!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji (PTT)
Kraków
Filtruj:
Kategorie:












1Dziedzic OskarTarnowska MagdalenaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
2Gadko KonradJaszewska AngelikaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
3Jeleń ErnestFaber AgataLIDER Dorośli OPEN LA (GPP)
4Kuroczko KamilJanicka SaraAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
5Ostrowski MateuszDudek MarzenaDŻET Dorośli OPEN LA (GPP)
6Masłowski MieszkoPasek MonikaMISTRAL Dorośli OPEN LA (GPP)
7Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA Dorośli OPEN LA (GPP)
8Szymczak KamilMliczek DominikaZORBA Dorośli OPEN LA (GPP)
9Wiercioch MateuszBandelewicz MagdalenaDANCELOOK Dorośli OPEN LA (GPP)
10Figurski PrzemysławSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
11Chernenko SergeyWarzyńska AngelikaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
11Lorek BartoszKarpińska NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
11Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT Dorośli OPEN LA (GPP)
14Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA Dorośli OPEN LA (GPP)
15Ujczak PawełKorpak EwaIGLICA Dorośli OPEN LA (GPP)
16Dreling MateuszGorczyca SylwiaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
17Zdziech PrzemysławDziedziczak NataliaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
18Wosiak RafałKarwatowska MarzenaLIDER Dorośli OPEN LA (GPP)
19Duraj MaksymilianChwastowska JoannaSKT STYL Dorośli OPEN LA (GPP)
19Kosiński AlbertPonomar AnnaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
21Czarny MarcinKrawczyk MałgorzataDANCE TEAM Dorośli OPEN LA (GPP)
21Korbanek SzymonKorbanek KorneliaDANCE COMMUNITY Dorośli OPEN LA (GPP)
23Bednarski MaciejCzerwik KlaudiaSUKCES Dorośli OPEN LA (GPP)
24Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO Dorośli OPEN LA (GPP)
24Harazim SzymonHarazim KingaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
26Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA Dorośli OPEN LA (GPP)
27Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA Dorośli OPEN LA (GPP)
27Machnio DamianKutera JuliaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
29Jurek OskarDobranowska DominikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Dorośli OPEN LA (GPP)
30Holski MaciejTyl KatarzynaPRESTIGE Dorośli OPEN LA (GPP)
30Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM Dorośli OPEN LA (GPP)
32Rusin PrzemysławCzulak Weronika AnnaKuźnia Tańca Dorośli OPEN LA (GPP)
33Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA Dorośli OPEN LA (GPP)
34Pik DamianŁysik AgnieszkaESKADRA Dorośli OPEN LA (GPP)
35Bomba SebastianFalda KarinaAKSEL Dorośli OPEN LA (GPP)
35Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER Dorośli OPEN LA (GPP)
37Pałaszewski RafałKowalska PaulinaBRASIL Dorośli OPEN LA (GPP)
37Trytko MichałIzdebska ZuzannaMARENGO Dorośli OPEN LA (GPP)
39Duda MaciejLopushynska IrynaIDEA Dorośli OPEN LA (GPP)
40Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO Dorośli OPEN LA (GPP)
40Gawlik MichałWalczyk KarolinaCANTINERO Dorośli OPEN LA (GPP)
40Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK Dorośli OPEN LA (GPP)
40Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK Dorośli OPEN LA (GPP)
40Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL Dorośli OPEN LA (GPP)
1Kadłubowski MaciejKopacz MajaAKSEL Dorośli OPEN ST (GPP)
2Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA Dorośli OPEN ST (GPP)
3Budzik TomaszKogut AlicjaRYTM Dorośli OPEN ST (GPP)
4Nagórski MaciejFroń MagdalenaDANCELOOK Dorośli OPEN ST (GPP)
5Wiatrowicz MarcinKuśnierz SylwiaMERENGUE Dorośli OPEN ST (GPP)
6Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA Dorośli OPEN ST (GPP)
7Kurasiński PatrykRąba KlaudiaSUKCES Dorośli OPEN ST (GPP)
8Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA Dorośli OPEN ST (GPP)
9Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA Dorośli OPEN ST (GPP)
10Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST (GPP)
10Talik MikołajLangier JuliaSUKCES Dorośli OPEN ST (GPP)
12Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO Dorośli OPEN ST (GPP)
13Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA Dorośli OPEN ST (GPP)
14Lozinszek MichałMaślanka JuliaSZKOŁA TAŃCA WIR Dorośli OPEN ST (GPP)
15Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA Dorośli OPEN ST (GPP)
16Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB Dorośli OPEN ST (GPP)
