!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji (PTT)
Opole
Filtruj:
Kategorie:





























1Jarosz AndrzejKhrycheva AnnaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
2Gatnar JiriMycek AleksandraST MAJEWSKI Krzysztof Dorośli OPEN LA (GPP)
3Masłowski MieszkoFaber AgataMISTRAL Dorośli OPEN LA (GPP)
4Ptaszek JanuszŻybura Magdalena EwaKTT DUET Dorośli OPEN LA (GPP)
5Kardasiński DamianSyta DariaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
6Chernenko SergiiWarzyńska AngelikaCANTINERO Dorośli OPEN LA (GPP)
7Klepacz KacperWawrzusiszyn AgataPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
7Matecki AdamWołowiec KatarzynaSŁOŃCE Dorośli OPEN LA (GPP)
9Figurski PrzemysławPysiak WiktoriaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
10Kacperski RobertLasko DariaASTRA Dorośli OPEN LA (GPP)
11Sobala MateuszGaweł PaulinaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
12Faracik SzymonCicherska NataliaIGLICA Dorośli OPEN LA (GPP)
13Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO Dorośli OPEN LA (GPP)
14Artelik SzymonGrabowska JuliaDANCECLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
14Bednarski MaciejCzerwik KlaudiaSUKCES Dorośli OPEN LA (GPP)
16Kuźniar DawidPoźniak GabrielaAKSEL Dorośli OPEN LA (GPP)
16Zdziech PrzemysławBorkowska JuliaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
18Gułaj SebastianDomaradzka JuliaCHAMPION TEAM Dorośli OPEN LA (GPP)
19Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM Dorośli OPEN LA (GPP)
20Zawadzki RobertShkliaruk AlinaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
20Musiałkowski PiotrKłopotowska MagdaKTT DUET Dorośli OPEN LA (GPP)
20Zabrodzki PrzemysławBogdanowicz AleksandraPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
22Hawro MichałToczek PaulinaIGLICA Dorośli OPEN LA (GPP)
23Michalak KrystianSyzdoł MonikaBRASIL Dorośli OPEN LA (GPP)
23Szewczyk GrzegorzCichy MonikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Dorośli OPEN LA (GPP)
25Gawlik MichałWalczyk KarolinaCANTINERO Dorośli OPEN LA (GPP)
26Pałaszewski RafałKowalska PaulinaBRASIL Dorośli OPEN LA (GPP)
27Oleksik MateuszSkrolecka AgataMARENGO Dorośli OPEN LA (GPP)
28Karczewicz AdrianŚroda WiktoriaST DOBROWOLSCY Dorośli OPEN LA (GPP)
28Kmita SebastianChwastowska JoannaSKT STYL Dorośli OPEN LA (GPP)
30Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
30Stępień AdrianTyl KatarzynaBLUE CLASSIC Dorośli OPEN LA (GPP)
32Bednarczuk MateuszTadla JolantaIGLICA Dorośli OPEN LA (GPP)
34Voronin KonstantinZawadzka EwelinaDANCECLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
34Więckowski RafałStępień KatarzynaNOVOMEX Dorośli OPEN LA (GPP)
35Nazaruk MichałDanisz JuliaKuźnia Tańca Dorośli OPEN LA (GPP)
36Nawrat ArturWięcław MonikaMASTER DANCE Dorośli OPEN LA (GPP)
37Szczur BartłomiejNowak MagdalenaFORUM Dorośli OPEN LA (GPP)
1Levytskyy VsevolodVerbitska VeronikaFavor Dorośli OPEN ST (GPP)
2Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA Dorośli OPEN ST (GPP)
3Frach DominikWójcicka JulkaZORBA Dorośli OPEN ST (GPP)
4Kurasiński PatrykRąba KlaudiaKIEPURA Dorośli OPEN ST (GPP)
5Sakun FedorCieślak PatrycjaCIEŚLAK Dorośli OPEN ST (GPP)
6Litewka MichałPalak NataliaMERENGUE Dorośli OPEN ST (GPP)
7Smutnicki TomaszNiedbal van der Bliek AnnaDutch Amateur League Dorośli OPEN ST (GPP)
8Wiatrowicz MarcinWalo MonikaMERENGUE Dorośli OPEN ST (GPP)
9Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA Dorośli OPEN ST (GPP)
10Czachor MichałPęczak AleksandraSAMBA Dorośli OPEN ST (GPP)
11Argier AdamSapińska IwonaMAESTRO Dorośli OPEN ST (GPP)
12Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA Dorośli OPEN ST (GPP)
