!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Mistrzostwa Polski Standard (PTT)
Dąbrowa Górnicza
Filtruj:
Kategorie:










1Filip GrzegorzFilip IzabellaAKADEMIA TAŃCA Senior IV OPEN ST (MP)
2Nowak KrzysztofNowak DanutaANIMA DANZA Senior IV OPEN ST (MP)
3Pasierb TadeuszPasierb TeresaDANCELOOK Senior IV OPEN ST (MP)
4Małek AndrzejMałek SylwiaŁódzki Dom Kultury Senior IV OPEN ST (MP)
5Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA Senior IV OPEN ST (MP)
6Furman SylwesterGanecka MałgorzataGRACJA Senior IV OPEN ST (MP)
7Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA Senior IV OPEN ST (MP)
1Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA Senior III OPEN ST (MP)
2Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM Senior III OPEN ST (MP)
3Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO Senior III OPEN ST (MP)
4Suszczewski AdamKról ElżbietaCIEŚLAK Senior III OPEN ST (MP)
5Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior III OPEN ST (MP)
6Skarka WojciechSkarka BarbaraDANCELOOK Senior III OPEN ST (MP)
7Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka MarzenaAKSEL Senior III OPEN ST (MP)
8Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM Senior III OPEN ST (MP)
9Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior III OPEN ST (MP)
10Basak JarosławBasak BeataDANCE TEAM Senior III OPEN ST (MP)
11Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO Senior III OPEN ST (MP)
12Wachowiak ArturWachowiak IzabelaDANCECLUB Senior III OPEN ST (MP)
13Mazur JanuszSaj-Mazur RenataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Senior III OPEN ST (MP)
14Serafin ArturSerafin AlicjaALFA-ASTRA Senior III OPEN ST (MP)
15Momot PrzemysławMomot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III OPEN ST (MP)
16Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice Senior III OPEN ST (MP)
16Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK Senior III OPEN ST (MP)
18Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS Senior III OPEN ST (MP)
19Bolek MarekBolek EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III OPEN ST (MP)
1Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaIMPERIA Senior II OPEN ST (MP)
2Markowski WojciechDamasevich NatalliaBLACK DANCE - Gdańsk Senior II OPEN ST (MP)
3Nadolny RobertKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA Senior II OPEN ST (MP)
4Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM Senior II OPEN ST (MP)
5Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka MarzenaAKSEL Senior II OPEN ST (MP)
6Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE Senior II OPEN ST (MP)
7Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior II OPEN ST (MP)
8Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO Senior II OPEN ST (MP)
8Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON Senior II OPEN ST (MP)
8Szyrwiński BogdanWołosz AnnaASTRA Senior II OPEN ST (MP)
11Dziok RafałTeśluk ElwiraGRACJA Senior II OPEN ST (MP)
12Nieradzik AdamNieradzik AnnaŚląska Szkoła Tańca - Katowice Senior II OPEN ST (MP)
13Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II OPEN ST (MP)
1Kuś ArkadiuszKuś AnnaCENTRUM TAŃCA Senior I OPEN ST (MP)
2Jabłoński AdamDrożyner PaulinaKADRYL Senior I OPEN ST (MP)
3Baran MichałDyk EwaESENS Senior I OPEN ST (MP)
4Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska DorotaFRED ASTAIRE - Poznań Senior I OPEN ST (MP)
5Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE Senior I OPEN ST (MP)
6Gałecki MarcinGałecka NataliaDANCE CENTER Senior I OPEN ST (MP)
7Lisowski DawidMaj BarbaraSEMPRE Senior I OPEN ST (MP)
1Le MichałJabłońska SandraKTT DUET Dorośli OPEN ST (MP)
1Tomczak ŁukaszTomczak AleksandraSTEP AND SWING Dorośli OPEN ST (MP)
2Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA Dorośli OPEN ST (MP)
2Kalinowski SzymonGrabicka GrażynaDANCECLUB Dorośli OPEN ST (MP)
3Kadłubowski MaciejKozów KarolinaAKSEL Dorośli OPEN ST (MP)
3Ovchinnikov AleksandrDudek EwaŚląski Klub Taneczny - Katowice Dorośli OPEN ST (MP)
4Negrebetskyi VadymKopaczyńska KorneliaGRACJA Dorośli OPEN ST (MP)
4Kiszteliński MarcinKowalczyk DominikaZORBA Dorośli OPEN ST (MP)
5Budzik TomaszKostańczuk KatarzynaRYTM Dorośli OPEN ST (MP)
6Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES Dorośli OPEN ST (MP)
7Szymański CezaryDomaradzka JuliaIMPERIA Dorośli OPEN ST (MP)