17Pałaszewski RafałKowalska PaulinaBRASIL Dorośli OPEN ST (GPP)
17Smutnicki TomaszNiedbal van der Bliek AnnaDutch Amateur League Dorośli OPEN ST (GPP)
19Jurek OskarDobranowska DominikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Dorośli OPEN ST (GPP)
20Jaruszewski DawidKainka WiktoriaMISTRAL Dorośli OPEN ST (GPP)
21Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER Dorośli OPEN ST (GPP)
21Szlachtowski MichałFajkis JuliaSUKCES Dorośli OPEN ST (GPP)
23Matuszewski PiotrFicner AleksandraBRASIL Dorośli OPEN ST (GPP)
23Trytko MichałIzdebska ZuzannaMARENGO Dorośli OPEN ST (GPP)
25Nowak FilipKrówczyńska GabrielaKS M-TEAM Dorośli OPEN ST (GPP)
26Myśliński Mateusz ŁukaszSłomczyńska KajaSTUDIO KREACJI TAŃCA Dorośli OPEN ST (GPP)
27Bronowski KarolGancarz NataliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Dorośli OPEN ST (GPP)
28Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna Dorośli OPEN ST (GPP)
29Mierzwa MichałSobczyk JagodaDŻET Dorośli OPEN ST (GPP)
29Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM Dorośli OPEN ST (GPP)
31Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO Dorośli OPEN ST (GPP)
32Abramczyk Tomasz WojciechBłach MartaSKT AGH Dorośli OPEN ST (GPP)
33Kwiecień KonradGrunwald MonikaBAWINEK Dorośli OPEN ST (GPP)
1Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA 16-20 OPEN LA (GPP)
2Lorek BartoszKarpińska NataliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-20 OPEN LA (GPP)
3Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA 16-20 OPEN LA (GPP)
4Ujczak PawełKorpak EwaIGLICA 16-20 OPEN LA (GPP)
5Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO 16-20 OPEN LA (GPP)
6Ziuziański AleksanderBiskup KingaKuźnia Tańca 16-20 OPEN LA (GPP)
1Budzik TomaszKogut AlicjaRYTM 16-20 OPEN ST (GPP)
2Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES 16-20 OPEN ST (GPP)
3Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-20 OPEN ST (GPP)
4Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA 16-20 OPEN ST (GPP)
5Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA 16-20 OPEN ST (GPP)
6Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS 16-20 OPEN ST (GPP)
7Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA 16-20 OPEN ST (GPP)
7Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK 16-20 OPEN ST (GPP)
9Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB 16-20 OPEN ST (GPP)
10Sokołowski JanKubiak AleksandraASTRA 16-20 OPEN ST (GPP)
11Dybaś PawełWaszczuk MajaASTRA 16-20 OPEN ST (GPP)
12Ziuziański AleksanderBiskup KingaKuźnia Tańca 16-20 OPEN ST (GPP)
13Jasiński JakubBrzezińska ZuzannaASTRA 16-20 OPEN ST (GPP)
1Pawłowski KacperDederko MagdalenaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
2Pieczyrak KarolNowak ZuzannaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
3Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK 16-18 OPEN LA (GPP)
4Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK 16-18 OPEN LA (GPP)
5Miśtal SzymonDąbrowska JuliaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
6Tasarz FilipStelmach NataliaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
7Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL 16-18 OPEN LA (GPP)
8Gędłek JakubJaworek MariaArtDance 16-18 OPEN LA (GPP)
9Dybaś PawełWaszczuk MajaASTRA 16-18 OPEN LA (GPP)
10Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 16-18 OPEN LA (GPP)
11Gilek AdamMróz EmiliaASTRA 16-18 OPEN LA (GPP)
11Roman JakubSzarek OliwiaKuźnia Tańca 16-18 OPEN LA (GPP)
13Gorczak GabrielZborowska ZuzannaASTRA 16-18 OPEN LA (GPP)
1Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN ST (GPP)
2Wręczycki PrzemysławLang MagdalenaSUKCES 16-18 OPEN ST (GPP)
3Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET 16-18 OPEN ST (GPP)
4Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK 16-18 OPEN ST (GPP)
5Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA 16-18 OPEN ST (GPP)
6Gędłek JakubJaworek MariaArtDance 16-18 OPEN ST (GPP)
7Dybaś PawełWaszczuk MajaASTRA 16-18 OPEN ST (GPP)
8Sokołowski JanKubiak AleksandraASTRA 16-18 OPEN ST (GPP)
9Mielczarek AdrianMartyniec AnastazjaSUKCES 16-18 OPEN ST (GPP)
10Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL 16-18 OPEN ST (GPP)
10Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO 16-18 OPEN ST (GPP)
12Rybka KonradSosińska JuliaGALA 16-18 OPEN ST (GPP)
13Gorczak GabrielZborowska ZuzannaASTRA 16-18 OPEN ST (GPP)
13Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 16-18 OPEN ST (GPP)
