!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego (PTT)
Będzin
Filtruj:
Kategorie:





















1Mazur MikołajJanosz AleksandraSUKCES 16-18 B LA
2Wojtasiewicz JacekWysocka JuliaAKCENT - Będzin 16-18 B LA
3Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B LA
4Kuś DawidJózefowska PatrycjaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B LA
5Krzemiński GrzegorzPodlejska OliwiaFLAMENCO 16-18 B LA
1Markiewicz JakubMichewicz JuliaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B ST
2Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES 16-18 B ST
3Skrobisz EmanuelKlekot KarolinaZORBA 16-18 B ST
4Pyras KrzysztofJarek EmiliaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 B ST
5Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA 16-18 B ST
6Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS 16-18 B ST
1Grzelczak DawidMatusiak AgataESKADRA 16-18 C LA
2Ciechanowski DariuszPrzeżywalska BeataKuźnia Tańca 16-18 C LA
3Groehlich GrzegorzPodolska MajaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C LA
4Wacławek MateuszGawrych WiktoriaIMPULS 16-18 C LA
5Urbański RobertNeska ZuzannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
6Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 C LA
7Mączka HubertOleksy KamilaZIELIŃSKA - Ząbkowice 16-18 C LA
8Kaczmarski MaciejMyśliwy HannaASTRA 16-18 C LA
1Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 C ST
2Kaczmarski MaciejMyśliwy HannaASTRA 16-18 C ST
3Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 16-18 C ST
4Mączka HubertOleksy KamilaZIELIŃSKA - Ząbkowice 16-18 C ST
1Tomala KrzysztofMagnowska JustynaRONDO 16-18 D LA
2Kaczmarski MaciejMyśliwy HannaASTRA 16-18 D LA
3Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim 16-18 D LA
4Szaleniec JakubRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin 16-18 D LA
5Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 16-18 D LA
1Kaczmarski MaciejMyśliwy HannaASTRA 16-18 D ST
2Kościelniak WojciechGarus AnnaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D ST
1Kim KyuwonGawron KingaAKCENT - Będzin 16-18 E LA
2Rabenda MichałKot AdriannaPerfect Show Łódź 16-18 E LA
3Płoński TadeuszBogdziewicz WiktoriaRONDO 16-18 E LA
4Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA 16-18 E LA
5Wilhelm GrzegorzTuraj PatrycjaISKRA 16-18 E LA
6Nowak GrzegorzŁopata AleksandraIMPERIA 16-18 E LA
7Niemiec ŁukaszNiemiec PaulinaAKCENT - Będzin 16-18 E LA
8Gnus ArkadiuszKiszkis ZuzannaIMPULS 16-18 E LA
1Mikołajczyk KonradFaroń MajaNOWY STYL 16-18 E ST
2Płoński TadeuszBogdziewicz WiktoriaRONDO 16-18 E ST
3Kim KyuwonGawron KingaAKCENT - Będzin 16-18 E ST
4Wilhelm GrzegorzTuraj PatrycjaISKRA 16-18 E ST
5Klisowski PiotrManusch OliwiaFORUM 16-18 E ST
6Nowak GrzegorzŁopata AleksandraIMPERIA 16-18 E ST
7Gnus ArkadiuszKiszkis ZuzannaIMPULS 16-18 E ST
1Jakubik NatanielPielka WeronikaAKCENT - Będzin 14-15 C LA
2Szczepaniak PiotrMargiel KamilaAKCENT - Będzin 14-15 C LA
3Godlewski MichałBosy WeronikaESENS 14-15 C LA
1Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice 14-15 C ST
