!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana Wieczystego (PTT)
Kraków
Filtruj:
Kategorie:































1Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE Senior III A LA
1Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior III A ST
2Andruch KrzysztofLisiewicz AnnaJEDYNKA Senior III A ST
1Stańczyk JerzyStańczyk AnnaNDK Senior III C LA
2Nowak KrzysztofNowak DanutaUKTS LEW Senior III C LA
3Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME Senior III C LA
4Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaSTUDIO DANCE CLUB Senior III C LA
5Andruch KrzysztofLisiewicz AnnaJEDYNKA Senior III C LA
6Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA Senior III C LA
7Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL Senior III C LA
1Stańczyk JerzyStańczyk AnnaNDK Senior III C ST
2Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE Senior III C ST
3Ciopała MariuszCiopała MariaRAGTIME Senior III C ST
4Sadlik JakubSzmidtke JolantaAKSEL Senior III C ST
5Nowak KrzysztofNowak DanutaUKTS LEW Senior III C ST
6Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaSTUDIO DANCE CLUB Senior III C ST
7Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL Senior III C ST
7Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA Senior III C ST
1Żołądziejewski ZbigniewGanecka MałgorzataGRACJA Senior III E LA
2Pacura BogusławPacura MartaSzT eMiKa Senior III E LA
3Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA Senior III E LA
4Waldron MichaelPolakowska EwaDI SOMMA Senior III E LA
5Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA Senior III E LA
6Kyc AndrzejKyc AnnaAKSEL Senior III E LA
7Mrozek MarekMrozek AlinaPODKARPACIE Senior III E LA
1Szczegielniak PawełSzczegielniak GrażynaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI Senior III E ST
2Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT Senior III E ST
3Żołądziejewski ZbigniewGanecka MałgorzataGRACJA Senior III E ST
4Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA Senior III E ST
5Pacura BogusławPacura MartaSzT eMiKa Senior III E ST
6Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA Senior III E ST
7Waldron MichaelPolakowska EwaDI SOMMA Senior III E ST
8Mrozek MarekMrozek AlinaPODKARPACIE Senior III E ST
9Kyc AndrzejKyc AnnaAKSEL Senior III E ST
1Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA Senior II E LA
2Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA Senior II E LA
3Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaASTRA Senior II E LA
4Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA Senior II E LA
5Dębicki JarosławKobzarska- Bar BarbaraPIETRZYK Senior II E LA
6Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS Senior II E LA
7Kukuła JanuszKukuła DorotaPODKARPACIE Senior II E LA
8Kochański JerzyMirosław JolantaBALANS Senior II E LA
1Dziok RafałMatuszczak-Dziok AleksandraGRACJA Senior II E ST
2Szpyra MarekHrynkiewicz MagdalenaMYKA Senior II E ST
3Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS Senior II E ST
4Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA Senior II E ST
5Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA Senior II E ST
6Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA Senior II E ST
7Dębicki JarosławKobzarska- Bar BarbaraPIETRZYK Senior II E ST
8Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaASTRA Senior II E ST
9Kukuła JanuszKukuła DorotaPODKARPACIE Senior II E ST
10Kochański JerzyMirosław JolantaBALANS Senior II E ST
1Burlaga RobertWitkowska KatarzynaMARGO Senior I C LA
2Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA Senior I C LA
3Dąbek ArturDąbek AgnieszkaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior I C LA
4Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaKuźnia Tańca Senior I C LA
5Orzażewski RemigiuszZabochnicka AnitaMASTER DANCE Senior I C LA
1Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaKuźnia Tańca Senior I C ST
2Rosik KarolLaurowska AnnaESENS Senior I C ST
3Liszka PiotrPiech AgnieszkaBAWINEK Senior I C ST
4Dąbek ArturDąbek AgnieszkaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior I C ST
5Czylok MariuszCzylok AlicjaNOWY STYL Senior I C ST
1Frydrych PiotrWieczorek-Stawicka MartaCORTE TOP DANCE Senior I E LA
