZIUPLA 14-15 E 8T
5Biniak JakubParoń KlaudiaLORENZO - Gaj Mały 14-15 E 8T
6Siczyński JanAndrzejewska JuliaKS DANCE MIX 14-15 E 8T
7Kudlaszyk OskarGawelska WeronikaDREAM 14-15 E 8T
8Kulik JakubSmuk ZuzannaANIMA DANZA 14-15 E 8T
8Ratajczak KacperBryl AleksandraMARGO 14-15 E 8T
10Binkowski WojciechSalwierak KlaudiaST ALEKSANDRA URBAN 14-15 E 8T
11Majewski MateuszMarecka AmeliaASTRA 14-15 E 8T
12Sobecki EmilŚliwińska MartynaLATINA 14-15 E 8T
13Okupniak JakubAndrzejewska MichalinaDREAM 14-15 E 8T
1Kisielewski JakubLipińska JuliaASTRA 12-13 D LA
2Siczyński AdamKugler HannaKS DANCE MIX 12-13 D LA
3Kovryha RomanHomenda EmiliaKIEPURA - Wrocław 12-13 D LA
4Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA 12-13 D LA
5Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały 12-13 D LA
6Dębowski JanPietraszuk HannaASTRA 12-13 D LA
1Kisielewski JakubLipińska JuliaASTRA 12-13 D ST
2Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA 12-13 D ST
3Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA 12-13 D ST
4Kovryha RomanHomenda EmiliaKIEPURA - Wrocław 12-13 D ST
5Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały 12-13 D ST
6Dębowski JanPietraszuk HannaASTRA 12-13 D ST
1Topolewski TomaszTurbo ZuzannaASTRA 12-13 E 8T
2Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO 12-13 E 8T
3Hernik MaciejKuśnierek JuliaMARGO 12-13 E 8T
4Kusak ErnestSiwiela MichalinaDANCECLUB 12-13 E 8T
5Kalisz DominikPowązka MajaASTRA 12-13 E 8T
6Borowiec AdamDzik ZofiaASTRA 12-13 E 8T
7Pietruszewski KacperZielińska Jagna AgataSZKOŁA TAŃCA BiT 12-13 E 8T
8Grotkiewicz PiotrBiadała ZuzannaGRACJA 12-13 E 8T
9Jarmuszkiewicz DawidWojciechowska JoannaDANCECLUB 12-13 E 8T
9Pakuła BartoszDopierała WiktoriaDANCECLUB 12-13 E 8T
11Pluskota StanisławŁuszczek ZofiaGRACJA 12-13 E 8T
12Żuk FranciszekWojtaszek WiktoriaFANTAZJA 12-13 E 8T
13Kunce MaksymilianHarendarz ZuzannaMARGO 12-13 E 8T
14Mandziuk AntoniOlejniczak MichalinaFANTAZJA 12-13 E 8T
1Królewski IgorKusak SandraDANCECLUB 12-13 G 6T
1Niebylski MaciejDrozda PatrycjaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 12-13 G 6T
2Gruszkiewicz IgorŚliwińska ErykaLATINA 12-13 G 6T
2Podfigurny ZiemowitRybak ViolettaASTRA 12-13 G 6T
3Apolinarski MaksymilianObiora DagmaraMARGO 12-13 G 6T
3Kryś NatanielKielusiak WiktoriaLATINA 12-13 G 6T
3Rutschke ErykBubeła AngelikaOSKAR 12-13 G 6T
1Machnik SzymonHoffmann MariaFINEZJA 12-13 H 4T
1Purkiewicz KrystianŁysak WiktoriaSTEP DANCE 12-13 H 4T
1Rutnicki MarekBober MilenaCENTRUM TAŃCA BASIC - Sieraków 12-13 H 4T
2Brodziszewski Filip IgnacyStasiek SamantaFILEMON 12-13 H 4T
2Duszak MiłoszŻak GabrielaPOEZJA 12-13 H 4T
2Tymczy JoannaKuźma KorneliaOSKAR 12-13 H 4T
1Gołuch TomaszPilek MagdalenaROYAL DANCE 10-11 F 6T
2Malinowski MaksymilianKonarska MagdalenaDZIUPLA 10-11 F 6T
3Piec GustawKorzeniewicz SelenaASTRA 10-11 F 6T
4Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA 10-11 F 6T
5Janas MichałKupińska HannaFANTAZJA 10-11 F 6T
6Prętki AleksanderRatuszniak AlinaLATINA 10-11 F 6T
7Pawlik MikołajKoza NataliaLATINA 10-11 F 6T
8Gumienny BartoszBobik DorotaKTS JANTAR 10-11 F 6T
1Dopierała NikodemŁanowiecka LenaDANCECLUB 10-11 G 6T
2Kiełbus BorysRafałowicz LenaANIMA DANZA 10-11 G 6T
2Surkov SemenWolniak PolaDZIUPLA 10-11 G 6T
3Chorążak MaxymilianWujda BlankaMARGO 10-11 G 6T
3Halka MikołajMacewicz MajaKTT URBAN Tadeusz i Greta Urban 10-11 G 6T
1Jabłoński WiktorFrąckowiak OlgaMARGO 10-11 H 4T
1Sejdlitzd BartłomiejRohatyńska JuliaOSKAR 10-11 H 4T
1Tsap ArtemTsap ViktoriiaLATINA 10-11 H 4T
2Kaczmarek AdamSowińska OliwiaPOEZJA 10-11 H 4T
2Łabiński AntoniŻurek NikolaLATINA 10-11 H 4T
2Hamrol KacperBorowska MajaOSKAR 10-11 H 4T
1Zawiślak JakubBudzińska UrszulaMARGO 8-9 G 6T
2Gralak WojciechMajorek ElizaALFA-ASTRA 8-9 G 6T
2Potulicki RyszardJarmolińska DominikaANIMA DANZA 8-9 G 6T
3Eckert JanWojtkowiak Michalina EwaOSKAR 8-9 G 6T
3Sobecki OlivierSkrzypczak JuliaLATINA 8-9 G 6T
1Drążek DawidHucaluk AdriannaANIMA DANZA 8-9 H 4T
1Patelski DawidFiedosewicz MariaLATINA 8-9 H 4T
1Pempera KsaweryUmińska AnastazjaLATINA 8-9 H 4T
2Prajs ŁukaszBiniaś DorotaLATINA 8-9 H 4T
2Łukasiewicz KamilWalszewska WeronikaSPIN 8-9 H 4T