!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017 (FTS)
Wieliczka
Filtruj:
Kategorie:



























1Borjas Edgar MarcosNowak AlinaCONTRA SPORT Dorośli OPEN LA
2Stelmaszczyk MichałKucińska PaulinaClassic Dance Sport Dorośli OPEN LA
3Wiśniewski PatrykMrówczyńska PaulinaUKS TIGER TEAM Dorośli OPEN LA
4Prágr MartinGalandzárová DenisaMarendi Dorośli OPEN LA
5Dermentli OleksandrVirshubska MariiaMegaDance Dorośli OPEN LA
6Kunda SzymonMrowiec IzabelaCENTRUM KULTURY I SPORTU Dorośli OPEN LA
7Fejklowicz PiotrNiedośpiał AnnaMCT Dorośli OPEN LA
8Magnuski PiotrBudek MałgorzataELITA Dorośli OPEN LA
8Różycki PawełKmiecik KlaudiaMCT Dorośli OPEN LA
1Myćka Dariusz KrzysztofFreiberga MadaraFEELING Dorośli OPEN ST
2Andersen RobertPaduch KlaudiaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA Dorośli OPEN ST
3Stopka DariuszRek Karolina KonstancjaFEELING Dorośli OPEN ST
4Bil Jakub KacperLasek GabrielaFEELING Dorośli OPEN ST
5Tajak MateuszSuryś JuliaZAMEK Dorośli OPEN ST
6Costa Relha Jo?o CarlosCiesielska AlicjaBRACARA TEAM Dorośli OPEN ST
7Wołyniec StanisławTuńska KatarzynaST Magic Dorośli OPEN ST
8Diachenko YevgenVerbetska DariaMegaDance Dorośli OPEN ST
9Depczyński TomaszJurczak PaulinaK-STUDIO Dorośli OPEN ST
1Stelmaszczyk MichałKucińska PaulinaClassic Dance Sport 16-20 OPEN LA
2Tajak MateuszSuryś JuliaZAMEK 16-20 OPEN LA
3Zhur IvanBykova ValeriiaMegaDance 16-20 OPEN LA
4Magnuski PiotrBudek MałgorzataELITA 16-20 OPEN LA
5Snochowski WiktorWielądek Sandra WiktoriaKTT DUET 16-20 OPEN LA
6Starczewski KrystianSzalewska LauraFOCUS 16-20 OPEN LA
7Grubin Kacper RobertMarczyk KatarzynaUKS TIGER TEAM 16-20 OPEN LA
8Nazaruk MichałDanisz JuliaKS M-TEAM 16-20 OPEN LA
9Walat PiotrKmiecik MarcelinaSKT PASJA 16-20 OPEN LA
1Andersen RobertPaduch KlaudiaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 16-20 OPEN ST
2Bil Jakub KacperLasek GabrielaFEELING 16-20 OPEN ST
3Tajak MateuszSuryś JuliaZAMEK 16-20 OPEN ST
4Costa Relha Jo?o CarlosCiesielska AlicjaBRACARA TEAM 16-20 OPEN ST
5Sawicki JakubMiłek DagmaraUKS TEMPO 16-20 OPEN ST
6Starczewski KrystianSzalewska LauraFOCUS 16-20 OPEN ST
7Depczyński TomaszJurczak PaulinaK-STUDIO 16-20 OPEN ST
8Gwiżdż FilipJagła KarolinaELITA 16-20 OPEN ST
9Snochowski WiktorWielądek Sandra WiktoriaKTT DUET 16-20 OPEN ST
1Zhur IvanBykova ValeriiaMegaDance 16-18 B LA
2Nazaruk MichałDanisz JuliaKS M-TEAM 16-18 B LA
3Walat PiotrKmiecik MarcelinaSKT PASJA 16-18 B LA
4Lozinszek AleksanderBłażek Barbara MariaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 B LA
5Gruszka BartłomiejFigurska MartaELITA 16-18 B LA
1Gwiżdż FilipJagła KarolinaELITA 16-18 B ST
2Stróż Jacek TomaszRębacz OliwiaPASJA 16-18 B ST
3Khersonskyy FedorBryzek DagmaraClassic Dance Sport 16-18 B ST