2Bijak SebastianBijak-Dobrowolska AgnieszkaDANCE TEAM Senior I E LA
3Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA Senior I E LA
4Andrzejewski WojciechHomoncik KarolinaFRASZKA Senior I E LA
5Nowak RafałNowak AgnieszkaS.T. Krystian Krzemiński Senior I E LA
1Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA Senior I E ST
2Okulicz-Kozaryn JarosławOkulicz-Kozaryn MagdalenaIMPRESSIONANTE Senior I E ST
3Frydrych PiotrWieczorek-Stawicka MartaCORTE TOP DANCE Senior I E ST
4Andrzejewski WojciechHomoncik KarolinaFRASZKA Senior I E ST
5Nowak RafałNowak AgnieszkaS.T. Krystian Krzemiński Senior I E ST
1Duda RobertGąsior NataliaIDEA 16-18 A LA
2Repecki MichałTracz OliwiaMYKA 16-18 A LA
3Ujczak PawełDrobna AleksandraIGLICA 16-18 A LA
4Litorowicz OskarKwietniowska OliwiaIGLICA 16-18 A LA
5Pawlak KamilRafińska KlaudiaCORTE TOP DANCE 16-18 A LA
6Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA 16-18 A LA
7Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA 16-18 A LA
8Artelik SzymonGrabowska JuliaDANCECLUB 16-18 A LA
9Mocek MateuszMocek MagdalenaSŁOŃCE 16-18 A LA
10Nowak PawełKmiołek IzabelaMISTRAL 16-18 A LA
11Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM 16-18 A LA
12Korbanek SzymonKorbanek KorneliaDANCECLUB 16-18 A LA
13Bedla FilipMłynarczyk WeronikaCANTINERO 16-18 A LA
14Gryczka AdamRytkowska WiktoriaKIEPURA 16-18 A LA
15Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET TEAM 16-18 A LA
16Zakrzewski SzymonGiesek JuliaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 16-18 A LA
17Duda MaciejPiwowarczyk JoannaIDEA 16-18 A LA
18Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM 16-18 A LA
19Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA 16-18 A LA
20Stępień AdrianTyl KatarzynaBLUE CLASSIC 16-18 A LA
21Rozkuszka DawidBaniak IzabelaSzT eMiKa 16-18 A LA
22Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM 16-18 A LA
23Bator FilipPodolska AlicjaST DOBROWOLSCY 16-18 A LA
24Gawlik MichałWalczyk KarolinaCANTINERO 16-18 A LA
25Kmita SebastianChwastowska JoannaSKT STYL 16-18 A LA
26Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA 16-18 A LA
27Zając AdamŁysik AgnieszkaKTT DUET 16-18 A LA
28Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA 16-18 A LA
29Zhukov DmytroPluta DorotaDI SOMMA 16-18 A LA
30Jędrasek TomaszSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA 16-18 A LA
31Maślanka MateuszWenerska ZuzannaDANCE TEAM 16-18 A LA
33Borówka PawełMajorczyk DominikaPASJA 16-18 A LA
34Jabłoński DariuszPokorska AdaKADRYL 16-18 A LA
35Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET 16-18 A LA
37Nawrat ArturWięcław MonikaMASTER DANCE 16-18 A LA
38Piotrowski PatrykMazur AnnaAKADEMIA TAŃCA 16-18 A LA
39Zajkowski KamilPoniatowicz KarolinaKADRYL 16-18 A LA
40Pabis MaciejPółka NikolaST CIEPŁY 16-18 A LA
41Puszka MichałRubacha AnnaLIDER 16-18 A LA
42Matuszewski MichałKwiatek AleksandraBRASIL 16-18 A LA
1Sokołowski KamilLytvynenko MariaCHAMPION TEAM 16-18 A ST
2Mrozek DanielOlbińska MajaLATINA 16-18 A ST
3Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA 16-18 A ST
4Kurasiński PatrykJerzyk KlaudiaST DOBROWOLSCY 16-18 A ST
5Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM 16-18 A ST
6Argier AdamSapińska IwonaMAESTRO 16-18 A ST
7Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL 16-18 A ST
8Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET 16-18 A ST
9Kłosowski MarcinŁaźnia KamilaST CIEPŁY 16-18 A ST
10Zawierucha BorysWieczorek WiktoriaRYTM 16-18 A ST
11Szlachtowski MichałRąba KlaudiaNOWY STYL 16-18 A ST
12Dudin DanilaMalińska PaulinaDANCECLUB 16-18 A ST
13Rydz RafałPalak NataliaLIDER 16-18 A ST
14Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA 16-18 A ST
15Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK 16-18 A ST
16Puszka MichałRubacha AnnaLIDER 16-18 A ST
17Tołpa KonradGrzelaczyk NikolaDANCE TEAM 16-18 A ST
18Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES 16-18 A ST
19Iwaszuk MateuszKorzeniowska AnnaST JABCZYŃSKA 16-18 A ST
20Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA 16-18 A ST
22Jaglarz TomaszSuch KarolinaBAWINEK 16-18 A ST
24Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA 16-18 A ST
25Kudra MichałPijar BeataZŁOTA PARA 16-18 A ST
