!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc (PTT)
Bełżyce
Filtruj:
Kategorie:

















1Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 C LA
2Majewski AntonParalusz RoksanaRYTM 16-18 C LA
3Urbański RobertNeska ZuzannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
4Waszczuk KrzysztofWawrynek KatarzynaLIDER 16-18 C LA
1Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE 16-18 D LA
2Goral MaciejBaran PatrycjaJUMP 16-18 D LA
1Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE 16-18 D ST
2Kijowski CezaryLubińska KatarzynaGASIEK 16-18 D ST
3Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 D ST
4Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER 16-18 D ST
1Reut DominikOrzeł OliwiaEM STUDIO 16-18 E LA
2Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 E LA
3Widz BartłomiejWidz SandraJUMP 16-18 E LA
4Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK 16-18 E LA
5Sekuła MateuszKwiatkowska EwaCENTRUM TAŃCA 16-18 E LA
6Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER 16-18 E LA
1Jakubowski DominikBańcerowska AlicjaZAMEK 16-18 E ST
2Reut DominikOrzeł OliwiaEM STUDIO 16-18 E ST
3Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 E ST
4Grzegorczyk DariuszTyc WeronikaZAMEK 16-18 E ST
5Guc JakubKolasa WiktoriaBALLROOM 16-18 E ST
1Grzegorczyk DariuszTyc WeronikaZAMEK 16-18 F LA
2Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM 16-18 F LA
3Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT 16-18 F LA
1Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM 16-18 F ST
2Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT 16-18 F ST
1Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK 14-15 D LA
2Rykała TobiaszKunka PolaTAKT 14-15 D LA
3Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 14-15 D LA
4Wójtowicz IgnacyGrela OliwiaTAKT 14-15 D LA
1Rykała TobiaszKunka PolaTAKT 14-15 D ST
2Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 D ST
3Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 14-15 D ST
4Wójtowicz IgnacyGrela OliwiaTAKT 14-15 D ST
5Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK 14-15 D ST
1Końko KacperBombolewska AlicjaZAMEK 14-15 E 8T
2Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA 14-15 E 8T
3Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 14-15 E 8T
4Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP 14-15 E 8T
5Flis KonradStachyra ElizaBALLROOM 14-15 E 8T
6Łukasiewicz KarolGajowy OliwiaBLUE CLASSIC 14-15 E 8T
7Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT 14-15 E 8T
8Mazurek JanSutryk IgaRYTM 14-15 E 8T
9Rakicki BartoszZając AleksandraJUST DANCE 14-15 E 8T
1Brzozowski KacperPuławska ZofiaZAMEK 14-15 F 6T
2Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE 14-15 F 6T
3Mazurek SzymonJoachimowicz PatrycjaRYTM 14-15 F 6T
4Zalewski KamilZalewska AleksandraRYTM 14-15 F 6T
1Barczyński WiktorNiezbecka EmiliaISKRA 12-13 E 8T
2Wólkiewicz FilipPieróg MartaBLUE CLASSIC 12-13 E 8T
3Wiatrowski KarolWęgrzyn ZuzannaZAMEK 12-13 E 8T
4Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART 12-13 E 8T
5Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT 12-13 E 8T
1Hawrył MichałSurowiec LenaMAGIC-DANCE 12-13 F 6T
2Stępień KrystianKadej OliwiaZAMEK 12-13 F 6T
3Majchrzak MichałLesiuk WiktoriaISKRA 12-13 F 6T
4Cielecki MaciejWareliś AmeliaSAMBA 12-13 F 6T
5Mróz RafałGzik HannaJUMP 12-13 F 6T
6Szabat JakubJargiło JuliaJUMP 12-13 F 6T
7Luchowski KacperTatara MariaTAKT 12-13 F 6T
8Łabuś WojciechGałaś OliwiaTAKT 12-13 F 6T
9Mucha OliwierTyc KamilaZAMEK 12-13 F 6T
9Olbrot PawełBrzozowska AlicjaZAMEK 12-13 F 6T
12Zając MieszkoRegulska MartynaEMOTION 12-13 F 6T
1Czarnocki TomaszKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA 12-13 G 6T
1Muśnicki BartoszZych KlaudiaFAST-STEP 12-13 G 6T
2Wojciechowski KacperKolińska SylwiaAKADEMIA TAŃCA 12-13 G 6T
2Wyszomirski WiktorBrogowska EmiliaBALLROOM 12-13 G 6T
3Kaniewski MichałPopek DominikaRYTM 12-13 G 6T
3Omiotek DawidSzafraniec JudytaTOP - ART 12-13 G 6T
3Piłat TomaszKawalec HannaMYKA 12-13 G 6T
3Sadowski SebastianSamek KamilaRYTM 12-13 G 6T
1Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA 10-11 E 6T
2Kossakowski OskarWoźniak DariaFAST-STEP 10-11 E 6T
3Dudka MichałZając WanessaTOP - ART 10-11 E 6T
4Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT 10-11 E 6T
5Sworeń KonradSułkowska ZofiaSAMBA 10-11 E 6T
6Pogrebniak SzymonSkrzypczak NicolaRYTM 10-11 E 6T
7Cyper SebastianŁoś JuliaTOP - ART 10-11 E 6T
1Ostański SzymonGałęzowska MajaBALLROOM 10-11 G 6T
1Świderski MateuszŁaszkiewicz KarinaBALLROOM 10-11 G 6T