4Czajka MateuszSpirytulska AlicjaELITA 16-18 B ST
5Gruszka BartłomiejFigurska MartaELITA 16-18 B ST
6Walczak KarolWiśniewska MarcelinaKTS ESKULAP 16-18 B ST
7Alfimov OlegAlfimova TamaraOLIMP SPORT 16-18 B ST
1Czajka MateuszSpirytulska AlicjaELITA 16-18 C ST
2Zaręba JakubSzarek OliwiaSKT STYL 16-18 C ST
1Wyrwas DariuszCisek ZuzannaUKS TIGER TEAM 16-18 D LA
2Betlej KamilWypychowska IzabelaUKS TIGER TEAM 16-18 D LA
3Szymański SzymonKopeć DariaSKT STYL 16-18 D LA
4Myśliwiec MichałGrządziel JoannaELITA 16-18 D LA
5Czopek JanKieć HannaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 D LA
6Łukasiewicz ŁukaszOprzędkiewicz ElżbietaSKT STYL 16-18 D LA
1Wyrwas DariuszCisek ZuzannaUKS TIGER TEAM 16-18 D ST
2Myśliwiec MichałGrządziel JoannaELITA 16-18 D ST
3Czopek JanKieć HannaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 D ST
4Szymański SzymonKopeć DariaSKT STYL 16-18 D ST
5Łukasiewicz ŁukaszOprzędkiewicz ElżbietaSKT STYL 16-18 D ST
6Francuz WojciechKulka MagdalenaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 D ST
1Bartkowski JędrzejKozioł NataliaUKS DANCE ACADEMY 14-15 C LA
2Gramatyka AntoniRudzińska WiktoriaELITA 14-15 C LA
3Pacan Kajetan AdamLatos MariaCorte Dance Progress 14-15 C LA
4Jaje JakubSiuda EmiliaELITA 14-15 C LA
5Mijalski MarcelWojteczek JuliaOLIMP SPORT 14-15 C LA
6Affre JulianPreś EwelinaKTT DUET 14-15 C LA
7Ożóg SzymonGłodzik JustynaELITA 14-15 C LA
8Mizia-Ossoliński BartoszDziubras NataliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 C LA
9Choina CezaryTomczyńska Julia KarolinaPASJA 14-15 C LA
10Kmiecik JanGluzińska KatarzynaMCT 14-15 C LA
1Mijalski MarcelWojteczek JuliaOLIMP SPORT 14-15 C ST
2Koprowski Wojciech SebastianZałęcka ZofiaUKS TIGER TEAM 14-15 C ST
3Gramatyka AntoniRudzińska WiktoriaELITA 14-15 C ST
4Jaje JakubSiuda EmiliaELITA 14-15 C ST
5Pacan Kajetan AdamLatos MariaCorte Dance Progress 14-15 C ST
6Affre JulianPreś EwelinaKTT DUET 14-15 C ST
7Choina CezaryTomczyńska Julia KarolinaPASJA 14-15 C ST
8Mizia-Ossoliński BartoszDziubras NataliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 C ST
9Jasieniak MateuszTabaszewska NadiaELITA 14-15 C ST
10Ożóg SzymonGłodzik JustynaELITA 14-15 C ST
1Gramatyka AntoniRudzińska WiktoriaELITA 14-15 D LA
2Raczek KacperBysina MartynaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 D LA
3Michniak ArkadiuszPastuch GabrielaMCT 14-15 D LA
4Orest GamanKateryna ShymkivLIGA-A 14-15 D LA
5Oleksy ŁukaszWłodarczyk AleksandraKS M-TEAM 14-15 D LA
6Włudarz DominikBodek NikolaELITA 14-15 D LA
7Kulski JędrzejKulska HannaUKTS CORDEX 14-15 D LA
8Falkowski KrzysztofRychlik WeronikaKTT DUET 14-15 D LA
9Jasieniak MateuszTabaszewska NadiaELITA 14-15 D LA
10Słomka MaciejBlecharz EmiliaKS M-TEAM 14-15 D LA
11Bełzak MarekNowińska MajaUKTS CORDEX 14-15 D LA