26Koguciuk JakubBrodawka OlgaRYTM 16-18 A ST
27Lorek BartoszRudkowska BarbaraCHAMPION TEAM 16-18 A ST
28Matuszewski MichałKwiatek AleksandraBRASIL 16-18 A ST
29Maślanka MateuszWenerska ZuzannaDANCE TEAM 16-18 A ST
30Rosiński IgorRosińska IzabelaMAKO 16-18 A ST
1Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA 16-18 B LA
2Hawro MichałToczek PaulinaIGLICA 16-18 B LA
3Oleksik MateuszSkrolecka AgataMARENGO 16-18 B LA
4Ciurko HubertPreisner JagienkaAKSEL 16-18 B LA
5Aftanasiuk JakubEjsmont MartaCentrum Trójmiasto 16-18 B LA
6Polewski KamilJankowska MartaZORBA 16-18 B LA
7Bienert PawełJankowska SoniaSŁOŃCE 16-18 B LA
8Zyglarski PiotrLato WeronikaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
9Machnio DamianSułkowska WeronikaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
10Chmurzyński AleksanderPółtorak KarolinaKuźnia Tańca 16-18 B LA
11Talik MikołajSergiel WeronikaKIEPURA 16-18 B LA
12Grodzki JakubKosińska EwaCentrum Trójmiasto 16-18 B LA
13Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 B LA
14Zawadzki RobertShkliaruk AlinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 B LA
15Trochymiuk SebastianStanilewicz AgataZAMEK 16-18 B LA
16Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
17Piotrowski WojciechKrawczyk MałgorzataCHAMPION TEAM 16-18 B LA
18Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA 16-18 B LA
19Cacko ŁukaszBańska KatarzynaCORTE TOP DANCE 16-18 B LA
20Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA 16-18 B LA
21Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA 16-18 B LA
23Zawierucha BorysMach MartynaRYTM 16-18 B LA
24Iwaszuk MateuszKorzeniowska AnnaST JABCZYŃSKA 16-18 B LA
25Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
26Zawistowski KamilSzemiel KingaCHAMPION TEAM 16-18 B LA
27Rusin PrzemysławStankowska WeronikaKLASA 16-18 B LA
28Karczewicz AdrianŚroda WiktoriaST DOBROWOLSCY 16-18 B LA
29Całka DominikBanasik IgaKORDASZEWSCY 16-18 B LA
30Wdowiak HubertGlica MilenaSAMBA 16-18 B LA
31Wrona GrzegorzOgiela AleksandraCLASSIC 16-18 B LA
32Kłosowski MarcinŁaźnia KamilaST CIEPŁY 16-18 B LA
33Kapitan CyprianSych EwaMASTER DANCE 16-18 B LA
34Rydz RafałPalak NataliaLIDER 16-18 B LA
35Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL 16-18 B LA
36Tyburek SzymonKnyś AnnaLIDER 16-18 B LA
37Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA 16-18 B LA
38Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA 16-18 B LA
39Ciok MichałMitka Katarzyna--- 16-18 B LA
40Wesołowski MichałMorawicka KarolinaDANCE TEAM 16-18 B LA
42Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA 16-18 B LA
43Skupień ŁukaszKulak AnastazjaPOLISH CLUB 16-18 B LA
44Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM 16-18 B LA
45Kaleta MateuszKaleta AnnaKuźnia Tańca 16-18 B LA
46Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK 16-18 B LA
47Marcinkowski JanBunikowska JuliaMARGO 16-18 B LA
48Klecha PawełKazimierczak JuliaZORBA 16-18 B LA
49Kwiecień KonradRachwał MagdalenaBAWINEK 16-18 B LA
50Szczur BartłomiejNowak MagdalenaFORUM 16-18 B LA
51Orwat KonradHalat AnnaGRACJA 16-18 B LA
52Nowak PawełTenerowicz Monika EwelinaBAWINEK 16-18 B LA
53Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM 16-18 B LA
54Orczyk MichałKardaś AleksandraKLASA 16-18 B LA
55Tadla PawełJurewicz MonikaDŻET 16-18 B LA
56Będkowski DawidŁopata AnnaMARENGO 16-18 B LA
57Rokosz AdrianKot NataszaAKSEL 16-18 B LA
58Halicki MichałZiembińska JuliaKADRYL 16-18 B LA
59Karliński KamilKarczmarz AgnieszkaEVOLUTION 16-18 B LA
1Ujczak PawełDrobna AleksandraIGLICA 16-18 B ST
2Frodyma AmadeuszKrynicka WiktoriaGRACJA 16-18 B ST
3Mierzwa MichałSobczyk JagodaDŻET 16-18 B ST
4Repecki MichałTracz OliwiaMYKA 16-18 B ST
5Zakrzewski SzymonGiesek JuliaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 16-18 B ST
6Jaruszewski DawidBaranowska WiktoriaMISTRAL 16-18 B ST
7Grzywaczewski WiktorKosińska MajaSUKCES 16-18 B ST
8Chmurzyński AleksanderPółtorak KarolinaKuźnia Tańca 16-18 B ST
9Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO 16-18 B ST
10Aftanasiuk JakubEjsmont MartaCentrum Trójmiasto 16-18 B ST
11Pluta FilipZawadzka MarikaDANCECLUB 16-18 B ST
12Bomba SebastianJakus MagdalenaSzT eMiKa 16-18 B ST
