!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca (PTT)
Hala Sportowa przy SP 11 w Mielcu
Filtruj:
Kategorie:

























1Janakowski MaciejCzerczak Karolina -ESKADRA 16-18 B LA
2Ortyl DamianŁukaszek IzabelaGALA 16-18 B LA
3Jucha JakubFalda KarinaGOLDEN DANCE 16-18 B LA
4Rozborski DominikTraciak OliwiaDŻET 16-18 B LA
5Wdowiak HubertGlica MilenaSAMBA 16-18 B LA
6Kud DamianŁysikowska KarolinaGRACJA 16-18 B LA
7Pogorzelec PawełKrytak MałgorzataGOLDEN DANCE 16-18 B LA
8Rokosz AdrianKot NataszaAKSEL 16-18 B LA
1Dobrowolski DominikUrman MonikaAKSEL 16-18 B ST
2Kudra MichałPijar BeataZŁOTA PARA 16-18 B ST
3Rozborski DominikTraciak OliwiaDŻET 16-18 B ST
4Chuchro SzymonPijar KarolinaZŁOTA PARA 16-18 B ST
5Wdowiak HubertGlica MilenaSAMBA 16-18 B ST
6Ziajka KamilStasz PatrycjaGRACJA 16-18 B ST
7Pogorzelec PawełKrytak MałgorzataGOLDEN DANCE 16-18 B ST
8Jucha JakubFalda KarinaGOLDEN DANCE 16-18 B ST
9Brej AdrianMitoraj KarolinaPODKARPACIE 16-18 B ST
1Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK 16-18 C LA
2Błaszczak PiotrTomala GabrielaPASJA 16-18 C LA
3Wiciński JakubŻukowska PaulinaZAMEK 16-18 C LA
4Kutyła RadosławStępniowska NataliaJUST DANCE 16-18 C LA
5Grobecki PrzemysławHonkisz WiktoriaSTARDANCE 16-18 C LA
6Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK 16-18 C LA
7Brej AdrianMitoraj KarolinaPODKARPACIE 16-18 C LA
8Sendecki AdamStrzałka WeronikaTAKT 16-18 C LA
9Pająk MichałChodoła AlicjaSAMBA 16-18 C LA
10Kawęcki BartłomiejTarkowska WeronikaSAMBA 16-18 C LA
10Kucwaj KrystianBorkowska GabrielaSAMBA 16-18 C LA
1Syk MarcinKajdaszuk PaulinaTAKT 16-18 C ST
2Rokosz AdrianKot NataszaAKSEL 16-18 C ST
3Sulik JakubJasińska KamilaSAMBA 16-18 C ST
4Grobecki PrzemysławHonkisz WiktoriaSTARDANCE 16-18 C ST
5Sendecki AdamStrzałka WeronikaTAKT 16-18 C ST
6Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK 16-18 C ST
7Kawęcki BartłomiejTarkowska WeronikaSAMBA 16-18 C ST
8Kucwaj KrystianBorkowska GabrielaSAMBA 16-18 C ST
1Syk MarcinKajdaszuk PaulinaTAKT 16-18 D LA
2Pasierb AdamZygmunt AnnaSAMBA 16-18 D LA
3Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 D LA
4Wyroślak DariuszBroniecka NataliaLIDER 16-18 D LA
5Chorzępa WiktorBać AnnaGASIEK 16-18 D LA
6Wójcik MichałMichta WiktoriaSAMBA 16-18 D LA
7Nenutil MaciejBuś DominikaSAMBA 16-18 D LA
8Bebło KacperŚlusarz SylwiaSAMBA 16-18 D LA
9Stadnik KacperSabat OliwiaTAKT 16-18 D LA
1Wyroślak DariuszBroniecka NataliaLIDER 16-18 D ST
2Mazur JakubJaniga AleksandraGASIEK 16-18 D ST
3Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE 16-18 D ST
4Pasierb AdamZygmunt AnnaSAMBA 16-18 D ST
5Chorzępa WiktorBać AnnaGASIEK 16-18 D ST
6Cacała RadosławHodor WiktoriaZŁOTA PARA 16-18 D ST
7Nenutil MaciejBuś DominikaSAMBA 16-18 D ST
8Wójcik MichałMichta WiktoriaSAMBA 16-18 D ST
9Bebło KacperŚlusarz SylwiaSAMBA 16-18 D ST