8Śledź KarolRodo ZofiaKTT DUET Dorośli OPEN ST (MP)
9Mrozek DanielMatuszewska OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN ST (MP)
9Urbański PawełGuzik MagdalenaIDEA Dorośli OPEN ST (MP)
11Baryczka KrystianKaczmarek EwelinaSUKCES Dorośli OPEN ST (MP)
12Kurasiński PatrykRąba KlaudiaSUKCES Dorośli OPEN ST (MP)
13Gembara OskarŻegalski AlicjaGRACJA Dorośli OPEN ST (MP)
14Drzewiecki MiłoszSkrzypek PatrycjaLATINA Dorośli OPEN ST (MP)
15Kvaran AxelKogut AlicjaRYTM Dorośli OPEN ST (MP)
16Frach DominikSemenova EkaterinaZORBA Dorośli OPEN ST (MP)
17Lipnicki WojciechKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice Dorośli OPEN ST (MP)
17Sajdak JerzyBarouskaya DaryaDANCECLUB Dorośli OPEN ST (MP)
19Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB Dorośli OPEN ST (MP)
19Siemianowicz ErykDatczuk AleksandraKADRYL Dorośli OPEN ST (MP)
21Fedyk KrzysztofMasłowska KlaudiaASTRA Dorośli OPEN ST (MP)
21Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM Dorośli OPEN ST (MP)
23Bronowski KarolMatlęga KarolinaIMPERIA Dorośli OPEN ST (MP)
23Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST (MP)
25Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA Dorośli OPEN ST (MP)
26Sokołowski JanKubiak AleksandraASTRA Dorośli OPEN ST (MP)
27Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA Dorośli OPEN ST (MP)
28Zychla SzymonZychla WiktoriaIGLICA Dorośli OPEN ST (MP)
29Rylewicz JarosławKaczmarczyk MałgorzataBAWINEK Dorośli OPEN ST (MP)
29Sambor JakubKapusta NataliaIGLICA Dorośli OPEN ST (MP)
29Szlachtowski MichałFajkis JuliaSUKCES Dorośli OPEN ST (MP)
32Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER Dorośli OPEN ST (MP)
32Matuszewski PiotrGrabowska Karina AgnieszkaKTT DUET Dorośli OPEN ST (MP)
34Przygoda JeremiKijak MartynaFORUM Dorośli OPEN ST (MP)
35Chrzan AdrianKrysta AgnieszkaIGLICA Dorośli OPEN ST (MP)
36Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL Dorośli OPEN ST (MP)
36Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO Dorośli OPEN ST (MP)
1Kvaran AxelKogut AlicjaRYTM 16-20 OPEN ST (MP)
2Baiev MykhailoGabrysz ZuzannaGRACJA 16-20 OPEN ST (MP)
3Wręczycki PrzemysławNicpoń MarcelinaST DOBROWOLSCY 16-20 OPEN ST (MP)
4Lipnicki WojciechKubica KatarzynaŚląski Klub Taneczny - Katowice 16-20 OPEN ST (MP)
5Mielczarek AdrianNowak DariaSUKCES 16-20 OPEN ST (MP)
6Alwasiak KarolOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-20 OPEN ST (MP)
7Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET 16-20 OPEN ST (MP)
8Sokołowski JanKubiak AleksandraASTRA 16-20 OPEN ST (MP)
9Niedzielski PiotrKrystek KingaAKSEL 16-20 OPEN ST (MP)
10Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB 16-20 OPEN ST (MP)
11Bury JakubKamińska PaulaAKSEL 16-20 OPEN ST (MP)
11Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-20 OPEN ST (MP)
13Goły FilipMazurek MartynaZORBA 16-20 OPEN ST (MP)
13Wiórek MaciejCzarnobaj NataliaIMPULS 16-20 OPEN ST (MP)
15Kotul HubertDąbek KatarzynaMDANCE 16-20 OPEN ST (MP)
16Szozda MaciejSobasik MartaMARGO 16-20 OPEN ST (MP)
1Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 16-18 OPEN ST (MP)
2Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaIMPERIA 16-18 OPEN ST (MP)
3Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB 16-18 OPEN ST (MP)
4Grabowski PatrykKoza ZuzannaDANCECLUB 16-18 OPEN ST (MP)
5Mecha KamilTuchewicz JuliaDANCECLUB 16-18 OPEN ST (MP)
6Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 16-18 OPEN ST (MP)
7Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 16-18 OPEN ST (MP)
8Protasiewicz PiotrMąkowska OliwiaGRACJA 16-18 OPEN ST (MP)
9Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET 16-18 OPEN ST (MP)
10Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB 16-18 OPEN ST (MP)
11Mordka DawidBober IgaAKSEL 16-18 OPEN ST (MP)
12Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA 16-18 OPEN ST (MP)
13Sokołowski DawidSkóra MartynaDANCE PROJECT- Wrocław 16-18 OPEN ST (MP)
14Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET 16-18 OPEN ST (MP)
15Dębski DawidChlamtacz ZofiaGRACJA 16-18 OPEN ST (MP)
16Chmiel JakubAdamska KseniaIGLICA 16-18 OPEN ST (MP)
17Ostrychniuk TarasPawlikowska AmeliaIMPERIA 16-18 OPEN ST (MP)
17Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK 16-18 OPEN ST (MP)
19Papierok KrzysztofRachtan MartaTEAM - Ornontowice 16-18 OPEN ST (MP)
20Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 OPEN ST (MP)