13Michalak KrystianSyzdoł MonikaBRASIL 16-18 B ST
14Ciok MichałMitka Katarzyna--- 16-18 B ST
15Ciurko HubertPreisner JagienkaAKSEL 16-18 B ST
16Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA 16-18 B ST
17Wdowiak HubertGlica MilenaSAMBA 16-18 B ST
18Myśliński Mateusz ŁukaszSłomczyńska KajaSTUDIO KREACJI TAŃCA 16-18 B ST
19Bieńko ŁukaszGancarz NataliaBAWINEK 16-18 B ST
20Niegowski MichałRychlica KatarzynaKTT DUET 16-18 B ST
21Klecha PawełKazimierczak JuliaZORBA 16-18 B ST
22Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA 16-18 B ST
23Srebro JakubKawa KlaudiaSzT eMiKa 16-18 B ST
24Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA 16-18 B ST
25Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA 16-18 B ST
26Janas DawidKoza DominikaSUKCES 16-18 B ST
27Łądka WiktorDomin AleksandraRYTM 16-18 B ST
28Trochymiuk SebastianStanilewicz AgataZAMEK 16-18 B ST
29Jasiewicz KarolWilk KlaudiaAKSEL 16-18 B ST
30Kaleta MateuszKaleta AnnaKuźnia Tańca 16-18 B ST
31Mandla PiotrGabryś KlaudiaNOWY STYL 16-18 B ST
32Marcinkowski JanBunikowska JuliaMARGO 16-18 B ST
33Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO 16-18 B ST
34Polaczkiewicz SzymonNicpoń LauraSUKCES 16-18 B ST
35Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM 16-18 B ST
36Orwat KonradHalat AnnaGRACJA 16-18 B ST
37Jagoda MaciejJaworska WiktoriaAKTAN 16-18 B ST
38Kasza KonradSkiba Wiktoria SandraGALA 16-18 B ST
39Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA 16-18 B ST
40Bernad MateuszLesińska AgataWIKA 16-18 B ST
41Seweryn DanielLorencik Katarzyna MariaBAWINEK 16-18 B ST
41Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO 16-18 B ST
43Kołodziej MarcinWojaczek MagdalenaMIX 16-18 B ST
44Będkowski DawidŁopata AnnaMARENGO 16-18 B ST
45Krzeszowiak JerzySchmidt KarolinaEVOLUTION 16-18 B ST
46Cinal KacperBaszczowska AnnaRAGTIME 16-18 B ST
46Karliński KamilKarczmarz AgnieszkaEVOLUTION 16-18 B ST
48Rylewicz JarosławGrunwald MonikaBAWINEK 16-18 B ST
49Orczyk MichałKardaś AleksandraKLASA 16-18 B ST
1Weronowski Miłosz JakubRut AmeliaRESPECT DANCE 16-18 C LA
2Skarka MichałStolarska IvettaMASTER DANCE 16-18 C LA
3Nabiałczyk BartoszKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY 16-18 C LA
4Bolek MichałIskra JoannaIGLICA 16-18 C LA
5Gryboś BartoszKudzielko ZuzannaKIEPURA 16-18 C LA
6Mędak KarolStawna KlaudiaFINEZJA 16-18 C LA
7Sygitowicz MikołajMisztela WiktoriaCANTINERO 16-18 C LA
8Stolarczyk SzymonPszczoła NataliaALFA-ASTRA 16-18 C LA
9Urbański RobertWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
10Zając MateuszNiziołek NataliaBRASIL 16-18 C LA
11Górniak JerzyStruzik LidiaNOWY STYL 16-18 C LA
12Noworyta MariuszFatyga JustynaBAWINEK 16-18 C LA
13Talik KamilFajkis JuliaNOWY STYL 16-18 C LA
14Zakrzewski DorianZielińska BeataFORUM 16-18 C LA
15Grabowski WojciechLipiec MartaMAKO 16-18 C LA
16Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA 16-18 C LA
17Polański BartoszJaniuk KingaSTACCATO 16-18 C LA
18Sikora MaciejSiemieniec MariaDANCE TEAM 16-18 C LA
19Miszczuk MateuszLewucha AgnieszkaCentrum Trójmiasto 16-18 C LA
20Kieresz SzymonKrajka OlgaMARGO 16-18 C LA
21Tułak KonradDrabczyk KarolinaMARENGO 16-18 C LA
22Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA 16-18 C LA
23Lesiak GrzegorzWoźny MilenaROYAL DANCE STUDIO 16-18 C LA
24Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA 16-18 C LA
25Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY 16-18 C LA
26Nowosiad TomaszBurtan BarbaraBAWINEK 16-18 C LA
27Kurek KamilRosik PaulinaEVOLUTION 16-18 C LA
28Gazda JanuszBroniecka NataliaLIDER 16-18 C LA
29Szczypczyk AdamBólad AleksandraArtDance 16-18 C LA
30Wójcik MateuszBujas KarolinaSKT AGH 16-18 C LA
31Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 C LA
32Banaszkiewicz KrzysztofNapiórkowska Adrianna EwaBAWINEK 16-18 C LA
33Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM 16-18 C LA
34Krzeszowiak JerzySchmidt KarolinaEVOLUTION 16-18 C LA
35Grzelczak DawidKowalczyk DominikaESKADRA 16-18 C LA
36Chabowski BartoszTrząska PatrycjaKIEPURA 16-18 C LA
37Cichoński GrzegorzSliżewska EwaKADRYL 16-18 C LA
38Piskorek MichałLiszkowska JolantaRAGTIME 16-18 C LA
39Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO 16-18 C LA
40Mąkowski FilipBarylak WiktoriaGRACJA 16-18 C LA
41Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM 16-18 C LA
42Kaliński KrzysztofZawadzka AnnaKuźnia Tańca 16-18 C LA
43Sulawa PiotrKrysta AgnieszkaNOWY STYL 16-18 C LA
44Maciejczyk JanHejmo IzabelaNARCYZ 16-18 C LA
45Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE 16-18 C LA
46Górski PiotrDziewulska NataliaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C LA
47Citko DawidTworkowska AngelikaKADRYL 16-18 C LA
48Bilski KamilOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
1Grabowski WojciechLipiec MartaMAKO 16-18 C ST
2Bolek MichałIskra JoannaIGLICA 16-18 C ST
3Stolarczyk SzymonPszczoła NataliaALFA-ASTRA 16-18 C ST
4Tchórzewski SandroRadwan OliwiaLATINA 16-18 C ST
5Zając MateuszNiziołek NataliaBRASIL 16-18 C ST
6Markowiak JakubKałuża AnnaALFA-ASTRA 16-18 C ST
7Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK 16-18 C ST
8Tadla PawełJurewicz MonikaDŻET 16-18 C ST
9Nowosiad TomaszBurtan BarbaraBAWINEK 16-18 C ST
10Grzelczak DawidKowalczyk DominikaESKADRA 16-18 C ST
11Wesołowski MichałMorawicka KarolinaDANCE TEAM 16-18 C ST
12Piechota KonradMysiorek JuliaALFA-ASTRA 16-18 C ST
13Okon SebastianSmolarek AgataIMPRESSIONANTE 16-18 C ST
14Skarka MichałStolarska IvettaMASTER DANCE 16-18 C ST
15Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY 16-18 C ST
16Łapiński ŁukaszTębłowska Kamila--- 16-18 C ST
17Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 C ST
18Kwiecień KonradRachwał MagdalenaBAWINEK 16-18 C ST
19Chabowski BartoszTrząska PatrycjaKIEPURA 16-18 C ST
20Kaliński KrzysztofZawadzka AnnaKuźnia Tańca 16-18 C ST
21Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA 16-18 C ST
22Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM 16-18 C ST
23Szczypczyk AdamBólad AleksandraArtDance 16-18 C ST
24Błach DawidKainka WiktoriaUKS CATIA 16-18 C ST
25Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 C ST
26Kieresz SzymonKrajka OlgaMARGO 16-18 C ST
27Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK 16-18 C ST
28Grygiel DawidWłodarczyk AgataMARGO 16-18 C ST
29Domiański MichałKolińska JuliaCentrum Tańca FIESTA 16-18 C ST
30Nowak PawełTenerowicz Monika EwelinaBAWINEK 16-18 C ST
31Karwas EmilJanik KlaudiaJEDYNKA 16-18 C ST
32Zdebski MichałNiechciał AgnieszkaSEMPRE 16-18 C ST
33Szymaniec WojciechWojak AnetaRONDO 16-18 C ST
34Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK 16-18 C ST
35Skowron DanielDębowska Barbara JoannaBAWINEK 16-18 C ST
36Halama PawełCieślik IwonaBAWINEK 16-18 C ST
37Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 C ST
38Banaszkiewicz KrzysztofNapiórkowska Adrianna EwaBAWINEK 16-18 C ST
39Halicki MichałZiembińska JuliaKADRYL 16-18 C ST
40Bilski KamilOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
41Mąkowski FilipBarylak WiktoriaGRACJA 16-18 C ST
42Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE 16-18 C ST
43Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM 16-18 C ST
44Biela ErnestZajda DorotaBAWINEK 16-18 C ST
44Grzybowski MarekKanas AleksandraBAWINEK 16-18 C ST
44Rapacz Marcin ZbigniewTopolska PaulinaBAWINEK 16-18 C ST
1Cieślak WojciechMikusek KamilaROYAL DANCE STUDIO 16-18 D LA
2Mikulski KamilKarczewska-May ViktoriaDANCECLUB 16-18 D LA
3Domiański MichałKolińska JuliaCentrum Tańca FIESTA 16-18 D LA
4Jóźwiak MateuszKrzyczkowska KatarzynaROYAL DANCE STUDIO 16-18 D LA
5Żurek MikołajMichałowicz WiktoriaMARGO 16-18 D LA
6Purta BartoszBielawska DominikaKADRYL 16-18 D LA
7Drzazga DanielSendecka AleksandraSEMPRE 16-18 D LA
8Grygiel DawidWłodarczyk AgataMARGO 16-18 D LA
9Rusin MateuszKlimas AngelikaKuźnia Tańca 16-18 D LA
10Zieliński DawidŁokas KarolinaEVOLUTION 16-18 D LA
11Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 D LA
12Raszyński MateuszPilor OlgaFINEZJA 16-18 D LA
13Berdzik PawełCeglarska EwelinaINES 16-18 D LA
14Kowalik DamianGwiazdowicz OlgaST DOBROWOLSCY 16-18 D LA
15Galik PrzemysławOrzech WeronikaAKTAN 16-18 D LA
16Otfinowski PiotrMarzec AnnaBAWINEK 16-18 D LA
17Kowalewski DawidGuettner KlaraST JABCZYŃSKA 16-18 D LA
18Serafin MiłoszBukiel AnnaASTRA 16-18 D LA
19Trząski PiotrNuckowska DominikaMARENGO 16-18 D LA
20Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO 16-18 D LA
22Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION 16-18 D LA
