!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin (PTT)
Będzin
Filtruj:
Kategorie:




























1Banach AlanMarkiewicz WiktoriaMDANCE 16-18 B LA
2Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA 16-18 B LA
3Ostrychniuk TarasPawlikowska AmeliaIMPERIA 16-18 B LA
4Roman JakubSzarek OliwiaKuźnia Tańca 16-18 B LA
5Danak MarcinNoworolska MarcelaKuźnia Tańca 16-18 B LA
6Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
7Hankus KamilPyrdziak KatarzynaST IMPRESJA Kęty 16-18 B LA
8Mazur GrzegorzKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 B LA
9Jaworski JakubMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
10Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 16-18 B LA
11Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 16-18 B LA
11Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA 16-18 B LA
13Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B LA
14Zaręba JakubSiewierska KarolinaIMPERIA 16-18 B LA
1Mazur GrzegorzKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-18 B ST
2Ostrychniuk TarasPawlikowska AmeliaIMPERIA 16-18 B ST
3Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA 16-18 B ST
4Jaworski JakubMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
5Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B ST
6Szyszka MichałSzyszka MagdalenaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
7Goły FilipMazurek MartynaZORBA 16-18 B ST
8Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA 16-18 B ST
9Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaKTT DUET 16-18 B ST
9Szewczykowski FilipKlupa NataliaDZIUPLA 16-18 B ST
11Piotrowski WojciechRasz NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-18 B ST
12Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 16-18 B ST
12Zaręba JakubSiewierska KarolinaIMPERIA 16-18 B ST
1Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C LA
2Gość FabianNaramska MariaFORUM 16-18 C LA
3Kaszuba DawidKwadrans PaulinaKuźnia Tańca 16-18 C LA
4Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA 16-18 C LA
5Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
6Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa 16-18 C LA
7Grzelczak DawidMatusiak AgataESKADRA 16-18 C LA
8Goły FilipMazurek MartynaZORBA 16-18 C LA
8Sohling NorbertCygan KingaZŁOTA PARA 16-18 C LA
10Boś JanSzor AngelikaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
11Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK 16-18 C LA
12Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA 16-18 C LA
1Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
2Kotul HubertŻaba WeronikaSzT eMiKa 16-18 C ST
3Hankus KamilPyrdziak KatarzynaST IMPRESJA Kęty 16-18 C ST
4Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
5Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 16-18 C ST
6Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 C ST
7Gość FabianNaramska MariaFORUM 16-18 C ST
8Boś JanSzor AngelikaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
9Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 16-18 C ST
9Grzelczak DawidMatusiak AgataESKADRA 16-18 C ST
9Sadowski RadosławEmerla MagdalenaKuźnia Tańca 16-18 C ST
12Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa 16-18 C ST
13Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK 16-18 C ST
14Pyras KrzysztofJarek EmiliaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C ST
15Kuśpiel MarcinPietranek MonikaFLAMENCO 16-18 C ST
16Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA 16-18 C ST
17Sohling NorbertCygan KingaZŁOTA PARA 16-18 C ST
18Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 C ST
19Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE 16-18 C ST
1Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES 16-18 D LA
2Soboń PiotrSikora NataliaSUKCES 16-18 D LA
3Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA 16-18 D LA