10Babula JakubNiżnik MagdalenaGALA 16-18 D ST
11Stadnik KacperSabat OliwiaTAKT 16-18 D ST
1Drzazga DanielSendecka AleksandraSEMPRE 16-18 E LA
2Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE 16-18 E LA
3Federowicz MikołajNowak JuliaKIEPURA 16-18 E LA
4Radłowski TymoteuszPiwowarska JustynaSKT AGH 16-18 E LA
5Rejczyk KamilDobrucka ŁucjaBAWINEK 16-18 E LA
6Grudzień TomaszGronczewska MiraSAMBA 16-18 E LA
7Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT 16-18 E LA
8Synowiec WiktorStachowicz KarolinaELIDA 16-18 E LA
9Solarz MarcinSołtysik MagdalenaSEMPRE 16-18 E LA
10Podrazik KrystianRolak KamilaPODKARPACIE 16-18 E LA
11Baran BogusławWróblewska JustynaSEMPRE 16-18 E LA
11Mazur KrzysztofJaśkaniec AnnaMARENGO 16-18 E LA
13Kowalski PiotrSzerląg KrystynaBAWINEK 16-18 E LA
1Grudzień TomaszGronczewska MiraSAMBA 16-18 E ST
2Gałek AlbertWcisło AgnieszkaSEMPRE 16-18 E ST
3Safin KamilBaran PatrycjaSEMPRE 16-18 E ST
4Federowicz MikołajNowak JuliaKIEPURA 16-18 E ST
5Mazur KrzysztofJaśkaniec AnnaMARENGO 16-18 E ST
6Majcher MarcelSzałaj MarylaTAKT 16-18 E ST
7Solarz MarcinSołtysik MagdalenaSEMPRE 16-18 E ST
8Radłowski TymoteuszPiwowarska JustynaSKT AGH 16-18 E ST
9Baran BogusławWróblewska JustynaSEMPRE 16-18 E ST
10Rejczyk KamilDobrucka ŁucjaBAWINEK 16-18 E ST
11Synowiec WiktorStachowicz KarolinaELIDA 16-18 E ST
12Dulny AndrzejŚlęczek MonikaSEMPRE 16-18 E ST
13Kowalski PiotrSzerląg KrystynaBAWINEK 16-18 E ST
14Podrazik KrystianRolak KamilaPODKARPACIE 16-18 E ST
1Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA 14-15 C LA
2Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 14-15 C LA
3Szczygieł DanielPiejko Olga GabrielaDŻET 14-15 C LA
4Kaczor WojciechKaczor AgnieszkaGASIEK 14-15 C LA
5Lichota MichałJedlikowska JuliaTWIST 14-15 C LA
6Ogonowski JakubCzaja JuliaTWIST 14-15 C LA
7Cichoń FilipStachura WeronikaELIDA 14-15 C LA
8Podleśny JakubMieczkowska NoemiZAMEK 14-15 C LA
1Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA 14-15 C ST
2Podleśny JakubMieczkowska NoemiZAMEK 14-15 C ST
3Szczygieł DanielPiejko Olga GabrielaDŻET 14-15 C ST
4Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 14-15 C ST
5Kaczor WojciechKaczor AgnieszkaGASIEK 14-15 C ST
6Lichota MichałJedlikowska JuliaTWIST 14-15 C ST
7Ogonowski JakubCzaja JuliaTWIST 14-15 C ST
8Cichoń FilipStachura WeronikaELIDA 14-15 C ST
1Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE 14-15 D LA
2Roman JakubDorycka DominikaFANTAZJA 14-15 D LA
3Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 D LA
4Król SzymonMałochleb LiliannaKLASA 14-15 D LA
5Sohling NorbertGreczycho KamilaZŁOTA PARA 14-15 D LA
6Baszczowski BartoszKozioł Lena--- 14-15 D LA
7Bury JakubOrłowska ZuzannaAKSEL 14-15 D LA
8Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 14-15 D LA
9Kaczmarski KamilSzkutnik NataliaSAMBA 14-15 D LA
10Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER 14-15 D LA
11Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 14-15 D LA
1Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE 14-15 D ST
2Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 D ST
3Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 14-15 D ST
4Bury JakubOrłowska ZuzannaAKSEL 14-15 D ST
5Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER 14-15 D ST
6Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 14-15 D ST
7Chuchro WojciechŻymuła WeronikaZŁOTA PARA 14-15 D ST
8Kaczmarski KamilSzkutnik NataliaSAMBA 14-15 D ST
9Baszczowski BartoszKozioł Lena--- 14-15 D ST
1Mardacz JakubPietrucha GabrielaDŻET 14-15 E 8T
2Kotul HubertRojek Julia--- 14-15 E 8T
3Różanka IgorPanek AleksandraKLASA 14-15 E 8T
4Rozwadowski FilipNguyen Dac PaulinaMERENGUE 14-15 E 8T
5Miara KacperKorpal AgataGOLDEN DANCE 14-15 E 8T
6Gorla PiotrChłopek Gabriela--- 14-15 E 8T
7Nośko MateuszJacek MartynaAKSEL 14-15 E 8T
8Bosak KamilKolisz DominikaGALA 14-15 E 8T
9Wołoszyn JakubŁukasik IzabelaJUMP 14-15 E 8T
1Żuczek OskarMądry EmiliaGALA 14-15 F 6T
2Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 14-15 F 6T
3Tomczyk JakubBartyzel JulitaSAMBA 14-15 F 6T
4Michałowski SzymonGłowacka WeronikaTAKT 14-15 F 6T
5Cisiński-Nguyen KrystianSurdel EwaELIDA 14-15 F 6T
6Jankowski KamilCzerwińska AleksandraZAMEK 14-15 F 6T
7Mitał MiłoszPaściak KingaSIGNUM DANCE 14-15 F 6T
8Iwasieczko DominikObłąk AnitaA-Z 14-15 F 6T
8Serafin ArkadiuszSerafin AleksandraSHOW DANCE 14-15 F 6T
10Tomczyk RafałAndreasik ElizaSAMBA 14-15 F 6T
11Banaś WiktorFlis GabrielaA-Z 14-15 F 6T
12Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 14-15 F 6T
1Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 12-13 D LA
2Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET 12-13 D LA
3Jarosz JanHudzik HannaGRACJA 12-13 D LA
4Gętkowski MateuszŻaba Weronika--- 12-13 D LA
5Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK 12-13 D LA
6Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL 12-13 D LA
7Łabno MateuszSobarnia PaulinaSTARDANCE 12-13 D LA
8Tomkowicz KamilBlaszyńska MartynaGRACJA 12-13 D LA
9Buszek AleksanderBuszek AnnaZŁOTA PARA 12-13 D LA
9Mytych SzymonDec EwelinaDŻET 12-13 D LA
11Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE 12-13 D LA
1Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET 12-13 D ST
2Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 12-13 D ST
3Buszek AleksanderBuszek AnnaZŁOTA PARA 12-13 D ST
4Mytych SzymonDec EwelinaDŻET 12-13 D ST
5Łabno MateuszSobarnia PaulinaSTARDANCE 12-13 D ST
6Kijowski CezaryFarbaniec EmiliaGRACJA 12-13 D ST
7Gętkowski MateuszŻaba Weronika--- 12-13 D ST
7Jarosz JanHudzik HannaGRACJA 12-13 D ST
9Nestor KacperTondera AngelikaAKSEL 12-13 D ST
