!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Professional Dance Show 2016 Grajów 04.12.2016 (FTS)
Grajow
Filtruj:
Kategorie:










1Kruczała MichałSzlachta MonikaSKT STYL 16-18 B LA
2Mrowiec AdrianKorzeniak OliwiaCENTRUM KULTURY I SPORTU 16-18 B LA
3Tancerz NieznanyWalo MonikaFEELING 16-18 B LA
4Jurek OskarKula ZuzannaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 B LA
5Puchała MateuszKsiążek IzabelaMCT 16-18 B LA
6Leciej RafałSolomakha IvannaPM 16-18 B LA
7Dudek MarekMatlęga KarolinaSKT STYL 16-18 B LA
8Majkut PawełLopushynska IrynaSKT STYL 16-18 B LA
1Góra KrzysztofKumar NilamELITA 14-15 C LA
2Dyrda MaciejMałajowicz GabrielaMCT 14-15 C LA
3Mizia-Ossoliński BartoszDziubras NataliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 C LA
4Majtyka JakubGaluszkova ZuzannaMarendi 14-15 C LA
5Ożóg SzymonGłodzik JustynaELITA 14-15 C LA
6Porębski MarekBielec NataliaSKT STYL 14-15 C LA
7Zaręba JakubSzarek OliwiaSKT STYL 14-15 C LA
8Rudzki DawidRudzka NataliaUKTS CORDEX 14-15 C LA
1Ożóg SzymonGłodzik JustynaELITA 14-15 C ST
2Zaręba JakubSzarek OliwiaSKT STYL 14-15 C ST
3Rudzki DawidRudzka NataliaUKTS CORDEX 14-15 C ST
4Mizia-Ossoliński BartoszDziubras NataliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 C ST
1Sowa JakubKopaczewska MauraSKT STYL 14-15 E 8T
2Michniak ArkadiuszPastuch GabrielaMCT 14-15 E 8T
3Kulski JędrzejKulska HannaUKTS CORDEX 14-15 E 8T
4Damski BogdanDamska AnnaELITA 14-15 E 8T
1Jaje JakubSiuda EmiliaELITA 12-13 D LA
2Mijalski MarcelWojteczek JuliaOLIMP SPORT 12-13 D LA
3Śledź MiłoszKról EmiliaMCT 12-13 D LA
4Ryłko MichałKorenko PolinaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 D LA
5Rzepecki MikołajFerlejko JoannaSKT STYL 12-13 D LA
6Sylwestrowicz JakubPasek PatrycjaELITA 12-13 D LA
7Kucharek MateuszJakubiec EmiliaMCT 12-13 D LA
8Oleksy ŁukaszWłodarczyk AleksandraKS M-TEAM 12-13 D LA
9Młyński MateuszFraniek EmiliaMCT 12-13 D LA
1Jaje JakubSiuda EmiliaELITA 12-13 D ST
2Pacan Kajetan AdamLatos MariaCorte Dance Progress 12-13 D ST
3Śledź MiłoszKról EmiliaMCT 12-13 D ST
4Rzepecki MikołajFerlejko JoannaSKT STYL 12-13 D ST
5Ryłko MichałKorenko PolinaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 12-13 D ST
6Młyński MateuszFraniek EmiliaMCT 12-13 D ST
7Kucharek MateuszJakubiec EmiliaMCT 12-13 D ST
8Sylwestrowicz JakubPasek PatrycjaELITA 12-13 D ST
9Oleksy ŁukaszWłodarczyk AleksandraKS M-TEAM 12-13 D ST
1Jagła PiotrSilva MartaELITA 10-11 E 6T
2Onisk WitoldMichalak OlgaFEELING 10-11 E 6T
3Strach KacperDuda NinaELITA 10-11 E 6T
4Szwed JakubMazur IngaMCT 10-11 E 6T
5Drożdż KonradFlorczyk NikolaELITA 10-11 E 6T
6Ciernia GerardĆwierz AnnaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 10-11 E 6T
7Skoczeń AlanFrączek IzabelaWIR DANCE 10-11 E 6T
8Motyka MichałSzufnara JuliaWIR DANCE 10-11 E 6T
8Zaczyk JakubChełmecka ErykaWIR DANCE 10-11 E 6T
8Jopek JakubStefańska JustynaWIR DANCE 10-11 E 6T
11Kiec MaciejGere WiktoriaELITA 10-11 E 6T
11Wilk ArturBochenek AdriannaWIR DANCE 10-11 E 6T
13Sabat AntoniJamróz AnnaSKT STYL 10-11 E 6T
14Seweryn JakubPerczyńska KingaKS M-TEAM 10-11 E 6T
1Ciernia GerardĆwierz AnnaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 10-11 F 6T
2Sabat AntoniJamróz AnnaSKT STYL 10-11 F 6T
3Gorgosz JanPaprocka PolinaELITA 10-11 F 6T
4Adamus MikołajKurleto JessicaELITA 10-11 F 6T
5Kaczyński BartoszRerutko WiktoriaSKT STYL 10-11 F 6T
6Płonka AdrianProchownik KajaELITA 10-11 F 6T
7Dąbek SzymonSajak WiktoriaSKT STYL 10-11 F 6T
8Rzepa NikodemNawalany JuliaMCT 10-11 F 6T
9Gomułka JakubKokosza JuliaWIR DANCE 10-11 F 6T
10Antosz MikołajKania AmeliaSKT STYL 10-11 F 6T
11Bogusz AdrianBogusz KlaudiaSKT STYL 10-11 F 6T
12Desoń MateuszBobek NataliaELITA 10-11 F 6T
12Salamon TymoteuszRomaniszyn KlaudiaSKT STYL 10-11 F 6T
1Dancewicz MikołajLichowska NataliaWIR DANCE 8-9 F 6T
2Wiercioch KonradSroka WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 8-9 F 6T
3Głuchowski JakubRybka SandraDANCE IMPERIUM 8-9 F 6T
4Szabla WiktorSokołowska WiktoriaWIR DANCE 8-9 F 6T
5Kania KonradGadocha MartynaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 8-9 F 6T
6Jędrysiak IgorBodek NinaELITA 8-9 F 6T
7Lebiest BrunoSłowiak AmeliaMCT 8-9 F 6T
8Kopieć SebastianSłaby JuliaWIR DANCE 8-9 F 6T
9Łukasik MikołajDadał MartynaWIR DANCE 8-9 F 6T
10Jałocha TonyDuda MartynaELITA 8-9 F 6T
10Makucki WładysławAdamska AlicjaMCT 8-9 F 6T
12Ślęczka KsaweryPotempa OliwiaMCT 8-9 F 6T
13Kosmydel SzymonLis MartynaWIR DANCE 8-9 F 6T