21Dobersztyn JuliuszMalinowska NataliaDANCECLUB 16-18 OPEN ST (MP)
21Kaczmarek DamianBrodacka NikolaIGLICA 16-18 OPEN ST (MP)
23Szozda MichałGierczyk KarolinaIGLICA 16-18 OPEN ST (MP)
23Lipiński DanielKireeva PolinaDANCECLUB 16-18 OPEN ST (MP)
25Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN ST (MP)
26Szewczykowski FilipKlupa NataliaDANCE PROJECT- Wrocław 16-18 OPEN ST (MP)
27Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA 16-18 OPEN ST (MP)
28Pawelec WiktorKosteczko IgaRONDO 16-18 OPEN ST (MP)
29Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 16-18 OPEN ST (MP)
30Prażak MaksymilianPiechocka LidiaMARGO 16-18 OPEN ST (MP)
31Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 16-18 OPEN ST (MP)
32Ablewicz NikodemBorowska JuliaRYTM 16-18 OPEN ST (MP)
33Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaRYTM 16-18 OPEN ST (MP)
1Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES 14-15 OPEN ST (MP)
2Onisk WitoldWierciszewska AureliaPOLISH CLUB 14-15 OPEN ST (MP)
3Dąbrowski JakubSłaboń WeronikaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN ST (MP)
4Szor HubertWicińska AmeliaZAMEK 14-15 OPEN ST (MP)
5Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP 14-15 OPEN ST (MP)
6Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP 14-15 OPEN ST (MP)
7Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA 14-15 OPEN ST (MP)
8Cyran Juliusz KarolNocoń MajaSUKCES 14-15 OPEN ST (MP)
9Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN ST (MP)
10Pacan AntoniBilińska NikolaPOLISH CLUB 14-15 OPEN ST (MP)
11Sabat AntoniProchownik KajaIMPERIA 14-15 OPEN ST (MP)
12Wachelka JanŻejmo KarolinaGRACJA 14-15 OPEN ST (MP)
13Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE 14-15 OPEN ST (MP)
13Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP 14-15 OPEN ST (MP)
15Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 14-15 OPEN ST (MP)
16Kisielewski JakubPiela ZuzannaDANCECLUB 14-15 OPEN ST (MP)
17Kijania SebastianTochowicz OliwiaIMPERIA 14-15 OPEN ST (MP)
17Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP 14-15 OPEN ST (MP)
19Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA 14-15 OPEN ST (MP)
19Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 14-15 OPEN ST (MP)
21Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK 14-15 OPEN ST (MP)
21Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA 14-15 OPEN ST (MP)
23Kłos WojciechDrużga AmeliaFAST-STEP 14-15 OPEN ST (MP)
24Staśko GabrielLiro AdriannaLATINO 14-15 OPEN ST (MP)
25Woźniak MaciejKorzeniewicz StellaDANCECLUB 14-15 OPEN ST (MP)
26Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA 14-15 OPEN ST (MP)
27Banasiak JakubJabłońska Dominika4STEP 14-15 OPEN ST (MP)
28Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 14-15 OPEN ST (MP)
1Kalinka FranciszekSrebrzyńska MariaKuźnia Tańca 12-13 OPEN ST (MP)
2Spodniewski KamilSidor MichalinaDANCECLUB 12-13 OPEN ST (MP)
3Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA 12-13 OPEN ST (MP)
4Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST (MP)
5Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT 12-13 OPEN ST (MP)
6Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP 12-13 OPEN ST (MP)
7Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaSTARLIGHT Zielona Góra 12-13 OPEN ST (MP)
8Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES 12-13 OPEN ST (MP)
9Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO 12-13 OPEN ST (MP)
10Muśnicki GrzegorzGawron AleksandraFAST-STEP 12-13 OPEN ST (MP)
11Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały 12-13 OPEN ST (MP)
12Dziubenko MiszaGarcia GabrielaKS M-TEAM 12-13 OPEN ST (MP)
13Wójcik MateuszSękowska MartynaDancers United 12-13 OPEN ST (MP)
14Niezgoda EdwardLeszczyńska NinaFALA SOPOT 12-13 OPEN ST (MP)
15Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION 12-13 OPEN ST (MP)
16Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO 12-13 OPEN ST (MP)
16Żabicki JulianKrystek JuliaZŁOTA PARA 12-13 OPEN ST (MP)
18Szymborski JakubPietruk SabinaCREATIVE DANCE - Warszawa 12-13 OPEN ST (MP)
19Olkowski JanDeręgowska Lena4STEP 12-13 OPEN ST (MP)
20Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM 12-13 OPEN ST (MP)
20Otręba MateuszPiur MajaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST (MP)
22Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST (MP)