13Bodzioch Artur KonradZaremba MałgorzataAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN ST (GPP)
14Loppe DominikJokiel MajaKIEPURA Dorośli OPEN ST (GPP)
15Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST (GPP)
16Florek MaciejRosińska IzabelaMAKO Dorośli OPEN ST (GPP)
16Gułaj SebastianDomaradzka JuliaCHAMPION TEAM Dorośli OPEN ST (GPP)
16Gzowski DominikŻółkiewska KatarzynaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST (GPP)
19Bernat MarcinArcimowicz AdrianaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST (GPP)
20Sambor JakubBojanowska RoksanaIGLICA Dorośli OPEN ST (GPP)
21Basak MateuszKubatta SandraGEMAR Dorośli OPEN ST (GPP)
21Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO Dorośli OPEN ST (GPP)
21Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM Dorośli OPEN ST (GPP)
1Pałaszewski RafałKowalska PaulinaBRASIL 16-18 B LA
2Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
3Nazaruk MichałDanisz JuliaKuźnia Tańca 16-18 B LA
4Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE 16-18 B LA
5Zawistowski KamilSzemiel KingaCHAMPION TEAM 16-18 B LA
6Nabiałczyk BartoszKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY 16-18 B LA
7Bernat MarcinArcimowicz AdrianaDANCE TEAM 16-18 B LA
8Piechota DominikStronczek HannaDANCE TEAM 16-18 B LA
8Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO 16-18 B LA
10Iwaszuk MateuszKorzeniowska AnnaST JABCZYŃSKA 16-18 B LA
11Jadczak JakubBiskup RoksanaZORBA 16-18 B LA
12Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN 16-18 B LA
13Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO 16-18 B LA
13Tasarz FilipPęciak AleksandraDANCE CENTER 16-18 B LA
13Wojciechowski StanisławDobińska MajaESKADRA 16-18 B LA
16Pałka RafałLaska NataliaCIEŚLAK 16-18 B LA
17Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 16-18 B LA
18Stankiewicz TomaszBednarska JoannaIGLICA 16-18 B LA
1Szlachtowski MichałFajkis JuliaNOWY STYL 16-18 B ST
2Nagrabski MichałFilińska ZofiaENJOY DANCE STUDIO 16-18 B ST
3Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B ST
4Tabaka ArkadiuszJędrzejczak AgataASTRA 16-18 B ST
5Wojciechowski StanisławDobińska MajaESKADRA 16-18 B ST
6Polaczkiewicz SzymonNicpoń LauraSUKCES 16-18 B ST
7Florek MaciejRosińska IzabelaMAKO 16-18 B ST
7Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 16-18 B ST
9Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA 16-18 B ST
10Hamulecki Krzysztof MarcinNiepsujewicz OliwiaARTS STUDIO 16-18 B ST
11Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 16-18 B ST
12Kudziełko PatrykNykiel WeronikaNOWY STYL 16-18 B ST
13Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE 16-18 B ST
14Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO 16-18 B ST
14Zawistowski KamilSzemiel KingaCHAMPION TEAM 16-18 B ST
16Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM 16-18 B ST
16Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM 16-18 B ST
18Pałka RafałLaska NataliaCIEŚLAK 16-18 B ST
19Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN 16-18 B ST
19Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO 16-18 B ST
21Kołodziej MarcinWojaczek MagdalenaMIX 16-18 B ST
22Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY 16-18 B ST
1Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 C LA
2Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY 16-18 C LA
3Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 16-18 C LA
4Sygitowicz MikołajMisztela WiktoriaCANTINERO 16-18 C LA
5Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
6Kucharski DamianOwsiejczyk IzabelaIGLICA 16-18 C LA
7Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 C LA