2Godlewski MichałBosy WeronikaESENS 14-15 C ST
1Cetner AdamŚwiędrych AnnaIGLICA 14-15 D LA
2Markuszewski MateuszKwiek PaulinaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D LA
3Mękalski PawełBieniek KarolinaGRACJA 14-15 D LA
4Wywiał ErykKsiężnik KingaZORBA 14-15 D LA
1Szczepaniak PiotrMargiel KamilaAKCENT - Będzin 14-15 D ST
2Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO 14-15 D ST
3Wywiał ErykKsiężnik KingaZORBA 14-15 D ST
4Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice 14-15 D ST
5Klar MikołajSzmyl AgataSUKCES 14-15 D ST
6Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 D ST
7Mękalski PawełBieniek KarolinaGRACJA 14-15 D ST
1Patoła WiktorPatoła MagdalenaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 E 8T
2Merzlykin ArtemWilkosz JuliaFLAMENCO 14-15 E 8T
3Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA 14-15 E 8T
4Lupa MichałJarczyk AleksandraMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 E 8T
5Szafran AdamKosowska MartynaST Iluzja Trzebinia 14-15 E 8T
1Szczepaniak PawełGierlotka HannaRONDO 14-15 F 6T
2Lupa PawełTkacz MajaMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 F 6T
3Howley AleksanderMijalska JuliaKIEPURA - Wrocław 14-15 F 6T
4Jaromin DorianDmuchowska LenaMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 F 6T
5Piekarski WiktorOgińska JuliaKICK 14-15 F 6T
1Rogoziewicz WiktorSławińska AnnaESENS 12-13 E 8T
2Tarasin JuliuszHodór JuliaAKCENT - Będzin 12-13 E 8T
3Malczyk WiktorSkrzypczak WeronikaTEAM - Ornontowice 12-13 E 8T
1Marczewski TymoteuszZawadzka KajaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 F 6T
2Stefaniszyn BłażejKruszelnicka LidiaDANCE TEAM 12-13 F 6T
1Grabowski MaciejPachla MariaAKCENT - Będzin 10-11 F 6T
2Rachtan IgorDrapacz LauraTEAM - Ornontowice 10-11 F 6T
3Kowalski WojciechSztuka PolaAKCENT - Będzin 10-11 F 6T
4Wojtoń AdamWojtoń NataliaKIEPURA 10-11 F 6T
5Mordal LauraPuto CyprianST DOBROWOLSCY 10-11 F 6T
6Panek MikołajMikołajczyk SaraZORBA 10-11 F 6T
1Balcerak AdamMarciniak ZofiaSTEP DANCE 10-11 G 6T
1Mazurek MichałMałek LiliannaTEAM - Ornontowice 10-11 G 6T
2Kuś BartłomiejMichalska UrszulaSTTS 10-11 G 6T
2Żołnierczyk SebastianPawłowska HannaAKCENT - Będzin 10-11 G 6T
2Dróżdż WitoldPetrusha AnastasiiaIGLICA 10-11 G 6T
3Czempik TobiaszCzempik MajaRONDO 10-11 G 6T
3Dymek KamilKrawczyk AleksandraKTT QUICK STEP - Miedźno 10-11 G 6T
3Fiączek OskarMusialska NelaBolero 10-11 G 6T
3Sokalla JanŻółkiewicz HannaMistrzowska Akademia Taneczna 10-11 G 6T
1Białas WojciechKozłowska ZuzannaAKCENT - Będzin 10-11 H 4T
1Dąbrowski DominikŻwilinkowska AmeliaAKCENT - Będzin 10-11 H 4T
1Lipka ŁukaszPietras AlicjaISKRA 10-11 H 4T
1Śpiewok MaksymilianStelmaczonek KatarzynaRONDO 10-11 H 4T
2Kruszyna MichałSobczyk SybillaTEAM - Ornontowice 10-11 H 4T
2Marienko VsevolodBarańska WiktoriaKIEPURA 10-11 H 4T
2Pańtuła KarolRóg MajaZORBA 10-11 H 4T
2Sekman KonradKurzeja MajaTEAM - Ornontowice 10-11 H 4T
1Gałązka JanMarciniak MartynaSTEP DANCE 8-9 H 4T
1Sołtysik StanisławRybarczyk JuliaMistrzowska Akademia Taneczna 8-9 H 4T
2Banach KrzysztofGerber Barbara4STEP 8-9 H 4T