!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2015 (PTT)
Przemyśl
Filtruj:
Kategorie:



















1Kutyła RadosławStępniowska NataliaJUST DANCE 16-18 C LA
2Wiciński JakubŻukowska PaulinaZAMEK 16-18 C LA
3Woźniak PawełŁokińska JuliaTAKT 16-18 C LA
4Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK 16-18 C LA
1Syk MarcinKajdaszuk PaulinaTAKT 16-18 C ST
2Rokosz AdrianKot NataszaAKSEL 16-18 C ST
3Sulik JakubJasińska KamilaSAMBA 16-18 C ST
4Sendecki AdamStrzałka WeronikaTAKT 16-18 C ST
1Brej AdrianMitoraj KarolinaPODKARPACIE 14-15 C LA
2Kluch PatrykChocyk WiktoriaZAMEK 14-15 C LA
3Taper JakubWolicka SandraMERENGUE 14-15 C LA
1Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK 14-15 D LA
2Basza MateuszSpołowicz PatrycjaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
3Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE 14-15 D LA
4Niedźwiedź JakubTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
5Bilski KamilOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA 14-15 D LA
6Pobidyński WiktorPęcek WeronikaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
7Soboń BartłomiejTarajko NinaMYKA 14-15 D LA
8Stadnik KacperSabat OliwiaTAKT 14-15 D LA
1Soboń BartłomiejTarajko NinaMYKA 14-15 D ST
2Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK 14-15 D ST
3Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE 14-15 D ST
4Bilski KamilOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA 14-15 D ST
5Chuchro WojciechŻymuła WeronikaZŁOTA PARA 14-15 D ST
6Pobidyński WiktorPęcek WeronikaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
7Niedźwiedź JakubTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
8Stadnik KacperSabat OliwiaTAKT 14-15 D ST
9Basza MateuszSpołowicz PatrycjaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
1Bartoń AdamHermaniuk AlicjaCHOCHLIK 14-15 E 8T
2Płocharz MichałBożek MagdalenaMYKA 14-15 E 8T
3Mardacz JakubPietrucha GabrielaDŻET 14-15 E 8T
4Dudek KacperMartowicz MajaGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
5Janik SewerynRząsa BarbaraSIGNUM DANCE 14-15 E 8T
6Rozwadowski FilipNguyen Dac PaulinaMERENGUE 14-15 E 8T
7Nośko MateuszJacek MartynaAKSEL 14-15 E 8T
1Gniewek BartoszLubińska KatarzynaGASIEK 12-13 D LA
2Kijowski CezaryFarbaniec EmiliaGRACJA 12-13 D LA
3Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET TEAM 12-13 D LA
4Majcher KacperDejko WiktoriaCHOCHLIK 12-13 D LA
5Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 12-13 D LA
6Łokiński MikołajSikorska WeronikaTAKT 12-13 D LA
1Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 12-13 D ST
2Dziadosz KacperPelczar WeronikaGRACJA 12-13 D ST
3Boczar KacperKozłowska WiktoriaAKSEL 12-13 D ST
4Majcher KacperDejko WiktoriaCHOCHLIK 12-13 D ST
5Gniewek BartoszLubińska KatarzynaGASIEK 12-13 D ST
6Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET TEAM 12-13 D ST
7Łokiński MikołajSikorska WeronikaTAKT 12-13 D ST
8Kijowski CezaryFarbaniec EmiliaGRACJA 12-13 D ST
1Różanka IgorPanek AleksandraKLASA 12-13 E 8T
2Majewski SzymonKawka AleksandraTAKT 12-13 E 8T
3Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
4Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA 12-13 E 8T
5Bogusz KamilZowczak GabrielaZAMEK 12-13 E 8T
6Miara KacperKorpal AgataGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
7Rałowski MiłoszKubas WeronikaGASIEK 12-13 E 8T
8Socha AdamDudek WiktoriaGRACJA 12-13 E 8T
9Bembenek DominikPluta MagdalenaSIGNUM DANCE 12-13 E 8T
10Kogut MaciejKozdra NataliaMERENGUE 12-13 E 8T
1Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 12-13 F 6T
2Kozieja PiotrGosztyła MichalinaSAMBA 12-13 F 6T
3Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL 12-13 F 6T
4Furtek DawidPasieka JuliaGRACJA 12-13 F 6T
5Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET 12-13 F 6T
6Jankowski KamilCzerwińska AleksandraZAMEK 12-13 F 6T
7Trysła KacperCebeńko MagdalenaA-Z 12-13 F 6T
8Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 12-13 F 6T
9Łobos DominikDrozd WeronikaSHOW DANCE 12-13 F 6T
10Olchowy PawełGałęza MartynaA-Z 12-13 F 6T
10Wojnar KrystianHaba AgataAKSEL 12-13 F 6T
