!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Polish Open Championships PTT (PTT)
KARPACZ
Filtruj:
Kategorie:













1Bartecki ŁukaszPawlak MałgorzataSŁOŃCE Senior II OPEN LA (MP)
2Łysik Wojciech GrzegorzŻelazna-Łysik IwonaCT BLANKA WINIARSKA Senior II OPEN LA (MP)
3Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaTABOR Senior II OPEN LA (MP)
4Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER Senior II OPEN LA (MP)
5Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena KingaSzT eMiKa Senior II OPEN LA (MP)
1Szlendak RobertSzlendak KatarzynaAKADEMIA TAŃCA Senior II OPEN ST (MP)
2Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM Senior II OPEN ST (MP)
3Rybarczyk ZbigniewSchmidt AnkeTSZ Blau-Gold Senior II OPEN ST (MP)
4Basak JarosławBasak BeataGEMAR Senior II OPEN ST (MP)
5Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA Senior II OPEN ST (MP)
6Stryjewski JacekCzarnocka IwonaELITE DANCE Senior II OPEN ST (MP)
7Baszczowski Witold WitosławFrej-Baszczowska Magdalena KingaSzT eMiKa Senior II OPEN ST (MP)
1Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA Dorośli OPEN LA (WDC)
2Masłowski MieszkoFaber AgataMISTRAL Dorośli OPEN LA (WDC)
3Barakowski MichałKaczmarek AnnaMISTRAL Dorośli OPEN LA (WDC)
4Rudnicki-Sipajło DominikPrylowski NataliaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (WDC)
5Jesionek KarolGorczyca SylwiaLIDER Dorośli OPEN LA (WDC)
6Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA Dorośli OPEN LA (WDC)
7Duda RobertGąsior NataliaIDEA Dorośli OPEN LA (WDC)
8Gumkowski MichałMadeńska SylwiaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (WDC)
8Chernenko SergiiWarzyńska AngelikaCANTINERO Dorośli OPEN LA (WDC)
10Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM Dorośli OPEN LA (WDC)
10Matecki AdamWołowiec KatarzynaSŁOŃCE Dorośli OPEN LA (WDC)
12Michalak KrystianSyzdoł MonikaBRASIL Dorośli OPEN LA (WDC)
13Bienert PawełJankowska SoniaSŁOŃCE Dorośli OPEN LA (WDC)
14Siarohin ArtsemiSzymiczek KatarzynaStyle Dorośli OPEN LA (WDC)
15Miechowicz DominikKrzysztofczyk KarolinaMARENGO Dorośli OPEN LA (WDC)
15Zdziech PrzemysławBorkowska JuliaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (WDC)
17Bednarczuk MateuszTadla JolantaIGLICA Dorośli OPEN LA (WDC)
18Harazim SzymonHarazim KingaKORDASZEWSCY Dorośli OPEN LA (WDC)
18Mocek MateuszMocek MagdalenaSŁOŃCE Dorośli OPEN LA (WDC)
20Nędzewicz MirosławRoszak BarbaraIGLICA Dorośli OPEN LA (WDC)
21Spręga SewerynBobryk KarolinaCentrum Trójmiasto Dorośli OPEN LA (WDC)
22Bomba SebastianJakus MagdalenaSzT eMiKa Dorośli OPEN LA (WDC)
22Zawadzki RobertShkliaruk AlinaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (WDC)
24Korbanek SzymonKorbanek KorneliaDANCECLUB Dorośli OPEN LA (WDC)
25Kuźniar DawidPoźniak GabrielaAKSEL Dorośli OPEN LA (WDC)
26Duda MaciejPiwowarczyk JoannaIDEA Dorośli OPEN LA (WDC)
26Oleksik MateuszSkrolecka AgataMARENGO Dorośli OPEN LA (WDC)
28Bedla FilipMłynarczyk WeronikaCANTINERO Dorośli OPEN LA (WDC)
29Czachor MichałPęczak AleksandraSAMBA Dorośli OPEN LA (WDC)
29Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA Dorośli OPEN LA (WDC)
31Brzeziński PrzemysławFrankowska SandraRONDO Dorośli OPEN LA (WDC)
32Gawlik MichałWalczyk KarolinaCANTINERO Dorośli OPEN LA (WDC)
33Nawrat ArturWięcław MonikaMASTER DANCE Dorośli OPEN LA (WDC)
34Szczur BartłomiejNowak MagdalenaFORUM Dorośli OPEN LA (WDC)
35Konarzewski JakubKot NikolaALFA-ASTRA Dorośli OPEN LA (WDC)
1Taylor KyleSkierska IzabelaWielka Bytania Dorośli OPEN ST (MP)
2Kadłubowski MaciejKopacz MajaAKSEL Dorośli OPEN ST (MP)
3Le MichałJabłońska SandraKTT DUET Dorośli OPEN ST (MP)
4Kucharczyk KamilSemenova PolinaKlub Sportowy Polski Taniec Dorośli OPEN ST (MP)
5Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA Dorośli OPEN ST (MP)
6Pernak MichałMatuszewska OliwiaST LEWANDOWSKI Dorośli OPEN ST (MP)
7Stempka KewinPawlak MajaIMPULS Dorośli OPEN ST (MP)
8Nagórski MaciejFroń MagdalenaSzk. Tańca Gutovskyi Dorośli OPEN ST (MP)
9Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA Dorośli OPEN ST (MP)
10Vykhovanets OlexandrKuśnierz SylwiaAKSEL Dorośli OPEN ST (MP)
11Baryczka KrystianKorzycka AnnaKlub Sportowy Polski Taniec Dorośli OPEN ST (MP)
12Kolano MichałMaciołka AgnieszkaBAWINEK Dorośli OPEN ST (MP)
12Frach DominikWójcicka JulkaZORBA Dorośli OPEN ST (MP)
14Furman JakubGuzik MagdalenaIDEA Dorośli OPEN ST (MP)
14Levytskyy VsevolodVerbitska VeronikaFavor Dorośli OPEN ST (MP)
16Bodzioch Artur KonradZaremba MałgorzataAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN ST (MP)
16Wiatrowicz MarcinWalo MonikaMERENGUE Dorośli OPEN ST (MP)
18Kurasiński PatrykRąba KlaudiaKIEPURA Dorośli OPEN ST (MP)
18Orzechowski FilipWołowiec GabrielaGASIEK Dorośli OPEN ST (MP)
20Sakun FedorCieślak PatrycjaCIEŚLAK Dorośli OPEN ST (MP)
21Dudin DanilaMalińska PaulinaDANCECLUB Dorośli OPEN ST (MP)
22Litewka MichałPalak NataliaMERENGUE Dorośli OPEN ST (MP)
23Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL Dorośli OPEN ST (MP)
24Nowak KrzysztofKijak MartynaFORUM Dorośli OPEN ST (MP)
25Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA Dorośli OPEN ST (MP)
26Loppe DominikJokiel MajaKIEPURA Dorośli OPEN ST (MP)
27Argier AdamSapińska IwonaMAESTRO Dorośli OPEN ST (MP)
28Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO Dorośli OPEN ST (MP)
29Koguciuk JakubBrodawka OlgaRYTM Dorośli OPEN ST (MP)
30Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA Dorośli OPEN ST (MP)
31Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna Dorośli OPEN ST (MP)
31Tołpa KonradGrzelaczyk NikolaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST (MP)
33Romerowicz KamilKroczek KlaudiaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN ST (MP)
33Talik MikołajSergiel WeronikaKIEPURA Dorośli OPEN ST (MP)
35Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA Dorośli OPEN ST (MP)
36Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM Dorośli OPEN ST (MP)
1Masłowski MieszkoFaber AgataMISTRAL 16-20 OPEN LA (MP)
2Kardasiński DamianSyta DariaPOLISH CLUB 16-20 OPEN LA (MP)
3Świątkowski PiotrKierasińska Wiktoria -IGLICA 16-20 OPEN LA (MP)
4Górlicki KamilSkwarek NataliaCENTRUM TAŃCA 16-20 OPEN LA (MP)
5Główka TomaszJureczko MartaIGLICA 16-20 OPEN LA (MP)
6Kucina WojciechSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA 16-20 OPEN LA (MP)
7Gułaj SebastianDomaradzka JuliaCHAMPION TEAM 16-20 OPEN LA (MP)
8Artelik SzymonGrabowska JuliaDANCECLUB 16-20 OPEN LA (MP)
9Dudzik OliwerKraska KlaudiaAKSEL 16-20 OPEN LA (MP)
10Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-20 OPEN LA (MP)
11Korbanek SzymonKorbanek KorneliaDANCECLUB 16-20 OPEN LA (MP)
12Szymczak KamilMliczek DominikaZORBA 16-20 OPEN LA (MP)
13Zdziech PrzemysławBorkowska JuliaCENTRUM TAŃCA 16-20 OPEN LA (MP)
14Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA 16-20 OPEN LA (MP)
14Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET TEAM 16-20 OPEN LA (MP)
16Niedośpiał MarcinSarnowska ZofiaSŁOŃCE 16-20 OPEN LA (MP)
17Piotrowski WojciechKrawczyk MałgorzataCHAMPION TEAM 16-20 OPEN LA (MP)
18Zając AdamŁysik AgnieszkaKTT DUET 16-20 OPEN LA (MP)
1Kucharczyk KamilSemenova PolinaKlub Sportowy Polski Taniec 16-20 OPEN ST (MP)
2Pernak MichałMatuszewska OliwiaST LEWANDOWSKI 16-20 OPEN ST (MP)
3Frach DominikWójcicka JulkaZORBA 16-20 OPEN ST (MP)
4Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA 16-20 OPEN ST (MP)
5Stempka KewinPawlak MajaIMPULS 16-20 OPEN ST (MP)
6Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA 16-20 OPEN ST (MP)
7Baryczka KrystianKorzycka AnnaKlub Sportowy Polski Taniec 16-20 OPEN ST (MP)
8Kurasiński PatrykRąba KlaudiaKIEPURA 16-20 OPEN ST (MP)
9Vykhovanets OlexandrKuśnierz SylwiaAKSEL 16-20 OPEN ST (MP)
10Mrozek DanielOlbińska MajaLATINA 16-20 OPEN ST (MP)
11Gorczyca MarcinGrasza MariaIMPULS 16-20 OPEN ST (MP)
12Dudin DanilaMalińska PaulinaDANCECLUB 16-20 OPEN ST (MP)
13Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA 16-20 OPEN ST (MP)
14Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA 16-20 OPEN ST (MP)
15Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO 16-20 OPEN ST (MP)
16Loppe DominikJokiel MajaKIEPURA 16-20 OPEN ST (MP)
17Sambor JakubBojanowska RoksanaIGLICA 16-20 OPEN ST (MP)
18Bomba SebastianJakus MagdalenaSzT eMiKa 16-20 OPEN ST (MP)
18Grzywaczewski WiktorJerzyk KlaudiaSUKCES 16-20 OPEN ST (MP)
20Talik MikołajSergiel WeronikaKIEPURA 16-20 OPEN ST (MP)
21Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA 16-20 OPEN ST (MP)
1Pawłowski KacperDederko MagdalenaSUKCES 14-15 OPEN LA (MP)
2Wręczycki PrzemysławNowak ZuzannaSUKCES 14-15 OPEN LA (MP)
3Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES 14-15 OPEN LA (MP)
4Rencławowicz SzymonHekselman LauraBLUE CLASSIC 14-15 OPEN LA (MP)
5Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA 14-15 OPEN LA (MP)
6Alwasiak KarolBalcerek NelaCANTINERO 14-15 OPEN LA (MP)
7Miśtal SzymonDąbrowska JuliaSUKCES 14-15 OPEN LA (MP)
7Szczygieł DanielKrystek KingaDŻET 14-15 OPEN LA (MP)
9Fałek KonradSołtysiak AleksandraCANTINERO 14-15 OPEN LA (MP)
10Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES 14-15 OPEN LA (MP)
10Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB 14-15 OPEN LA (MP)
12Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA 14-15 OPEN LA (MP)
13Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 OPEN LA (MP)
14Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 14-15 OPEN LA (MP)
15Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA 14-15 OPEN LA (MP)
16Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA 14-15 OPEN LA (MP)
17Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET 14-15 OPEN LA (MP)
18Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA 14-15 OPEN LA (MP)
19Martin JakubPluskota OlgaASTRA 14-15 OPEN LA (MP)
20Szelecheda DominikMigda WeronikaSZYBIAK DANCE STUDIO 14-15 OPEN LA (MP)
21Pyrzyński MateuszMurawska WiktoriaLORDANCE 14-15 OPEN LA (MP)
21Olejnik BartoszMatusiak MarcelinaISKRA 14-15 OPEN LA (MP)
23Krawczyk DawidPiskozub MartynaCHAMPION TEAM 14-15 OPEN LA (MP)
24Stacha KacperSkupień ZofiaLORDANCE 14-15 OPEN LA (MP)
25Szpakowicz RobertDubicka EmiliaGRACJA 14-15 OPEN LA (MP)
26Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA 14-15 OPEN LA (MP)
27Bednarek MateuszPacharzyna JuliaLORDANCE 14-15 OPEN LA (MP)
28Antos AdrianLudkiewicz KatarzynaCHAMPION TEAM 14-15 OPEN LA (MP)
29Adamczyk MateuszKamińska PaulaGASIEK 14-15 OPEN LA (MP)
30Niemczyk KacperPańtak WiktoriaGRACJA 14-15 OPEN LA (MP)
1Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA 14-15 OPEN ST (MP)
2Szczygieł DanielKrystek KingaDŻET 14-15 OPEN ST (MP)
3Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES 14-15 OPEN ST (MP)
4Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA 14-15 OPEN ST (MP)
5Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA 14-15 OPEN ST (MP)
6Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB 14-15 OPEN ST (MP)
7Rencławowicz SzymonHekselman LauraBLUE CLASSIC 14-15 OPEN ST (MP)
8Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET 14-15 OPEN ST (MP)
8Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO 14-15 OPEN ST (MP)
10Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 14-15 OPEN ST (MP)
11Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA 14-15 OPEN ST (MP)
11Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 OPEN ST (MP)
13Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET 14-15 OPEN ST (MP)
14Martin JakubPluskota OlgaASTRA 14-15 OPEN ST (MP)
15Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 14-15 OPEN ST (MP)
16Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA 14-15 OPEN ST (MP)
17Miśtal SzymonDąbrowska JuliaSUKCES 14-15 OPEN ST (MP)
18Olejnik BartoszMatusiak MarcelinaISKRA 14-15 OPEN ST (MP)
18Adamczyk MateuszKamińska PaulaGASIEK 14-15 OPEN ST (MP)
20Stacha KacperSkupień ZofiaLORDANCE 14-15 OPEN ST (MP)
21Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA 14-15 OPEN ST (MP)
22Szpakowicz RobertDubicka EmiliaGRACJA 14-15 OPEN ST (MP)
23Nowicki WiktorCzarnobaj NataliaIMPULS 14-15 OPEN ST (MP)
24Gilek AdamMróz EmiliaASTRA 14-15 OPEN ST (MP)
24Kotkowski KewinNowak NataliaSUKCES 14-15 OPEN ST (MP)
24Niemczyk KacperPańtak WiktoriaGRACJA 14-15 OPEN ST (MP)
27Krawczyk DawidPiskozub MartynaCHAMPION TEAM 14-15 OPEN ST (MP)
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 12-13 OPEN LA (MP)
2Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES 12-13 OPEN LA (MP)
3Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN LA (MP)
4Popławski IgnacyRudnicka AleksandraSTARDANCE 12-13 OPEN LA (MP)
5Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES 12-13 OPEN LA (MP)
6Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 12-13 OPEN LA (MP)
7Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME 12-13 OPEN LA (MP)
8Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB 12-13 OPEN LA (MP)
9Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM 12-13 OPEN LA (MP)
10Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA 12-13 OPEN LA (MP)
10Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK 12-13 OPEN LA (MP)
12Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN LA (MP)
13Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA 12-13 OPEN LA (MP)
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 12-13 OPEN ST (MP)
2Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES 12-13 OPEN ST (MP)
3Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST (MP)
4Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 12-13 OPEN ST (MP)
5Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB 12-13 OPEN ST (MP)
6Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME 12-13 OPEN ST (MP)
7Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA 12-13 OPEN ST (MP)
8Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST (MP)
9Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA 12-13 OPEN ST (MP)
10Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA 12-13 OPEN ST (MP)
11Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK 12-13 OPEN ST (MP)
1Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA 10-11 OPEN 8T (MP)
2Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM 10-11 OPEN 8T (MP)
3Wysocki BartoszKaczmarek AmeliaLATINA 10-11 OPEN 8T (MP)
4Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaKIEPURA 10-11 OPEN 8T (MP)
5Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY 10-11 OPEN 8T (MP)
6Demianiuk JanWierciszewska AureliaBLUE CLASSIC 10-11 OPEN 8T (MP)
7Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO 10-11 OPEN 8T (MP)
1Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR 8-9 OPEN 6T (MP)
2Jasiewicz JakubFurgała KorneliaAKSEL 8-9 OPEN 6T (MP)
3Nowak SzymonOlejarczyk NikolaKICK 8-9 OPEN 6T (MP)
4Gorzyński MaciejPiechowiak EmiliaFINEZJA 8-9 OPEN 6T (MP)
5Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK 8-9 OPEN 6T (MP)
6Pych JanuszZasnarska JuliaTAKT 8-9 OPEN 6T (MP)