10Sebzda BartoszSochacka ZofiaSHOW DANCE 12-13 D ST
11Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK 12-13 D ST
12Tomkowicz KamilBlaszyńska MartynaGRACJA 12-13 D ST
13Papierok KrzysztofAdamczyk DagmaraSzk. Tańca Gutovskyi 12-13 D ST
1Keshishyan ArmanSiwek AleksandraPERFECT DANCE 12-13 E 8T
2Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 12-13 E 8T
3Sierzchała MarcinChmiel MartynaAKSEL 12-13 E 8T
4Mazur BartoszTotoń KamilaTAKT 12-13 E 8T
5Kogut MaciejKozdra NataliaMERENGUE 12-13 E 8T
6Krochmal FilipNowak ZuzannaKICK 12-13 E 8T
7Bembenek DominikPluta MagdalenaSIGNUM DANCE 12-13 E 8T
7Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
9Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET 12-13 E 8T
10Bożek BartoszKrasoń AnnaSAMBA 12-13 E 8T
11Nowak BartoszLis KarinaLATINO 12-13 E 8T
12Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
13Szewc MichałMazurkiewicz KatarzynaSAMBA 12-13 E 8T
14Kłoda KacperBara OliwiaTAKT 12-13 E 8T
15Rałowski MiłoszKubas WeronikaGASIEK 12-13 E 8T
16Lechowicz PawełMacek JuliaAKSEL 12-13 E 8T
17Harłacz JakubStochła WeronikaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
18Para MaksymilianKostecka PaulinaSTARDANCE 12-13 E 8T
19Janczy KacperŚlęp EmiliaSAMBA 12-13 E 8T
19Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
1Król WojciechSiemaszko Gabriela--- 12-13 F 6T
2Brożyna KamilKrasoń KlaudiaSAMBA 12-13 F 6T
3Put MaciejTobjasz WiktoriaTHOMAS DANCE 12-13 F 6T
4Krupa PiotrRżany AleksandraELIDA 12-13 F 6T
5Złamaniec RafałŚwierk WiktoriaAKSEL 12-13 F 6T
6Piwowarczyk TomaszKałucka JuliaSTARDANCE 12-13 F 6T
7Kazura KrystianPobidyńska MartynaA-Z 12-13 F 6T
8Sołopa ŁukaszBulwa DominikaSAMBA 12-13 F 6T
8Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 12-13 F 6T
10Olchowy PawełGałęza MartynaA-Z 12-13 F 6T
11Drogosz SzymonKwiecień EmiliaCHA CHA 12-13 F 6T
12Trysła KacperCebeńko MagdalenaA-Z 12-13 F 6T
13Kłos PrzemysławOsmala NataliaSAMBA 12-13 F 6T
14Fus FilipNicpoń MagdalenaCENTRUM TAŃCA 12-13 F 6T
1Grącki ArturWnuk-Janusz NikolaAKSEL 12-13 G 4T
1Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 12-13 G 4T
1Soboń BartoszKłucjasz MajaESKADRA 12-13 G 4T
2Gajdka WiktorSterniczuk GabrielaESKADRA 12-13 G 4T
2Zawierucha WiktorMrozowska GabrielaELIDA 12-13 G 4T
2Boda KamilPańczyk Natalia--- 12-13 G 4T
3Drapała NikodemZawadzka JuliaSHOW DANCE 12-13 G 4T
3Dybaś DominikWężowicz Wiktoria--- 12-13 G 4T
3Kulig KajetanPaszkiewicz WiktoriaSHOW DANCE 12-13 G 4T
3Płoch KamilKidacka PatrycjaAKSEL 12-13 G 4T
3Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaTAKT 12-13 G 4T
3Witkowski NorbertPłaza NadiaSHOW DANCE 12-13 G 4T
1Fehr MichałNowak MariaGRACJA 10-11 F 6T
2Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 10-11 F 6T
3Wróbel WiktorBrzegowy ZofiaKLASA 10-11 F 6T
4Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 10-11 F 6T
