!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy (PTT)
Kluczbork
Filtruj:
Kategorie:


































1Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński Senior IV B LA
2Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK Senior IV B LA
1Włodarczyk EligiuszWłodarczyk LudomiłaRÓŻA Senior IV E ST
2Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA Senior IV E ST
1Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO Senior III B LA
2Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR Senior III B LA
3Momot PrzemysławMomot IwonaCT BLANKA WINIARSKA Senior III B LA
4Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński Senior III B LA
1Serafin ArturSerafin AlicjaALFA-ASTRA Senior III B ST
2Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO Senior III B ST
3Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR Senior III B ST
4Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK Senior III B ST
5Skarka WojciechSkarka BarbaraDANCELOOK Senior III B ST
6Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT Senior III B ST
7Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE Senior III B ST
1Momot PrzemysławMomot IwonaCT BLANKA WINIARSKA Senior III C LA
2Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK Senior III C LA
1Serafin ArturSerafin AlicjaALFA-ASTRA Senior III C ST
2Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK Senior III C ST
3Wolak AdamRutkowska-Wojtarowicz MałgorzataCIEŚLAK Senior III C ST
4Sułowski MarekSułowska JoannaFANTAZJA Senior III C ST
5Jaguszewski MarekJaguszewska GrażynaFAN Senior III C ST
6Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL Senior III C ST
7Leszczyński AndrzejLeszczyńska MarzannaFAN DANCE Senior III C ST
1Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana IzabelaRESPECT DANCE Senior III D LA
2Florencki ŁukaszFlorencka NataliaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior III D LA
3Barciak AndrzejBarciak WiesławaCT BLANKA WINIARSKA Senior III D LA
4Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA Senior III D LA
1Jaguszewski MarekJaguszewska GrażynaFAN Senior III D ST
2Stawiński JanFijałkowska MałgorzataJEDYNKA Senior III D ST
3Mituś AntoniMituś OlgaDIAMENT Senior III D ST
4Figarski Jerzy TadeuszRojek-Figarska Tatjana IzabelaRESPECT DANCE Senior III D ST
5Florencki ŁukaszFlorencka NataliaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior III D ST
6Mycek KrzysztofWełna RenataSKT AGH Senior III D ST
1Rusiecki KrzysztofWiekiera MonikaKICK Senior III E ST
2Włodarczyk EligiuszWłodarczyk LudomiłaRÓŻA Senior III E ST
1Glanert LudwikGlanert KarolinaGOLD DANCE UTW Senior III F LA
2Wesołowski RyszardNiemiec MałgorzataGOLD DANCE UTW Senior III F LA
3Szajkowski JanSzajkowska HelenaGRACJA Senior III F LA
1Rusiecki KrzysztofWiekiera MonikaKICK Senior III F ST
2Wesołowski RyszardNiemiec MałgorzataGOLD DANCE UTW Senior III F ST
3Glanert LudwikGlanert KarolinaGOLD DANCE UTW Senior III F ST
4Szajkowski JanSzajkowska HelenaGRACJA Senior III F ST
1Skarka WojciechSkarka BarbaraDANCELOOK Senior III OPEN LA
2Momot PrzemysławMomot IwonaCT BLANKA WINIARSKA Senior III OPEN LA
3Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR Senior III OPEN LA
4Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński Senior III OPEN LA
5Stasiewicz TadeuszStasiewicz AnnaCIEŚLAK Senior III OPEN LA
1Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA Senior III OPEN ST
2Basak JarosławBasak BeataGEMAR Senior III OPEN ST
3Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM Senior III OPEN ST
4Skarka WojciechSkarka BarbaraDANCELOOK Senior III OPEN ST
5Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR Senior III OPEN ST
6Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT Senior III OPEN ST
1Niewiadomski PawełLus-Sałdyka AnnaAKADEMIA TAŃCA Senior II B LA
2Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior II B LA
3Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA Senior II B LA
1Kacprzak DariuszKacprzak JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior II C LA
2Wyrwas PrzemysławWyrwas LidiaDANCE CENTER Senior II C LA
3Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior II C LA
4Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior II C LA
1Stepuch RobertStepuch EdytaIMPET TEAM Senior II C ST
2Okulicz-Kozaryn JarosławOkulicz-Kozaryn MagdalenaIMPRESSIONANTE Senior II C ST
3Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior II C ST
4Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO Senior II C ST
5Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior II C ST
6Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA Senior II C ST
1Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO Senior II D LA
2Dusik JacekDusik KatarzynaSEMPRE Senior II D LA
3Wyrwas PrzemysławWyrwas LidiaDANCE CENTER Senior II D LA
4Jaros RobertJaros AgataKICK Senior II D LA
5Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaISKRA Senior II D LA
6Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA Senior II D LA
7Długoń KarolDługoń EwaMARENGO Senior II D LA
8Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior II D LA
1Dusik JacekDusik KatarzynaSEMPRE Senior II D ST
2Jaros RobertJaros AgataKICK Senior II D ST
3Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior II D ST
4Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA Senior II D ST
5Jończyk PiotrMikita JoannaFENIKS Senior II D ST
6Długoń KarolDługoń EwaMARENGO Senior II D ST
1Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON Senior II E LA
2Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON Senior II E LA
3Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO Senior II E LA
4Jończyk PiotrMikita JoannaFENIKS Senior II E LA
5Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA Senior II E LA
6Zborowski WojciechZborowska BeataASTRA Senior II E LA
7Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS Senior II E LA
8Barciak AndrzejBarciak WiesławaCT BLANKA WINIARSKA Senior II E LA
8Skoczek PiotrSkoczek DorotaKuźnia Tańca Senior II E LA
1Damski BartłomiejDamska AgnieszkaS.T. Krystian Krzemiński Senior II E ST
2Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON Senior II E ST
3Zborowski WojciechZborowska BeataASTRA Senior II E ST
4Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO Senior II E ST
5Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS Senior II E ST
6Wącław SzczepanWącław AnnaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II E ST
7Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA Senior II E ST
7Stępiński AndrzejKropielnicka BeataAKADEMIA TAŃCA Senior II E ST
9Skoczek PiotrSkoczek DorotaKuźnia Tańca Senior II E ST
1Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE Senior II F LA
2Łakus GrzegorzŁakus BeataST Linestudio Senior II F LA
3Wącław SzczepanWącław AnnaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II F LA
1Berkop MirosławBerkop MagdalenaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II F ST
2Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE Senior II F ST
3Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON Senior II F ST
4Kucharski KrzysztofKucharska EwaDIAMENT Senior II F ST
5Stępiński AndrzejKropielnicka BeataAKADEMIA TAŃCA Senior II F ST
6Wącław SzczepanWącław AnnaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II F ST
1Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCANTINERO Senior II OPEN LA
2Choromański GrzegorzWiniarska-Choromańska AgnieszkaCT BLANKA WINIARSKA Senior II OPEN LA
3Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER Senior II OPEN LA
4Niewiadomski PawełLus-Sałdyka AnnaAKADEMIA TAŃCA Senior II OPEN LA
5Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior II OPEN LA
6Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA Senior II OPEN LA
7Wyrwas PrzemysławWyrwas LidiaDANCE CENTER Senior II OPEN LA
1Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA Senior II OPEN ST
2Pałka TomaszKozłowska EdytaCIEŚLAK Senior II OPEN ST
3Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA Senior II OPEN ST
4Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaIMPERIA Senior II OPEN ST
1Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA Senior I B ST
2Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA Senior I B ST
3Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA Senior I B ST
1Malendowicz PrzemysławPawlik BarbaraESENS Senior I C LA
2Kacprzak DariuszKacprzak JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior I C LA
3Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA Senior I C LA
4Matczak MarcinJanicka MałgorzataMY DANCE ŁÓDŹ Senior I C LA
5Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior I C LA
1Wiewióra ŁukaszWiewióra JudytaRONDO Senior I D ST
2Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior I D ST
1Matczak MarcinJanicka MałgorzataMY DANCE ŁÓDŹ Senior I E LA
2Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska PaulinaTANGO Senior I E LA
3Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice Senior I E LA
4Ficenes PawełFicenes MagdalenaDANCE DON'T WAIT Senior I E LA
5Krekora SzczepanMorawska-Krekora AnnaKuźnia Tańca Senior I E LA
1Damski BartłomiejDamska AgnieszkaS.T. Krystian Krzemiński Senior I E ST
2Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska PaulinaTANGO Senior I E ST
3Szymczyk ŁukaszKubaszewska-Szymczyk KatarzynaAKCENT - Będzin Senior I E ST
4Majnusz MaciejGehrke-Gut HannaPIETRZYK Senior I E ST
5Jastrzębski JacekJastrzębska BogumiłaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior I E ST
6Szkopiński NorbertSzkopińska IzoldaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI Senior I E ST
1Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska PaulinaTANGO Senior I F LA
2Jastrzębski JacekJastrzębska BogumiłaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior I F LA
3Majchrzyk JakubWiśniewska MagdalenaAKADEMIA TAŃCA Senior I F LA
1Krekora SzczepanMorawska-Krekora AnnaKuźnia Tańca Senior I F ST
2Zwierzchlejski JanNocuń- Zwierzchlejska PaulinaTANGO Senior I F ST
3Majchrzyk JakubWiśniewska MagdalenaAKADEMIA TAŃCA Senior I F ST
4Berkop MirosławBerkop MagdalenaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior I F ST
5Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice Senior I F ST
1Pachuta PawełSzczęsna MałgorzataFANTOM Senior I OPEN LA
2Choromański GrzegorzWiniarska-Choromańska AgnieszkaCT BLANKA WINIARSKA Senior I OPEN LA
3Głowacki RafałPietrucha - Głowacka JustynaAKSEL Senior I OPEN LA
4Sałata ŁukaszKrysztofiak JoannaFINEZJA Senior I OPEN LA
5Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN LA
6Malendowicz PrzemysławPawlik BarbaraESENS Senior I OPEN LA
7Matczak MarcinJanicka MałgorzataMY DANCE ŁÓDŹ Senior I OPEN LA
1Starowicz PiotrDrożyner-Starowicz PaulinaMUZA Senior I OPEN ST
2Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaIMPERIA Senior I OPEN ST
3Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN ST