12Kraśnik KacperBłaszczyszyn KarolinaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
13Niemiec DawidOpryszko EmiliaGOLDEN DANCE 12-13 F 6T
14Banaś WiktorFlis GabrielaA-Z 12-13 F 6T
1Mierzwa OskarMytkoś OliwiaZŁOTA PARA 10-11 E 6T
2Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE 10-11 E 6T
3Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE 10-11 E 6T
4Harłacz JakubStochła WeronikaGOLDEN DANCE 10-11 E 6T
5Paradysz KorneliuszPotocka NataliaGRACJA 10-11 E 6T
6Sycz BartoszLewkowicz AleksandraAT MICZAŁOWSCY 10-11 E 6T
7Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 10-11 E 6T
1Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA 10-11 F 6T
2Kwaśniewski KrzysztofPaszkiewicz PatrycjaAKSEL 10-11 F 6T
3Ruszel TymoteuszRogoziewicz NadiaGASIEK 10-11 F 6T
4Konczewski KacperKokocińska AmeliaGASIEK 10-11 F 6T
5Fehr MichałNowak MariaGRACJA 10-11 F 6T
6Garko KamilGrucela MajaAKSEL 10-11 F 6T
7Wołczański MichałPelczar EmiliaGRACJA 10-11 F 6T
8Płodzień AdrianSaja OliwiaSAMBA 10-11 F 6T
9Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 10-11 F 6T
10Kazura KrystianPobidyńska MartynaA-Z 10-11 F 6T
11Chomik JakubFranków AmeliaGOLDEN DANCE 10-11 F 6T
12Bogacz SewerynKrawczyk DariaSHOW DANCE 10-11 F 6T
1Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 10-11 G 4T
1Sitarz KarolPopiel MartynaGRACJA 10-11 G 4T
2Bahir JózefSzeląg ZuzannaA-Z 10-11 G 4T
2Grącki ArturWnuk-Janusz NikolaAKSEL 10-11 G 4T
3Bukład MichałRadochońska MajaGOLDEN DANCE 10-11 G 4T
1Doroszuk OktawiuszBielech AgataGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
1Partyka PiotrMardosiewicz EmiliaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
1Łocha KacperStecura AgnieszkaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
2Niedźwiedź BartoszZagrobelna EmiliaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
2Pańko GabrielDudek DorotaGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
2Radoń WiktorMilanik AleksandraGOLDEN DANCE 10-11 H 4T
1Szymczyk BartoszPogorzelska JuliaFAST-STEP 8-9 F 6T
2Wacławski SzymonFrydrych MilenaGRACJA 8-9 F 6T
3Stącel JakubJemioła Antonina MiraAKSEL 8-9 F 6T
4Hop HubertOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 8-9 F 6T
5Kęnska KacperRabka WiktoriaGOLDEN DANCE 8-9 F 6T
1Lula MateuszChorążykiewicz MartynaA-Z 8-9 G 4T
1Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 8-9 G 4T
2Liweń TymoteuszSeredyńska KingaGOLDEN DANCE 8-9 G 4T
3Baran SzymonSkubida WiktoriaGOLDEN DANCE 8-9 G 4T
1Błaszczyk OliwiaWoińska MajaGOLDEN DANCE 8-9 H 4T
1Dzierżawin KlaudiaSzymczak KingaA-Z 8-9 H 4T
1Łyszczarz DamianKrzysztofczyk AmelkaGOLDEN DANCE 8-9 H 4T
1Fluda KacperDryzner WeronikaAKSEL 8-9 H 4T
1Grata NikodemPelc NikolaAKSEL 8-9 H 4T
1Kowal JakubKubal-Marzec JuliaAKSEL 8-9 H 4T
1Marcićkiewicz PatrykZielińska ZuzannaGALA 8-9 H 4T
1Muras SzymonOgiba MartynaGALA 8-9 H 4T
1Ochab Gracjan PiotrCieniek AleksandraAKSEL 8-9 H 4T
1Trzpis MaciejMajewska KatarzynaGALA 8-9 H 4T
1Wójcik JakubKaszuba AleksandraAKSEL 8-9 H 4T
1Cichoński KrzysztofSzelążek EmiliaA-Z 8-9 H 4T
2Tarnawska DominikaWyskiel DariaA-Z 8-9 H 4T
2Ciszkiewicz IgorPusz ZofiaGOLDEN DANCE 8-9 H 4T
2Radoń BartoszBielawska NikolaGOLDEN DANCE 8-9 H 4T
2Radoń WojtekŚitarska MartynaGOLDEN DANCE 8-9 H 4T
2Trojnar ErykCzernicka OliwiaGOLDEN DANCE 8-9 H 4T
2Łach HubertKrupa MarlenaGOLDEN DANCE 8-9 H 4T
2Łocha AntoniKatan NikolaGOLDEN DANCE 8-9 H 4T
2Łocha JulianŁyszczarz GabrielaGOLDEN DANCE 8-9 H 4T
2Łocha SzymonNowakowska ZuziaGOLDEN DANCE 8-9 H 4T
2Bielecka JuliaBielecka EmiliaA-Z 8-9 H 4T
1Głowacz MichałPogorzelec AmeliaGOLDEN DANCE Do 7 H 4T
1Kłusek WiktorCzarnicka JagodaGOLDEN DANCE Do 7 H 4T
1Włoch DominikZając ZuzannaGOLDEN DANCE Do 7 H 4T
1Jasiewicz JakubFurgała KorneliaAKSEL Do 7 H 4T
1Niemiec JakubGrzywacz WiktoriaA-Z Do 7 H 4T
1Babiak MiłoszBukowska MalwinaGOLDEN DANCE Do 7 H 4T
2Czesielska OliwiaGęsiorska JuliaA-Z Do 7 H 4T
2Haręza KasjanZubilewicz KarolinaA-Z Do 7 H 4T
2Dryla FilipBandyk JuliaGOLDEN DANCE Do 7 H 4T
2Fugowski KarolPusz ŁucjaGOLDEN DANCE Do 7 H 4T
2Kędzierski MichałPaśko UrszulaGOLDEN DANCE Do 7 H 4T
2Pacławski KamilRojek AlicjaGOLDEN DANCE Do 7 H 4T
2Stadnik WiktorFalger ZuzannaGOLDEN DANCE Do 7 H 4T