5Zydroń SzymonPopiołek JuliaKLASA 10-11 F 6T
6Mądry WiktorJanusz OliwiaGALA 10-11 F 6T
7Mruk ArkadiuszSzczerba AnielaSTARDANCE 10-11 F 6T
8Drogosz MateuszBryk MagdalenaCHA CHA 10-11 F 6T
8Płaza MaciejŚnieżek KingaGRACJA 10-11 F 6T
10Skóra DawidMachała MajaELIDA 10-11 F 6T
1Miłkoś BartłomiejBarszcz ŁucjaKLASA 10-11 G 4T
1Muras SzymonOgiba MartynaGALA 10-11 G 4T
1Sitarz KarolPopiel MartynaGRACJA 10-11 G 4T
1Zmarzły OskarWięcek Kinga--- 10-11 G 4T
2Bazylak MikołajKrempa NataliaTAKT 10-11 G 4T
2Kolisz RobertGalek NataliaTAKT 10-11 G 4T
2Lebida OskarDudek AnnaTAKT 10-11 G 4T
2Wróbel JakubBała IzabelaZŁOTA PARA 10-11 G 4T
3Kotowski GracjanSochacka HannaSHOW DANCE 10-11 G 4T
3Marcićkiewicz PatrykZielińska ZuzannaGALA 10-11 G 4T
3Mróz OliwierJacher Oliwia--- 10-11 G 4T
3Niedbała KacperPiskor AleksandraTAKT 10-11 G 4T
3Paduch MarcinMadej NadiaGALA 10-11 G 4T
3Rybka JakubBździkot NinaTAKT 10-11 G 4T
3Trzpis MaciejMajewska KatarzynaGALA 10-11 G 4T
3Burghardt NorbertJaworska JuliaGALA 10-11 G 4T
1Bartnik GabrielBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA 10-11 H 4T
1Kozicka OliwiaStrzała MiłoszDŻET 10-11 H 4T
1Kukulski MaciejJajkiewicz KamilaELIDA 10-11 H 4T
1Kula GabrielRajchel JuliaZŁOTA PARA 10-11 H 4T
1Miga SebastianWachta LiwiaELIDA 10-11 H 4T
1Schenk FilipNowotarska DominikaKLASA 10-11 H 4T
1Adamczyk AdrianZeuschner NataliaSzk. Tańca Gutovskyi 10-11 H 4T
8Hajduk BartoszSołdyga NataliaELIDA 10-11 H 4T
9Rzeszutek KrzysztofSzot MilenaGALA 10-11 H 4T
10Nowak FilipPara KlaudiaDŻET 10-11 H 4T
11Gniewek MateuszJerzykiewicz KarolinaAKSEL 10-11 H 4T
12Drapała KacperJagodzińska AnnaSHOW DANCE 10-11 H 4T
13Gesing BartłomiejRzeźnik AnitaTAKT 10-11 H 4T
1Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA 8-9 G 4T
1Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE 8-9 G 4T
2Grata NikodemPelc NikolaAKSEL 8-9 G 4T
2Skowronek KrzysztofSosna AmeliaLORDANCE 8-9 G 4T
3Breński AntoniBiały JuliaSTARDANCE 8-9 G 4T
3Frydrych BartoszTatrzańska NataliaGRACJA 8-9 G 4T
1Majewski OskarBorek ZofiaELIDA 8-9 H 4T
1Myjak AdamHeske NikolaGALA 8-9 H 4T
1Ochab Gracjan PiotrCieniek AleksandraAKSEL 8-9 H 4T
1Parysz WojciechCyboroń MagdalenaKLASA 8-9 H 4T
1Stachura ŁukaszDudek HannaGRACJA 8-9 H 4T
1Wójcik JakubKaszuba AleksandraAKSEL 8-9 H 4T
1Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA 8-9 H 4T
1Bugno AdamLisowiec JuliaPODKARPACIE 8-9 H 4T
1Jasiewicz JakubFurgała KorneliaAKSEL 8-9 H 4T
1Kulczyk AntoniKozik ZuzannaKLASA 8-9 H 4T
2Kozioł WiktorKozioł IrminaELIDA 8-9 H 4T
2Maziarz DominikŁakomy NataliaTAKT 8-9 H 4T
2Samuś MikołajZiółkowska MajaELIDA 8-9 H 4T
2Wais KamilZakrzewska AleksandraGRACJA 8-9 H 4T
2Baran WiktorMola KajaGRACJA 8-9 H 4T
2Filip TomaszFilip IzabelaAKSEL 8-9 H 4T
2Fluda KacperKędzior WeronikaAKSEL 8-9 H 4T
2Górka ZofiaKrzanowski BartoszDŻET 8-9 H 4T