8Sobania AndreasBartosiewicz KingaNOVOMEX 16-18 C LA
9Jendrusiak AndrzejSadziak WiktoriaZORBA 16-18 C LA
10Holona JakubWojaczek MagdalenaMIX 16-18 C LA
11Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 C LA
12Korzępa PiotrCzarny PatrycjaPARADIS 16-18 C LA
1Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 C ST
2Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 C ST
3Szczypczyk AdamBólad AleksandraArtDance 16-18 C ST
4Kaliński KrzysztofZawadzka AnnaKuźnia Tańca 16-18 C ST
5Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C ST
6Koścień BartoszHanulak AlicjaSUKCES 16-18 C ST
7Błach DawidKainka WiktoriaUKS CATIA 16-18 C ST
8Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET 16-18 C ST
9Wrzesiński ArturPecyna ZuzannaISKRA 16-18 C ST
10Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK 16-18 C ST
11Kozłowski RobertBrodacka NikolaCIEŚLAK 16-18 C ST
12Korzępa PiotrCzarny PatrycjaPARADIS 16-18 C ST
13Skórka KacperWrzesień WiktoriaSUKCES 16-18 C ST
14Zakrzewski DorianZielińska BeataFORUM 16-18 C ST
1Salwin MichałKemona ElizaIMPULS 16-18 D LA
2Zając MaciejMarek DominikaEVOLUTION 16-18 D LA
3Zychla SzymonZychla WiktoriaBARANOWSKIE ST 16-18 D LA
4Galik PrzemysławOrzech WeronikaAKTAN 16-18 D LA
5Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 D LA
6Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
7Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
8Jeziorek ŁukaszJaroń KarinaDANCE CENTER 16-18 D LA
1Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA 16-18 D ST
2Wojciechowski MichałDrabik OliwiaMAESTRO 16-18 D ST
3Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION 16-18 D ST
4Kubik MaciejGieszczyk AleksandraST DOBROWOLSCY 16-18 D ST
5Galik PrzemysławOrzech WeronikaAKTAN 16-18 D ST
6Zychla SzymonZychla WiktoriaBARANOWSKIE ST 16-18 D ST
7Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
8Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
9Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 D ST
1Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA 16-18 OPEN LA (GPP)
2Świątkowski PiotrKierasińska Wiktoria -IGLICA 16-18 OPEN LA (GPP)
3Ujczak PawełDrobna AleksandraIGLICA 16-18 OPEN LA (GPP)
4Dudzik OliwerKraska KlaudiaAKSEL 16-18 OPEN LA (GPP)
5Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA 16-18 OPEN LA (GPP)
6Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 OPEN LA (GPP)
7Krentosz AleksanderPrymerska WiktoriaRONDO 16-18 OPEN LA (GPP)
8Gawęcki TomaszIzdebska ZuzannaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN LA (GPP)
8Wójcik ChristofSojska KarolinaDANCECLUB 16-18 OPEN LA (GPP)
10Płocki MateuszSzafraniec PaulinaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
11Janas DawidKoza DominikaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
12Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN LA (GPP)
13Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO 16-18 OPEN LA (GPP)
14Fałek KonradSołtysiak AleksandraCANTINERO 16-18 OPEN LA (GPP)
15Pakuła Filip BartłomiejBińkowska AlicjaJEDYNKA 16-18 OPEN LA (GPP)
16Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 OPEN LA (GPP)
16Zyglarski PiotrLato WeronikaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN LA (GPP)
18Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA 16-18 OPEN LA (GPP)
19Zawierucha BorysMach MartynaRYTM 16-18 OPEN LA (GPP)
20Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE 16-18 OPEN LA (GPP)
21Nabiałczyk BartoszKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY 16-18 OPEN LA (GPP)
22Tabaka ArkadiuszJędrzejczak AgataASTRA 16-18 OPEN LA (GPP)
23Dybaś PawełKuta MariannaASTRA 16-18 OPEN LA (GPP)
