!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Polish Open Championships (PTT)
KARPACZ
Filtruj:
Kategorie:





1Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN 10T (MP)
2Kacperski RobertBorowskaya DaryaDANCECLUB Dorośli OPEN 10T (MP)
3Jurek OskarDobranowska DominikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Dorośli OPEN 10T (MP)
4Tchórzewski SandroLemke JulitaLATINA Dorośli OPEN 10T (MP)
1Tama MikołajKuląg MartaCLASSIC DANCESPORT Dorośli OPEN LA
2Figurski PrzemysławSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA
3Zdziech PrzemysławDziedziczak NataliaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA
4Chernenko SergeyWarzyńska AngelikaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA
5Wosiak RafałKarwatowska MarzenaLIDER Dorośli OPEN LA
6Matecki AdamBogucka NikolaIGLICA Dorośli OPEN LA
7Spychalski MateuszSzafraniec PaulinaIGLICA Dorośli OPEN LA
8Bednarski MaciejCzerwik KlaudiaSUKCES Dorośli OPEN LA
9Jurek OskarDobranowska DominikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Dorośli OPEN LA
10Czarny MarcinKrawczyk MałgorzataDANCE TEAM Dorośli OPEN LA
11Holski MaciejTyl KatarzynaPRESTIGE Dorośli OPEN LA
12Kacperski RobertBorowskaya DaryaDANCECLUB Dorośli OPEN LA
13Gawęcki TomaszJakus MagdalenaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA
14Nowak PawełSkrolecka AgataMISTRAL Dorośli OPEN LA
15Machnio DamianKutera JuliaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA
16Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA
16Polański BartoszLaska NataliaIGLICA Dorośli OPEN LA
18Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA Dorośli OPEN LA
19Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK Dorośli OPEN LA
20Tchórzewski SandroLemke JulitaLATINA Dorośli OPEN LA
1Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA 16-20 OPEN 10T (MP)
2Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK 16-20 OPEN 10T (MP)
3Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO 16-20 OPEN 10T (MP)
4Ziuziański AleksanderBiskup KingaKuźnia Tańca 16-20 OPEN 10T (MP)
5Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA 16-20 OPEN 10T (MP)
6Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET 16-20 OPEN 10T (MP)
7Dąbek MateuszUstianowska ZuzannaDANCECLUB 16-20 OPEN 10T (MP)
1Baiev MykhailoWierciszewska LauraPOLISH CLUB 16-18 OPEN 10T (MP)
2Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA 16-18 OPEN 10T (MP)
3Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK 16-18 OPEN 10T (MP)
4Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaBLUE CLASSIC 16-18 OPEN 10T (MP)
5Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 16-18 OPEN 10T (MP)
6Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 OPEN 10T (MP)
7Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL 16-18 OPEN 10T (MP)
8Gralak MateuszSzymkiewicz AleksandraALFA-ASTRA 16-18 OPEN 10T (MP)