23Uthke JanWarchał HelenaRYTM 16-18 D LA
24Stryjniak KrzysztofHyży EmiliaMARENGO 16-18 D LA
25Korlatowicz PiotrMichalska MagdalenaEVOLUTION 16-18 D LA
26Błach DawidKainka WiktoriaUKS CATIA 16-18 D LA
27Grochalski TomaszHomoncik AgataFRASZKA 16-18 D LA
28Kuźlak MarcinKosicka Weronika--- 16-18 D LA
29Stanik MariuszDobrakowska MajaBALLARE 16-18 D LA
30Rogowski AlanKownacka MariaSŁOŃCE 16-18 D LA
31Biela ErnestZajda DorotaBAWINEK 16-18 D LA
32Kuźma MateuszPiela KatarzynaSKT AGH 16-18 D LA
33Kasprzycki DariuszWiklańska KatarzynaBAWINEK 16-18 D LA
34Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 D LA
35Rosłonkiewicz MateuszDydak WiktoriaGRACJA 16-18 D LA
36Koguciuk MarcinGajewska JuliaRYTM 16-18 D LA
37Mnich MariuszSypek BeataPERFECT DANCE 16-18 D LA
38Wójtowicz MariuszSzyrszeń KlaudiaSOKÓŁ 16-18 D LA
1Szuba MichałGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
2Mikulski KamilKarczewska-May ViktoriaDANCECLUB 16-18 D ST
3Serafin MiłoszBukiel AnnaASTRA 16-18 D ST
4Kowalik DamianGwiazdowicz OlgaST DOBROWOLSCY 16-18 D ST
5Otfinowski PiotrMarzec AnnaBAWINEK 16-18 D ST
6Jędrzejczak BartoszSołowiej KatarzynaELITE DANCE 16-18 D ST
7Purta BartoszBielawska DominikaKADRYL 16-18 D ST
8Galik PrzemysławOrzech WeronikaAKTAN 16-18 D ST
10Kowalewski DawidGuettner KlaraST JABCZYŃSKA 16-18 D ST
11Rosłonkiewicz MateuszDydak WiktoriaGRACJA 16-18 D ST
12Płocharz MichałBożek MagdalenaMYKA 16-18 D ST
13Gałek AlbertWcisło AgnieszkaSEMPRE 16-18 D ST
14Mickiewicz AndrzejOrłowska NataliaAMETYST 16-18 D ST
15Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION 16-18 D ST
16Stanik MariuszDobrakowska MajaBALLARE 16-18 D ST
17Trząski PiotrNuckowska DominikaMARENGO 16-18 D ST
18Kuźma MateuszPiela KatarzynaSKT AGH 16-18 D ST
19Żurek MikołajMichałowicz WiktoriaMARGO 16-18 D ST
20Koguciuk MarcinGajewska JuliaRYTM 16-18 D ST
21Michalik WojciechPfajfer JuliaFORUM 16-18 D ST
22Zając Grzegorz MariaJakubas MartaBAWINEK 16-18 D ST
23Raszyński MateuszPilor OlgaFINEZJA 16-18 D ST
24Mnich MariuszSypek BeataPERFECT DANCE 16-18 D ST
25Citko DawidTworkowska AngelikaKADRYL 16-18 D ST
26Balicki PatrykKarpińska DominikaUKS CATIA 16-18 D ST
27Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 D ST
28Kumorek KacperPlata IzabelaNOWY STYL 16-18 D ST
29Mroczek MichałJasińska MartynaST CIEPŁY 16-18 D ST
30Stryjniak KrzysztofHyży EmiliaMARENGO 16-18 D ST
31Wójtowicz MariuszSzyrszeń KlaudiaSOKÓŁ 16-18 D ST
32Cybułka Grzegorz RomanRębisz KatarzynaBAWINEK 16-18 D ST
33Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia KarolinaBAWINEK 16-18 D ST
34Pobidyński WiktorTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE 16-18 D ST
35Maciejczyk JanMaciejczyk DorotaNARCYZ 16-18 D ST
36Baran BogusławWróblewska JustynaSEMPRE 16-18 D ST
37Bijak SebastianBijak-Dobrowolska AgnieszkaDANCE TEAM 16-18 D ST
38Górski PiotrDziewulska NataliaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D ST
1Jędrzejczak BartoszSołowiej KatarzynaELITE DANCE 16-18 E LA
2Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM 16-18 E LA
3Cieśla MarcinBudkiewicz ZuzannaCHAMPION TEAM 16-18 E LA
4Cichoń MichałMichalska JuliaCANTINERO 16-18 E LA
5Drzazga KrzysztofSmoleń KatarzynaSEMPRE 16-18 E LA
6Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM 16-18 E LA
7Safin KamilFudali JoannaBAWINEK 16-18 E LA
8Zygmunt MikołajPłonka AleksandraMYKA 16-18 E LA
9Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 E LA
10Koterba KamilKwiatkowska BogumiłaSŁOŃCE 16-18 E LA
11Balicki PatrykKarpińska DominikaUKS CATIA 16-18 E LA
12Baran BogusławWróblewska JustynaSEMPRE 16-18 E LA
13Walczyna MateuszGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 E LA
14Goral MaciejOleszczak AnnaJUMP 16-18 E LA
15Zborowski WiktorMuszkieta MartaMARGO 16-18 E LA
16Mroczek MichałJasińska MartynaST CIEPŁY 16-18 E LA
17Krużołek MichałBoryło AnetaKuźnia Tańca 16-18 E LA
18Kic ArturMaciejczyk DorotaNARCYZ 16-18 E LA
1Rusin MateuszKlimas AngelikaKuźnia Tańca 16-18 E ST
2Zygmunt MikołajPłonka AleksandraMYKA 16-18 E ST
3Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 E ST
4Korlatowicz PiotrMichalska MagdalenaEVOLUTION 16-18 E ST
5Safin KamilFudali JoannaBAWINEK 16-18 E ST
6Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE 16-18 E ST