23Jucha JakubFalda KarinaGOLDEN DANCE 16-18 OPEN LA (GPP)
25Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA 16-18 OPEN LA (GPP)
26Jadczak JakubBiskup RoksanaZORBA 16-18 OPEN LA (GPP)
27Wojciechowski StanisławDobińska MajaESKADRA 16-18 OPEN LA (GPP)
28Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET 16-18 OPEN LA (GPP)
28Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO 16-18 OPEN LA (GPP)
28Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 16-18 OPEN LA (GPP)
31Pałka RafałLaska NataliaCIEŚLAK 16-18 OPEN LA (GPP)
32Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 16-18 OPEN LA (GPP)
1Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA 16-18 OPEN ST (GPP)
2Budzik TomaszGil WiktoriaSzT eMiKa 16-18 OPEN ST (GPP)
3Mrozek DanielOlbińska MajaLATINA 16-18 OPEN ST (GPP)
4Zawierucha BorysWieczorek WiktoriaRYTM 16-18 OPEN ST (GPP)
5Grzywaczewski WiktorJerzyk KlaudiaSUKCES 16-18 OPEN ST (GPP)
6Nagrabski MichałFilińska ZofiaENJOY DANCE STUDIO 16-18 OPEN ST (GPP)
7Dybaś PawełKuta MariannaASTRA 16-18 OPEN ST (GPP)
8Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES 16-18 OPEN ST (GPP)
9Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO 16-18 OPEN ST (GPP)
10Gawęcki TomaszIzdebska ZuzannaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN ST (GPP)
11Ujczak PawełDrobna AleksandraIGLICA 16-18 OPEN ST (GPP)
12Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS 16-18 OPEN ST (GPP)
13Knapik JakubKnapik AleksandraNOWY STYL 16-18 OPEN ST (GPP)
14Tabaka ArkadiuszJędrzejczak AgataASTRA 16-18 OPEN ST (GPP)
15Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 16-18 OPEN ST (GPP)
16Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE 16-18 OPEN ST (GPP)
17Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 16-18 OPEN ST (GPP)
18Wojciechowski StanisławDobińska MajaESKADRA 16-18 OPEN ST (GPP)
19Zemełka DennisCzerner AleksandraUKS CATIA 16-18 OPEN ST (GPP)
20Gorczak GabrielGierszewska NataliaASTRA 16-18 OPEN ST (GPP)
21Pałka RafałLaska NataliaCIEŚLAK 16-18 OPEN ST (GPP)
22Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO 16-18 OPEN ST (GPP)
23Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA 16-18 OPEN ST (GPP)
23Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET 16-18 OPEN ST (GPP)
23Szemiczek SzymonPolesińska EwaFALLAWAY 16-18 OPEN ST (GPP)
23Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM 16-18 OPEN ST (GPP)
1Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA 14-15 C ST
2Skórka JakubDomagała OliwiaSUKCES 14-15 C ST
3Małecki DawidCwalina SaraRYTM 14-15 C ST
4Haduch JakubRytych ZuzannaKIEPURA 14-15 C ST
1Kubicz JakubSnitsar AnastasiaMAESTRO 14-15 D LA
2Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 14-15 D LA
3Goły FilipSłocińska IgaZORBA 14-15 D LA
4Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY 14-15 D LA
5Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO 14-15 D LA
6Klimek FilipSkrzypczak AgnieszkaSzk. Tańca Gutovskyi 14-15 D LA
1Piotrowski JakubWojciuch LauraMARENGO 14-15 D ST
2Kubicz JakubSnitsar AnastasiaMAESTRO 14-15 D ST
3Klimek FilipSkrzypczak AgnieszkaSzk. Tańca Gutovskyi 14-15 D ST
4Reginek FilipJankowska MagdalenaMAESTRO 14-15 D ST
1Owczarczak KonradMajchrowicz EwaGRACJA 14-15 E 8T
2Bryndza PatrykŻarow NadiaNOWY STYL 14-15 E 8T
3Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaNOVOMEX 14-15 E 8T
4Buczakowski SzymonZielińska DanielaRUDAN 14-15 E 8T
5Ryz MichałZaręba KamilaEVOLUTION 14-15 E 8T
6Kowalczyk RafałRajda WiktoriaFORUM 14-15 E 8T
1Piskorski PatrykDaniłów OliwiaAMETYST 14-15 F 6T
2Łuksza BartoszWajcfelt JuliaAMETYST 14-15 F 6T
3Wojaczek PawełŁabuda PatrycjaMIX 14-15 F 6T