1Gramatyka AntoniRudzińska WiktoriaELITA 14-15 D ST
2Raczek KacperBysina MartynaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 D ST
3Jasieniak MateuszTabaszewska NadiaELITA 14-15 D ST
4Falkowski KrzysztofRychlik WeronikaKTT DUET 14-15 D ST
5Oleksy ŁukaszWłodarczyk AleksandraKS M-TEAM 14-15 D ST
6Orest GamanKateryna ShymkivLIGA-A 14-15 D ST
7Łysenko RadosławMolenda Wiktoria AgnieszkaClassic Dance Sport 14-15 D ST
8Kmiecik JanGluzińska KatarzynaMCT 14-15 D ST
9Michniak ArkadiuszPastuch GabrielaMCT 14-15 D ST
10Włudarz DominikBodek NikolaELITA 14-15 D ST
11Kulski JędrzejKulska HannaUKTS CORDEX 14-15 D ST
12Bełzak MarekNowińska MajaUKTS CORDEX 14-15 D ST
12Słomka MaciejBlecharz EmiliaKS M-TEAM 14-15 D ST
1Orest GamanKateryna ShymkivLIGA-A 14-15 E 8T
2Bełzak MarekNowińska MajaUKTS CORDEX 14-15 E 8T
3Gruszkowski DawidHorowitz AnnaSKT PASJA 14-15 E 8T
4Słomka MaciejBlecharz EmiliaKS M-TEAM 14-15 E 8T
5Klimas JakubGrabowska EmiliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 E 8T
6Damski BogdanDamska AnnaELITA 14-15 E 8T
7Tatara MaciejKaim MagdalenaSKT PASJA 14-15 E 8T
8Sikora MarekSikora GabrielaSKT STYL 14-15 E 8T
9Raczek JakubStojak GabrielaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 E 8T
10Klaja WiktorSkoczylas AgnieszkaELITA 14-15 E 8T
1Veide RobertAmanda Rebeca PadarPrestige 14-15 OPEN LA
2Górczak KasperKowalska NataliaUKS TIGER TEAM 14-15 OPEN LA
3Koprowski Wojciech SebastianZałęcka ZofiaUKS TIGER TEAM 14-15 OPEN LA
4Góra KrzysztofKumar NilamELITA 14-15 OPEN LA
5Plak Karol TomaszWisełka Aleksandra AnnaClassic Dance Sport 14-15 OPEN LA
6Gramatyka AntoniRudzińska WiktoriaELITA 14-15 OPEN LA
7Jaje JakubSiuda EmiliaELITA 14-15 OPEN LA
8Dyrda MaciejMałajowicz GabrielaMCT 14-15 OPEN LA
9Ożóg SzymonGłodzik JustynaELITA 14-15 OPEN LA
10Śledź MiłoszKról EmiliaMCT 14-15 OPEN LA
11Rudyj BartoszZając AleksandraUKTS CORDEX 14-15 OPEN LA
12Włudarz DominikBodek NikolaELITA 14-15 OPEN LA
1Góra KrzysztofKumar NilamELITA 14-15 OPEN ST
2Plak Karol TomaszWisełka Aleksandra AnnaClassic Dance Sport 14-15 OPEN ST
3Rudyj BartoszZając AleksandraUKTS CORDEX 14-15 OPEN ST
4Mijalski MarcelWojteczek JuliaOLIMP SPORT 14-15 OPEN ST
5Gramatyka AntoniRudzińska WiktoriaELITA 14-15 OPEN ST
6Bartkowski JędrzejKozioł NataliaUKS DANCE ACADEMY 14-15 OPEN ST
7Jaje JakubSiuda EmiliaELITA 14-15 OPEN ST
8Włudarz DominikBodek NikolaELITA 14-15 OPEN ST
1Kucharek MateuszJakubiec EmiliaMCT 12-13 D LA
2Jopek JakubSzufnara JuliaWIR DANCE 12-13 D LA
3Drożdż KonradFlorczyk NikolaELITA 12-13 D LA
4Żałko SzymonKruszyńska MartaUKTS CORDEX 12-13 D LA
5Płonka AdrianProchownik KajaELITA 12-13 D LA
6Wawak HubertMarecik NataliaMCT 12-13 D LA
7Sylwestrowicz JakubPasek PatrycjaELITA 12-13 D LA