7Pawlicki LeszekMazurkiewicz AdaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
8Koterba KamilKwiatkowska BogumiłaSŁOŃCE 16-18 E ST
9Cieśla MarcinBudkiewicz ZuzannaCHAMPION TEAM 16-18 E ST
10Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM 16-18 E ST
11Walczyna MateuszGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 E ST
12Zborowski WiktorMuszkieta MartaMARGO 16-18 E ST
13Jędrzejewski JanArtiuchow EmiliaPROJEKT NM 16-18 E ST
14Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA 16-18 E ST
15Uthke JanWarchał HelenaRYTM 16-18 E ST
16Krużołek MichałBoryło AnetaKuźnia Tańca 16-18 E ST
1Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 F LA
2Politański WaldemarCooper JoannaDANCE CENTER 16-18 F LA
3Manusch MikołajWazia AgataFORUM 16-18 F LA
4Urbaniak MateuszNiedośpiał MonikaFINEZJA 16-18 F LA
5Prorok DominikŚlęczek MonikaSEMPRE 16-18 F LA
6Miszewski HubertWojciechowska KarolinaCORTE TOP DANCE 16-18 F LA
1Młynarski MaciejRybińska KatarzynaIGLICA 16-18 F ST
2Manusch MikołajWazia AgataFORUM 16-18 F ST
3Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 F ST
4Cichoń MichałMichalska JuliaCANTINERO 16-18 F ST
6Prorok DominikŚlęczek MonikaSEMPRE 16-18 F ST
7Urbaniak MateuszNiedośpiał MonikaFINEZJA 16-18 F ST
1Koścień BartoszHanulak AlicjaSUKCES 14-15 C LA
2Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB 14-15 C LA
3Szczygieł DanielKrystek KingaDŻET 14-15 C LA
4Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA 14-15 C LA
5Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF 14-15 C LA
6Adamczyk MateuszKamińska PaulaGASIEK 14-15 C LA
7Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA 14-15 C LA
8Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA 14-15 C LA
9Barłóg HubertLewandowska MarcelinaUKS DANCE ACADEMY 14-15 C LA
10Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 14-15 C LA
11Malinowski MaciejRajkowska PaulinaSTART 14-15 C LA
12Drożdżyński TomaszKurowska PaulinaFILEMON 14-15 C LA
13Gralak MateuszSkrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA 14-15 C LA
14Jagielski KarolKowalczyk MilenaIMAGE 14-15 C LA
15Martin JakubPluskota OlgaASTRA 14-15 C LA
16Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT 14-15 C LA
17Jaworski JakubWrzesień DariaRESPECT DANCE 14-15 C LA
18Niemczyk KacperPańtak WiktoriaGRACJA 14-15 C LA
18Roman JakubDorycka DominikaKuźnia Tańca 14-15 C LA
20Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE 14-15 C LA
21Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA 14-15 C LA
22Andruszko JacekMadaj KlaudiaEVOLUTION 14-15 C LA
23Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA 14-15 C LA
24Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca 14-15 C LA
25Busiek JakubJeżyna OliwiaCENTRUM TAŃCA 14-15 C LA
1Szczygieł DanielKrystek KingaDŻET 14-15 C ST
2Gralak MateuszSkrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA 14-15 C ST
3Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB 14-15 C ST
4Jaskulski MichałRożek AleksandraASTRA 14-15 C ST
5Niemczyk KacperPańtak WiktoriaGRACJA 14-15 C ST
6Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 14-15 C ST
7Martin JakubPluskota OlgaASTRA 14-15 C ST
8Drożdżyński TomaszKurowska PaulinaFILEMON 14-15 C ST
9Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA 14-15 C ST
10Mohana AdamSiwko MarcelinaETIUDA 14-15 C ST
11Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA 14-15 C ST
12Pyrzyński MateuszMurawska WiktoriaLORDANCE 14-15 C ST
13Roman JakubDorycka DominikaKuźnia Tańca 14-15 C ST
14Barłóg HubertLewandowska MarcelinaUKS DANCE ACADEMY 14-15 C ST
15Małecki DawidCwalina SaraRYTM 14-15 C ST
16Jaworski JakubWrzesień DariaRESPECT DANCE 14-15 C ST
17Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca 14-15 C ST
18Szumacher ArturWelenc KatarzynaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 14-15 C ST
19Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE 14-15 C ST
20Ryba ArkadiuszSmusz MartynaLORDANCE 14-15 C ST
21Czabator MichałDubicka EmiliaGRACJA 14-15 C ST
22Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 14-15 C ST
23Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaKIEPURA 14-15 C ST
24Ignaszewski MaxwellKicińska DominikaMARGO 14-15 C ST
1Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 14-15 D LA
2Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER 14-15 D LA
3Wiśniewski FilipPawłowska AleksandraGRACJA 14-15 D LA
4Żuczek OskarMądry EmiliaGALA 14-15 D LA
5Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 14-15 D LA
6Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO 14-15 D LA
7Jarosz MichałMiszczak KatarzynaATHINA 14-15 D LA
8Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 14-15 D LA
9Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA 14-15 D LA
10Maślak JakubSobasik MartaMARGO 14-15 D LA
11Jędrzejczak DominikNiedziółka WiktoriaELITE DANCE 14-15 D LA
12Ignaszewski MaxwellKicińska DominikaMARGO 14-15 D LA
13Piotrowski JakubKukulska NataliaMARENGO 14-15 D LA
14Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 14-15 D LA
15Mardacz JakubPietrucha GabrielaDŻET 14-15 D LA
16Gilek AdamMróz EmiliaASTRA 14-15 D LA
17Salwin MichałKemona ElizaIMPULS 14-15 D LA
18Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION 14-15 D LA
19Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 14-15 D LA
20Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 14-15 D LA
21Ślusarczyk KrzysztofGębala MartaArtDance 14-15 D LA
22Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 14-15 D LA
23Połapski JakubFrej ZuzannaArtDance 14-15 D LA
25Baron JakubRoszak JuliaRAGTIME 14-15 D LA
26Tomkowicz KamilSynoś DianaDŻET 14-15 D LA
28Wyroślak DariuszCzerwińska AleksandraLIDER 14-15 D LA
29Mateja IgorPorębska AgnieszkaFORUM 14-15 D LA
1Ligenza JakubMakiejewska NataliaKIEPURA 14-15 D ST
2Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA 14-15 D ST
3Gilek AdamMróz EmiliaASTRA 14-15 D ST
4Baron JakubRoszak JuliaRAGTIME 14-15 D ST
5Wyroślak DariuszCzerwińska AleksandraLIDER 14-15 D ST
6Dworczyk JakubKlenart AnnaRYTM 14-15 D ST
7Baszczowski BartoszKozioł LenaSzT eMiKa 14-15 D ST
8Przemieniecki SzymonKarwacka JustynaWIKA 14-15 D ST
9Jędrzejczak DominikNiedziółka WiktoriaELITE DANCE 14-15 D ST
10Salwin MichałKemona ElizaIMPULS 14-15 D ST
11Ślusarczyk KrzysztofGębala MartaArtDance 14-15 D ST
12Mardacz JakubPietrucha GabrielaDŻET 14-15 D ST
13Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 14-15 D ST
14Piotrowski JakubKukulska NataliaMARENGO 14-15 D ST
15Szewczykowski FilipRoszkowska AleksandraDZIUPLA 14-15 D ST
16Ujda FilipMajchrowicz KarolinaAKSEL 14-15 D ST
17Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION 14-15 D ST
18Tomkowicz KamilSynoś DianaDŻET 14-15 D ST
19Mateja IgorPorębska AgnieszkaFORUM 14-15 D ST
20Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 D ST
21Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO 14-15 D ST
22Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 14-15 D ST
23Maślak JakubSobasik MartaMARGO 14-15 D ST
25Połapski JakubFrej ZuzannaArtDance 14-15 D ST
26Wiśniewski FilipPawłowska AleksandraGRACJA 14-15 D ST
1Kwiatkowski SzymonMasarczyk AgataMASTER DANCE 14-15 E 8T
2Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA 14-15 E 8T
3Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE 14-15 E 8T
4Rak KonradChwierut AmeliaRAGTIME 14-15 E 8T
5Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 14-15 E 8T
6Gierdziewicz KrzysztofStefańska EmiliaEVOLUTION 14-15 E 8T
7Fugiel TomaszMarkus WeronikaSOKÓŁ 14-15 E 8T
8Niedźwiedź JakubMartowicz MajaGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
9Kubica EliaszZemełka JenniferUKS CATIA 14-15 E 8T
10Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 E 8T
11Wieczorek JakubJamborska GabrielaFANTAZJA 14-15 E 8T
12Osadziński MichałStaszak NinaGRACJA 14-15 E 8T
13Białokryty SzymonSztogryn ZuzannaST ZIELIŃSKA HANNA 14-15 E 8T
14Reng KacperReng KlementynaBALLARE 14-15 E 8T
1Studnicki PatrykMachnik LauraST ZIELIŃSKA HANNA 14-15 F 6T
2Musioł SzymonKrumpietz WiktoriaLORDANCE 14-15 F 6T
3Brudny BłażejChlebik ZofiaLORDANCE 14-15 F 6T
4Jakubski JakubŚliwieńska Julia--- 14-15 F 6T
5Zychiewicz AmbrożyLiana ZuzannaSzk. Tańca Gutovskyi 14-15 F 6T
6Kamień MateuszWoźniak PatrycjaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 F 6T
7Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 14-15 F 6T
8Gibas DominikStasica WeronikaPLĄS 14-15 F 6T
9Kluzik KacperŚledź WeronikaLATINO 14-15 F 6T