4Zalewski MariuszGilewska Aleksandra4STEP 14-15 F 6T
5Miałkas ErykDrzymała OliwiaLATINA 14-15 F 6T
6Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA 14-15 F 6T
1Alwasiak KarolBalcerek NelaCANTINERO 14-15 OPEN LA (GPP)
2Rencławowicz SzymonHekselman LauraBLUE CLASSIC 14-15 OPEN LA (GPP)
3Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES 14-15 OPEN LA (GPP)
4Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB 14-15 OPEN LA (GPP)
5Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES 14-15 OPEN LA (GPP)
6Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 OPEN LA (GPP)
7Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK 14-15 OPEN LA (GPP)
8Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA 14-15 OPEN LA (GPP)
9Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET 14-15 OPEN LA (GPP)
10Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA 14-15 OPEN LA (GPP)
11Olejnik BartoszMatusiak MarcelinaISKRA 14-15 OPEN LA (GPP)
11Żuczek OskarMądry EmiliaGALA 14-15 OPEN LA (GPP)
13Krawczyk DawidPiskozub MartynaCHAMPION TEAM 14-15 OPEN LA (GPP)
13Antos AdrianLudkiewicz KatarzynaCHAMPION TEAM 14-15 OPEN LA (GPP)
1Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA 14-15 OPEN ST (GPP)
2Mielczarek AdrianPasamonik IsmenaSUKCES 14-15 OPEN ST (GPP)
3Rencławowicz SzymonHekselman LauraBLUE CLASSIC 14-15 OPEN ST (GPP)
4Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET 14-15 OPEN ST (GPP)
5Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET 14-15 OPEN ST (GPP)
6Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB 14-15 OPEN ST (GPP)
7Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 14-15 OPEN ST (GPP)
8Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 OPEN ST (GPP)
9Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK 14-15 OPEN ST (GPP)
10Sambor AdamKmiecik JuliaIGLICA 14-15 OPEN ST (GPP)
11Olejnik BartoszMatusiak MarcelinaISKRA 14-15 OPEN ST (GPP)
12Małecki DawidCwalina SaraRYTM 14-15 OPEN ST (GPP)
13Nowicki WiktorCzarnobaj NataliaIMPULS 14-15 OPEN ST (GPP)
14Krawczyk DawidPiskozub MartynaCHAMPION TEAM 14-15 OPEN ST (GPP)
1Protasiewicz PiotrKęsy WeronikaGRACJA 12-13 D LA
2Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM 12-13 D LA
3Kwaśniewski KrzysztofPłodzień WeronikaDŻET 12-13 D LA
4Morawicki JakubMajerowska WeronikaIGLICA 12-13 D LA
5Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM 12-13 D LA
6Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM 12-13 D LA
7Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 12-13 D LA
8Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 12-13 D LA
9Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 12-13 D LA
1Kwaśniewski KrzysztofPłodzień WeronikaDŻET 12-13 D ST
2Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 12-13 D ST
3Protasiewicz PiotrKęsy WeronikaGRACJA 12-13 D ST
4Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM 12-13 D ST
5Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 12-13 D ST
6Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 12-13 D ST
7Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 12-13 D ST
8Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM 12-13 D ST
2Czech PatrykWłodarczyk WeronikaIGLICA 12-13 E 8T
3Dziereń KamilHoppe AmeliaKIEPURA 12-13 E 8T
4Andruszko MarekKowalska KarolinaEVOLUTION 12-13 E 8T
5Zielony JakubKropidło KlaudiaRYTM 12-13 E 8T
6Kaczmarek DamianPławska JuliaAMETYST 12-13 E 8T
1Kokot OliwierSiejka WeronikaDANCE TEAM 12-13 G 4T
1Sobczyk OktawiuszJanosz AleksandraSUKCES 12-13 G 4T
2Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM 12-13 G 4T
2Wasiutyński GrzegorzBriss JuliaRYTM 12-13 G 4T