15Żuczek OskarMądry EmiliaGALA 16-18 OPEN ST (GPP)
16Gilek AdamMróz EmiliaASTRA 16-18 OPEN ST (GPP)
16Bury JakubKamińska PaulaAKSEL 16-18 OPEN ST (GPP)
18Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 OPEN ST (GPP)
19Starnawski PiotrDąbek KatarzynaA-Z 16-18 OPEN ST (GPP)
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 14-15 OPEN LA (GPP)
2Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 14-15 OPEN LA (GPP)
3Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaSKT STYL 14-15 OPEN LA (GPP)
4Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN LA (GPP)
5Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN LA (GPP)
6Sokołowski DawidWłodarczyk WeronikaCHAMPION TEAM 14-15 OPEN LA (GPP)
7Dziereń KamilHoppe AmeliaSUKCES 14-15 OPEN LA (GPP)
8Zinkiewicz MaciejGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA 14-15 OPEN LA (GPP)
9Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA 14-15 OPEN LA (GPP)
10Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 OPEN LA (GPP)
10Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM 14-15 OPEN LA (GPP)
12Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 14-15 OPEN LA (GPP)
13Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA 14-15 OPEN LA (GPP)
14Hankus KamilPyrdziak KatarzynaRAGTIME 14-15 OPEN LA (GPP)
15Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 14-15 OPEN LA (GPP)
16Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA 14-15 OPEN LA (GPP)
17Sabat AntoniJamróz AnnaSKT STYL 14-15 OPEN LA (GPP)
18Woźniak MaciejCapar HannaASTRA 14-15 OPEN LA (GPP)
19Dobersztyn JuliuszBigelmajer AlicjaASTRA 14-15 OPEN LA (GPP)
19Zielecki MateuszMyśliwy HannaASTRA 14-15 OPEN LA (GPP)
1Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN ST (GPP)
2Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaArtDance 14-15 OPEN ST (GPP)
3Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 14-15 OPEN ST (GPP)
4Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN ST (GPP)
5Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA 14-15 OPEN ST (GPP)
6Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 14-15 OPEN ST (GPP)
7Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 14-15 OPEN ST (GPP)
8Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 14-15 OPEN ST (GPP)
9Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 14-15 OPEN ST (GPP)
10Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 OPEN ST (GPP)
11Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA 14-15 OPEN ST (GPP)
11Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA 14-15 OPEN ST (GPP)
13Dobersztyn JuliuszBigelmajer AlicjaASTRA 14-15 OPEN ST (GPP)
14Woźniak MaciejCapar HannaASTRA 14-15 OPEN ST (GPP)
15Zielecki MateuszMyśliwy HannaASTRA 14-15 OPEN ST (GPP)
1Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES 12-13 OPEN LA (GPP)
2Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 12-13 OPEN LA (GPP)
3Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS 12-13 OPEN LA (GPP)
4Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA 12-13 OPEN LA (GPP)
5Sabat AntoniJamróz AnnaSKT STYL 12-13 OPEN LA (GPP)
6Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS 12-13 OPEN LA (GPP)
1Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES 12-13 OPEN ST (GPP)
2Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST (GPP)
3Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES 12-13 OPEN ST (GPP)
4Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS 12-13 OPEN ST (GPP)
5Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA 12-13 OPEN ST (GPP)
6Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 12-13 OPEN ST (GPP)
7Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS 12-13 OPEN ST (GPP)
8Sabat AntoniJamróz AnnaSKT STYL 12-13 OPEN ST (GPP)
9Krasoń Karol KamilBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA 12-13 OPEN ST (GPP)
1Spodniewski KamilAntosik SandraDANCECLUB 10-11 OPEN 8T (GPP)
2Kalinka FranciszekSrebrzyńska MariaKuźnia Tańca 10-11 OPEN 8T (GPP)
3Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK 10-11 OPEN 8T (GPP)
4Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA 10-11 OPEN 8T (GPP)
5Jakubik NatanielJanik JuliaPERFECT 10-11 OPEN 8T (GPP)
6Jasiewicz JakubFurgała KorneliaAKSEL 10-11 OPEN 8T (GPP)
7Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA 10-11 OPEN 8T (GPP)
8Demianiuk AdrianZhydachevska UlyanaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 OPEN 8T (GPP)
9Olejarz KacperWiewiórka MartaRAGTIME 10-11 OPEN 8T (GPP)