7Młyński MateuszFraniek EmiliaMCT 12-13 D LA
9Strach KacperDuda NinaELITA 12-13 D LA
10Połec JakubKramarska NelaELITA 12-13 D LA
11Myśliwiec HubertKorenko PolinaELITA 12-13 D LA
11Saganiewicz MikołajBełz VictoriaMCT 12-13 D LA
1Żałko SzymonKruszyńska MartaUKTS CORDEX 12-13 D ST
2Kucharek MateuszJakubiec EmiliaMCT 12-13 D ST
3Jopek JakubSzufnara JuliaWIR DANCE 12-13 D ST
4Młyński MateuszFraniek EmiliaMCT 12-13 D ST
5Połec JakubKramarska NelaELITA 12-13 D ST
6Wawak HubertMarecik NataliaMCT 12-13 D ST
7Saganiewicz MikołajBełz VictoriaMCT 12-13 D ST
8Sylwestrowicz JakubPasek PatrycjaELITA 12-13 D ST
9Strach KacperDuda NinaELITA 12-13 D ST
10Drożdż KonradFlorczyk NikolaELITA 12-13 D ST
11Płonka AdrianProchownik KajaELITA 12-13 D ST
11Myśliwiec HubertKorenko PolinaELITA 12-13 D ST
1Jopek JakubSzufnara JuliaWIR DANCE 12-13 E 8T
2Michalik KarolLędźwa AleksandraSKT STYL 12-13 E 8T
3Sylwestrowicz JakubPasek PatrycjaELITA 12-13 E 8T
4Adamus MikołajKurleto JessicaELITA 12-13 E 8T
5Ciernia GerardĆwierz AnnaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 E 8T
6Połec JakubKramarska NelaELITA 12-13 E 8T
7Płonka AdrianProchownik KajaELITA 12-13 E 8T
8Zaczyk JakubChełmecka ErykaWIR DANCE 12-13 E 8T
9Motyka MichałDadał MartynaWIR DANCE 12-13 E 8T
10Drab MichałAndruszko ZofiaUKTS CORDEX 12-13 E 8T
11Gomułka JakubKokosza JuliaWIR DANCE 12-13 E 8T
11Wilk ArturStefańska JustynaWIR DANCE 12-13 E 8T
13Rzepa NikodemNawalany JuliaMCT 12-13 E 8T
1Ruszkowski TomaszMozdyniewicz JuliaCorte Dance Progress 12-13 OPEN LA
2Mikoś SzymonMartyniec AnastazjaSKT PASJA 12-13 OPEN LA
3Tarach KamilBuczyńska MichalinaCorte Dance Progress 12-13 OPEN LA
4Tygielski Radosław KajetanKmiecik WiktoriaKTT DUET 12-13 OPEN LA
5Kasprzak JędrzejPastwa WiktoriaPASJA 12-13 OPEN LA
6Zieliński IgorEmerla MagdalenaELITA 12-13 OPEN LA
7Derejczyk Ignacy MaciejSzalewska NataliaFOCUS 12-13 OPEN LA
7Sąsiadek KacperWałdoch KingaCentrum Trójmiasto 12-13 OPEN LA
9Ciopała MichałPalmi AlicjaMCT 12-13 OPEN LA
10Kucharek MateuszJakubiec EmiliaMCT 12-13 OPEN LA
10Śledź MiłoszKról EmiliaMCT 12-13 OPEN LA
12Drożdż KonradFlorczyk NikolaELITA 12-13 OPEN LA
13Żałko SzymonKruszyńska MartaUKTS CORDEX 12-13 OPEN LA
14Myśliwiec HubertKorenko PolinaELITA 12-13 OPEN LA
15Jopek JakubSzufnara JuliaWIR DANCE 12-13 OPEN LA
16Strach KacperDuda NinaELITA 12-13 OPEN LA
1Ruszkowski TomaszMozdyniewicz JuliaCorte Dance Progress 12-13 OPEN ST
2Tarach KamilBuczyńska MichalinaCorte Dance Progress 12-13 OPEN ST
3Kasprzak JędrzejPastwa WiktoriaPASJA 12-13 OPEN ST
4Derejczyk Ignacy MaciejSzalewska NataliaFOCUS 12-13 OPEN ST
5Sąsiadek KacperWałdoch KingaCentrum Trójmiasto 12-13 OPEN ST
6Śledź MiłoszKról EmiliaMCT 12-13 OPEN ST
7Ciopała MichałPalmi AlicjaMCT 12-13 OPEN ST
8Zieliński IgorEmerla MagdalenaELITA 12-13 OPEN ST
