!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Mistrzostw Okręgu Podkarpackiego w Sportowym Tańcu Towarzyskim / Turnieje towarzyszące PREMIUM (PTT)
Łańcut
Filtruj:
Kategorie:







1Amano MarioSzpond KlaudiaAT MICZAŁOWSCY 12-13 E 8T
2Mazur MiłoszSynoś DianaDŻET 12-13 E 8T
3Bury JakubOrłowska ZuzannaAKSEL 12-13 E 8T
4Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE 12-13 E 8T
5Bembenek DominikPluta MagdalenaSIGNUM DANCE 12-13 E 8T
6Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 12-13 E 8T
7Socha AdamDudek WiktoriaGRACJA 12-13 E 8T
8Rałowski MiłoszKubas WeronikaGASIEK 12-13 E 8T
9Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
10Miara KacperKorpal AgataGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
1Kozieja PiotrGosztyła MichalinaSAMBA 12-13 F 6T
2Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL 12-13 F 6T
3Sierzchała MarcinChmiel MartynaAKSEL 12-13 F 6T
4Szewc MichałMazurkiewicz KatarzynaSAMBA 12-13 F 6T
5Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET 12-13 F 6T
6Złamaniec RafałSkóra MartynaAKSEL 12-13 F 6T
7Krupa PiotrRżany AleksandraELIDA 12-13 F 6T
8Kumor BartłomiejBogacz AleksandraGRACJA 12-13 F 6T
8Łobos DominikDrozd WeronikaSHOW DANCE 12-13 F 6T
10Kozieja MichałGrębowiec NataliaSAMBA 12-13 F 6T
11Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 12-13 F 6T
12Żuczek OskarMądry EmiliaGALA 12-13 F 6T
13Jankowski KamilCzerwińska AleksandraZAMEK 12-13 F 6T
14Brożyna KamilKrasoń KlaudiaSAMBA 12-13 F 6T
15Banaś WiktorFlis GabrielaA-Z 12-13 F 6T
1Mazur BartoszTotoń KamilaTAKT 10-11 F 6T
2Ruszel TymoteuszRogoziewicz NadiaGASIEK 10-11 F 6T
3Świątek BartoszCzub WeronikaGRACJA 10-11 F 6T
4Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA 10-11 F 6T
5Wołczański MichałPelczar EmiliaGRACJA 10-11 F 6T
6Sołopa ŁukaszBulwa DominikaSAMBA 10-11 F 6T
7Kazura KrystianPobidyńska MartynaA-Z 10-11 F 6T
7Płodzień AdrianSaja OliwiaSAMBA 10-11 F 6T
9Konczewski KacperKokocińska AmeliaGASIEK 10-11 F 6T
10Bogacz SewerynKrawczyk DariaSHOW DANCE 10-11 F 6T
11Skinder SzymonCzado MajaCENTRUM TAŃCA 10-11 F 6T
1Grącki ArturWnuk-Janusz NikolaAKSEL 10-11 G 4T
1Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 10-11 G 4T
2Bahir JózefSzeląg ZuzannaA-Z 10-11 G 4T
3Łaba NikolasSawicka WeronikaA-Z 10-11 G 4T
1Bazylak MikołajKrempa NataliaTAKT 8-9 G 4T
1Mądry WiktorJanusz OliwiaGALA 8-9 G 4T
1Tofilski MarcinMichałek JuliaSTARDANCE 8-9 G 4T
2Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 8-9 G 4T
2Lebida OskarDudek AnnaTAKT 8-9 G 4T
2Niedbała KacperPiskor AleksandraTAKT 8-9 G 4T
2Paduch MarcinMadej NadiaGALA 8-9 G 4T
3Górka IgorWróblewska UrszulaAKSEL 8-9 G 4T
3Lula MateuszChorążykiewicz MartynaA-Z 8-9 G 4T
1Grata NikodemPelc NikolaAKSEL 8-9 H 4T
1Kowal JakubKulig MariaAKSEL 8-9 H 4T
1Ochab Gracjan PiotrCieniek AleksandraAKSEL 8-9 H 4T
2Wais KamilZakrzewska AleksandraGRACJA 8-9 H 4T
2Cichoński KrzysztofSzelążek EmiliaA-Z 8-9 H 4T
2Jezo JakubDrozd MariaGRACJA 8-9 H 4T