4Mucha PawełFatyga AgataIMPERIA 16-18 D LA
5Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE 16-18 D LA
6Kaczyński BartoszTochowicz AlicjaIMPERIA 16-18 D LA
7Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 D LA
8Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA 16-18 D LA
9Wojciechowski PiotrGoliszewska AleksandraST Linestudio 16-18 D LA
10Kijak KonradMolendowska NikolaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
10Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA 16-18 D LA
12Perłak FilipPobidyńska MartynaMDANCE 16-18 D LA
13Gętkowski MateuszMytkoś OliwiaSzT eMiKa 16-18 D LA
14Musioł MichaelOstrowska SandraMISTRAL 16-18 D LA
15Ciechanowski DariuszBorcz HalinaKuźnia Tańca 16-18 D LA
16Groehlich GrzegorzPodolska MajaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 D LA
16Skoczek MateuszSołtys MałgorzataSKT AGH 16-18 D LA
16Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 D LA
16Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 D LA
20Drzazga KrzysztofSmoleń-Drzazga KatarzynaIMPERIA 16-18 D LA
21Ryz MichałBaranowska AnnaIMPERIA 16-18 D LA
22Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA 16-18 D LA
1Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA 16-18 D ST
2Soboń PiotrSikora NataliaSUKCES 16-18 D ST
3Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 D ST
4Muniak MaciejBatko MilenaJUST DANCE 16-18 D ST
5Kumor BartłomiejSkręt AleksandraK-STUDIO 16-18 D ST
6Ryz MichałBaranowska AnnaIMPERIA 16-18 D ST
7Kijak KonradMolendowska NikolaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
8Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA 16-18 D ST
9Gętkowski MateuszMytkoś OliwiaSzT eMiKa 16-18 D ST
9Michniak ArkadiuszSioła OliwiaMCT 16-18 D ST
11Włodarczyk PatrykKłosowska KorneliaKLASA 16-18 D ST
12Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA 16-18 D ST
13Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 D ST
14Perłak FilipPobidyńska MartynaMDANCE 16-18 D ST
1Szczepanik KrzysztofSzczepanik PaulinaSUKCES 16-18 E LA
2Stefański TomaszPodoręcka ZuzannaMARENGO 16-18 E LA
3Kowalski Nikodem RochKruczała MarcelinaST IMPRESJA Kęty 16-18 E LA
4Klisowski PiotrManusch OliwiaFORUM 16-18 E LA
5Ochnik BartoszKrzywda WeronikaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E LA
6Morawiec WiktorStadnik WiktoriaA+S 16-18 E LA
7Gębuś GrzegorzWęgrzycka AleksandraIMPERIA 16-18 E LA
8Borowski TymoteuszKaszuba JuliaLORDANCE 16-18 E LA
9Białowąs WiktorGórska NataliaAMETYST 16-18 E LA
10Kamień MateuszStepniak WiktoriaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E LA
11Kühn TomaszKolenda AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 E LA
12Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim 16-18 E LA
12Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 E LA
14Jaśkiewicz KrzysztofJacher OliwiaSzT eMiKa 16-18 E LA
15Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
1Kühn TomaszKolenda AgnieszkaTEAM - Ornontowice 16-18 E ST
2Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA 16-18 E ST
3Kamień MateuszStepniak WiktoriaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E ST
4Ochnik BartoszKrzywda WeronikaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 E ST
5Groehlich GrzegorzPodolska MajaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 E ST
6Taborek AdamRachwał JessicaMARENGO 16-18 E ST
7Gębuś GrzegorzWęgrzycka AleksandraIMPERIA 16-18 E ST
7Szymczyk ŁukaszKubaszewska-Szymczyk KatarzynaAKCENT - Będzin 16-18 E ST
9Białowąs WiktorGórska NataliaAMETYST 16-18 E ST
10Owczarek KrzysztofGrzelak AngelikaETIUDA 16-18 E ST
11Kowalski Nikodem RochKruczała MarcelinaST IMPRESJA Kęty 16-18 E ST
12Jaśkiewicz KrzysztofJacher OliwiaSzT eMiKa 16-18 E ST
12Klisowski PiotrManusch OliwiaFORUM 16-18 E ST
14Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
1Taborek AdamRachwał JessicaMARENGO 16-18 F LA