9Kucharek MateuszJakubiec EmiliaMCT 12-13 OPEN ST
10Tygielski Radosław KajetanKmiecik WiktoriaKTT DUET 12-13 OPEN ST
11Żałko SzymonKruszyńska MartaUKTS CORDEX 12-13 OPEN ST
12Jopek JakubSzufnara JuliaWIR DANCE 12-13 OPEN ST
13Strach KacperDuda NinaELITA 12-13 OPEN ST
14Myśliwiec HubertKorenko PolinaELITA 12-13 OPEN ST
15Drożdż KonradFlorczyk NikolaELITA 12-13 OPEN ST
1Pacan AntoniJarzyńska AnnaCorte Dance Progress 10-11 D LA
2Jagła PiotrSilva MartaELITA 10-11 D LA
3Szwed JakubMazur IngaMCT 10-11 D LA
4Bodek NorbertGałka KarolinaELITA 10-11 D LA
5Oleksii ShymkivMariia KimLIGA-A 10-11 D LA
6Sabat AntoniJamróz AnnaSKT STYL 10-11 D LA
7Skoczeń AlanFrączek IzabelaWIR DANCE 10-11 D LA
8Gorgosz JanPaprocka PolinaELITA 10-11 D LA
8Kiec MaciejGere WiktoriaELITA 10-11 D LA
1Jagła PiotrSilva MartaELITA 10-11 D ST
2Pacan AntoniJarzyńska AnnaCorte Dance Progress 10-11 D ST
3Bodek NorbertGałka KarolinaELITA 10-11 D ST
4Oleksii ShymkivMariia KimLIGA-A 10-11 D ST
5Skoczeń AlanFrączek IzabelaWIR DANCE 10-11 D ST
6Szwed JakubMazur IngaMCT 10-11 D ST
7Sabat AntoniJamróz AnnaSKT STYL 10-11 D ST
8Kiec MaciejGere WiktoriaELITA 10-11 D ST
9Gorgosz JanPaprocka PolinaELITA 10-11 D ST
1Oleksii ShymkivMariia KimLIGA-A 10-11 E 6T
2Głuchowski JakubRybka SandraDANCE IMPERIUM 10-11 E 6T
3Sabat AntoniJamróz AnnaSKT STYL 10-11 E 6T
4Skoczeń AlanFrączek IzabelaWIR DANCE 10-11 E 6T
5Kiec MaciejGere WiktoriaELITA 10-11 E 6T
6Kogut MaciejGruszczak WiktoriaMCT 10-11 E 6T
7Gorgosz JanPaprocka PolinaELITA 10-11 E 6T
8Kudlik MiłoszWróbel OliwiaMCT 10-11 E 6T
9Wiercioch KonradSroka WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 10-11 E 6T
10Dąbrowski WiesławSłowiak AmeliaMCT 10-11 E 6T
11Dancewicz MikołajLichowska NataliaWIR DANCE 10-11 E 6T
12Antosz MikołajKania AmeliaSKT STYL 10-11 E 6T
13Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaSKT STYL 10-11 E 6T
1Stawowy MateuszSilva SaraELITA 10-11 OPEN LA
2Mitier MaksymSkvortsova ValerijaMegaDance 10-11 OPEN LA
3Jagła PiotrSilva MartaELITA 10-11 OPEN LA
4Bednarz SzymonPietrzak DaszaKS M-TEAM 10-11 OPEN LA
5Biesek Gabriel MarekHendzel Wiktoria WeronikaPASJA 10-11 OPEN LA
6Bodek NorbertGałka KarolinaELITA 10-11 OPEN LA
7Szwed JakubMazur IngaMCT 10-11 OPEN LA
8Skoczeń AlanFrączek IzabelaWIR DANCE 10-11 OPEN LA
9Szabla WiktorSokołowska WiktoriaWIR DANCE 10-11 OPEN LA
1Stawowy MateuszSilva SaraELITA 10-11 OPEN ST
2Mitier MaksymSkvortsova ValerijaMegaDance 10-11 OPEN ST
3Jagła PiotrSilva MartaELITA 10-11 OPEN ST
4Bodek NorbertGałka KarolinaELITA 10-11 OPEN ST
5Bednarz SzymonPietrzak DaszaKS M-TEAM 10-11 OPEN ST
6Skoczeń AlanFrączek IzabelaWIR DANCE 10-11 OPEN ST
7Szwed JakubMazur IngaMCT 10-11 OPEN ST
8Szabla WiktorSokołowska WiktoriaWIR DANCE 10-11 OPEN ST