3Fabian RomanLewek HannaRETRO 12-13 G 4T
3Fiałkiewicz AdrianSkrobol MartynaRYTM 12-13 G 4T
3Ostrowski MarcelŚwiatły NataliaDANCE CENTER 12-13 G 4T
1Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES 12-13 OPEN LA (GPP)
2Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME 12-13 OPEN LA (GPP)
3Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM 12-13 OPEN LA (GPP)
4Protasiewicz PiotrKęsy WeronikaGRACJA 12-13 OPEN LA (GPP)
5Ligus NorbertBrol MajaZORBA 12-13 OPEN LA (GPP)
6Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN LA (GPP)
7Morawicki JakubMajerowska WeronikaIGLICA 12-13 OPEN LA (GPP)
8Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaMAKO 12-13 OPEN LA (GPP)
9Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK 12-13 OPEN LA (GPP)
10Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 12-13 OPEN LA (GPP)
1Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME 12-13 OPEN ST (GPP)
2Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaMAKO 12-13 OPEN ST (GPP)
3Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES 12-13 OPEN ST (GPP)
4Ligus NorbertBrol MajaZORBA 12-13 OPEN ST (GPP)
5Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST (GPP)
6Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK 12-13 OPEN ST (GPP)
7Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 12-13 OPEN ST (GPP)
8Protasiewicz PiotrKęsy WeronikaGRACJA 12-13 OPEN ST (GPP)
1Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY 10-11 E 6T
2Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA 10-11 E 6T
3Borbot RostislavPodborowska AnastazjaMAESTRO 10-11 E 6T
4Antosik MaciejStefan Antonina4STEP 10-11 E 6T
5Polok CezarySekita AleksandraFALLAWAY 10-11 E 6T
6Godlewski MichałStaniewicz MajaSKYDANCE 10-11 E 6T
7Łuniewicz FranciszekĆwikła PaulaFALLAWAY 10-11 E 6T
8Wątor KamilNiziurska JuliaEVOLUTION 10-11 E 6T
9Wrześniewski Krzysztof KacperŚliwka JuliaPARADIS 10-11 E 6T
1Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 10-11 G 4T
1Szczepanowski MikołajŚleszyńska OliwiaZORBA 10-11 G 4T
1Witoszek GrzegorzLeszczyńska NinaRYTM 10-11 G 4T
2Banasiak JakubKrakowczyk Pola4STEP 10-11 G 4T
2Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 10-11 G 4T
2Urbański KrzysztofMielus MartynaETIUDA 10-11 G 4T
3Rybczyński MikołajDuszyńska AntoniaFALLAWAY 10-11 G 4T
3Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaSzk. Tańca Gutovskyi 10-11 G 4T
3Otto AdamPawełczak PaulinaMAESTRO 10-11 G 4T
3Rogala TomaszSaj LilianaMAESTRO 10-11 G 4T
1Bilnik WojciechBilnik EwaAKADEMIA TAŃCA AS 10-11 H 4T
1Rumiej KordianNadbrzeska Martyna4STEP 10-11 H 4T
1Rymarz PiotrDobrzyńska DariaRETRO 10-11 H 4T
1Tazbir JakubMiśtal JuliaSUKCES 10-11 H 4T
1Zagulski IgorWojciechowska MonikaCIEŚLAK 10-11 H 4T
2Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM 10-11 H 4T
2Fiedler AleksanderNowara LenaMAESTRO 10-11 H 4T
2Gonschior DawidRyniak MajaFALLAWAY 10-11 H 4T
2Jeżak AleksanderKoczar BognaRYTM 10-11 H 4T
1Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaKIEPURA 10-11 OPEN 8T (GPP)
2Wysocki BartoszKaczmarek AmeliaLATINA 10-11 OPEN 8T (GPP)
3Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES 10-11 OPEN 8T (GPP)
4Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY 10-11 OPEN 8T (GPP)
5Borbot RostislavPodborowska AnastazjaMAESTRO 10-11 OPEN 8T (GPP)
6Gmurkowski MikołajDebert MirelaST ALEKSANDRA URBAN 10-11 OPEN 8T (GPP)
1Frydel BartoszJędrzej MartynaMAESTRO 8-9 H 4T
1Gałwa JakubKonieczek MajaZORBA 8-9 H 4T
1Kącik KacperŻółtek ZuzannaEVOLUTION 8-9 H 4T
2Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T
2Stefaniszyn BłażejWandzioch MajaMAESTRO 8-9 H 4T
2Ćwikliński JakubMargas Maria4STEP 8-9 H 4T