2Wilhelm GrzegorzTuraj PatrycjaISKRA 16-18 F LA
3Guminiak AdamSocha WeronikaCANTINERO 16-18 F LA
4Niemiec ŁukaszNiemiec PaulinaAKCENT - Będzin 16-18 F LA
1Borowski TymoteuszKaszuba JuliaLORDANCE 16-18 F ST
2Wilhelm GrzegorzTuraj PatrycjaISKRA 16-18 F ST
3Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim 16-18 F ST
1Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA 14-15 C LA
2Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 14-15 C LA
3Janus JakubTerlikowska MajaAKCENT - Będzin 14-15 C LA
4Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 14-15 C LA
5Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 14-15 C LA
6Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK 14-15 C LA
1Dobersztyn JuliuszTuchewicz JuliaASTRA 14-15 C ST
2Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 14-15 C ST
3Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK 14-15 C ST
4Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 14-15 C ST
5Szaleniec JakubRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin 14-15 C ST
6Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA 14-15 C ST
7Bilnik WojciechBilnik EwaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 C ST
1Dobersztyn JuliuszTuchewicz JuliaASTRA 14-15 D LA
2Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA 14-15 D LA
3Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT- Wrocław 14-15 D LA
4Szczepaniak PiotrPielka WeronikaAKCENT - Będzin 14-15 D LA
5Bilnik WojciechBilnik EwaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 D LA
6Bryła TadeuszPiechocka LidiaDZIUPLA 14-15 D LA
7Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 14-15 D LA
8Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM 14-15 D LA
8Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA 14-15 D LA
8Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 14-15 D LA
11Borowski FabianBałut KlaudiaGRACJA 14-15 D LA
12Mączka HubertOleksy KamilaZIELIŃSKA - Ząbkowice 14-15 D LA
13Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA 14-15 D LA
14Godlewski MichałBosy WeronikaESENS 14-15 D LA
14Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA 14-15 D LA
16Rzeszut IgnacyBorowska KingaIGLICA 14-15 D LA
17Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA 14-15 D LA
18Pszenica AntoniPanek MajaZORBA 14-15 D LA
1Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaASTRA 14-15 D ST
2Jóźwicki MateuszGórniak AleksandraNOWY STYL 14-15 D ST
3Tazbir JakubMiśtal JuliaSUKCES 14-15 D ST
4Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA 14-15 D ST
5Mączka HubertOleksy KamilaZIELIŃSKA - Ząbkowice 14-15 D ST
6Borowski FabianBałut KlaudiaGRACJA 14-15 D ST
7Godlewski MichałBosy WeronikaESENS 14-15 D ST
8Pszenica AntoniPanek MajaZORBA 14-15 D ST
9Puskarz KamilSzczerba AnielaLATINO 14-15 D ST
10Bryła TadeuszPiechocka LidiaDZIUPLA 14-15 D ST
11Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA 14-15 D ST
11Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM 14-15 D ST
13Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA 14-15 D ST
1Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 E 8T
2Cesarz MaciejMakuch JoannaLORDANCE 14-15 E 8T
3Miłkoś BartłomiejCyboroń MagdalenaKLASA 14-15 E 8T
4Szpara FilipPazio OliwiaNOWY STYL 14-15 E 8T
5Otto AdamWolny JadwigaMAESTRO 14-15 E 8T
6Włodarczyk OskarMichalik ZofiaFORUM 14-15 E 8T
7Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM 14-15 E 8T
8Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO 14-15 E 8T
1Czarnocki TomaszKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA 14-15 F 6T
2Markuszewski MateuszKwiek PaulinaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 F 6T
3Włodarczyk NikodemKarwat WiktoriaMONSUN MDK 14-15 F 6T
4Jaworski JakubStojak MajaIMPULS 14-15 F 6T
5Kwarta KacperGrygiel KarolinaETIUDA 14-15 F 6T
1Farbaniec MaciejTatrzańska NataliaK-STUDIO 12-13 D LA
2Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO 12-13 D LA
3Jakubik NatanielJanik JuliaAKCENT - Będzin 12-13 D LA
4Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE 12-13 D LA
5Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice 12-13 D LA
1Farbaniec MaciejTatrzańska NataliaK-STUDIO 12-13 D ST
2Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO 12-13 D ST
3Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice 12-13 D ST
4Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE 12-13 D ST
1Kisielewski JakubLipińska JuliaASTRA 12-13 E 8T
2Kulig JakubJanosz DagmaraKIEPURA 12-13 E 8T
3Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO 12-13 E 8T
4Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA 12-13 E 8T
5Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA 12-13 E 8T
6Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS 12-13 E 8T
7Gradzik NorbertSikora LauraST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
8Traczyk KacperJanus OliwiaAkademia Tańca 12-13 E 8T
9Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca 12-13 E 8T
10Żak MateuszHartwich AlicjaST DOBROWOLSCY 12-13 E 8T
1Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE 12-13 F 6T
2Tarasin JuliuszPiskorska AmeliaAKCENT - Będzin 12-13 F 6T
3Salicki OskarWłoch PaulinaISKRA 12-13 F 6T
4Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP 12-13 F 6T
5Włodarczyk LeonardCzachor LenaMONSUN MDK 12-13 F 6T
1Kotkowski NikodemHoppe OrianaSUKCES 12-13 G 6T
1Leśniak BartoszAdamets AnhelinaNOWY STYL 12-13 G 6T
2Samotii OrestRutkowska JagodaSTTS 12-13 G 6T
2Skrzyszewski SzymonNowara LenaMAESTRO 12-13 G 6T
3Piątek FilipWieczorek EmiliaAkademia Tańca 12-13 G 6T
3Sadziński PiotrKarbownik NataliaETIUDA 12-13 G 6T
3Drąg JakubGajny AleksandraMONSUN MDK 12-13 G 6T
1Parasyn MikołajKamińska LauraNOWY STYL 12-13 H 4T
1Weiner MaciejGlapa HannaSZKOŁA TAŃCA WIR 12-13 H 4T
1Achinger MateuszGliwa AmeliaST IMPRESJA Kęty 12-13 H 4T
2Kraska KsaweryMomot LenaAkademia Tańca 12-13 H 4T
2Migacz FilipMigacz EmiliaSZKOŁA TAŃCA WIR 12-13 H 4T
2Żak IgorJuśkiewicz ZuzannaZORBA 12-13 H 4T
1Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaAKCENT - Będzin 10-11 E 6T
2Grzonka AdamMaciuga MarlenaLORDANCE 10-11 E 6T
3Gagat FranciszekŁagowska SaraGALA 10-11 E 6T
4Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM 10-11 E 6T
5Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY 10-11 E 6T
6Madej MikołajTyksińska IgaGALA 10-11 E 6T
7Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP 10-11 E 6T
8Skwarnicki PiotrGóral GabrielaIMPERIA 10-11 E 6T
9Wojciechowski AleksyLIS ZUZANNAIGLICA 10-11 E 6T
10Malczyk WiktorSkrzypczak WeronikaTEAM - Ornontowice 10-11 E 6T
10Szczepaniak AleksanderKalwajtys NataliaRONDO 10-11 E 6T
12Pawełek SzymonCzajka PaulinaLORDANCE 10-11 E 6T
1Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA 10-11 G 6T
2Twardzik JakubTokarska AlicjaRONDO 10-11 G 6T
3Kulików SzymonChrząstek MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 10-11 G 6T
1Boiko MykytaHodór JuliaAKCENT - Będzin 10-11 H 4T
1Grzyb-Górniakowski KarolGągała WiktoriaST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
1Puto CyprianMordal LauraST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
1Tolarz FilipLizak AnnaLORDANCE 10-11 H 4T
2Figuła GrzegorzGawlińska MajaMISTRAL 10-11 H 4T
2Kowalczyk DawidŻak ZuzannaST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
2Węgrzynek BartłomiejZapatka NataliaSZKOŁA TAŃCA WIR 10-11 H 4T
1Przybysz BorysGawełczyk EwaSZKOŁA TAŃCA WIR 8-9 G 6T
2Kowalski WojciechSztuka PolaAKCENT - Będzin 8-9 G 6T
3Badora JakubSiwek CelinaZORBA 8-9 G 6T
1Leśniak WojciechGraca AntoninaNOWY STYL 8-9 H 4T
1Słomski MateuszCzarnocka EwaPOLISH CLUB 8-9 H 4T
1Tutaj AntoniWłodarczyk PolaKIEPURA 8-9 H 4T
2Mandrysz BartoszWojaczek ZofiaRONDO 8-9 H 4T
2Wojtoń AdamWojtoń NataliaKIEPURA 8-9 H 4T